Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Παρα ηταν ομως βρωμικο / αφου εφυγα απο το εν λογω κωλομπαρο αισθανθηκα ενα κενο μεσα μου .....

αρχηγε μου εισαι ΗΡΩΑΣ...
Πανω στην σακουλα και μπροστα στις τουαλετες????? Εισαι απιστευτος, εχεις τσαγανο
 

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
53
Like
64
Πόντοι
0

Λοιπόν παίδες!!!!

Επειδή τυχαίνει να πήγαινα σε ενα κωλόμπαρο πριν 4 χρονια περίπου. Το μπαρ το είχε ο "Μιμις ο ψεύτης" έτσι τον αποκαλούσαν γιατι όντως ήταν ψεύτης και απο την Καλαμάτα. Το μπάρ ήταν Ανδρομάχης 119 στην Καλλιθέα.

Εκείνη την εποχή είχαμε περασει πολύ καλα σε αυτο το πολύ μικρό και παρακμιακό κωλομπαρο για τον εξής λόγο:

Πηγαίναμε μετά απο διασκέδαση και με μια μικρή ζημιά της τάξεως 30- 50 ευρώ σε ποτα πέρναμε γυναίκα και γαμουσαμε σε κοντινά ξενοδοχεία. Ελληνικ, Σάντρα, Ατλαντις κτλ. Το αντίτιμο που δίναμε στον Μίμη ήταν αλλα 20 ευρώ για αυτον και 30 στην γυναικα. Μαζι με άλλα 20 στο ξενοδονείο, σύνολο 100/120 ευρόπουλα. Που όμως αξίζαν γιατι κάναμε και την καυλάντα μας σαν παρέα αλλα και γαμούσαμε καλά τις περισσότερες φορές!!!


Όποιος γνωρίζει παρόμοιο κωλόμπαρο στις μέρες μας........
Ας δώσει τα φώτα του!!!!


 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
σδωδωκκανενα νεο απο καμια Ππ
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
κανενα νεο για καμια πθβ εχει κανεισ
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Ρε παιδιά, ειλικρινά, τι συζητάμε? Δεν γαμάς στα κωλόμπαρα στην Αθήνα και δεν υπάρχουν prive δωμάτια. Στην επαρχία ίσως.
Τα κωλόμπαρα της Αθήνας είναι για ματσωμένους άνω των 65 ετών, που ούτως ή άλλως δεν μπορούν να γαμήσουν, αλλά γουστάρουν να το παίζουν ιστορία με τα λεφτά τους και νομίζουν ότι είναι κάποιοι επειδή έχουν 3 πατσαβούρες δίπλα τους και τις κερνάνε κάθε πέντε λεπτα 15ευρα και 20ευρα. Αφήστε που το "ποτό" είναι σκέτο νερό.
Και οι τύπισσες που δουλεύουν εκεί, το λένε και μόνες τους ότι δεν είναι πουτάνες και ότι δουλεύουν για να στείλουν τα φράγκα στα παιδιά τους στην Πολωνία και την Ουκρανία.
Αν δεχτούν να γαμηθούν (που είναι μια στις 1000) το κάνουν συνειδητα για να πληρωθούν και θα ζητήσουν τα φράγκα που ζητάνε τα call girls.
 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
παιδια σε ολα η στα περισσοτερα κωλομπαρα και στριπτιζαδικα παντα υπαρχουν ορισμενες γυναικες που παιρνονται.καβατζες και τετοια δεν υπαρχουνε πια.οσο για τις τιμες των γαμησιων δεν υπαρχει στανταρ δεν παιρνουν απο ολους τα ιδια λεφτα αναλογα τον πελατη χρεωνουν,το ιδιο κανουν και με τα ποτα(πινουν πιο γρηγορα).επισης σε αυτα τα μαγαζια με το που μπαινεις σε μιση ωρα ξερουν ποιος εισαι τι δουλεια κανεις ακομα και ποσα εχεις πανω σου.αυτα που γραφω δεν ειναι υπερβολες να τα εχετε σοβαρα υποψην οταν πηγαινετε σε αυτα.απο την πειρα μου σε αυτους τους χωρους αυτα εχω αποκομησει
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
η σχετικη του ειδους κοιταξτες και το pan-pan επι της παρασχου - λυτρα  στο γκυζι , στην γωνια . . . .
 

dimi64

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
η σχετικη του ειδους κοιταξτες και το pan-pan επι της παρασχου - λυτρα  στο γκυζι , στην γωνια . . . .
Έχω πάει αρκετές φορές στο παρελθόν αλλά μου φαίνεται για μεγάλη παρακμή ρε παιδί μου..Οι γκόμενες μπάζα και μεγάλες..Έχει αλλάξει κάτι?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επίσης γίνονται στη Λαμία και σε μικρές πόλεις τριγύρω. Πάντα πρέπει να σε ξέρουν.

επίσης γίνονται και στη δραμα,ορεστιαδα,καρδιτσα,γρεβενα,πυργο,ιτεα,κυπαρισσια,καικμακτσαλαν,
βεροια,λαρισα,καρπενησι,σερρες,κατερινη,ξανθη,σιατιστα,νεα μουδανια,λαγκαδα,θεσσαλονικη,προμαχωνα,καστορια,λιμνη πλαστηρα,κιατο,χιο,κερκυρα,παργα,καστελοριζο,νησακι της ρω,
κως,αστυπαλαια και αμοργο. :grin:
 

konstantina

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Έχω πάει αρκετές φορές στο παρελθόν αλλά μου φαίνεται για μεγάλη παρακμή ρε παιδί μου..Οι γκόμενες μπάζα και μεγάλες..Έχει αλλάξει κάτι?

μπα φιλε μου ειχα δουλεψει και στο παν παν και στο φιντελιο πιο κατω που το εχει το ιδιο αφεντικο...ουτε σεξ παιζει ουτε ωραιες κοπελες.μονο απιστευτο μαδημα
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
παιδια σε ολα η στα περισσοτερα κωλομπαρα και στριπτιζαδικα παντα υπαρχουν ορισμενες γυναικες που παιρνονται.καβατζες και τετοια δεν υπαρχουνε πια.οσο για τις τιμες των γαμησιων δεν υπαρχει στανταρ δεν παιρνουν απο ολους τα ιδια λεφτα αναλογα τον πελατη χρεωνουν,το ιδιο κανουν και με τα ποτα(πινουν πιο γρηγορα).επισης σε αυτα τα μαγαζια με το που μπαινεις σε μιση ωρα ξερουν ποιος εισαι τι δουλεια κανεις ακομα και ποσα εχεις πανω σου.αυτα που γραφω δεν ειναι υπερβολες να τα εχετε σοβαρα υποψην οταν πηγαινετε σε αυτα.απο την πειρα μου σε αυτους τους χωρους αυτα εχω αποκομησει
πως τα ξερουν ολα?ειναι αναγκη να τα ξερασεις με λεπτομεριες?ο,τι πεις ειναι δικο σου θεμα.
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Καλημερα , εχει παει κανενας στο Lucianna στο παγκρατι στη φιλολαου ? ξερετε τι παιζει εκει ????
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Έχω πάει εγώ 1-2 φορές. Κλασικό κωλόμπαρο και όχι από τα καλύτερα. Κέρασμα ποτό, ψιλομπαλαμούτι και τέλος. Δεν έχει πέσει στην αντίληψή μου να μπορείς να φορτώσεις.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τι τιμές παίζουν στο Lucianna; Είναι καθόλου επικίνδυνο, όπως τα κωλόμπαρα γύρω από την Ομόνοια;
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
τα κωλομπαρα λεγονται ετσι,επειδη σου πιανουν τον κωλο κ τελικα ΔΕΝ γαμας.
εκτος κ αν εισαι πελατης...οπως λοιπον ειπαν οι πιο πολλοι,πριν απο εμενα,,απλα πινεις το ποτο σου κ φευγεις.
γ'σεπτεμβριου,κυψελη...κτλ
 

Sotis_23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Αυτα τα κολπα ειναι για ματσωμενους. Διαλεχτε περιοδους που δεν εχουν δουλεια και θα δειτε αποτελεσματα. :sunglasses:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Στο μπαρ του Τσολακακη πηγαινε κανεις
Εχει κλεισει βεβαια τωρα
ηταν σε μια καθετο στην Αλεξανδρας προς Εξαρχεια πανω στην πλατεια
(Αιγυπτου?)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τα κωλομπαρα λεγονται ετσι,επειδη σου πιανουν τον κωλο κ τελικα ΔΕΝ γαμας.
εκτος κ αν εισαι πελατης...οπως λοιπον ειπαν οι πιο πολλοι,πριν απο εμενα,,απλα πινεις το ποτο σου κ φευγεις.
γ'σεπτεμβριου,κυψελη...κτλ
απτις μεγαλυτερες απατες
χασιμο χρονου και χρηματων
μαυρο
μαυρο δαγκωτο
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Γεια σας παιδες Γκολεμης απο Νεα Ζηλανδια μεταναστακι γιατρος στο Τιμαρου. Λοιπον πριν φυγω περσυ απο πατριδα ειχα περασει πολυ καλα στο Επωνυμο στην Πλατεια Δεγλερη Περιστερι απεναντι απο το Τρε Ζολι. Το εχει η Σια παλια καραβανα ωραιες γυναικες και καλα ποτα και ντι τζει Αχιλεας για μεγαλες ζημιες. Θελει βεβαια λιγο λογαριασμο αλλα κανονιζεις με τις κοπελες και εγω τα λεψ απο την αρχη. Μετα ξενοδοχειακι κλπ. Γεια τους λατρεις του ειδους.

Και καλη σας διασκεδαση
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Γεια σας παιδες Γκολεμης απο Νεα Ζηλανδια μεταναστακι γιατρος στο Τιμαρου. Λοιπον πριν φυγω περσυ απο πατριδα ειχα περασει πολυ καλα στο Επωνυμο στην Πλατεια Δεγλερη Περιστερι απεναντι απο το Τρε Ζολι. Το εχει η Σια παλια καραβανα ωραιες γυναικες και καλα ποτα και ντι τζει Αχιλεας για μεγαλες ζημιες. Θελει βεβαια λιγο λογαριασμο αλλα κανονιζεις με τις κοπελες και εγω τα λεψ απο την αρχη. Μετα ξενοδοχειακι κλπ. Γεια τους λατρεις του ειδους.

Και καλη σας διασκεδαση
Ετσιιιιιι!!!
:rockon:  :rockon:  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom