Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
ξερει κανεις τι παιζει με blue iguana γιατι ειναι ακομα κλειστο; Επισης στο caramela αξιζει να πας;
Caramela ανοιχτό πέρασα προχθες ήταν 2 γκόμενες μια Ευα και μια άλλη,10 Ε το ποτό σου ΟΚ, πήρα μια Ευα για κανα 2 πριβέ τα παρακάτω είναι γνωστά τα ξέρετε
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Caramela ανοιχτό πέρασα προχθες ήταν 2 γκόμενες μια Ευα και μια άλλη,10 Ε το ποτό σου ΟΚ, πήρα μια Ευα για κανα 2 πριβέ τα παρακάτω είναι γνωστά τα ξέρετε
ειχε κανονικο σεξ...εμενα μου ειπαν οτι μονο μια το κανει κανονικα και οι υπολοιπες απλα στη παιζουν
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
ειχε κανονικο σεξ...εμενα μου ειπαν οτι μονο μια το κανει κανονικα και οι υπολοιπες απλα στη παιζουν
Είναι το τι θες φίλε μου συνενοείσαι και πράττεις νομίζω έχει αλλά είναι πολλά πιστευω για να γαμάς σε καναπέ, περι ορεξεως..ουδεις λόγος!
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Είναι το τι θες φίλε μου συνενοείσαι και πράττεις νομίζω έχει αλλά είναι πολλά πιστευω για να γαμάς σε καναπέ, περι ορεξεως..ουδεις λόγος!
καλα ναι δεν ειναι Vfm ετσι καμια φορα για την εμπειρια μονο
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
καλα ναι δεν ειναι Vfm ετσι καμια φορα για την εμπειρια μονο
οταν εισαι νεος στο σπορ ςιναι εμπειρια, οταν σκεφτεσαι τι εκανες νεος σου ερχεται να κλαις και να γελας μαζι.
95 Ευρω πηδημα μαυρης διαρκειας μαξ 1 λεπτο με τις καυλες που ειχα, σε κωλομπαρο στη γρηγοριου Ε χαριλαου....δε θυμαμαι και πως το ελεγαν...εποχες 2010
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
οταν εισαι νεος στο σπορ ςιναι εμπειρια, οταν σκεφτεσαι τι εκανες νεος σου ερχεται να κλαις και να γελας μαζι.
95 Ευρω πηδημα μαυρης διαρκειας μαξ 1 λεπτο με τις καυλες που ειχα, σε κωλομπαρο στη γρηγοριου Ε χαριλαου....δε θυμαμαι και πως το ελεγαν...εποχες 2010
Δες το αλλιώς. Τα 95 ευρώ μετά από 11 χρόνια είναι 8μιση ευρώ το χρόνο. Κλάιν ?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
ειχε κανονικο σεξ...εμενα μου ειπαν οτι μονο μια το κανει κανονικα και οι υπολοιπες απλα στη παιζουν
παιζει ρολο κ τι ροστερ θα πετυχεις , αν εχεις καμμια γνωστη απο τα παλια πχ SOL -FEVER κλπ.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Ιατρικη ενημερωση , το ''ΕΤΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ'' κλειστο για 10 μερες 4 κοπελες βρεθηκαν με κωρονοιο παρολο που το μαγαζι βαζει μεσα μονο εμβολιασμενους .
Το γραφω προς ενημερωση οσων εχουν τυχον παρε δωσε με καποιες απο τις κοπελες πχ εστω 1 φαγητο να λαβουν τα μετρα τους .
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
οταν εισαι νεος στο σπορ ςιναι εμπειρια, οταν σκεφτεσαι τι εκανες νεος σου ερχεται να κλαις και να γελας μαζι.
95 Ευρω πηδημα μαυρης διαρκειας μαξ 1 λεπτο με τις καυλες που ειχα, σε κωλομπαρο στη γρηγοριου Ε χαριλαου....δε θυμαμαι και πως το ελεγαν...εποχες 2010
Φίλε το Νέκταρ λες μάλλον, τις είχα πηδήξει όλες εκεί μέσα με ευτελή δωράκια (εκτός απο μία σιχαμερή αλβανίδα χοντρή), το αφεντικό ήταν σε μόνιμη βάση απέναντι σ`ενα καφενείο/χαρτοπαικτική, όταν τον μαδούσαν έμπαινε στο μαγαζί και έπαιρνε το ταμείο για συνέχεια...το μαγαζί στην που... του. Οι γκόμενες κάνανε ότι ήθελαν μέσα...Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες λένε πως και το μαγαζί το έχασε σ`ενα βράδυ πριν γίνει μετά νορμαλ καφέ...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Φίλε το Νέκταρ λες μάλλον, τις είχα πηδήξει όλες εκεί μέσα με ευτελή δωράκια (εκτός απο μία σιχαμερή αλβανίδα χοντρή), το αφεντικό ήταν σε μόνιμη βάση απέναντι σ`ενα καφενείο/χαρτοπαικτική, όταν τον μαδούσαν έμπαινε στο μαγαζί και έπαιρνε το ταμείο για συνέχεια...το μαγαζί στην που... του. Οι γκόμενες κάνανε ότι ήθελαν μέσα...Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες λένε πως και το μαγαζί το έχασε σ`ενα βράδυ πριν γίνει μετά νορμαλ καφέ...
Ω ρε φίλε, τι μου θύμησες
Τη θυμάσαι την Γκαλίνα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Φίλε το Νέκταρ λες μάλλον, τις είχα πηδήξει όλες εκεί μέσα με ευτελή δωράκια (εκτός απο μία σιχαμερή αλβανίδα χοντρή), το αφεντικό ήταν σε μόνιμη βάση απέναντι σ`ενα καφενείο/χαρτοπαικτική, όταν τον μαδούσαν έμπαινε στο μαγαζί και έπαιρνε το ταμείο για συνέχεια...το μαγαζί στην που... του. Οι γκόμενες κάνανε ότι ήθελαν μέσα...Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες λένε πως και το μαγαζί το έχασε σ`ενα βράδυ πριν γίνει μετά νορμαλ καφέ...
ποσο ευτελη ηταν τα δωρακια?θα ελεγες οτι ηταν vfm δηλαδη?σημερα παντως δε νομιζω να υπαρχει τετοιο μαγαζι στη Θεσσαλονίκη
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Είναι το τι θες φίλε μου συνενοείσαι και πράττεις νομίζω έχει αλλά είναι πολλά πιστευω για να γαμάς σε καναπέ, περι ορεξεως..ουδεις λόγος!
Αν εχεις γαμησει στην καβαντζα του ΤΟΞΟΤΗ στους Αμπελοκηπους τοτε ο καναπες ειναι χλιδη αδερφε αχαχχαχααχαχχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Αν εχεις γαμησει στην καβαντζα του ΤΟΞΟΤΗ στους Αμπελοκηπους τοτε ο καναπες ειναι χλιδη αδερφε αχαχχαχααχαχχα
Οκ man είναι σε τι διάθεση είναι ο καθένας εκείνη τη μέρα συμφωνα με το τι θέλει να κάνει
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
ποσο ευτελη ηταν τα δωρακια?θα ελεγες οτι ηταν vfm δηλαδη?σημερα παντως δε νομιζω να υπαρχει τετοιο μαγαζι στη Θεσσαλονίκη
1 διπλό ποτό....? κάτι τέτοιο...σε δρχ τότε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ω ρε φίλε, τι μου θύμησες
Τη θυμάσαι την Γκαλίνα;
και βέβαια!
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Αν εχεις γαμησει στην καβαντζα του ΤΟΞΟΤΗ στους Αμπελοκηπους τοτε ο καναπες ειναι χλιδη αδερφε αχαχχαχααχαχχα
Τοξότης...άλλο ένδοξο μαγαζί, οι περισσότερες εκεί μέσα ήταν walking dead, τζάνκια και αλκοολίκια, λένε πως το αφεντικό, άλλο παλικάρι κι αυτό!, κάθς βράδυ έπαιρνε 1 να την πηδήξει στο κλείσιμο αλλά τελικά αφού ...δεν τις σάπιζε στο ξύλο...
Ο Νούλης νομίζω το όνομα του, τελευταία φορά είχα ακούσει πως ήταν φυλακή...
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Τοξότης...άλλο ένδοξο μαγαζί, οι περισσότερες εκεί μέσα ήταν walking dead, τζάνκια και αλκοολίκια, λένε πως το αφεντικό, άλλο παλικάρι κι αυτό!, κάθς βράδυ έπαιρνε 1 να την πηδήξει στο κλείσιμο αλλά τελικά αφού ...δεν τις σάπιζε στο ξύλο...
Ο Νούλης νομίζω το όνομα του, τελευταία φορά είχα ακούσει πως ήταν φυλακή...
εγώ έμαθα πως πέθανε. τελευταία είχε το cosmopolitan στην αγίου δημητρίου.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Τοξότης...άλλο ένδοξο μαγαζί, οι περισσότερες εκεί μέσα ήταν walking dead, τζάνκια και αλκοολίκια, λένε πως το αφεντικό, άλλο παλικάρι κι αυτό!, κάθς βράδυ έπαιρνε 1 να την πηδήξει στο κλείσιμο αλλά τελικά αφού ...δεν τις σάπιζε στο ξύλο...
Ο Νούλης νομίζω το όνομα του, τελευταία φορά είχα ακούσει πως ήταν φυλακή...

Nουλης πριν το covid είχε το cosmopolitan στην αγίου δημητρίου αποτυχια μαγαζι .
Τοξοτης 2009-2010 ειχε κ καλα κομματια , η Παολα απο το full moon εκει δουλευε με αλλο ονομα . Ο Νουλης οπως τα λες μεγαλη μορφη
 

Panos_aris

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες βράδυ με εναν φίλο στο καραμέλα στη Μοναστηρίου.
Είναι λίγο ξενέρωμα που καθίσαμε έξω.
Εγώ κάθισα με την Εύα μία Ρωσίδα πενηντάρα με φοβερά βυζιά που δουλεύει αρκετό καιρό στο μαγαζί απο ότι μου είπε.
Μετά το πρώτο ποτό πήγαμε μέσα Στο πριβέ.
Η τύπισσα Τα Πέταξε Όλα κατευθείαν και έχει πραγματικά βυζάρες και γυμνασμένο κορμί.
Μου έκανε μία φοβερή πίπα και νομίζω ότι αν είχα μαζί μου προφυλακτικό θα μπορούσα να τη γαμήσω κιόλας.
Δύο ποτά ήπιαμε Στο πριβέ *20€

Ο φίλος μου πήγε Στο πριβέ με την Αμαλία τη γνωστή Αμαλία την οποία ακολουθεί χρόνια όπου κι αν δουλεύει και ήταν ο λόγος που πήγαμε στο μαγαζί
Είχα να τη δω από τότε που είχε ανοίξει το μαγαζί στην Καρακάση.
Αρκετά σπασμένη και γενικά εμένα δεν με τραβάει.
Στο μαγαζί Αν δεν κάνω λάθος δουλεύει και η Νικόλ που είχε ανοίξει το μαγαζί στη Λαμπράκη και μία ή δύο μαύρες
Δλδ 2 ποτα 20 και πρινε αλλα 20....για πιπα ποσο?? Ν ξερουμε κ εμεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom