Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Παιδια στο  albert park οι κονσεματρις κανουν τιποτα;; , πάντα εχει α κλας οταν παω να δω κανένα ματσακι.
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Παντως εκει ειδα μια κοπελα να δουλευει που μοιαζει με μια στριπερ απο το καλιγουλα, παρακαλειται οποιος μπορει να βοηθησει για επιβεβαιωση...  :think:
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
349
Like
207
Πόντοι
21
περασμα απο ΜοργΚαν προχτες , 3 νεες μεταγραφες , κ γυρισανε 3-4 που ειχα να δω κανα χρονο. Κοσμος αρκετος αλλα οι μισοι σχεδον δεν κερνουσαν κ λογικο αφφου το μαγαζι γδερνει κ μαλιστα χωρις βαμβακι.
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
καλημέρα στην παρέα...πέρασμα χθες από το μπαρ δώρα στην Σταυρούπολη.
ενα ποτο στα γρήγορα με εναν φιλο (ήμασταν αρκετά φουλ απο αλλου..!!!)
τι παίζει εκει μεσα ρε παιδια????πολλα κοριτσια και πολλες ματιες?
γινεται τιποτα παραπάνω η μονο θα μας πρήξουν για ποτό και στο τέλος τίποτα...!!!!
εντος σκ λεμε να ξαναπάμε..!
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Μπα φίλος εμένα καλά μου φάνηκε το Μόργκαν την προηγουμένη βδομάδα που πήγα.6 το ποτό κ γενικά καλό κλίμα,δν προχωράει το θέμα βέβαια αλλά αυτό το γνωρίζουμε από πρίν.Για τις καινούργιες που λες η μία μου φάνηκε ότι παλιά ήταν στο Πόρτο Μπέλο, γνωστή ρουφήχτρα με ωραίο πρόσωπο κ σώμα
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
349
Like
207
Πόντοι
21
καλημέρα στην παρέα...πέρασμα χθες από το μπαρ δώρα στην Σταυρούπολη.
ενα ποτο στα γρήγορα με εναν φιλο (ήμασταν αρκετά φουλ απο αλλου..!!!)
τι παίζει εκει μεσα ρε παιδια????πολλα κοριτσια και πολλες ματιες?
γινεται τιποτα παραπάνω η μονο θα μας πρήξουν για ποτό και στο τέλος τίποτα...!!!!
εντος σκ λεμε να ξαναπάμε..!
καλα το ειπες στο τελος τπτ !!!!!
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
349
Like
207
Πόντοι
21
Μπα φίλος εμένα καλά μου φάνηκε το Μόργκαν την προηγουμένη βδομάδα που πήγα.6 το ποτό κ γενικά καλό κλίμα,δν προχωράει το θέμα βέβαια αλλά αυτό το γνωρίζουμε από πρίν.Για τις καινούργιες που λες η μία μου φάνηκε ότι παλιά ήταν στο Πόρτο Μπέλο, γνωστή ρουφήχτρα με ωραίο πρόσωπο κ σώμα
δεν ειπα οτι το κλιμα δεν ειναι καλο ,κ ποτο στα 2 θα κερασει το τριτο (εφοσον κερνας) , κ χερι βαζεις στις περισσοτερες . αλλα πολυ  ''run and gun '' που λεμε στο μπασκετ με το χρονομετρο στο χερι ειναι . Μαθανε στα διπλα ποτα κ τα πινουν οπως επιναν παλια τα μονα
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
Μπα φίλος εμένα καλά μου φάνηκε το Μόργκαν την προηγουμένη βδομάδα που πήγα.6 το ποτό κ γενικά καλό κλίμα,δν προχωράει το θέμα βέβαια αλλά αυτό το γνωρίζουμε από πρίν.Για τις καινούργιες που λες η μία μου φάνηκε ότι παλιά ήταν στο Πόρτο Μπέλο, γνωστή ρουφήχτρα με ωραίο πρόσωπο κ σώμα
τακη ποια ειναι ρε φιλε αυτη απο το πορτο μπελλο που ειπες ?
μελαγχροινη σιγουρα θα ειναι γιατι δεν υπηρχε ξανθια τον τελευταιο καιρο στο μαγαζι, αλλα θυμασαι ονομα? ειχε τατουαζ?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.981
Κριτικές
51
Like
5.919
Πόντοι
7.636
Παίδες σε ποιο μπορούμε να χώσουμε αν μας αρέσει καμία και παίξουμε τα κεράσματα μας?
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
τακη ποια ειναι ρε φιλε αυτη απο το πορτο μπελλο που ειπες ?
μελαγχροινη σιγουρα θα ειναι γιατι δεν υπηρχε ξανθια τον τελευταιο καιρο στο μαγαζι, αλλα θυμασαι ονομα? ειχε τατουαζ?
Θυμάμαι όνομα ναι.μελαχρινη με γλυκό κ πολύ ξύπνιο πρόσωπο αρμεγε παπουδια στο Πόρτο κ το εκανε καλά.εχει κάνα χρόνο σίγουρα που σταμάτησε από κει κ τώρα την είδα στο Μόργκαν.αλβανιδα Στέλλα από Ρόδο
 
  • Like
Αντιδράσεις: pllp9

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
Θυμάμαι όνομα ναι.μελαχρινη με γλυκό κ πολύ ξύπνιο πρόσωπο αρμεγε παπουδια στο Πόρτο κ το εκανε καλά.εχει κάνα χρόνο σίγουρα που σταμάτησε από κει κ τώρα την είδα στο Μόργκαν.αλβανιδα Στέλλα από Ρόδο
καταλαβα οκ
thanks
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
Παίδες σε ποιο μπορούμε να χώσουμε αν μας αρέσει καμία και παίξουμε τα κεράσματα μας?

Που να πας ρε φιλαρακι galla με τετοια ποιοτητα γυναικων?
Ξεκιναμε καταρχας οτι ολες ειναι μονο για το φαγωμα παντου ετσι? Θεμελιωδης κανονας:
δεν πας ποτέ σε κολομπαρο για να γαμησεις, ομως παιχνιδι μπορεις να κανεις παντου
αναλογα με τις δυνατοτητες σου.Στο κολομπαρο πας συνειδητοποιημενος για διασκεδαση-καψιμο και παιχνιδι με περιορισμους.
Προσοχη επομενως, δεν υπαρχουν τα παραμυθακια που σου λενε "μονο εσυ και
κανενας αλλος μωρο μου", απο κει και περα στο χερι σου ειναι να παιξεις
μπαλα εξυπνα και να την χωσεις εκτος μαγαζιου ειτε με πληρωμη ειτε οχι...
εαν σε παιρνει κιαν εισαι μαγκακι το εφαγες, εαν δεν αστο μην τρωτε κολληματα κ λεφτα
Τωρα εντος μαγαζιου, τυπικες καβατζες εκτος απο τα γνωστα στριπτιτζαδικα, εχουν πλεον
2-3 μαγαζια δυτικα (jhonys πρωην tamta σταυρουπολη και ο lari ηλιουπολη),
οπου ομως δεν τα συστηνω διοτι πρωτον :τα ποτα-νερα της κοπελας ειναι 10 ή 12 ευρω και
20 ευρω το κανονικο της!!(πατε καλα ρε παιδια ?)συν extra φραγκα (ανω των 50 ευρω) εννοειται για τη καβατζα.. :coolcondom:  Προκειται για πεταμα χρηματων οπου στην καλυτερη περιπτωση θα γαμησεις στα ορθια ή σε μισο καναπε
και δευτερον: εχει κατα 80-90%  gilf και αυτες β εθνικης χωρις δοντια,εκτος εαν πετυχεις κατα καιρους κατι νεο και καλο μεμονωμενα. Αυτες συνηθως καθονται για λιγο καιρο ομως.
αν πετυχεις κατι τετοιο εισαι τυχερος, αλλα οπως καταλαβαινεις ειναι η εξαιρεση οχι ο κανονας.
ΦΕΡΤΕ ΚΑΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΕΣ!!!!
   
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
836
Κριτικές
1
Like
618
Πόντοι
86
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Θέλει κόφτη στην κάβλα και το μπαλαμούτι και κεράσματα με το μέτρο. Εάν φερθείς ψύχραιμα όλο και θα τσιμπήσεις καμιά κολομπαρού που θα σου δώσει το τηλ. της ανάλογα πως θα σε κόψει. Κορυφαίος παράγοντας εδώ η ηλικία (Εάν σε δει μεγάλο και σοβαρό πιθανότερο να σου το δώσει). Θα ακούσεις βέβαια πολλές δικαιολογίες από το εγώ δεν κάνω
βίζιτες / επιλεκτική βίζιτα δεν υπάρχει / με παρακολουθεί το αφεντικό / έλα εδώ μέσα νιώθω πιο ασφαλής κ.λπ.
Από εκεί και πέρα ενέχει ο κίνδυνος να πέσεις σε βλαμμένη η και πολύ άσχημη υπό το φως της ημέρας.

Έτσι έχω πάρει τηλ. από κοπέλες αλλά έχω σημαδέψει και μαγαζιά όπου όλες είναι «βράχοι» π.χ. αυτό δίπλα στην αστυνομία / εφορία στην αρχή της Β. Όλγας και το strip Blue Iguana.
 

dark1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά , λέω να τσεκάρω το stars στην τούμπα τι παίζει γενικά εκεί ? αριθμός/εμφάνιση κοριτσιων τιμες ποτων κτλ
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Είχα κατεβει πριν κανα μήνα Θεσσ/νικη και περασα απο τα γνωστα λημέρια ανατολικά. Me&you, κλασσικα κουβεντουλα και παρεα, μεχρι εκει, επαιξε και κερασμα ποτο μετα απο μερικά δικα μου. Χαλαρά γενικώς, στα θετικα, τα ποτα της κοπέλας ειναι 5ε.

Πήγα και πρώτη φορά Εδεμ, είχε 5 κοπέλες, 1 απο μολδαβια λεπτη μετρια, μιλουσε Ελληνικά επιανε κατευθειαν παντου, 1 απο ρωσία μιλφ καλουτσικη με ρωσικη προφορα Ελληνικά, 1 ρωσίδα ομιλητικη ποτορουφιχτρα χωρις να αφηνει να πιασεις, 1 νεα ωραία ρωσίδα ξανθια καινουργια απ'οτι έλεγε και 1 πιο ευσωμη γεροδεμενη που δεν επιασα συζητηση. Κερασα στην μιλφ ρωσίδα, επεσε μπαλαμουτι, φιλιά κτλ μεχρι εκει, μετά με μικρη ξανθουλα κερασμα, λίγο παιχνίδι και ναζια. Μια καλή βραδυά. Δεν εχει τοσο καβάτζες, μονο καναπεδες αλλά γενικώς ικανοποιητικά σε σχεση με οσα εχω παει ανατολικά.
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Περασμα εχθες απο το AlbertPark στην Μαιανδρου πισω απο το βενζιναδικο..
Πολύ νεκρα παιδια, αλλα ειχα ακουσει, αλλα ειδα..
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
107
Like
128
Πόντοι
1
Μπα φίλος εμένα καλά μου φάνηκε το Μόργκαν την προηγουμένη βδομάδα που πήγα.6 το ποτό κ γενικά καλό κλίμα,δν προχωράει το θέμα βέβαια αλλά αυτό το γνωρίζουμε από πρίν.Για τις καινούργιες που λες η μία μου φάνηκε ότι παλιά ήταν στο Πόρτο Μπέλο, γνωστή ρουφήχτρα με ωραίο πρόσωπο κ σώμα

Takis και Thomas την Αφρικάνα την Valery την πετύχατε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom