Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Εμενα η Ελενα που ήταν το πιο δυνατό εκεί μέσα μου είχε πει για 150. Προφανώς και δε την πηρα, πιο ακριβή από κανονικό call girl
100 συν 20 ακα έπαιρνε η Έλενα αλλά πάει τώρα δε νομίζω να ξαναγυρίσει

Εχω δει κάτι ξανθούλες στο fb έχει δοκιμάσει κανείς
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Sorry, αλλά επειδή δεν μπορώ να βγάλω άκρη από τα τελευταία ποστ-παραθέσεις-κόντρα παραθέσεις ή Ελένα που αναφέρετε με 100 ή 150 ευρώ είναι από την Δώρα η Ελληνίδα ή κάποια άλλη από το Stars
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Sorry, αλλά επειδή δεν μπορώ να βγάλω άκρη από τα τελευταία ποστ-παραθέσεις-κόντρα παραθέσεις ή Ελένα που αναφέρετε με 100 ή 150 ευρώ είναι από την Δώρα η Ελληνίδα ή κάποια άλλη από το Stars
η Έλενα ήταν στο σταρς Ρουμάνα που έπαιρνε 100 150 και τώρα σταμάτησε.αυτο προκύπτει απτά παραπάνω
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
100 συν 20 ακα έπαιρνε η Έλενα αλλά πάει τώρα δε νομίζω να ξαναγυρίσει

Εχω δει κάτι ξανθούλες στο fb έχει δοκιμάσει κανείς
Κερασα κάνα δύο ποτά τη μια ξανθούλα.συμπαθητικη φαίνεται. Δε το ψαξα περισσότερο..και τώρα που διαβάζω για 100 θα συνεχίσω να μη το ψάχνω..
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
ανοιξε παλι το kους-κους  υπο αλλη διευθηνση πηγε κανεις ?
Επισης Μaroon ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ κοντα στο ΙΚΑ σε μια καθετο την Καραολη ειναι ελληναδικο η κωλομπαρο ?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Sorry, αλλά επειδή δεν μπορώ να βγάλω άκρη από τα τελευταία ποστ-παραθέσεις-κόντρα παραθέσεις ή Ελένα που αναφέρετε με 100 ή 150 ευρώ είναι από την Δώρα η Ελληνίδα ή κάποια άλλη από το Stars
την Ελενη απο το ΔΩΡΑ σαν νεος πελατης δεν σου φτανουν 200 την εβδομαδα για να την βγαλεις εκτος μαγαζιου ( ειδικες περιπτωσεις εξαιρουντε πχ μπογιατζιδες , μηχανικοι, λαστιχαδες ,υδραυλικοι κλπ) αλα θα περασεις αρχοντας απο τα καλυτερα customer service κλασεις ανωτερο απο τις χαζογκομενες στο stars
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Πέρασμα χθες από το stars Στην Τούμπα! :grin:

Κάθομαι στο μπάρ...Η κοπέλα που είναι πλέον μέσα στο μπαρ είναι η αδερφή της Έλενας!
Έξω από το μπαρ υπήρχε μόνο μια Άννα... Ρουμανικης καταγωγής κι αυτή! Αρκετά λεπτουλα, με μαύρο μακρύ μαλλί,περιποιημένα άκρα, κανονικού αναστήματος, γενικώς μια κοπελίτσα καλουτσικη! :kissass2:
Ρουμανικά καψουροτραγουδα έπαιζε όλη την ώρα και το μωρό η Άννα παράλληλα τα τραγουδούσε και λικνιζοταν στους ρυθμούς του εκάστοτε τραγουδιού! :boobies:

Πάμε και στο ζουμί τώρα...κάποια στιγμή μπαίνει κ ένα μωρό ξανθό ουκρανικης προέλευσης! :orchestra:
Αφήνει το μπουφάν της και μετά μπαίνει κ το boss του μαγαζιού! :orchestra:

Έρχεται το μωρό λίγο σε μένα ...Νάταλι μου είπε στο όνομα! Μιλήσαμε λίγο αγγλικά κι αυτό! Μέσα σε 2 λεπτά την ξανακαλεσε το αφεντικό στο σταντ του κ φύγανε! :orchestra: :grin:

Ρε τι είδαν τα ματάκια μας και πάλι!!! :o :o :o

Stade colomparade Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon: ...Πήγα κ μια βόλτα από το Me&You, όπου εκεί είναι ήσυχα τα πράγματα! :grin:

 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
η κοπελα στο μπαρ ειναι η καρινα φιλη της ελενας αδερφικη  ;)

η ναταλι για να πηγαινοερχοταν ειχε πολυ δουλεια κανε μια περιγραφη
 

pirofanisn78

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Είχα πάει πριν κανα χρόνο στο stars στην Τούμπα και ειχε μια αιθέρια ύπαρξη νταρντάνα με ωραία μάτια,δεν θυμάμαι όνομα.
Στις φωτό του μαγαζιού στο fb δεν την έχει τελευταία...από πιο παλιές,είναι αυτή αριστερά με το μαύρο φόρεμα.

Από fb:

Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα και που?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
η κοπελα στο μπαρ ειναι η καρινα φιλη της ελενας αδερφικη  ;)

η ναταλι για να πηγαινοερχοταν ειχε πολυ δουλεια κανε μια περιγραφη
εχουν φωτο στο φβ στην σελιδα του μαγαζιου
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
η κοπελα στο μπαρ ειναι η καρινα φιλη της ελενας αδερφικη  ;)

η ναταλι για να πηγαινοερχοταν ειχε πολυ δουλεια κανε μια περιγραφη
μια φορά κάθησα με την Καρίνα. εντάξει άτομο. αλλά τα δήθεν ποτά τα έπινε σε χρόνο dt. ασύμφορη πολύ..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
ποια ειναι η ναταλι απο τις 3
αριστερά είναι η Ναταλί στη μέση η Βαλερία μας λείπει η δεξιά
μετά από επίσκεψη μου στο μαγαζί έμαθα τα ονόματά αλλά δε μου γέμισαν το μάτι
 

Ketas

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Παίδες μια ερώτηση για καλό γαμησι κλτπ προτείνετε κάτι για κωλομπαρο;
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Είχα πάει πριν κανα χρόνο στο stars στην Τούμπα και ειχε μια αιθέρια ύπαρξη νταρντάνα με ωραία μάτια,δεν θυμάμαι όνομα.
Στις φωτό του μαγαζιού στο fb δεν την έχει τελευταία...από πιο παλιές,είναι αυτή αριστερά με το μαύρο φόρεμα.

Από fb:

Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα και που?

πριν κανα 2μηνο πισω απο την θυρα 6-7 του γηπεδου του ΠΑΟΚ την ειδα ειναι ενα γωνιακο μαγαζι μικρο
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Καλησπερα JOKER K COSMOPOLITAN  στην Α.Δημητριου ξερει κανεις τι παιζει ?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
πριν κανενα χρονο στο κοσμοπολιταν ειχε παιχνιδι στην καβαντζα αλλα οι κοπελες ηταν θειτσες
thanks man
To παλιο κους κους αλλαξε ονομα αφεντικο αλλα δεν παιζει τπτ για την ωρα , το LE MAROON χτες ειχε 2 κοπελες μια μπαρ κ 1 εξω κ καμμια δεκαρια πελατες γυρω απο το μπαρ . Ακομη δεν καταλαβα αν ειναι κολωμπαρο η οχι.
Το JOHNNY πανω στην Καραολη πολλα αυτοκινητα απ εξω αλλα πριν κανα χρονο που πηγα ειχε μονο μπαζα κ υλικα οικοδομων πηγε κανεις πιο προσφατα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom