Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
το Κιβωτος κορδελιο πιο πανω απο το Μοργκαν το γυρισε σε κωλομπαρο?
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
Χρήσιμο εργαλείο για συνταξιδιώτες συναγωνιστές στο άθλημα που ανακάλυψα είναι η εφαρμογή Αστυνομικός Ανιχνευτής από το Play Store. Βασίζεται στην αλληλεπίδραση των χρηστών όποιος δηλαδή περάσει ή δει κάποιο μπλόκο το επισημαίνει ανώνυμα στο χάρτη και αυτόματα ειδοποιούνται όσοι έχουν την εφαρμογή. Για όσους τριγυρνάνε δυτικά, εκτός πόλης εκεί που βρίσκονται τα πιο πολλά μαγαζιά και ειδικά νύχτα θα τους φανεί πολύ χρήσιμο ώστε να μην βρεθούν στη δυσάρεστη θέση να χάσουν το δίπλωμά τους ώστε να μην μπορούν να πάνε στα μαγαζιά έπειτα, να μην μπορούν να φορτώσουν κοπέλες και ακόμα χειρότερα να τους απολύσουν από την δουλειά τους (όταν τους είναι απαραίτητο το δίπλωμα) και να μην έχουν λεφτά να πάνε στα μαγαζιά και όλα αυτά για ψίλου πήδημα που δεν φορούσαν ζώνη στα στενά του Ευόσμου. Στη φωτογραφία φαίνονται μόνο τα χτεσινά μπλόκα στην δυτική Θεσσαλονίκη. Η εμπειρία επίσης έδειξε ότι οι καλοθελητές που μιλάνε στο όνομα της ασφάλειας και αρνούνται τέτοιες πρωτοβουλίες σύντομα πέφτουν θύματα των μπλόκων και συμμετέχουν στο γκρουπ. Συνεχίζουμε να υποστηρίζουμε στο topic αυτό ο ένας τον άλλον είτε με οδηγούς (Colobarus Guide) είτε με ημερήσιες πληροφορίες είτε με οποιονδήποτε άλλο τρόπο. Καλές βόλτες και να προσέχουμε στο δρόμο από μόνοι μας.

ΥΓ: Η εφαρμογή φαίνεται να έχει έδρα το εξωτερικό.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200119-045914_Police Detector.jpg
    Screenshot_20200119-045914_Police Detector.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 51

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Καλημέρα στην ομάδα. Μετάβαση το Σάββατο σε κολόμπαρο της ανατολικής Θεσσαλονίκης όπου, αφού ανέφερα τα «κατορθώματα» φίλου μου στο μαγαζί, ανοίχτηκαν όλες, αφεντικίνα και κορίτσια, και προσέφεραν τηλέφωνα και σεξ εκτός μαγαζιού απλόχερα. Αναλυτικές πληροφορίες μόνον σε pm !
 

lelak

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
0
Καλημέρα στην ομάδα, μήπως υπάρχει κάποια πληροφορία για Romeo;
Να ευχαριστήσω τους συναγωνιστές για τις πληροφορίες που κατέφτασαν ήδη σχετικά με την αναζήτηση της χαμένης κορασίδας!!!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Καλημέρα στην ομάδα. Μετάβαση το Σάββατο σε κολόμπαρο της ανατολικής Θεσσαλονίκης όπου, αφού ανέφερα τα «κατορθώματα» φίλου μου στο μαγαζί, ανοίχτηκαν όλες, αφεντικίνα και κορίτσια, και προσέφεραν τηλέφωνα και σεξ εκτός μαγαζιού απλόχερα. Αναλυτικές πληροφορίες μόνον σε pm !

Καλησπέρα
Μπορείς να μου πεις σε ποιο μαγαζί αναφέρεσαι;
 

versus21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
18
Like
547
Πόντοι
990
Καλημέρα στην ομάδα. Μετάβαση το Σάββατο σε κολόμπαρο της ανατολικής Θεσσαλονίκης όπου, αφού ανέφερα τα «κατορθώματα» φίλου μου στο μαγαζί, ανοίχτηκαν όλες, αφεντικίνα και κορίτσια, και προσέφεραν τηλέφωνα και σεξ εκτός μαγαζιού απλόχερα. Αναλυτικές πληροφορίες μόνον σε pm !
καλησπερα φιλε,
Σε ποιο μαγαζι αναφερεσαι?
Προσπαθησα να στειλω pm αλλα για καποιο λογο δεν με αφηνει...ξερει καποιος να μου πει τον λογο?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
μεταγραφες Γεναρη
Καρολινα  απο φουεγκο  σε ΔΩΡΑ κ ψηνει αλλες 2
Φιλιω    απο Lido    ΣΕ Φουεγκο

ξαναρωταω μπας κ ξερει κανεις το Κιβωτοσ στο Κορδελιο το γυρισε σε κολωμπαρο ?
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Θα επισκεφτώ Θεσσαλονίκη με ένα φίλο σε 2 βδομαδες και σκέφτηκα να επισκεφτώ κάποιο κωλαδικο. Δεν γνωρίζω ούτε ονόματα ούτε που βρίσκονται ούτε αν αξίζει σαν εμπειρία. Θα μπορούσατε να μου δώσετε τα φώτα σας ;
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Θα επισκεφτώ Θεσσαλονίκη με ένα φίλο σε 2 βδομαδες και σκέφτηκα να επισκεφτώ κάποιο κωλαδικο. Δεν γνωρίζω ούτε ονόματα ούτε που βρίσκονται ούτε αν αξίζει σαν εμπειρία. Θα μπορούσατε να μου δώσετε τα φώτα σας ;
η άποψή μου είναι ότι αν θέλετε να πάτε κάπου με γυναίκες καλύτερα σε στριπτιζάδικο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom