Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους. Θα επισκεφτώ Θεσσαλονίκη με ένα φίλο σε 2 βδομαδες και σκέφτηκα να επισκεφτώ κάποιο κωλαδικο. Δεν γνωρίζω ούτε ονόματα ούτε που βρίσκονται ούτε αν αξίζει σαν εμπειρία. Θα μπορούσατε να μου δώσετε τα φώτα σας ;
ΚΑΡΑΜΕΛΑ στο Βαρδαρη διπλα στο HOLIDAY INN TO HOTEL  Ξεκινηστε απο εκει
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
απ ότι είδα στο fb άνοιξε πάλι το Stars στην τούμπα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056

Γεια σας συναγωνιστές,

για το Ατλαντικ επί της Λασκαράτου έχει κανείς άποψη τι παίζει;

Ευχαριστώ
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Γεια σας συναγωνιστές,

για το Ατλαντικ επί της Λασκαράτου έχει κανείς άποψη τι παίζει;

Ευχαριστώ
γκιλφοκαταστασεις...παλια εχω φαει μεσα, εχω 5+ χρονια να πατησω
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
199
Like
137
Πόντοι
1
το glass palace συγκαταλέγεται στα κωλομπαρα? (ηρεμα ρωταω) και τι πιθανοτητες να γαμας εκει? ακομα θυμαμαι τα βυζια της bar woman (milf θανατου) μπροστα μου
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
το glass palace συγκαταλέγεται στα κωλομπαρα? (ηρεμα ρωταω) και τι πιθανοτητες να γαμας εκει? ακομα θυμαμαι τα βυζια της bar woman (milf θανατου) μπροστα μου
τυπε έχεις πάει σε κωλομπαρο?? :grin:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
στο me&you παιζει φαση η μονο μπλα μπλα? εχει παει κανεις?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
φουεγκο ξανανοιξε μετα απο 10 μερες κλειστο , στο ροστερ προστεθηκε κ μια ελληνιδα φοιτητρια η φιλιω  πρωην stars k lido
h Dora εφερε μια μαυρη αλογα . κατι μου θυμιζε της ειπα ''γνωστος κωλος καπου τον εχω ξαναπιασει ''  αλλα δεν μου ελεγε που δουλευε ,γελουσε.
εντωμεταξη η Καρολινα πουλησε το σουτιεν της σε 1 πελατη κ ειχε τισ βυζαρες τησ χυμα σε ενα διαφανο μπλουζακι κ μου χορευε twirk πανω στον πουτσο για να την κερασω .
το  STARS ξανανοιξε οπως ειπε ο φιλος ο Stallion  περασε κανεις να πει τι παιζει?               
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
φουεγκο ξανανοιξε μετα απο 10 μερες κλειστο , στο ροστερ προστεθηκε κ μια ελληνιδα φοιτητρια η φιλιω  πρωην stars k lido
h Dora εφερε μια μαυρη αλογα . κατι μου θυμιζε της ειπα ''γνωστος κωλος καπου τον εχω ξαναπιασει ''   αλλα δεν μου ελεγε που δουλευε ,γελουσε.
εντωμεταξη η Καρολινα πουλησε το σουτιεν της σε 1 πελατη κ ειχε τισ βυζαρες τησ χυμα σε ενα διαφανο μπλουζακι κ μου χορευε twirk πανω στον πουτσο για να την κερασω .
το  STARS ξανανοιξε οπως ειπε ο φιλος ο Stallion  περασε κανεις να πει τι παιζει?                 
ΤΟ stars δουλεύει όπως δούλευε με φορτωτικη!  :grin:
 

Panos4567

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
25
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρετε ποια μαγαζιά έχουν gloryhole Αλλά να δέχονται και γυναίκες?
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
καλησπερα
παιδια εγω ειμαι απο αθηνα αλλα παιζει να ερθω πανω για κατι δουλεις
το εχω δει το μαγαζι στο FB εχει καλα μωρα
γαμας ομος η μονο για ματι ειναι?
τι παιζει?
ευχαριστω
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
φουεγκο ξανανοιξε μετα απο 10 μερες κλειστο , στο ροστερ προστεθηκε κ μια ελληνιδα φοιτητρια η φιλιω  πρωην stars k lido
h Dora εφερε μια μαυρη αλογα . κατι μου θυμιζε της ειπα ''γνωστος κωλος καπου τον εχω ξαναπιασει ''  αλλα δεν μου ελεγε που δουλευε ,γελουσε.
εντωμεταξη η Καρολινα πουλησε το σουτιεν της σε 1 πελατη κ ειχε τισ βυζαρες τησ χυμα σε ενα διαφανο μπλουζακι κ μου χορευε twirk πανω στον πουτσο για να την κερασω .
το  STARS ξανανοιξε οπως ειπε ο φιλος ο Stallion  περασε κανεις να πει τι παιζει?               
το φουεγκο που βρίσκεται
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
το φουεγκο που βρίσκεται
κατεβαινεις αρκετα χαμηλα την Ωραιοκαστρου απο περιφερειακο,περνας 2 ταβερνακια στο δεξι χερι φτανεις στο φαναρι κ βλεπεις το μαγαζι στην δεξια γωνια . Αν βρεις παρκαρε πριν το φαναρι  οπως κατεβαινεις .
Στον περιφερειακο δεν πας πανω απο την καινουρια αερογεφυρα σε βγαζει Ηλιουπολη στην Μακρυγιαννη Κ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ να γυρισεις προς τα πισω. Πρεπει να πας απο το πλαι της γεφυρας να περασεις απο κατω ισια καμμια 150 μετρα να βγεις στο φαναρι. Αριστερα κατεβαινεις την Ωραιοκαστρου κ δεξια παει Νικοπολη .
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
κατεβαινεις αρκετα χαμηλα την Ωραιοκαστρου απο περιφερειακο,περνας 2 ταβερνακια στο δεξι χερι φτανεις στο φαναρι κ βλεπεις το μαγαζι στην δεξια γωνια . Αν βρεις παρκαρε πριν το φαναρι  οπως κατεβαινεις .
Στον περιφερειακο δεν πας πανω απο την καινουρια αερογεφυρα σε βγαζει Ηλιουπολη στην Μακρυγιαννη Κ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ να γυρισεις προς τα πισω. Πρεπει να πας απο το πλαι της γεφυρας να περασεις απο κατω ισια καμμια 150 μετρα να βγεις στο φαναρι. Αριστερα κατεβαινεις την Ωραιοκαστρου κ δεξια παει Νικοπολη .
κατάλαβα εκεί στο φανάρι διπλα είναι.το ηλικίες παίζουν εκει;για πελάτες εννοώ
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Thomas1971, τι εννοείς μαύρη ; Αφρικάνα ; Πιό δυνατή από την Valery στο Captain Morgan ;


φουεγκο ξανανοιξε μετα απο 10 μερες κλειστο , στο ροστερ προστεθηκε κ μια ελληνιδα φοιτητρια η φιλιω  πρωην stars k lido
h Dora εφερε μια μαυρη αλογα . κατι μου θυμιζε της ειπα ''γνωστος κωλος καπου τον εχω ξαναπιασει ''  αλλα δεν μου ελεγε που δουλευε ,γελουσε.
εντωμεταξη η Καρολινα πουλησε το σουτιεν της σε 1 πελατη κ ειχε τισ βυζαρες τησ χυμα σε ενα διαφανο μπλουζακι κ μου χορευε twirk πανω στον πουτσο για να την κερασω .
το  STARS ξανανοιξε οπως ειπε ο φιλος ο Stallion  περασε κανεις να πει τι παιζει?               
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom