Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
θα μπορούσες να την πηδήξεις και χωρίς :wink: αν ήθελες όπως σωστά είπες και δεν αποτελούσε εμπόδιο το ότι δεν είχες προφυλακτικό μαζί σου αυτή έπρεπε κανονικά να έχει μαζί της προφυλακτικά, αλλά προφανώς δεν τα χρειάζεται γιατί το ακάποτο πάει σύννεφο μέσα στα πριβέ των κωλόμπαρων :wink:
Η συγκεκριμένη φίλε όχι...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
μην το δένεις και κόμπο....:wink:

το 90% των τακτικών θαμώνων των κωλόμπαρων πηδάει χωρίς τις κοπέλες του χώρου :wink:
Αγαπητέ φάσκεις και αντιφάσκεις

Σε αυτό που λέω ότι η συγκεκριμένη δεν το κάνει αντιπαραθέτει σε ένα ποσοστό 90% 10%

Άρα με επιβεβαιώνεις
Η συγκεκριμένη δεν είναι από αυτές που πηδιούνται
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
AMBROSIA κλειστο λογο covid , ολες οι κοπελες εμβολιασμενες κ δουλευει μονο με εμβολιασμενους πελατες
Εδεμ μετακομιζει καπου στην Μποτσαρη οπως κατεβαινεισ πριν την Εγνατια 1 στενο δεξια
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
καλησπερα .ολα τα μαγαζια κλεινουν στις 12 ακομα?η αλλαξε κατι?
 

Galliardo82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΠΟΡΤΟ ΜΠΕΛΛΟ τι παιζει? Εχω να ανεβω κανα 3 χρονια
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Προσοχη οσοι πανε ΑΛΤΕΡ ΕΓΚΟ οι κοπελες ειναι μεν εμβολιασμενες , αλλα μια κολλησε κ εις γνωσιν της η Μαρινα (αφεντικο) της ειπε να παει δουλεια ετσι κολλησαν κ οι υπολοιπες . 2-3 ειναι σπιτια τους καραντινα αλλα το μαγαζι ανοιχτο μην χασει κανα φραγγο η ηληθια αρμενισα.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Προσοχη οσοι πανε ΑΛΤΕΡ ΕΓΚΟ οι κοπελες ειναι μεν εμβολιασμενες , αλλα μια κολλησε κ εις γνωσιν της η Μαρινα (αφεντικο) της ειπε να παει δουλεια ετσι κολλησαν κ οι υπολοιπες . 2-3 ειναι σπιτια τους καραντινα αλλα το μαγαζι ανοιχτο μην χασει κανα φραγγο η ηληθια αρμενισα.
Αν πηγες και εποιασες κανα μπουτακι βυζακι κτλ. κανε κανα τεστ για κοβιντ...
 

Marhas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Προσοχη οσοι πανε ΑΛΤΕΡ ΕΓΚΟ οι κοπελες ειναι μεν εμβολιασμενες , αλλα μια κολλησε κ εις γνωσιν της η Μαρινα (αφεντικο) της ειπε να παει δουλεια ετσι κολλησαν κ οι υπολοιπες . 2-3 ειναι σπιτια τους καραντινα αλλα το μαγαζι ανοιχτο μην χασει κανα φραγγο η ηληθια αρμενισα.
Ποτε Συνέβη αυτό …. Να γνωρίσουμε .. αξίζει σαν μαγαζί .. εσείς από που Ενημερωθήκατε γιαυτα τα συμβάν ..
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Ποτε Συνέβη αυτό …. Να γνωρίσουμε .. αξίζει σαν μαγαζί .. εσείς από που Ενημερωθήκατε γιαυτα τα συμβάν .
δεν ειναι κλασικο κωλομπαρο , ανοιγει απο νωρισ για μεζε κλπ εχει καλη κουζινα για το ειδος του αξιζει σαν μαγαζι .
Για να μην το ξερεις δεν πας αρα δεν κινδηνευεις , οσοι πανε θα λαβουν τα μετρα τους .
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
ΠΟΡΤΟ ΜΠΕΛΛΟ τι παιζει? Εχω να ανεβω κανα 3 χρονια

μια μαλακια και μιση..αρκετα κυριλε δηλαδη.
και εγω περιπου 3 χρονια εχω να παω....καθολου μπαλαμουτι!
μονο με τη μπαργουμανα εψηνα φαση, ΟΤΑΝ πηγαινα....η οποια ηταν πολυ προσχαρη και επικοινωνιακη.
ο mpouxos μπορει να επιβεβαιωσει...θυμαμαι οτι εγραφε τα καλυτερα γι'αυτην και πηγαινε μονο και μονο για να τα πιει μαζι της.
δε θυμαμαι το ονομα της,θυμαμαι οτι ηταν Αθηναια που παρεμεινε Θεσνικη μετα τις σπουδες. το 1988 γεννημενη.

εσυ δε ξερω αν εχεις καλες αναμνησεις απο το συγκεκριμενο
ανατολικα που τριγυρνουσα μια περιοδο, ανακαλυψα πολλα καλυτερα:hi:

περα απο το Εδεμ στο Ντεπω,πολυ δυνατο ειναι το X-Love περιοχη Συνδικα...πρωην "Σευχελλες" .
μου εχει κανει κλαρινο εκει μεσα μια κοπελα. ουτε καν στο κρυφο δωματιακι,φορα παρτιδα σε σκοτεινο τραπεζι (στο βαθος).
εχω γαμησει επισης εκτος μαγαζιου μια μελαχρινη Μολδαβη η Ρουμανα(θα σας γελασω) που θυμιζε πορνοσταρ.
για πολυ εκφυλες καταστασεις:rockon:οσοι ξερετε,καταλαβατε. το ονομα της αρχιζει απο Αng.....

επισης μια Ευα πολυ καυλιαρα Ελληνιδα δουλευε συχνα στο μπαρ....μονο γι αυτην θα ξαναπηγαiνα.
μιλω για εποχες προ κορωνοιου...ηθελα να τη φαω πολυ αυτην,αλλα ειχε πιο σοβαρο υφακι και δεν εβγαινε εκτος μπαρ
κοινως, δε συνεφερε να ξοδεψω χρονο και χρημα γιατι φαινοταν μεγαλο ερωτηματικο η κοπελα.

τη μεγαλυτερη μαλακια την εχω κανει με τη γνωστη Vanessa απο το Εδεμ,η οποια σχετικα γρηγορα μου ειχε δωσει επαφη και εκανα πολυ καιρο να χωθω διοτι τοτε ημουν απασχολημενος με μια κανονικη γκομενα. και υπηρχε και αισθημα...:jerking:

περιμενε μηνυμα αμεσα γιατι μου ειχε πει οτι ηθελε να ειναι το δωρο των επερχομενων γενεθλιων μου:P:smitten:
Σαββατο βραδυ μου ειχε δωσει επαφη και Τριτη ειχα γενεθλια!
μου ειχε στειλει μονη της χρονια πολλα στο viber και ναι μεν την ευχαριστησα,αλλα ως εκει. δε με βολευε το timing για ραντεβου.
....οταν επανηλθα μετα απο ενα μηνα περιπου,ειχε στραβωσει και μου το επαιζε δυσκολη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Ρε μαγκες , ενα ART cafe στα νεα ηρακλεια τι φαση ; σε αυτο παιζει να μην γαμας ουτε με αιτηση
και ενα ΜΕΡΛΙΝ στο κορδελιο και αυτο τι φαση ; σε αυτο σιγουρα γαμας αλλα δεν εχω μπει ποτε σε κωλομπαρο και ντρεπομαι μονος :'(
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
μια μαυρη που δουλευε στο μοργκαν την εχει δει κανενας σε αλλο μαγαζι?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Ρε μαγκες , ενα ART cafe στα νεα ηρακλεια τι φαση ; σε αυτο παιζει να μην γαμας ουτε με αιτηση
και ενα ΜΕΡΛΙΝ στο κορδελιο και αυτο τι φαση ; σε αυτο σιγουρα γαμας αλλα δεν εχω μπει ποτε σε κωλομπαρο και ντρεπομαι μονος :'(
merlin σιγουρα δεν γαμας εκτος αν βγαλεις γκομενα που σημαινει επισκεψιμοτητα , ταισμα , τραπεζια εξω κλπ . πιο ευκολα γαμας στα λαδαδικα
Το συμπερασμα οτι γαμας πως το εβγαλες ? βλεποντας την τζαμαρια ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom