Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Έχω πάει εγώ 1-2 φορές. Κλασικό κωλόμπαρο και όχι από τα καλύτερα. Κέρασμα ποτό, ψιλομπαλαμούτι και τέλος. Δεν έχει πέσει στην αντίληψή μου να μπορείς να φορτώσεις.

Στην Λουτσιανα , συναγωνιστή μου , θα πας καθημερινη που βαρανε μυγες και τουλάχιστον μετα τις 4.30 το πρωι.Εκείνη την ώρα 2 περιπτώσεις βολίκες παιζουν. 1) να την έχει ποτισει κανας αγπούλης σφινάκια που το βαζουνε καθαρο, οπότε την ωρίσκεισ ψιλοφτιαγμένη και περνας  ψιλοευκολα μεχρι τισ 6 πουυ κλεινει οπότε και εχεισ πιθανότητες να φορτώσεις. 2) να μην εχει κάνει ούτε σεφτε οπότε ριχνεις το μπαλαμουτακι σου χλαρα και εαν σου τυχει.....

Πάντος με το να πας πολύ πολύ αργα μιώνεις τα πολλα ποτά
 

skorpios99

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
μπαρακι το μικρακι ομονεια στην Αγ. κωσταντινου στο τελος κοντα στην πλ. καραισκακη μια μικρουλα χοντουλα η Παολα με 120 ευρω ερχεται ευκολα με 3-4 ποτακια το αλλο βραδυ για ολη την βραδια σπιτι. το μονο κακο δεν δουλευει το στομα της καθολου
 

Επισκέπτης
ευχαριστουμε για τις πληροφοριες..
περαστε απο το υπουργειο προστασιας του πολιτη να εισπραξετε την αμοιβη σας..










Υ.Γ μαλακες ρουφιανοι..
συνεχιστε να βγαζετε μεροκαματο στα χοιρινα του ηθων..
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Τι ρουφιανοι ρε μαστορα? Φορουμ ειναι τα λεμε να περνανε καλα τα παλικαρια που γουσταρουνε. Τι ζορι τραβας?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
μπαρακι το μικρακι ομονεια στην Αγ. κωσταντινου στο τελος κοντα στην πλ. καραισκακη μια μικρουλα χοντουλα η Παολα με 120 ευρω ερχεται ευκολα με 3-4 ποτακια το αλλο βραδυ για ολη την βραδια σπιτι. το μονο κακο δεν δουλευει το στομα της καθολου
ασε ρε μαγκα, κανε μας τη χαρη... το αλλο με τον τοτο το ξερεις???????
 

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
το νου σου μεγαλε μην μαζευτουμε καμια δεκαρια ατομα και γινει μπιλιες το μπαρακι.....παλιοξεφτιλες
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
μπαρακι το μικρακι ομονεια στην Αγ. κωσταντινου στο τελος κοντα στην πλ. καραισκακη μια μικρουλα χοντουλα η Παολα με 120 ευρω ερχεται ευκολα με 3-4 ποτακια το αλλο βραδυ για ολη την βραδια σπιτι. το μονο κακο δεν δουλευει το στομα της καθολου

Αυτος ο σκορπιο69 που ποσταρε αυτην εδω την παπαρια παιζει να δουλευει για λογαριασμο αυτου του κωλομπαρου που ψαρευει πελατες εξω απο τα σπιτια στο Μεταξουργειο.
Τα ιδια μου ελεγε κι ο τυπος εκει...
Α ρε μολοτοφ που θελετε....
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
ρε σεις τα κωλομπαρα ειναι για τους πλατωνικους εραστες :humpleg:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ρε σεις τα κωλομπαρα ειναι για τους πλατωνικους εραστες :humpleg:
Τα καλωμπαρα λεγονται ετσι επειδη οταν φευγεις απο αυτα και εχεις πληρωσει ειναι σα να σου εχουν βαλει μια μπαρα στον κωλο :2funny: :2funny: :2funny:
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΑ
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
ρε σεις τα κωλομπαρα ειναι για τους πλατωνικους εραστες :humpleg:

Για τους πλατωνικούς εραστές, ναι, και για όσους αρέσκονται στα mind games (γνωρίζοντας εκ των προτέρων ότι η πιθανότητα "επιτυχίας" σε μια δοσμένη βραδυά είναι μικρότερη από 5%). Μιλώ βέβαια για τα κωλόμπαρα της Αθήνας: στην επαρχία ίσως οι πιθανότητες να είναι μεγαλύτερες από 5%.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.758
Πόντοι
7.885
Καφέ-μπαρ Ζυγός,πλατεία Σούδας(Χανιά).15 γκομενάκια σε καθημερινή βάση,μ΄ένα πράσινο χαρτονόμισμα,ξηγιούνται μπριζόλα στο διαμέρισμα από πάνω :knockinb:Αλβανίδα,ονόματι Εύα,με διαφορά η καλύτερη παρουσία εντός του μαγαζιού και απίστευτο γαμήσι σε συνδυασμό με φοβερό άφιλτρο :tits: :knockinb:Όλα τα λεφτά...Α! και μια ελληνίδα 40αρα και βάλε,ονόματι Αναστασία,φουλ μαστούρα με αρκετή τριχούλα στη μικρή περιοχή για τους πιο παραδοσιακούς :fuck2:
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
''Τα καλωμπαρα λεγονται ετσι επειδη οταν φευγεις απο αυτα και εχεις πληρωσει ειναι σα να σου εχουν βαλει μια μπαρα στον κωλο'' 2funny 2funny 2funny

Και εγω που νομιζα οτι ειχε σχεση με το ''κατσε κατω απο την μπαρα''... :dancing:..
 

pattakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
212
Like
6
Πόντοι
1
Καφέ-μπαρ Ζυγός,πλατεία Σούδας(Χανιά).15 γκομενάκια σε καθημερινή βάση,μ΄ένα πράσινο χαρτονόμισμα,ξηγιούνται μπριζόλα στο διαμέρισμα από πάνω :knockinb:Αλβανίδα,ονόματι Εύα,με διαφορά η καλύτερη παρουσία εντός του μαγαζιού και απίστευτο γαμήσι σε συνδυασμό με φοβερό άφιλτρο :tits: :knockinb:Όλα τα λεφτά...Α! και μια ελληνίδα 40αρα και βάλε,ονόματι Αναστασία,φουλ μαστούρα με αρκετή τριχούλα στη μικρή περιοχή για τους πιο παραδοσιακούς :fuck2:
Κατεβαινα πατριδα για διακοπες προ 20 ημερων.Στο καραβι γνωριζω μια μαυρουλα (πολυ ενδιαφερον κοματι ετων 20+-) ονοματι Ναομι.Το μαγαζι δεν το γνωριζα και μου ειπε οτι ειναι bartender (υπεθεσα και εγω οτι ειναι σοβαρο μαγαζι) σε μαγαζι που δουλευουν 16 αλλες κοπελες.Επισκευτηκα το μαγαζι 2 μερες μετα,αθλιο περιβαλον barman ενας 50+ μπαρμπας (μαλον ο ιδιοκτητης)ο οποιος με περασε για μπατσοκαι ψηλοπαγωσε.Του ειπα οτι ψαχνω τη Ναομι και μολις με εντοπισε αυτη ηρεμησε ο μπαρμπας.Κερασα ενα ποτο τη Ναομι ηπια μια μπυρα εγω εδωσα επιπλεον 50 ευρω και πηρα τη Ναομι στη τρογλη πανω απο το bar.Συνολο 15+5+50=70 ευρω για ενα πολυ καλο γαμησι με μια πολυ καλη μαυρουλα.Αν και το μαγαζι ειναι αθλιο εγω θα το ξαναεπισκευθω οταν ξανακατεβω στην πατριδα γιατι ειχε αρκετα ωαρια θεματα.Αυτα.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Amnezia bar πρεπει να γινει παραδειγμα προς μιμηση!!!και να ανοιξουν κ αλλα τετοια μαγαζια!!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Amnezia bar πρεπει να γινει παραδειγμα προς μιμηση!!!και να ανοιξουν κ αλλα τετοια μαγαζια!!!
Το Amnezia δεν είναι κωλόμπαρο..είναι καφέ-μπαρ μέσα στο οποίο κάνουν πιάτσα οι ιερόδουλες..σκεπαστή πιάτσα..
 

dnmntpns

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Απο οτι ξερω απο πρωτο χερι, ειναι οπως τα λενε οι περισοτεροι εδω μεσα...
Οι κοπελες στα κωλομπαρα σπανια παιρνονται,κ γιατι;;;
γιατι συνηθως τσεπωνουν (αν ειναι εμφανισημες κ γατουλες) τρελλα ποσα απο τους αγαπουληδες κ λακαμαδες που τα σπρωχνουν, κ δεν ειναι μονο οι 65+ που ειπε καποιος!
ξυπνηστε αδελφια, υπαρχουν παληκαρια. ειδικα επαρχια, που μουνι δεν βλεπουν ουτε με το κυαλι!
παραδειγματα πολλα.., αυτοι αφηνουν σε καλες περιοδους απο 200,300,400 την βραδια στην καψουρα τους, κ την παρακαλανε κ για γαμο..
εχω ακουσει πολλα να συμβαινουν ακομη κ διπλα μου! κ οχι μια κ δυο..
εχουν συνηθισμενο μεροκαματο αρκετα υψηλο,
οποτε η πολυ λιγουρα πρεπει να ειναι για να κατσει η ετσι.. η παιζουν πολλα αλλα κ διαφορα που δεν ειναι της παρουσης.

Υ.γ. βεβαια οι εποχες αλαζουν ,
ειμαστε στο ΔΝΤ, οποτε τα παντα αλαζουν ραγδαιως...
εχετε τα ματια σας ανοικτα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.892
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
Το Amnezia δεν είναι κωλόμπαρο..είναι καφέ-μπαρ μέσα στο οποίο κάνουν πιάτσα οι ιερόδουλες..σκεπαστή πιάτσα..

Εχεις 100% δικιο, εισαι ο πρωτος που το βαζει στην πραγματικη του διασταση. Ειναι καθιστη πιατσα. Αλλωστε ειναι φανερο οτι τα κοριτσια εχουν εντολη να μην πιανουν κουβεντα αν δεν διαφαίνεται προοπτικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom