Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Αν μπορείς στείλε και σε εμένα πμ για την Δώρα,γιατί δεν το εχω επισκεφθεί ποτέ(μένω ανατολικά ) και θα ηταν χρήσιμο να ξέρω τι παίζει
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Φίλε αυτό που λες ,έτσι είναι ακριβώς ,απλά τώρα περνάω αφραγκιές γιατί δεν έχω σταθερή δουλεία,κάνω κάποια μεροκάματα και δεν εχω το honey για να πειραματιστώ.Ευχαριστώ πάντως
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Φίλε αυτό που λες ,έτσι είναι ακριβώς ,απλά τώρα περνάω αφραγκιές γιατί δεν έχω σταθερή δουλεία,κάνω κάποια μεροκάματα και δεν εχω το honey για να πειραματιστώ.Ευχαριστώ πάντως
αν δεν εχεις δουλεια αδερφε ουτε να το σκεφτεσαι , το σπορ θελει συνεχη επενδυση κ παρουσια. Καλυτερα οταν σου περισσευουν 60-70 φραγκα πανε σε κανα μασατζιδικο παρα να στα φανε σε χροnο dt σε κωλομπαρο .
Παντως το νεο ετος σου ευχομαι οτι καλυτερο για δουλεια κ υγεια 
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
πριν καμια εβδομαδα ημουν στην δωρα δεν ειχε τιποτα καλο.η κρητικια με ελεγε οτι εφυγαν στης χωρες στης τα κοριτσακια.την εκανα μια προσεγγιση για τι θελει για να περασουμε καλα και με ειπε 2 χιλιαρικακια.γελασα και την ειπα θα ανηξεις το μουνακι σου εδω και θα στο γεμισω με πενιταρικα οσα παρη.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
πριν καμια εβδομαδα ημουν στην δωρα δεν ειχε τιποτα καλο.η κρητικια με ελεγε οτι εφυγαν στης χωρες στης τα κοριτσακια.την εκανα μια προσεγγιση για τι θελει για να περασουμε καλα και με ειπε 2 χιλιαρικακια.γελασα και την ειπα θα ανηξεις το μουνακι σου εδω και θα στο γεμισω με πενιταρικα οσα παρη.
δραγμες θα εννοουσε , περιεγραψε την λιγο αυτη την κρητηκια. Ναι οι ρουμανες ειναι πανω μιλησα με την Φλωρη
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
μάλλον Ουκρανία η Μολδαβία αν μας λένε αλήθεια φυσικά οι υπόλοιπες
η Όλγα είχε έρθει με την Αναστασία φύγανε κ οι 2 κ μετά λίγο καιρό γύρισε μόνο η Αναστασία

Έχουμε κάνα νέο από Όλγα?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Βλέπω πως το Stars
στέλνει τα κορίτσια του και στα στούντιο(4 έως τώρα έχω δει)! :dancing: :dancing: :grin:
 

totimis80

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μία Νάντια που δουλεύει στο morgan τί ρόλο βαράει? Υπάρχει καμιά πληροφορία?
 

versus21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
18
Like
547
Πόντοι
990
ΚΑΙ στα κολόμπαρα τηρείται ο αντικαπνιστικός νόμος ; ΟΥΑΟΥ !
  Στο Capten Morgan στο κορδελιο καπνιζοθν κανονικα. Εχει καλα τεμαχια μεσα...ξερει κανεισ αν παιζει τιποτα???? ;-) ;-)
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Παίζει να κατεβώ Θεσσαλονίκη το σβκ με κάποιον φίλο που έχει δουλειές, εγώ έχω ένα μονο λόγο να έρθω αλλίως δεν θέλω να ξεβολευτώ, ξέρει κανείς αν η Valery η αφρικάνα είναι στο Καπτεν Μοργκαν αυτή την εποχή ;
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Το  STARS αναφέρει στο Facebook τους οτι από 10 Ιανουαρίου κλείνει.Ξέρουμε σε ποιο μπαρ πήγαν τα κορίτσια του και ειδικά εάν ξέρει κανείς για την ψηλή ξανθιά ,Λίντα νομίζω την λένε εάν δεν κάνω λάθος;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Το  STARS αναφέρει στο Facebook τους οτι από 10 Ιανουαρίου κλείνει.Ξέρουμε σε ποιο μπαρ πήγαν τα κορίτσια του και ειδικά εάν ξέρει κανείς για την ψηλή ξανθιά ,Λίντα νομίζω την λένε εάν δεν κάνω λάθος;
πολλές βολτάρουν στα μπουρδέλα, δεν ξέρω τα ονοματά τους, ψάξου
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
αλινα ρουσλανα νατασα κ καρινα θα τις πετυχεις στα στουντιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom