Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Εχει κανεις εμπειρια απο Ελενα στο Stars? εχω καιρο να τη δω, μια φορα που πηγα την ειχε ρεζερβε ενας νεαρος και τον ειχε ψοφησει στα γλωσσοφιλα, δε ξερω αν το κανει γενικα η ετυχε. Τωρα 2 φορες που περασα δεν ηταν..
εχει φυγει εδω κ κανενα διμηνο περιπου κ δε ξερω αν θα γυρισει πισω

παντως τα δινει ολα η ελενα

η πιο κρυα εκει μεσα ειναι η ντανιελα που ειναι στο μπαρ κακρια
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
εχει φυγει εδω κ κανενα διμηνο περιπου κ δε ξερω αν θα γυρισει πισω

παντως τα δινει ολα η ελενα

η πιο κρυα εκει μεσα ειναι η ντανιελα που ειναι στο μπαρ κακρια

Οταν λες τα δίνει όλα; με όλους πλακωνεται στα γλωσσοφιλα; απ όσο έχω δει φορτώνεται κιόλας, δε ξερω αν έχεις δοκιμάσει
 

hotgreek1

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον ολα σχετικα ειναι ε? παιζει κανενα που ναχει σιγουρα φουλ σερβισ.? εκτος απο φιβερ>?
 

mitsos. fiat

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
841
Like
16.913
Πόντοι
2.246
Έχει πάει κανένας στο Men & you λέει τίποτα? Μου έλεγε κάποιος έχει κάτι καλά κορίτσια.ξέρετε τίποτα?
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Έχει πάει κανένας στο Men & you λέει τίποτα? Μου έλεγε κάποιος έχει κάτι καλά κορίτσια.ξέρετε τίποτα?
οραία είναι ευχάριστα. πίνεις και μιλάς με τα κορίτσια. τους κερνάς κανά ποτάκι για παρέα.καλές είναι, ευγενικές κλπ. συμπαθιτική φάση
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
51
Like
6.295
Πόντοι
7.636
εχει φυγει εδω κ κανενα διμηνο περιπου κ δε ξερω αν θα γυρισει πισω

παντως τα δινει ολα η ελενα

η πιο κρυα εκει μεσα ειναι η ντανιελα που ειναι στο μπαρ κακρια

Η πιο καλή ?
Πότε επισκευτηκες τελευταία?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Η πιο καλή ?
Πότε επισκευτηκες τελευταία?
η Ντανιελα- Ελενα η μελαχροινη ρουμανα ισιο μαλλι μεσα απο το μπαρ πλεον το παιζει ντιβα , σε ενα γνωστο μου ζητησε σαμπαννια 100ευρω για να βγει εξω απο το μπαρ να κατσει μαζι του .
κ τα 2 ουκρανακια που εχει αν κερνας καλα ειναι (Βικτωρια αναστασια)
ΓΕΝΙΚΑ το μαγαζι ειναι ακριβο κ στο αντρικο ποτο αλλα κ πινουν γρηγορα οι κοπελες
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
51
Like
6.295
Πόντοι
7.636
η Ντανιελα- Ελενα η μελαχροινη ρουμανα ισιο μαλλι μεσα απο το μπαρ πλεον το παιζει ντιβα , σε ενα γνωστο μου ζητησε σαμπαννια 100ευρω για να βγει εξω απο το μπαρ να κατσει μαζι του .
κ τα 2 ουκρανακια που εχει αν κερνας καλα ειναι (Βικτωρια αναστασια)
ΓΕΝΙΚΑ το μαγαζι ειναι ακριβο κ στο αντρικο ποτο αλλα κ πινουν γρηγορα οι κοπελες

κάνα άλλο νέο απο το μαγαζί αυτό?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
στο ΔΩΡΑ πηγε μια ξανθια πρωην τραγουδιαρα ξερει κανεις τπτ ?  ακουσα κ οτι θα πανε κ 2 κοπελες απο το fuego μεταγραφη 
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Η πιο καλή ?
Πότε επισκευτηκες τελευταία?
εχει κανενα μηνα να παω αλλα γενικα φερνει ωραιες κ μικρες

κάνα άλλο νέο απο το μαγαζί αυτό?
ναι κ σ αυτο που σκεφτηκες ;)


υ.γ. εξαιρειται το κρυοπλαστο η ντανιελα που αν κ τη ξερω πολλα χρονια ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
περασμα χτες ανατολικα , Χουι κλειστο , Μπλα μπλα θα παω σε 15 χρονια που θα γινω 60 , Αρωμα μονο 2 κορμια ειχε την Τανια κ μια ξανθια Ελληνιδα  με μυστηριο ονομα , Εδεμ ειχε 4 καλα κορμια λειπανε 4-5 στις χωρες τους, Ξαδερφουλες Βανεσα Ειρηνη εκει παρων Αναστασια κ αλλη μια. Χαλαρα 3 ατομα ειμασταν
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
περασμα χτες ανατολικα , Χουι κλειστο , Μπλα μπλα θα παω σε 15 χρονια που θα γινω 60 , Αρωμα μονο 2 κορμια ειχε την Τανια κ μια ξανθια Ελληνιδα  με μυστηριο ονομα , Εδεμ ειχε 4 καλα κορμια λειπανε 4-5 στις χωρες τους, Ξαδερφουλες Βανεσα Ειρηνη εκει παρων Αναστασια κ αλλη μια. Χαλαρα 3 ατομα ειμασταν
συμφωνώ για μπλα μπλα. Εδέμ που πέρασα μου άρεσε.χιουι και άρωμα που είναι?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
51
Like
6.295
Πόντοι
7.636
εχει κανενα μηνα να παω αλλα γενικα φερνει ωραιες κ μικρες
ναι κ σ αυτο που σκεφτηκες ;)


υ.γ. εξαιρειται το κρυοπλαστο η ντανιελα που αν κ τη ξερω πολλα χρονια ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ

Είσαι ωραίος!!  ;)
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
έχετε να προτείνετε κάποιο μαγαζί που να παίζει γερό παιχνίδι ή σεξ μέσα στο μαγαζί ή έξω σε ξενοδοχείο?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
συμφωνώ για μπλα μπλα. Εδέμ που πέρασα μου άρεσε.χιουι και άρωμα που είναι?
εθνικης αμυνης μετα το ΙΚΑ ΒΟΤΣΗ εχει EUROBANK εκει στο στενο αριστερα μεσα καμμια 50μετρα ειναι το ΧΟΥΙ  αλλα κλειστο ειπαμε
το Αρωμα ΚΑΤΣΙΜΙΔΗ κατω απο τα ΜΑΤ στην γωνια εχει 1 τεραστιο λαστιχαδικο κολλητα εχει μια τζαμενια πορτα  απεναντι γινετε σταση μετρο
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
εχει κανενα μηνα να παω αλλα γενικα φερνει ωραιες κ μικρες
ναι κ σ αυτο που σκεφτηκες ;)


υ.γ. εξαιρειται το κρυοπλαστο η ντανιελα που αν κ τη ξερω πολλα χρονια ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ
επιασε τον παπα απο τα @@ η Ντανιελα κ το παιζει ντιβα τωρα στα 22 , δεν της φτανουν τα ποτα θελει κ σαμπανια των 100 για να κατσει τωρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom