Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
fuego ανοιγει κ μπαινει κοσμος μεσα , το ιδιο κ στο Βαλεντινα
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Δεν νομίζω ότι είναι σωστό να γράφουμε σε ποια μαγαζιά μπαίνουν μέσα πελάτες...
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Δεν νομίζω ότι είναι σωστό να γράφουμε σε ποια μαγαζιά μπαίνουν μέσα πελάτες...
Οι ελεγκτικοι μηχανισμοί είτε το ξέρουν είτε δεν θέλουν να το μάθουν, τα ίδια γινόταν και με τα γυμναστήρια που πολλά δούλευαν με κλειδωμενες πόρτες. Ούτε νομίζω ότι η αστυνομία θα μπεί εδω μέσα να ψάξει.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Οι ελεγκτικοι μηχανισμοί είτε το ξέρουν είτε δεν θέλουν να το μάθουν, τα ίδια γινόταν και με τα γυμναστήρια που πολλά δούλευαν με κλειδωμενες πόρτες. Ούτε νομίζω ότι η αστυνομία θα μπεί εδω μέσα να ψάξει.
Αν ρωτήσεις τους ιδιοκτήτες Δεν νομίζω Ούτε ένας να σου πει ότι είναι καλό να το λέμε δημοσίως.
Τέλος πάντων ο καθένας κάνει και γράφει ότι θέλει και αυτό είναι δικαίωμά του
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Αν ρωτήσεις τους ιδιοκτήτες Δεν νομίζω Ούτε ένας να σου πει ότι είναι καλό να το λέμε δημοσίως.
Τέλος πάντων ο καθένας κάνει και γράφει ότι θέλει και αυτό είναι δικαίωμά του
Ναι απο αυτήν την άποψη έχεις δίκιο, και εγω αν ημουν ιδιοκτήτης δεν θα ήθελα. Βέβαια το θέμα αν το εξετάσουμε ολοκληρωτικά εχει πάρα πολλες πτυχές ....
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Πέρασμα χθες από Μέρλιν 3 κοπέλες καθόταν έξω σε τραπεζακι δρόμο πραγματικά σαν να ειναι ουζερι, το ίδιο κ Δωρα που εμοιαζε σαν καφετέρια , Johny σταυρουπολη ηταν διακριτικά αλλά δεν βρηκα κάτι του γούστου μου, Στα περισσότερα βγαίνεις κάρτα είναι νομίζω για πολύ θαραλέους (-:
οταν ανοιξουν κ μπαινει κοσμος μεσα , να πας να δεις την Ειρηνη , Ρωσσιδα ''φτιαγμενη '' πορνοσταρ , μελαχροινη , υαλουρονικο στα χειλη , φτιαγμενο βυζι οχι υπερβολικο , τρελη παταρα την εχω πετυχει με τιγρε κολλαν εξω εχασα το φως μου . Δουλευε Πεμπτη , Παρασκευη Σαββατο κ δεν δουλευε απο νωρις γυρω στις 11 επιανε δουλεια.
Προσεχε εχει αλλη μια Ειρηνη Ρωσσιδα με προφορα απο την Λαρισα της Ρωσσιας με αγορε μαλλι δουλευε κ στο LARRY παλια νομιζω.
 

panos_1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, να ρωτησω αν εχει παει κανεις στο caramela στην μοναστηριου, το μαγαζι δουλευει κανονικα? δλδ καθεσαι με τις κοπελες εξω στο πεζοδρομιο , πινεις , κερνας, μιλας, κτλ οπως σε κλασικο στριπτιτζαδικο και αν θες πας μεσα στο μαγαζι για prive χορο?
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
592
Like
1.413
Πόντοι
206
Καλησπέρα, να ρωτησω αν εχει παει κανεις στο caramela στην μοναστηριου, το μαγαζι δουλευει κανονικα? δλδ καθεσαι με τις κοπελες εξω στο πεζοδρομιο , πινεις , κερνας, μιλας, κτλ οπως σε κλασικο στριπτιτζαδικο και αν θες πας μεσα στο μαγαζι για prive χορο?

Έτσι ακριβώς.
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
592
Like
1.413
Πόντοι
206
Έχεις κάποια να προτείνεις;;;
Δηλαδή να κάνει ποιο εύκολα το κάτι παραπάνω από τις άλλες;

Δεν έχω πάει στο πριβέ, αλλά αν πήγαινα θα διάλεγα την Εύα την οποία την έχω δει από κοντά.
Δες στη σελίδα 312 το σχόλιο του troublemaker
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikosufc38

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Το merlin Κορδελιό λέτε ειρήνη θα πάω παίζει να πάρω έξω φόρτωμα; ανατολικά πάντως τίποτα ούτε το Εδέμ κάποτε είχε την Έλενα Ελληνίδα ξανθιά έγινε μελαχρινή φόρτωσε κανένας να μας πει εμπειρία; και μια Βουλγάρα σοφία και Αλεξάνδρα τη φίλη της και τη φίλη της Έλενας τη Ρουμάνα Χριστίνα με τα βυζομπαλα πιστεύω όμως πως θα παντρεύτηκαν τίποτα 45ρηδες 50ρηδες φραγκατους
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Το merlin Κορδελιό λέτε ειρήνη θα πάω παίζει να πάρω έξω φόρτωμα; ανατολικά πάντως τίποτα ούτε το Εδέμ κάποτε είχε την Έλενα Ελληνίδα ξανθιά έγινε μελαχρινή φόρτωσε κανένας να μας πει εμπειρία; και μια Βουλγάρα σοφία και Αλεξάνδρα τη φίλη της και τη φίλη της Έλενας τη Ρουμάνα Χριστίνα με τα βυζομπαλα πιστεύω όμως πως θα παντρεύτηκαν τίποτα 45ρηδες 50ρηδες φραγκατους
Φορτωμα δεν παιζει
 

Nikosufc38

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Στο fuego Σταυρούπολη πάνω παίζει φόρτωμα έχει μια βασιλική τη Βάσω μελαχρινή άγριο άλογο βυζαρες παίζει να φορτώσω;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θέλω να φορτώσω Εδέμ γίνεται;
 

Nikosufc38

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Πείτε τι γίνεται η Έλενα που ήταν άστρα παρανταης Εδέμ και αλλού στο δώρα Ηλιούπολη
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
τα μαγαζια δεν εχουν ταμπελες φορτωνω - ξεφορτωνω , ουτε οι κοπελες . Ολες βγαινουν εξω δεν ειναι καλογριες καθε μια εχει τα standar της . Πας κ δοκιμαζεις την τυχη σου
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
μια φορα εχω παει κωλομπαρο στην ζωη μου,σε ενα στην λαγκαδα amore η καπως ετσι λεγοταν,η επισκεψη αυτη μου διδαξε οτι η τσεπη ελαφρυνει σε χρονο dt και ετσι πηρα το μαθημα μου και δεν ξαναπατησα σε κωλομπαρο
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
μια φορα εχω παει κωλομπαρο στην ζωη μου,σε ενα στην λαγκαδα amore η καπως ετσι λεγοταν,η επισκεψη αυτη μου διδαξε οτι η τσεπη ελαφρυνει σε χρονο dt και ετσι πηρα το μαθημα μου και δεν ξαναπατησα σε κωλομπαρο
Αχαχαχα....Τι μου θύμισες!
Αυτό το μπουρδελο μου έφαγε 170€ σε ένα μισάωρο με την πουταναρα την Δέσποινα που είχε τότε!:pipa1::grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom