Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
μια φορα εχω παει κωλομπαρο στην ζωη μου,σε ενα στην λαγκαδα amore η καπως ετσι λεγοταν,η επισκεψη αυτη μου διδαξε οτι η τσεπη ελαφρυνει σε χρονο dt και ετσι πηρα το μαθημα μου και δεν ξαναπατησα σε κωλομπαρο

μια φορα εχω παει κωλομπαρο στην ζωη μου,σε ενα στην λαγκαδα amore η καπως ετσι λεγοταν,η επισκεψη αυτη μου διδαξε οτι η τσεπη ελαφρυνει σε χρονο dt και ετσι πηρα το μαθημα μου και δεν ξαναπατησα σε κωλομπαρο
Ακόμα και να ζει κάποιος πολύ χρήμα και να μη το νοιάζει , δεν είμαι σίγουρος ότι η φάση είναι v f m. Π Χ. Πας κι αφήνεις 3 κατισταρικα θα περάσεις καλά για 3 κατισταρικα η για 1,? Εννοείτε ότι με 3 θα παιχτεί κι άλλη φάση..γενικά δεν με ενθουσίασε κάποια κοπέλα που είδα στις λίγες επισκέψεις που έχω κάνει..εκτός αν ξέρεις τις κοπέλες και κανονίζεις εκ τω πρωτερω για ραντεβού σε τίποτα καβαντζες για να αποφύγεις επισκέψεις σε μπορντελα για να μη σε πάρει κάνα μάτι..μόνο έτσι..αλλιώς για μένα δεν ανταποκρίνετε στο χρήμα που πρέπει ναφησεις ...αν τα ποτά ήταν πιο φτηνά κι οι κοπέλες κάθονταν πολύ ώρα για κάθε ποτό ίσως ναι..αναφερομε γενικά στα μπαρ όχι στο αμορεη άλλο συγκεκριμένο...στο αμόρε δε έχω πάει ποτε
 

mindreaver

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Ακόμα και να ζει κάποιος πολύ χρήμα και να μη το νοιάζει , δεν είμαι σίγουρος ότι η φάση είναι v f m. Π Χ. Πας κι αφήνεις 3 κατισταρικα θα περάσεις καλά για 3 κατισταρικα η για 1,? Εννοείτε ότι με 3 θα παιχτεί κι άλλη φάση..γενικά δεν με ενθουσίασε κάποια κοπέλα που είδα στις λίγες επισκέψεις που έχω κάνει..εκτός αν ξέρεις τις κοπέλες και κανονίζεις εκ τω πρωτερω για ραντεβού σε τίποτα καβαντζες για να αποφύγεις επισκέψεις σε μπορντελα για να μη σε πάρει κάνα μάτι..μόνο έτσι..αλλιώς για μένα δεν ανταποκρίνετε στο χρήμα που πρέπει ναφησεις ...αν τα ποτά ήταν πιο φτηνά κι οι κοπέλες κάθονταν πολύ ώρα για κάθε ποτό ίσως ναι..αναφερομε γενικά στα μπαρ όχι στο αμορεη άλλο συγκεκριμένο...στο αμόρε δε έχω πάει ποτε
Καποτε ήταν κορυφή, με 8+ κοπέλες μέσα (πριν την κρίση). Μετά, σκετη παρακμή, κανα 2 που δεν βλέπονταν. Εχω χρόνια να πάω, δεν ξέρω καν αν ειναι ανοιχτό.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
περασα προχτες απο Μοργκαν κ το ειδα κλειστο , ουτε σταματησα συνεχισα με το αμαξι κ πηγα Μερλιν.
Ξερει κανεις τι παιχτηκε ?
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Το Μοργκαν μπορει και να ειναι ανοικτο, ασχετα αν φαινεται κλειστο όταν περνάς με αυτοκίνητο ;)

περασα προχτες απο Μοργκαν κ το ειδα κλειστο , ουτε σταματησα συνεχισα με το αμαξι κ πηγα Μερλιν.
Ξερει κανεις τι παιχτηκε ?
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Ειναι ενα μαγαζι στο παρκο της πασσαλιδη με ονομα αρενα που εχω δει δυο ξανθιες να κανουν κονσομασιον!Ξερει κανεις τι παιζει?
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
ξερει κανεις τι παιζει με blue iguana γιατι ειναι ακομα κλειστο; Επισης στο caramela αξιζει να πας;
και το karamela ιδια φάση με τα υπόλοιπα. τα κουγκαρ περιμένουν το θύμα να ρθει και να ορμήξουν... καποιες φορες βλέπεις καποιους απιθανους να αφήνουν κατοσταρικα έως και χιλιαρικο/α ...
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Παίδες καλησπέρα πριν περίπου 3 χρόνια υπήρχε περιοχή χαριλαου στα παλιά ΚΤΕΛ Χαλκιδικής ένα κολομπαρο και είχε και μια μπάρα για strip το playboy, το είχε και μια γκόμενά υποτιθετε αλλά έκλεισε έχει κανείς υπόψιν αν πήγε κάπου αλλού;

Επίσης Α. τούμπα στο Sande στην αγ Βαρβάρα στο στενό στα πλαγια έχει κανείς εικόνα τι παιζει έχω χρόνια να πάω.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Πέρασμα μέσα στη βδομάδα από Μόργκαν. Καθημερινή, δεν είχε πολύ κόσμο. Μια καινούργια πιτσιρικά φωτιά από εμφάνιση, Γεωργιανή, λίγο αβγαλτη βέβαια ,Νταϊάνα αν θυμάμαι καλά, κέρασα 3 ποτα δεν μου έβγαινε να πολύ χουφτωσω, σχετικά κρύα
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Παίδες καλησπέρα πριν περίπου 3 χρόνια υπήρχε περιοχή χαριλαου στα παλιά ΚΤΕΛ Χαλκιδικής ένα κολομπαρο και είχε και μια μπάρα για strip το playboy, το είχε και μια γκόμενά υποτιθετε αλλά έκλεισε έχει κανείς υπόψιν αν πήγε κάπου αλλού;

Επίσης Α. τούμπα στο Sande στην αγ Βαρβάρα στο στενό στα πλαγια έχει κανείς εικόνα τι παιζει έχω χρόνια να πάω.
αυτο παει εκλεισε η γκομενα που το ειχε τωρα ειναι στο Καραμελα στην Μοναστηριου διπλα στο Καψις
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
και το karamela ιδια φάση με τα υπόλοιπα. τα κουγκαρ περιμένουν το θύμα να ρθει και να ορμήξουν... καποιες φορες βλέπεις καποιους απιθανους να αφήνουν κατοσταρικα έως και χιλιαρικο/α ...
Κάπως πρέπει να ζήσουν και τα κούγκαρ...οι κοπέλες ήθελα να πω..( χιλιάρικα..!!!)
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Κανένα μπαρ δεν άνοιξε πλέον? Το όνειρο νομίζω είδα ανοικτο
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Ανοιχτα τα μαγαζια μονο για εμβολιασμεμους , μαλιστα καποια πιεζουν κ με το ζορι να εμβολιαστουν κ οι κοπελες , το fuego εβαζε κ ανεμβολιαστους κ το εκλεισαν 7 μερες . Το παλιο LARRY εγινε κατι σαν ALTER EGO (δεν πηγα ακομη) .
Ανοιξε κ το ΜΑΧΙΜ 100 μτρα πιο πανω απο το ΛΕ=ΚΑΜΠΑΡΕ εκει πηγε η Παολα που ηταν τελευταια στο FULL MOON
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
αξιζε και καμια αλλη απο το full moon ?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
αξιζε και καμια αλλη απο το full moon ?
εκανε ενα περασμα κ η Νικολ απο εκει (τωρα πρεπει να ειναι στο Καραμελα) , αλλα γενικα το μαγαζι δεν κραταει ροστερ κ οσες φορες πηγα ( 3-4) δεν ξετρελαθηκα . Αυτη την εποχη δεν ξερω τι παιζει κ πλεον ελαχιστοι γραφουν σε αυτο το νημα πλεον για ενημερωση .
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
μια φορα εχω παει κωλομπαρο στην ζωη μου,σε ενα στην λαγκαδα amore η καπως ετσι λεγοταν,η επισκεψη αυτη μου διδαξε οτι η τσεπη ελαφρυνει σε χρονο dt και ετσι πηρα το μαθημα μου και δεν ξαναπατησα σε κωλομπαρο
και εσύ πήγες στο άντρο της αφαίμαξης..... τα διπλά ποτά πήγαιναν σφαίρα σε εκείνο το μαγαζί......αλλά έτρωγες στο πριβέ και είχε κάποια καλά μουνιά......
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
H εν λόγω κορασιδα προχωρα παρακάτω στο πριβε;
προ covid μου εγινε πνευστη εργασια απο αλλη κοπελα πουδεν ειναι εκει τωρα κατοπιν συνενοησης. Τωρα δεν ξερω τι ισχυει ,πας κ πριν αρχισει να σε γδερνει με τα ποτα κανονιζεις τιμη κ υπηρεσιες κ δεν χανεις κ τιποτα να ρωτησεις κ για υπηρεσιες εκτος μαγαζιου γιατι εχει πεσει πεινα
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom