Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Γενικά σπάνια πάω σε μπαρ με κορίτσια, αλλά diamonds εκεί που το έχουν ανοίξει πολύ δύσκολα να πάω..δίπλα έχε ουζερί νομίζω καφετέριες, μαμάδες με τα παιδιά τους.. εντάξει..πολυ κάρτα βγαίνεις χαχαχα..και Εδέμ έξω πίσω από το παραβάν...όλο και κάνα γνωστός μπορεί να περάσει.. εκτός αν μένεις δυτικά και δεν σε ξέρουν στη περιοχή..
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Γενικά σπάνια πάω σε μπαρ με κορίτσια, αλλά diamonds εκεί που το έχουν ανοίξει πολύ δύσκολα να πάω..δίπλα έχε ουζερί νομίζω καφετέριες, μαμάδες με τα παιδιά τους.. εντάξει..πολυ κάρτα βγαίνεις χαχαχα..και Εδέμ έξω πίσω από το παραβάν...όλο και κάνα γνωστός μπορεί να περάσει.. εκτός αν μένεις δυτικά και δεν σε ξέρουν στη περιοχή..
Diamonds εχω πετυχει φαση που ερχοντε διπλα απο το ταβερνακι γυναικοπαρεες στο ασχετο , η καλυτερη φαση ηταν μια Κυριακη που σκανε μυτη κατι Ρουμανες απο το Μοργκαν κ το Μερλιν απο το Κορδελιο (Μονικα, Χριστηνα , Αντριανα , Ναταλυ ) κ κερνουσα αυτες αντι τις γυναικες του μαγαζιου .
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Υπάρχει κάποιο κωλομπαρο ατην περιοχή της τούμπας ; Καινούργιος στο σπορ. Ενδιαφέρομαι για μεγαλύτερης ηλικία/ σπασμένες. Ευχαριστώ
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Υπάρχει κάποιο κωλομπαρο ατην περιοχή της τούμπας ; Καινούργιος στο σπορ. Ενδιαφέρομαι για μεγαλύτερης ηλικία/ σπασμένες. Ευχαριστώ
Πηγαινε μια βολτα απο το Smart στην Τουμπα...googlare το να δεις που ειναι.,..
 

triodio

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες βράδυ με εναν φίλο στο καραμέλα στη Μοναστηρίου.
Είναι λίγο ξενέρωμα που καθίσαμε έξω.
Εγώ κάθισα με την Εύα μία Ρωσίδα πενηντάρα με φοβερά βυζιά που δουλεύει αρκετό καιρό στο μαγαζί απο ότι μου είπε.
Μετά το πρώτο ποτό πήγαμε μέσα Στο πριβέ.
Η τύπισσα Τα Πέταξε Όλα κατευθείαν και έχει πραγματικά βυζάρες και γυμνασμένο κορμί.
Μου έκανε μία φοβερή πίπα και νομίζω ότι αν είχα μαζί μου προφυλακτικό θα μπορούσα να τη γαμήσω κιόλας.
Δύο ποτά ήπιαμε Στο πριβέ *20€

Ο φίλος μου πήγε Στο πριβέ με την Αμαλία τη γνωστή Αμαλία την οποία ακολουθεί χρόνια όπου κι αν δουλεύει και ήταν ο λόγος που πήγαμε στο μαγαζί
Είχα να τη δω από τότε που είχε ανοίξει το μαγαζί στην Καρακάση.
Αρκετά σπασμένη και γενικά εμένα δεν με τραβάει.
Στο μαγαζί Αν δεν κάνω λάθος δουλεύει και η Νικόλ που είχε ανοίξει το μαγαζί στη Λαμπράκη και μία ή δύο μαύρες
Φίλε αυτή η Εύα με βυζιά που λες είναι μια μελαχρινή? Πέρασα χθες κ ήταν όντως μια βυζαρου πολυ σέξι αλλά είχε κοσμο. Θέλει να ταισεις πολύ για να πας μετά πριβέ?
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
592
Like
1.413
Πόντοι
206
Φίλε αυτή η Εύα με βυζιά που λες είναι μια μελαχρινή? Πέρασα χθες κ ήταν όντως μια βυζαρου πολυ σέξι αλλά είχε κοσμο. Θέλει να ταισεις πολύ για να πας μετά πριβέ?

Η μελαχρινή είναι η Αμαλία.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Diamonds εχω πετυχει φαση που ερχοντε διπλα απο το ταβερνακι γυναικοπαρεες στο ασχετο , η καλυτερη φαση ηταν μια Κυριακη που σκανε μυτη κατι Ρουμανες απο το Μοργκαν κ το Μερλιν απο το Κορδελιο (Μονικα, Χριστηνα , Αντριανα , Ναταλυ ) κ κερνουσα αυτες αντι τις γυναικες του μαγαζιου .
Καλύτερα στο ταβερνάκι λοιπόν.. κόβεις κίνηση στο ντιαμοντς ενώ μπορεί να έχεις αλλα τυχερά.. χαχαχα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να ρωτήσω: πυρφόρος και πυρφαραδικο τι σημαίνει?
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
592
Like
1.413
Πόντοι
206
Άρα η δουλειά που λέτε κυρίως γίνεται με Εύη ή κ με τις άλλες?
Η Εύη είναι ξανθιά?

Δες εδώ : https://el-gr.facebook.com/www.caramelaclub.gr/
Η Εύα είναι αυτή που δε φαίνεται το πρόσωπό της (με το μπουκάλι Jack Daniel's).
Η ξανθιά είναι η Νικόλ.
Από όσο ξέρω όλες κάνουν πριβέ (δεν έχω δοκιμάσει).
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Το μαγαζί διπλα από το diamonds είσαι ταβέρνα κανονική και λέγεται τα πάντα ρει. Μου έχει τύχει να τρώω εκεί έξω στο μπαλκόνακι και να μου έχουν βγει τα μάτια έξω με τα ξεκωλα ακριβώς δίπλα στα τρία μέτρα. Περιττό να πω πως όλοι οι πελάτες της ταβέρνας είχαν αλληθωρισει και αυτοί.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Το μαγαζί διπλα από το diamonds είσαι ταβέρνα κανονική και λέγεται τα πάντα ρει. Μου έχει τύχει να τρώω εκεί έξω στο μπαλκόνακι και να μου έχουν βγει τα μάτια έξω με τα ξεκωλα ακριβώς δίπλα στα τρία μέτρα. Περιττό να πω πως όλοι οι πελάτες της ταβέρνας είχαν αλληθωρισει και αυτοί.
Στο ταβερνάκι τα πάντα ρει, στο ντιαμοντς τα πάντα χωρεί, και στο τέλος ουδέν μένει..( στη τσέπη)
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Φίλε αυτή η Εύα με βυζιά που λες είναι μια μελαχρινή? Πέρασα χθες κ ήταν όντως μια βυζαρου πολυ σέξι αλλά είχε κοσμο. Θέλει να ταισεις πολύ για να πας μετά πριβέ?
Φίλε εγώ έγραψα το κόστος ήπιαμε ένα ποτό απλό έξω και δύο διπλά μετά μέσα στο Prive.
Αλλά μην το δένεις κόμπο γιατί όπως και σε όλα τα μαγαζιά είναι και θέμα χημείας.
Καταρχάς Δεν χρειάζεται να κεράσεις έξω Μπορείς να του πεις κατευθείαν της κοπέλας της οποιασδήποτε κοπέλας να πάτε μέσα Στο πριβέ.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Το σμαρτ στην τούμπα το γνωρίζει κανεις ; Αν ναι ας μοιραστεί κάποιος εμπειριες. Εδώ η σε προσωπικό μήνυμα
Είναι ένα μπαρ για παρέα και κους κους με τις κοπέλες που δουλεύουν....
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
πηγαινα πριν την καραντινα που ειχε κλειστες τις πορτες , ειχε 2-3 ''θεματα '' για φορτωμα . Κανα Μοργκαν περασες να δεις?
Όχι φίλε δεν πέρασα γιατί και αυτό είναι σε κεντρικό δρόμο και σε βλέπουν όλοι φόρα παρτίδα,για την Μανταλένα που λες από το Diamonds είναι έτσι όπως τα λες,είχα πάει παλιά 2,3 φορές αλλά ήπια απλά ένα ποτό γιατί είχα αφραγκιές αλλά και γιατί δεν μου άρεσε και καμία ιδιαίτερα,μάλιστα την δεύτερη φορά που είχα πάει ,ήρθε να μου μιλήσει και με κέρασε και ένα ποτό,γατόνι ,σου λέει να τον κάνω πελάτη και μου έλεγε την ιστορία της ζωής της,Εχεις πμ
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Πηγές κάνεις μοργκαν,το ρόστερ είναι ίδιο η αλλαξε;
 

triodio

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε εγώ έγραψα το κόστος ήπιαμε ένα ποτό απλό έξω και δύο διπλά μετά μέσα στο Prive.
Αλλά μην το δένεις κόμπο γιατί όπως και σε όλα τα μαγαζιά είναι και θέμα χημείας.
Καταρχάς Δεν χρειάζεται να κεράσεις έξω Μπορείς να του πεις κατευθείαν της κοπέλας της οποιασδήποτε κοπέλας να πάτε μέσα Στο πριβέ.
Εννοείτε, πάντως αυτή που είχα δει την Παρασκευή και ηταν πολύ εντυπωσιακή με τεράστιο στήθος ήταν μια μελαχρινή είχε τα χρονάκια της, φορούσε ένα κοκκινο φορεμα. Δεν ειναι η Αμαλία που έγγραψε ο συνάδελφος, αυτή που λέω ήταν ποιο μεγάλη αλλά δεν ξέρω ποια ήταν ??
 
Τελευταία τροποποίηση:

triodio

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από Μέρλιν 3 κοπέλες καθόταν έξω σε τραπεζακι δρόμο πραγματικά σαν να ειναι ουζερι, το ίδιο κ Δωρα που εμοιαζε σαν καφετέρια , Johny σταυρουπολη ηταν διακριτικά αλλά δεν βρηκα κάτι του γούστου μου, Στα περισσότερα βγαίνεις κάρτα είναι νομίζω για πολύ θαραλέους (-:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom