Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
349
Like
207
Πόντοι
21
περασμα προχτες πρωτη φορα απο Αμβροσια , φωλια απο γεωργιανες οπως καταλαβα . Ποτο δεν ζητανε αν θελεις κερνας κοστος στα 6 ευρω . 4 γυναικες ειχε + 2 στο μπαρ καλη ατμοσφαιρα αλλα παιχνιδι δεν εχει οπως Μοργκαν .
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
349
Like
207
Πόντοι
21
ναι ρε... Όχι το μπουζουξιδικο, αυτό λέγεται caramela χτύπα στο fb να δεις πρέπει να είναι στην αρχή της Μοναστηριου

ειναι αναμεσα στο holiday in k to Capsis  ''BAR PUB"  γραφει η ταμπελα που εχει οποτε μαλλον σε κωλομπαρο το κοβω .
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
349
Like
207
Πόντοι
21
περασμα χτες απο το Cozy , απογοητευση αν κ σαν μαγαζι ειναι ωραιο .Κατσαμε στους καναπεδες στην αρχη κ ηρθε μια που κανονικα επρεπε να μας κερασει αντι εμεις αυτην . Στην συνεχεια ηρθε η σερβιτορα (Δημητρα μεταγραφη απο Αμβροσια αξιολογη οπτικα)  κ μας ειπε να κατσουμε αν θελουμε στο μπαρ να ειμαστε μια παρεα (αν κ το μαγαζι αδειο). Ηπιαμε την μπυρα κ φυγαμε .
Σταση Αμβροσια πιο γεματο ροστερ απο οτι προχτες (+3 νεες αξιολογες) , ποτο με την Νονα χωρις να βιαζεται αλλα τα χερακια μαζεμενα
3η σταση Μοργκαν που στις μεταγραφες Ιανουαριου κινηθηκε πιο γρηγορα απο τον ΠΑΟΚ κ εφερε απο την Δωρα με ελευθερας 2 κοπελες (Μαρια ξανθια καβλοβατσα αλλα με περιφερεια Κιλκις κ μια μελαχροινη αλβανιδα ) επισης εδω κ 15 μερες ειναι στο μαγαζι κ μια ξανθια αλβανιδα Κατερινα πυρκαβλος αλλα ''καιει'' V POWER 100αρα (μην πλησιασεις με 50ρικο στην τσεπη θα κλαις) .
τελευταια σταση Μερλιν μετα τις 4 . Καμια δεκαρια πιτσιρικαδες που δεν κερνουσαν 2 κοπελες αγκαζε , 2 ρουμακια μιλουσαν μονες στο μπαρ εψαχνα μια φιλη που περασε γιορτες απο εκει δεν την βρηκα κερασα 2-3 ποτα κ εφυγα
 
  • Like
Αντιδράσεις: hook19

bowler80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους, ειμαι απο πολυ παλια μελος αλλα δεν εχω γραψει ποτε και ειπα να ξεκινησω και εγω. Καταρχην σας ευχαριστω ολους γιατι σε εμενα που μου αρεσει το "σπορ" με εχετε βοηθησει πολυ σε παρα πολλα θεματα. Επισης να πω οτι τα τελευταια 2,5 χρονια λογο προσωπικων θεματων ειχα μια αποχη αλλα τωρα πλεον μπορω να κυκλοφορω ξανα. Λοιπον, περασμα απο Caramelo μοναστηριου 10. Ενα απλο μπαρ, ειχε και Live το οποιο δεν εγινε γιατι δεν ειχε κοσμο. 3-4 κοπελες αδιαφορες, και οι γνωστες αδελφες κομμωτριες απο fever πιο παλια, και με προσπαθεια να ανοιξουν και δικο τους μαγαζι προς τουμπα. Γενικα πινουν παρα πολυ γρηγορα ποτα, και η αληθεια ειναι πως η μια ειχε 3 ποτα σε παρεες και ετρεχε απο την μια στην αλλη. ελευθερια κινησεων γενικα, και το καλυτερο ειναι οτι για καβατζα εχει ενα καναπε μεσα στον κοσμο και ερχετε το αφεντικο και στηνει ενα παραβαν απ πισω!!!!! ( λες και δεν φαινετε). 10-20 τα γυναικια, και 10 το δικο μας. Επισης πολυ αρνητικη εντυπωση μου εκανε οτι μια κοπελα που κερασα, μολις πηρε το ποτο και τσουγκρισαμε, μου ειπε οτι δεν αισθανεται καλα και θελει να φυγει, και οντως εφυγε απο το μαγαζι, ζαλιζοταν. Μεχρι εδω το θεωρω ανθρωπινο να συμβει κατι, αλλα το ποτο το μαγαζι μου το χρεωσε κανονικα, με την υποσχεση οτι θα με κερασει οταν παω ξανα!!!! Δεν θα ξαναπαω, απλα δεν το ξερει
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
349
Like
207
Πόντοι
21
Καλημερα σε ολους, ειμαι απο πολυ παλια μελος αλλα δεν εχω γραψει ποτε και ειπα να ξεκινησω και εγω. Καταρχην σας ευχαριστω ολους γιατι σε εμενα που μου αρεσει το "σπορ" με εχετε βοηθησει πολυ σε παρα πολλα θεματα. Επισης να πω οτι τα τελευταια 2,5 χρονια λογο προσωπικων θεματων ειχα μια αποχη αλλα τωρα πλεον μπορω να κυκλοφορω ξανα. Λοιπον, περασμα απο Caramelo μοναστηριου 10. Ενα απλο μπαρ, ειχε και Live το οποιο δεν εγινε γιατι δεν ειχε κοσμο. 3-4 κοπελες αδιαφορες, και οι γνωστες αδελφες κομμωτριες απο fever πιο παλια, και με προσπαθεια να ανοιξουν και δικο τους μαγαζι προς τουμπα. Γενικα πινουν παρα πολυ γρηγορα ποτα, και η αληθεια ειναι πως η μια ειχε 3 ποτα σε παρεες και ετρεχε απο την μια στην αλλη. ελευθερια κινησεων γενικα, και το καλυτερο ειναι οτι για καβατζα εχει ενα καναπε μεσα στον κοσμο και ερχετε το αφεντικο και στηνει ενα παραβαν απ πισω!!!!! ( λες και δεν φαινετε). 10-20 τα γυναικια, και 10 το δικο μας. Επισης πολυ αρνητικη εντυπωση μου εκανε οτι μια κοπελα που κερασα, μολις πηρε το ποτο και τσουγκρισαμε, μου ειπε οτι δεν αισθανεται καλα και θελει να φυγει, και οντως εφυγε απο το μαγαζι, ζαλιζοταν. Μεχρι εδω το θεωρω ανθρωπινο να συμβει κατι, αλλα το ποτο το μαγαζι μου το χρεωσε κανονικα, με την υποσχεση οτι θα με κερασει οταν παω ξανα!!!! Δεν θα ξαναπαω, απλα δεν το ξερει
ισως δεν θα προλαβαινες να πας κ να ηθελες , με αυτες τις τιμες σε κανα μηνα θα κλεισει
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.548
Πόντοι
7.195
ισως δεν θα προλαβαινες να πας κ να ηθελες , με αυτες τις τιμες σε κανα μηνα θα κλεισει

έχω την αίσθηση πως λίγα μαγαζιά θα μείνουν......

Με αυτά που εχουν δει τα μάτια μου τόσα χρόνια και κάνοντας μια βόλτα πρόσφατα απο στριπτιτζαδικα και βλέποντας ποσότητα και ποιότητα γυναικών, ποτά τιμές ,υπηρεσίες χορούς κτλ θεωρώ πως έχουμε ξυπνήσει και δεν εχουμε την άνεση να πετάμε χρήματα.......
στα περισσότερα μαγαζιά που πήγα ,είχαν τις μισές γυναίκες απο οτι πριν 3-4 χρόνια και απο ποιότητα ηταν σχετικά χαμηλά.....Με αποκορύφωμα το Fever.....
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.316
Κριτικές
169
Like
8.510
Πόντοι
10.326
Όλες από την Δώρα πήγαν στο ΚΑΠΤΕΝ ΜΟΡΓΚΑΝ!!! ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ??? :think: :grin:
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
349
Like
207
Πόντοι
21
Όλες από την Δώρα πήγαν στο ΚΑΠΤΕΝ ΜΟΡΓΚΑΝ!!! ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ??? :think: :grin:
το εγραψα πριν κανα 10 μερες οτι πηγαν 2 απο το ΔΩΡΑ στο ΜΟΡΓΚΑΝ , την Κλαουντια δεν την υπολογιζω γιατι ειναι στο ΜΟΡΓΚΑΝ απο Σεπτεμβριο μια Ξανθια αλβανιδα Κατερινα την πετυχες?
 

gourmet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
παίδες καταδρομική την Παρασκευή.
Ξεκινήσαμε απο Fever, όσο αφορά μουσική ποτά κτλ ισχύουν τα κλασικά, απο γκόμενες μη χειρότερα. Απο τότε που εκλεισε πέρυσι δεν ξαναβρήκε τα πατήματα του, επίσης οι περισσότερες δηλώνουν ότι κάνουν μόνο χόρό. Έχει το μόνιμο τρίο BG για σόου λεσβιακό, ολίγον τι βαρετό θα έλεγα αλλα΄η μια τύπισσα είναι υπερ μουνο  :rockon: :rockon: :rockon: αλλά μόνο ποτάκι κεράσει τπτ άλλο. εκεί που καθόμασταν περνάει απο μπροστά ένα γκαυλόμουνο, μιγου κορμί λαμπάδα και φάτσα όνειρο. παθαίνω πλάκα, φωνάζω τον Μάνο και του λέω τσίμπα το μωρό και φέρτο. Κάρμεν στο όνομα εκ Ισπανίας ορμώμενη αλλά μένει τα τελευταία χρόνια στην Κύπρο. Μιλάμε για μουνάρα ολικής για πολλά  :pipa2: :pipa2: :knockinb: :knockinb: :fuck1: :fuck1:. δυστυχώς ήταν τέρμα ξενέρωτη, δηλώνει χορεύτρια και ηθοποιός, πολύ απογοητευμένη που η εταιρεία που δουλεύει την έστειλε εδώ γιατί δεν θέλει να βγάλει τα ρούχα της. :headbang: :headbang: :headbang: όπως καταλάβατε ποτάκι και την έδιωξα.

Φεύγουμε απο εκεί και πάμε Ονειρο. ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ!!! Μαύρο σκοτάδι μέσα, μια τραβελόφατσα εμετός και μια γεματούλα, ονόματα δεν θυμάμαι, που την πιάσαμε στο δούλεμα ότι ένας απο την παρέα δουλεύει στην τηλεόραση  :dancing: :dancing: :dancing:. Anyway δεν μείναμε πάνω απο 15 λεπτά. Φεύγουμε και πάμε caramela στην Μοναστηρίου. άδειο εντελώς, εκεί καθόταν η Νικολ που το παίζει PR και 3 θείτσες. παίρνουμε μπύρα ήρθε η θείτσα την διώξαμε, ηπιαμε μπύρα και Αλέκος :- :-

είπαμε για κλείσιμο να πάμε Blue Iguana. Είχε καμια 7-8 κορίτσια που εκτός απο την μια οι άλλες ήταν πολύ ωραία μουνάκια. Κλασικά ωράιοι χοροί στην γωνίτσα, κεράσαμε απο ένα ποτάκι, πήραμε χορό, ο ένας απο την παρέα πήρε 4 χορούς αλλά οκ, ήπιαμε το ποτό και φύγαμε

χάλασαν όλα τα μαγαζιά ωρέ, που θα βρούμε ένα κωλόμπαρο να έχει καλή καβάτζα με κάνα καλό μουνί




 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.316
Κριτικές
169
Like
8.510
Πόντοι
10.326
το εγραψα πριν κανα 10 μερες οτι πηγαν 2 απο το ΔΩΡΑ στο ΜΟΡΓΚΑΝ , την Κλαουντια δεν την υπολογιζω γιατι ειναι στο ΜΟΡΓΚΑΝ απο Σεπτεμβριο μια Ξανθια αλβανιδα Κατερινα την πετυχες?
Την Κατερίνα από την Δώρα εννοείς? Αν λες αυτή η συγκεκριμένη δουλεύει πλέον στο Romeo! :grin:
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
349
Like
207
Πόντοι
21
Την Κατερίνα από την Δώρα εννοείς? Αν λες αυτή η συγκεκριμένη δουλεύει πλέον στο Romeo! :grin:
αλλη λεω αδερφε , αυτη που λες την την ειδα στο ROMEO κ εγω οταν περασα πριν κανα μηνα κ ηπια μια μπυρα , αυτη στο Morgan πρωτη φορα την βλεπω σκυλι μαυρο,  φορουσε 1 τιγρε συνολο ενα βραδυ φωτια αλλα ''ρουφαει'' σαν 100ρα V POWER  ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!  2 τυπους τους λυπηθηκα σαν να τους χτυπησε τσουναμι ηταν, διπλο  ποτο μαζι με σφινακι επινε
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Λεω να κανω πυρφορικη καταδρομη σημερα στην "επαφη"..τα ποτα είναι κομπλε γνωριζουμε?
 

playdudu

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα , παρασκευη πριν το ΠΑΟΚ -ολυμπιακος περασα μαζι με εναν φιλο απο το Καπτεν Μοργκαν , δεν ξερω αν ετυχε η πηγαμε σχετικα νωρις κατα τις 2 περιπου , αλλα μου φανηκε σαν να ειχε πολυ φως , και πολυ ηρεμα τα πραγματα ,  κερασα ποτο σε μια ελληνιδα ( κοντη μελαχρινη ωραιο σωματακι δεν θυμαμαι ονομα ) που ελεγε οτι ηταν απο πειραια και ο φιλος σε μια αλλη απο ρουμανια νομιζω αλλα δεν ειχε πολυ παιχνιδι και συνεχισαμε στο platinum .... ( και εκει εχει πεσει αρκετα το επιπεδο )
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Εχω μια αλβανιαρα στο fb που ανεβαζει κατι στορις οτι δουλευει στο baci, αν κρινω απο την εμφανιση των κοριτσιων, ψιλοκωλομπαρο πρεπει να ειναι. Το εχει κανεις υποψιν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom