Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
919
Κριτικές
33
Like
1.634
Πόντοι
716
Καλησπερα παιδια... Μετα απο πολυ καιρο... Πολυ πραγμα απο γυναικες στο albert park... Αλλα δεν εχει γινει κινηση σε μενα τουλάχιστον... Ξερει κανεις τι παίζει?

Εχω δει 2-3 φορες κατι ματς, ολες ντυμενες τσοντες. Ειχα ανταλλαξει fb με μια αλβανιαρα. Πεσιμο και σε μενα δεν εγινε, αλλα οντως εχει μερικα φοβαρα μουνια μεσα. Ισως πρεπει να σε μαθουν να παιξεις μπαλα
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
Καλησπερα παιδια... Μετα απο πολυ καιρο... Πολυ πραγμα απο γυναικες στο albert park... Αλλα δεν εχει γινει κινηση σε μενα τουλάχιστον... Ξερει κανεις τι παίζει?

Επλεινα το αμάξι προχθές ωραίο πλύσιμο το συνιστω
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
υπαρχει στην Επανωμη στο κεντρο ενα μαγαζι ''υποπτο''  κλειστο ολο απο εξω  μεγαλη ταμπελα FUEGO (δεν εχει σχεση με αυτο στην ηλιουπολη ) ξερει κανεις τιποτα ?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Σκηνικο προχτες στο STAR σΤην Τουμπα , πηγε φιλος κ ειπε στην Ντανιελα (που εκεινο το βραδυ δουλευε bar) να ερθει να κατσει μαζι του στο τραπεζι κ του απαντησε ''μονο αν μου κερασεις σαμπανια 100 euro'' . To κατοσταρι θα της κερναγε σε ποτα αλλα οχι νταηλικη κερνα σαμπανια φυσικα σηκωθηκε εφυγε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hook19

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
DzDhNXk

Νέο μαγαζί στην μοναστηριού 12 στο βαρδαρη??
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Το είδα και εγώ φευγαλέα περνώντας με το αυτοκίνητο κάτω από το ξενοδοχείο Καψής ;
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Ρώτησα στο οπαπ δίπλα και λέει κολομπαρο
Και από έξω έτσι το βλέπω αν και δεν έχει όνομα εμφανές
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Ρώτησα στο οπαπ δίπλα και λέει κολομπαρο
Και από έξω έτσι το βλέπω αν και δεν έχει όνομα εμφανές
Μαλλον λες το Καραμελα , μικρογραφια του fever , 10 ποτο αντρικο 10 γυναικειο, καβαντζα, χωρος καλος μεγαλο μπαρ , γυναικες η του υψους η του βαθους μπορει να πας κ να βρεις 5 η 15 αναλογα την μερα
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Είναι καινούργιο ακόμα με κορδέλες ήταν, σήμερα θα το τσεκάρω
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
Σκηνικο προχτες στο STAR σΤην Τουμπα , πηγε φιλος κ ειπε στην Ντανιελα (που εκεινο το βραδυ δουλευε bar) να ερθει να κατσει μαζι του στο τραπεζι κ του απαντησε ''μονο αν μου κερασεις σαμπανια 100 euro'' . To κατοσταρι θα της κερναγε σε ποτα αλλα οχι νταηλικη κερνα σαμπανια φυσικα σηκωθηκε εφυγε.
εδω ρε φιλαρακι πριν απο ενα μηνα περιπου που περασα εγω ειχε δυο γυναικες μονο εξω απο το μπαρ, η μια πανιψυλη λεπτη ρωσιδα και μια αλλη ρωσοποντ μελαγχροινη μικρη που δεν ξεραν γρι ελληνικα!
μου λεει κερασει ποτο? ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΕΡΑΣΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ?
επισης περασα και απο το αρωμα στην κατσιμιδη οπου το μαγαζι ειχε πολυ λιγο κοσμο 7-8 γυναικες, δεν εμαθα ονοματα, χωρις κατι το αξιολογο το ματι μου επεσε σε δυο περιπτωσεις μια κοπελαρα σχετικα νεα ψιλη μακριμαλλα δυνατο κορμι απασχολουμενη συνεχως ομως και μια αλλη μαυρομαλλα νταρντανα που πρεπει να δουλευε απο παλια εκει
οι καιροι αλλαξαν χαλια γενικοτερα σε οποιο μαγαζι παω
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Το καραμέλα επιεικως απαράδεκτο.το μόνο καλό είναι η άνεση χώρου κ τπτα άλλο.αυτο που μου κακοφανηκε περισσότερο είναι ότι είχε τη μπύρα 7 ευρώ
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Το καραμέλα επιεικως απαράδεκτο.το μόνο καλό είναι η άνεση χώρου κ τπτα άλλο.αυτο που μου κακοφανηκε περισσότερο είναι ότι είχε τη μπύρα 7 ευρώ
σου ειπα αντρικο ποτο εχει 10 οποτε την μπυρα επρεπε να την υπολογιζεις πανω απο 5 . Απο κορμια τι ειχε ?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
εδω ρε φιλαρακι πριν απο ενα μηνα περιπου που περασα εγω ειχε δυο γυναικες μονο εξω απο το μπαρ, η μια πανιψυλη λεπτη ρωσιδα και μια αλλη ρωσοποντ μελαγχροινη μικρη που δεν ξεραν γρι ελληνικα!
μου λεει κερασει ποτο? ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΕΡΑΣΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ?
επισης περασα και απο το αρωμα στην κατσιμιδη οπου το μαγαζι ειχε πολυ λιγο κοσμο 7-8 γυναικες, δεν εμαθα ονοματα, χωρις κατι το αξιολογο το ματι μου επεσε σε δυο περιπτωσεις μια κοπελαρα σχετικα νεα ψιλη μακριμαλλα δυνατο κορμι απασχολουμενη συνεχως ομως και μια αλλη μαυρομαλλα νταρντανα που πρεπει να δουλευε απο παλια εκει
οι καιροι αλλαξαν χαλια γενικοτερα σε οποιο μαγαζι παω
γενικα τα κοριτσια εκει μιλανε ''body language''
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Καινουργιο μελος, διαβαζω συχνα απο τα διαφορα νηματα. Είπα να γραψω και εγω εντυπωσεις απο προσφατη επισκεψη σε μερικα απο τα μαγαζια ανατολικά.

Porto Bello, 4-5 θαμωνες, 2 κοπελες, μπαργουμαν διαφορετική καθε φορά. Γενικώς καλές τιμές στα ποτά, για μουσικη δεν ξερω γιατι δεν ειναι το ειδος μου. Χαλαρη κουβεντα με μια απο τις κοπελες και τις δυο φορές αλλα χωρις πολλά πολλά.

Me&you, 5-6 μέσα αλλα μου έκανε εντυπωση ποσες κοπέλες δουλευουν εκει, νομιζω ηταν 5-6, αναλογία 1-1. Χαλαρή κουβεντουλα γενικά. Μου έδωσε την εντυπωση οτι μονο αν σε ξερουν καλυτερα παιζει να γινει κατι παραπανω. Γενικως πιο περιποιητικο κλιμα και τα ποτα απο τις κοπελες ηταν ιδια τιμη σε αντιθεση με porto bello.

Ονειραμα, νέκρα όταν πέρασα.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Καινουργιο μελος, διαβαζω συχνα απο τα διαφορα νηματα. Είπα να γραψω και εγω εντυπωσεις απο προσφατη επισκεψη σε μερικα απο τα μαγαζια ανατολικά.

Porto Bello, 4-5 θαμωνες, 2 κοπελες, μπαργουμαν διαφορετική καθε φορά. Γενικώς καλές τιμές στα ποτά, για μουσικη δεν ξερω γιατι δεν ειναι το ειδος μου. Χαλαρη κουβεντα με μια απο τις κοπελες και τις δυο φορές αλλα χωρις πολλά πολλά.

Me&you, 5-6 μέσα αλλα μου έκανε εντυπωση ποσες κοπέλες δουλευουν εκει, νομιζω ηταν 5-6, αναλογία 1-1. Χαλαρή κουβεντουλα γενικά. Μου έδωσε την εντυπωση οτι μονο αν σε ξερουν καλυτερα παιζει να γινει κατι παραπανω. Γενικως πιο περιποιητικο κλιμα και τα ποτα απο τις κοπελες ηταν ιδια τιμη σε αντιθεση με porto bello.

Ονειραμα, νέκρα όταν πέρασα.
Απο τα μαγαζια αυτα εχω να περασω ενα χρονο τι τιμες εχουν
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Απο τα μαγαζια αυτα εχω να περασω ενα χρονο τι τιμες εχουν

Porto Bello, σχετικά ακριβό, ποτά κοπέλας, απλό (10ε - νερο), διπλο (20ε - ποτο), μπυρα 5ε, ποτό 6-7ε, δεν παίζει απότι ρώτησα μπουκάλι ή σαμπανια αλλά μπορει και επειδη δεν είμαι θαμωνας.

Me&you, ποτά κοπέλας ίδια τιμή με πελάτη, 6ε.

Ονειράμα, αν θυμάμαι καλά 5ε ποτό/μπυρα όπως και κοπέλας.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
σου ειπα αντρικο ποτο εχει 10 οποτε την μπυρα επρεπε να την υπολογιζεις πανω απο 5 . Απο κορμια τι ειχε ?
Δύο σκυλιά του πολέμου είχε αλλά είχα πάει κ περίεργη μέρα.παντως με το γεια σας κ οι δύο πρότειναν συνέχεια για μεσα με τιμοκατάλογο κανονικά.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Πέρασα κ από Μουδανιά eterno λέγεται το μαγαζί ακριβώς κάτω από τον σύνδεσμο του Άρη.αλλαγμενο προς το καλύτερο με μεγάλη πίστα για χορούς πλέον,ρόστερ σύνολο 5 κοπέλες,δύο τρεις πολύ καλές εμφανισιακά.η μια λέγεται Άντζελα, Ρουμάνα ξανθιά
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Porto Bello, σχετικά ακριβό, ποτά κοπέλας, απλό (10ε - νερο), διπλο (20ε - ποτο), μπυρα 5ε, ποτό 6-7ε, δεν παίζει απότι ρώτησα μπουκάλι ή σαμπανια αλλά μπορει και επειδη δεν είμαι θαμωνας.

Me&you, ποτά κοπέλας ίδια τιμή με πελάτη, 6ε.

Ονειράμα, αν θυμάμαι καλά 5ε ποτό/μπυρα όπως και κοπέλας.


Me & you έχει σαβούρες μιλώ και κωλοχοντρες

Ονειραμα γυφτάκια και ρουμανες γ'διαλογης

Και στα δύο Πρέπει να σε πληρώσουν για να τις κάνεις παρέα
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Το porto bello, είχε καλές κοπέλες νέες αλλά μονο συζητηση εχω καταφέρει.. Μe&you, είχε 1-2 αξιολογες κοπέλες, γενικώς το κλίμα είναι να σε φροντίσουν αλλά και να σου πουλήσουν έρωτα για να ξοδέψεις χρήμα. Ονειράμα, είναι δράμα όπως τα λεει ο azazel.

Παίζει κανένα άλλο μαγαζί ανατολικά? Εχω πάει στο ουζερι της ντίνας αλλα δεν μου φάνηκε για κατι παραπανω απο ένα ποτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom