Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dev

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
47
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
0
πέρασμα προ καιρού από το μπαρ στη μερκουρίου με δελφών. ευχάριστο περιβάλλον, καναπέδες και συμπαθητικές κοπέλες. δεν έκατσα πολύ. ήταν ένας πιωμένος που απειλούσε να μας μαχαιρώσει όλους και την έκανα με ελαφρά..

Χαχαχα έλεος...
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
πέρασμα προ καιρού από το μπαρ στη μερκουρίου με δελφών. ευχάριστο περιβάλλον, καναπέδες και συμπαθητικές κοπέλες. δεν έκατσα πολύ. ήταν ένας πιωμένος που απειλούσε να μας μαχαιρώσει όλους και την έκανα με ελαφρά..
Το sugar συνήθως είναι ήσυχο μαγαζί.θα έπεσες στην περίπτωση
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Το sugar συνήθως είναι ήσυχο μαγαζί.θα έπεσες στην περίπτωση
μάλλον. Οι κοπέλες μου είπαν ότι εκείνες τις μέρες τους προκαλούσε το συγκεκριμένο άτομο προβλήματα. Είχαν τρομάξει κι αυτές
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Και η γειτονιά που βρίσκεται το sugar είναι πολύ καλή. Κι εμένα μου έκανε εντύπωση το περιστατικό
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Πέρασμα από Εδέμ. Γενικό συμπέρασμα που αφορά και τα υπόλοιπα μπαρ που επισκέφτηκα. Αν ξοδέψεις αρκετά χρήματα θα περάσεις καλά. Όλο και κάποια από τις κοπέλες που δουλεύουν στα μπαρ θα σου αρέσει. Αλλά χρειάζεται χρήμα
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Ήταν το δεύτερο πέρασμα από Εδέμ κι έχει λίγο καιρό..
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Μπορείς να αναφέρεις περισσότερες λεπτομέρειες,πχ τιμή ποτού,αριθμό γυναικών και αν γίνεται παιχνίδι;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Μπορείς να αναφέρεις περισσότερες λεπτομέρειες,πχ τιμή ποτού,αριθμό γυναικών και αν γίνεται παιχνίδι;

Πέρασμα απο Εδέμ πριν λίγες μέρες.
Είχε αρκετα κορίτσια γυρω στις 9 μέτρησα, με τις πιο ωραίες παρουσίες μια μελαχρινή η οποία δεν έπαιζε μπάλα στις 2-3 ώρες που ήμουν στο μαγαζί.
Οι άλλες ήταν γενικά μεγαλοκοπέλες 3-4,μια ξανθιά ομορφούλα που έπαιζε μπάλα,είχε και φιλάκια και χαιδέματα με έναν αγαπούλη συναγωνιστή,1 ωραίό κορμί ηταν μεσα στο μπάρ μαζί με μια μεγάλη κυρία που μπορεί να ειναι και το "αφεντικο" του μαγαζιού(με επιφυλάξεις)η κοπέλα που έβαζε μουσική ηταν αρκετά δυνατή αλλά δεν ξέρω αν παίζει μπάλα,και μια πολύ δυνατή ξανθιά ψηλή νταμάρι εκ ρωσσίας όπως κατάλαβα οι περισσότερες κοπέλες.....
Γενικά ευχάριστα περνάς και δεν θα ξοδέψεις πολλά χρήματα 5 το ποτό μας και 10 το ποτό της κοπέλας που απο οσο κατάλαβα εξαρτάται απο την κοπέλα πόσο γρήγορα θα πάει σε επανάληψη ποτού......
Δεν ξέρω αν παίζει τίποτα άλλο μετά ,εκτός μαγαζιού....
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Μπορείς να αναφέρεις περισσότερες λεπτομέρειες,πχ τιμή ποτού,αριθμό γυναικών και αν γίνεται παιχνίδι;
ο κασλερ τα είπε καλά που πήγε και πιο πρόσφατα. Άποψη μου είναι ότι αν γίνεις θαμώνας, ίσως κάτι παιχτεί κι εκτός μαγαζιού. Δεν έχω προσωπική εμπειρία, έτσι εκτίμησα την κατάσταση.ισως κάνω λάθος
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Πέρασμα απο Εδέμ πριν λίγες μέρες.
Είχε αρκετα κορίτσια γυρω στις 9 μέτρησα, με τις πιο ωραίες παρουσίες μια μελαχρινή η οποία δεν έπαιζε μπάλα στις 2-3 ώρες που ήμουν στο μαγαζί.
Οι άλλες ήταν γενικά μεγαλοκοπέλες 3-4,μια ξανθιά ομορφούλα που έπαιζε μπάλα,είχε και φιλάκια και χαιδέματα με έναν αγαπούλη συναγωνιστή,1 ωραίό κορμί ηταν μεσα στο μπάρ μαζί με μια μεγάλη κυρία που μπορεί να ειναι και το "αφεντικο" του μαγαζιού(με επιφυλάξεις)η κοπέλα που έβαζε μουσική ηταν αρκετά δυνατή αλλά δεν ξέρω αν παίζει μπάλα,και μια πολύ δυνατή ξανθιά ψηλή νταμάρι εκ ρωσσίας όπως κατάλαβα οι περισσότερες κοπέλες.....
Γενικά ευχάριστα περνάς και δεν θα ξοδέψεις πολλά χρήματα 5 το ποτό μας και 10 το ποτό της κοπέλας που απο οσο κατάλαβα εξαρτάται απο την κοπέλα πόσο γρήγορα θα πάει σε επανάληψη ποτού......
Δεν ξέρω αν παίζει τίποτα άλλο μετά ,εκτός μαγαζιού....
- η ''μεγαλη κυρια'' λογικα ειναι η Ορνελλα το αφεντικο δυνατο milf
- αγορε μαλλι μεσα στο μπαρ κ service η Ελλενη
- μελαχροινη Αντωνια απο Μολδαβια με το καλημερα σου βαζει χερι πριν της βαλεις
- Βανεσα ξανθια ρωσσιδα δυνατο αλλα το 100 στο τρωει για πλακα πυρκαυλος , εχει και μια ουλη απο τρακα στο προσωπο
- Ειρηνη ξαδερφη της Βανεσσας , σκουλαρικη στη μυτη ,οφαλο κλπ μυστηριο τραινο κυκλοθυμικη πολλες φορες καθεται μονη δεν παει ευκολα σε νεους πελατες κορμαρα 
- μια Ρωσσιδα ακομη μελαχροινη καρε μαλλι, 1,70+τακουνια , ποδαρες εφυγε αρχες Σεπτεμβρη διακοπες πρεπει να γυρισε τωρα πολυ καλη πιο χαλαρη στο ποτο
γενικα καλες παρουσιες ηληκιες 30+
ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΣΦΗΝΑΚΙΑ το λεω για πρωταρηδες και αν δεν εχουν δουλεια κερνας μια κ ερχεται κ η ''φιλη'' να τσιμπισει ποτο η σου λεει''να βαλω μια γυρα σφηνακια''?  παει το 30αρι 
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
το ''ΛΕΜΠΕΤ'' ξερει κανεις που ειναι κ τι παιζει εκει
Το λεμπετ αγερφε ηταν ενα μαγαζι στην σταυρουπολη πισω απο το παλιο paradise
το οποιο εκλεισε προ 2-3 ετων
που το θυμηθηκες?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Το λεμπετ αγερφε ηταν ενα μαγαζι στην σταυρουπολη πισω απο το παλιο paradise
το οποιο εκλεισε προ 2-3 ετων
που το θυμηθηκες?
Ξανανοιξε  , αλλα δεν ξερω σε τι στυλ . Αν ειναι σαν το Alter ego για παραδειγμα η σαν Μοργκαν.
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
131
Like
92
Πόντοι
1
Καλησπέρα, το bar που λετε Μερκουριου με Δελφων μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτο ? Και ειναι ευκολο να το βρεις ? Γιατι με μια προχειρη ερευνα δεν μπορεσα να βρω ακριβως την τοποθεσια του
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Τέρμα Δελφών ένα στενό πριν βγεις Όλγας στο αριστερό σου χέρι
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
πέρασμα προ καιρού από το μπαρ στη μερκουρίου με δελφών. ευχάριστο περιβάλλον, καναπέδες και συμπαθητικές κοπέλες. δεν έκατσα πολύ. ήταν ένας πιωμένος που απειλούσε να μας μαχαιρώσει όλους και την έκανα με ελαφρά..
Και δεν του εριξες κανα κλοτσιδι στην μαπα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom