Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

El _Perico

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
5
Like
18
Πόντοι
0
Πήγα να δω κ εγώ τη καινουργια μελαχροινή από Χαλαρά κ τελικά ήταν η Φλώρα π άλλαξε το μαλλί!!!

Με περιλαβε η Αμάντα την εσπρωξα στα 4 στα πατωματα ! Μου φυγε ένα 80 αρι αυτή τη φορά παιδια έχει αγριεψει αυτή δεν τη ξανά παίρνω.
To Σαββατο ΑΜΑΝΤΑ ήταν στα high της, είχε πάρτυ στο ΧΑΛΑΡΑ μου είχε στείλει, μυνημα. όντως κανονική πορνοσταρ και τελειώμα στο στόμα χωρίς προφυλακτικό. Μετα το κλείσιμο, μαζι με έναν αλλο παλικάρι, που δεν ήταν εκεί και πήρε τηλ και πήγαμε σε μια γκαρσονιερα δικιά της " για ειδικές περιπτωσεις" και συνεχίσαμε και οι 3. Παρτουζα θειική. Έφυγα κατα τις 14¨00 , η Αμαντα και ο άλλος μείνανε εκεί, μου είπανε να κάτσω , αλλα δεν αντεχα αλλο.
Ξεχασα να πω στην αρχή αρνήθηκα, διότι δεν είχα λεφτα, γελασανε και οι 2 και μου είπε μαλιστα ο τύπος , ποιός σου είπε για λεφτα. Έτσι αμέσως χώθηκα. δεν το περιμενα.
Για να μην δω την διεύθυνση , πηγαμε με το αμαξι της Αμαντας, κάναμε κύκλους, ώστε να μην μπορω να θυμηθώ, την διεύθυνση. Παιδια καλύτερη νύχτα και , συνέχεια από κωλομπρο δεν ύπηρξε στη ζωή μου. Καναμε και χαβαλε, γαμήσαμε, ενναλαξ, αχορταγη , γκομενα..
Θα μπορουσα να πω πολά αλλα δεν θα με πιστευουν κιολας.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
To Σαββατο ΑΜΑΝΤΑ ήταν στα high της, είχε πάρτυ στο ΧΑΛΑΡΑ μου είχε στείλει, μυνημα. όντως κανονική πορνοσταρ και τελειώμα στο στόμα χωρίς προφυλακτικό. Μετα το κλείσιμο, μαζι με έναν αλλο παλικάρι, που δεν ήταν εκεί και πήρε τηλ και πήγαμε σε μια γκαρσονιερα δικιά της " για ειδικές περιπτωσεις" και συνεχίσαμε και οι 3. Παρτουζα θειική. Έφυγα κατα τις 14¨00 , η Αμαντα και ο άλλος μείνανε εκεί, μου είπανε να κάτσω , αλλα δεν αντεχα αλλο.
Ξεχασα να πω στην αρχή αρνήθηκα, διότι δεν είχα λεφτα, γελασανε και οι 2 και μου είπε μαλιστα ο τύπος , ποιός σου είπε για λεφτα. Έτσι αμέσως χώθηκα. δεν το περιμενα.
Για να μην δω την διεύθυνση , πηγαμε με το αμαξι της Αμαντας, κάναμε κύκλους, ώστε να μην μπορω να θυμηθώ, την διεύθυνση. Παιδια καλύτερη νύχτα και , συνέχεια από κωλομπρο δεν ύπηρξε στη ζωή μου. Καναμε και χαβαλε, γαμήσαμε, ενναλαξ, αχορταγη , γκομενα..
Θα μπορουσα να πω πολά αλλα δεν θα με πιστευουν κιολας.
Να σου πω την αλήθεια γνωρίζοντας κάποια πράγματα ούτε εγώ σε πιστεύω. Εκτός και αν μπέρδεψες άλλη κοπέλα με την Αμάντα που για την άλλη που έχω στο μυαλό μου κουμπώνουν πιο πολύ αυτά που γράφεις
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
@Womanaholic
Το ρόστερ σε τι ηλικίες κυμαίνεται ; Δηλαδή Αμαντα, Νανα, Φλώρα & Βαλια .

υσ: όσο πιο μιλφ τόσο καλύτερα :)
 

Xodr0s13

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
32
Like
52
Πόντοι
0
Παλικάρια ερώτηση. Μεταξύ La Luna και Χαλαρά τι προτείνετε για Κυριακή? Λόγω ημέρας μην πέσουμε σε κενό.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Χθεσινό πέρασμα Λα Λουνα.
Αφού κερασα Ναταλία που δεν κατεβαίνει κάτω, τη Ρίτα στο μπαρ επέλεξα Μαρία με μεγάλο στήθος όπου και δώσαμε αγώνα κάτω με πισοκολλητό και τελείωμα με πίπα....
Σταμπαρα και μια Σόνια αλλά δεν ξέρω αν περνάει κάτω. Ξέρει κάποιος?
Σύνολο στα 87 και την έκανα....θα έλεγα μάλλον ευχαριστημένος....
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Χθεσινό πέρασμα Λα Λουνα.
Αφού κερασα Ναταλία που δεν κατεβαίνει κάτω, τη Ρίτα στο μπαρ επέλεξα Μαρία με μεγάλο στήθος όπου και δώσαμε αγώνα κάτω με πισοκολλητό και τελείωμα με πίπα....
Σταμπαρα και μια Σόνια αλλά δεν ξέρω αν περνάει κάτω. Ξέρει κάποιος?
Σύνολο στα 87 και την έκανα....θα έλεγα μάλλον ευχαριστημένος...

Χθεσινό πέρασμα Λα Λουνα.
Αφού κερασα Ναταλία που δεν κατεβαίνει κάτω, τη Ρίτα στο μπαρ επέλεξα Μαρία με μεγάλο στήθος όπου και δώσαμε αγώνα κάτω με πισοκολλητό και τελείωμα με πίπα....
Σταμπαρα και μια Σόνια αλλά δεν ξέρω αν περνάει κάτω. Ξέρει κάποιος?
Σύνολο στα 87 και την έκανα....θα έλεγα μάλλον ευχαριστημένος....
Καλησπέρα φίλε μου μήπως μπορείς να μου περιγράψεις αυτή η Σόνια Πώς είναι εκεί αν είναι Αλβανία;;; Είχα μία παλιά γνωστή από την Τρούμπα δούλευε συγκεκριμένα στο Europa μπας και έχει ξαναβγεί στη δουλειά αν ένα αστέρι με βλέπω να αλλάζω στέκια και όποιος φίλος γνωρίζει κάτι για τη συγκεκριμένη κοπέλα Δηλαδή αν είναι Αλβανίδα και αν μπορεί να μου την περιγράψει θα παρακαλούσα να μου πει ευχαριστώ πολύ και καλά να περνάμε....
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα φίλε μου μήπως μπορείς να μου περιγράψεις αυτή η Σόνια Πώς είναι εκεί αν είναι Αλβανία;;; Είχα μία παλιά γνωστή από την Τρούμπα δούλευε συγκεκριμένα στο Europa μπας και έχει ξαναβγεί στη δουλειά αν ένα αστέρι με βλέπω να αλλάζω στέκια και όποιος φίλος γνωρίζει κάτι για τη συγκεκριμένη κοπέλα Δηλαδή αν είναι Αλβανίδα και αν μπορεί να μου την περιγράψει θα παρακαλούσα να μου πει ευχαριστώ πολύ και καλά να περνάμε....
Δεν είναι Αλβανίδα...
Μάλλον Πολωνέζα μια και μίλαγε με άλλες Πολωνικά
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
@Womanaholic
Το ρόστερ στο "Χαλαρά" σε τι ηλικίες κυμαίνεται ; Δηλαδή Αμαντα, Νανα, Φλώρα & Βαλια .

υσ: όσο πιο μιλφ τόσο καλύτερα :)
Η Βάλια είναι η πιο μικρή, στα 30+ ας πούμε οπότε δε σου κάνει. Αμάντα και Φλώρα είναι άνω των 40 απ' ό,τι γνωρίζω αλλά ειδικά της Αμάντας δεν της φαίνεται καθόλου. Η Νανά είναι άνω των 50, διαλέγεις και παίρνεις
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Χθεσινό πέρασμα Λα Λουνα.
Αφού κερασα Ναταλία που δεν κατεβαίνει κάτω, τη Ρίτα στο μπαρ επέλεξα Μαρία με μεγάλο στήθος όπου και δώσαμε αγώνα κάτω με πισοκολλητό και τελείωμα με πίπα....
Σταμπαρα και μια Σόνια αλλά δεν ξέρω αν περνάει κάτω. Ξέρει κάποιος?
Σύνολο στα 87 και την έκανα....θα έλεγα μάλλον ευχαριστημένος....
Μια χαρά είσαι. Η Μαρία σου είπε αν δουλεύει και τα Σάββατα; Γιατί κάποιος είχε γράψει ότι τα Σάββατα συνήθως απουσιάζει
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.165
Πόντοι
5.355
Καλημέρα καλή Κυριακή. Κάποτε είχα πάει στο laluna, πρέπει να ήταν το 2014. Ηταν μια τυπισσα ξανθιά " όνομα δεν θυμάμαι" πρέπεινα ήταν Πολωνη, δεν έγινε κάτι εκείνη την ημέρα. Το μόνο που θυμάμαι ήταν ότι αυτή που κρατούσε τους λογαριασμούς ( μέσα απο τη μπαρα με τα ποτά πήγε να με ρίξει στο λογαριασμό.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
Η Βάλια είναι η πιο μικρή, στα 30+ ας πούμε οπότε δε σου κάνει. Αμάντα και Φλώρα είναι άνω των 40 απ' ό,τι γνωρίζω αλλά ειδικά της Αμάντας δεν της φαίνεται καθόλου. Η Νανά είναι άνω των 50, διαλέγεις και παίρνεις
Προτιμώ 40+ χαχα :)
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
σαραντάρα η Αμάντα;;;; Με το ζόρι την έκανα 35. Τι σου είναι τα σκοτάδια τελικά...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Μια χαρά είσαι. Η Μαρία σου είπε αν δουλεύει και τα Σάββατα; Γιατί κάποιος είχε γράψει ότι τα Σάββατα συνήθως απουσιάζει
Δεν γνωρίζω γιατί πήγα Παρασκευή και δεν την ρώτησα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
σαραντάρα η Αμάντα;;;; Με το ζόρι την έκανα 35. Τι σου είναι τα σκοτάδια τελικά...
Κοίτα, πάνω από 35 δε φαίνεται με τίποτα, ισχύει αυτό. Και στην τελική το πόσο φαίνεται έχει σημασία. Το ότι είναι πάνω από 40 μου το σφύριξε κάποτε μια απ' τις κοπέλες, δε λέω ποια, οπότε δεν μπορώ να βάλω και το χέρι μου στη φωτιά ότι δεν ενέχει μια δόση υπερβολής λόγω ζήλειας. Πάντως αν το σκεφτείς είναι πάρα πολλά χρόνια στο επάγγελμα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Μακριά από το "Blue night" στην Τρούμπα, πυρφοράδικο του εσχίστου είδους που φουσκώνει στο τέλος και τους λογαριασμούς... Απλά μακριά!
 

panoslari

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
54
Like
41
Πόντοι
0
Πέρασμα από "Χαλαρά" απόψε κατά τις δύο παρά τη νύχτα. Είχε προηγηθεί συνομιλία μου με την Αμάντα όπου συνειδητοποιήσαμε ότι δεν είχα πάει στο μαγαζί αφότου επέστρεψε και ψήθηκα να την επισκεφτώ. Η κάβλα στα ύψη τόσους μήνες που είχαμε να ιδωθούμε, καλά - καλά δεν προλάβαμε ούτε ένα ποτό να πιούμε και άρχισαν τα σφαλιαρίσματα στο κωλαράκι της, τα δάχτυλα, τα γλωσσόφιλα κ.τ.λπ. Κάποια στιγμή η Αμάντα - προσέξτε - πήρε το καβλί μου πριν του φορέσει σκουφάκι και το βούτηξε μέσα στο ποτό της, στη συνέχεια ισορρόπησε πάνω σ' αυτό ένα παγάκι (!) κι όπως ήταν το έκανε μια χαψιά, ενώ στη συνέχεια ήπιε και το ποτό της που το είχε βουτήξει μέσα, η κοπέλα είναι θεότρελη! Περιττό να πω ότι από εκείνη τη στιγμή και μετά η κατάσταση εκτραχύνθηκε και περάσαμε χωρίς πολλά - πολλά στο ψητό όπου η καβάτζα μετατράπηκε πάλι σε χώρο γυρίσματος τσόντας, για να μη γράφω πολλά ενδεικτικά θα αναφέρω ότι μου πήρε πίπα ανάποδα ξαπλωμένη ανάσκελα πάνω στο τραπεζάκι, ενώ σε κάποια φάση που της ζήτησα να μου τραβήξει ποδομαλακία έβγαλε το τακούνι της και μου ζήτησε δυο φορές να τη βαρέσω (ελαφρά, ευτυχώς) μ' αυτό... Εν τέλει ολοκλήρωσα χύνοντάς τη πάνω στα μουνόχειλα κι ενώ γαμηθήκαμε δεν ξέρω κι εγώ σε πόσες στάσεις. Στη συνέχεια ήπιαμε και 2-3 ποτά όπου συζητήσαμε σε ήρεμο και αγαπησιάρικο πλέον κλίμα κάποια πράγματα πιο προσωπικά που δεν μπορώ να τα μοιραστώ εδώ. Πάντως κάποιοι που σκέφτεστε να την επισκεφτείτε να ξέρετε πως μπορεί όλο αυτό να ακούγεται κάπως εντυπωσιακό, αλλά χωρίς να είναι ο σκοπός μου να περιαυτολογήσω όσοι είστε από μια ηλικία και πάνω δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα να ανταποκριθείτε σ' όλο αυτό και με καλή στύση όλη την ώρα, το γαμήσι με την Αμάντα είναι σκάψιμο και ιδρώτας, γι' αυτό δε θα την πρότεινα και σε πρωτάρηδες παρά μόνο σε πολύ - πολύ έμπειρους παίχτες. Παρούσες στο "Χαλαρά" και η Φλώρα (σταθερή αξία), η Νανά και η Βάλια η οποία απόψε είναι η αλήθεια παρατήρησα ότι ομολογουμένως είναι πολύ όμορφη, αλλά το σώμα της δεν είναι της αρεσκείας μου. Από εκεί και πέρα, χωρίς φυσικά να έχω παράπονο απ' το μαγαζί, φεύγοντας εκτυλίχθηκε ένα περιστατικό στο οποίο είχα κι εγώ άθελά μου κάποια εμπλοκή το οποίο λίγο με ξενέρωσε, λίγο με έκανε να αισθανθώ άβολα, και ειλικρινά δεν ξέρω αν θα ξαναπατήσω το πόδι μου εκεί, με βλέπω να πηγαίνω που και που μόνο στο μαγαζί της Φλώρας να της λέω ένα "γεια" γιατί είναι από τις παλιότερες κοπέλες και τη γνωρίζω χρόνια και τέλος. Επαναλαμβάνω δεν έχει να κάνει με κάποια πουστιά που μου παίξανε ή κάτι τέτοιο οπότε κάθε άλλο παρά σας προτείνω να ρίξετε μαύρο στο μαγαζί, ίσα - ίσα, μιλάμε για το μπαράκι με μια από τις πιο άνετες (αν όχι την πιο άνετη) καβάτζες στην Αθήνα και όλες οι κοπέλες εκεί έχουν διδακτορικό σ' αυτό που κάνουν. Την καλημέρα μου!
που βρίσκεται το το μαγαζί σωματότυπος αμαντας και ποιες στάσεις κανατε κ τις αρεσουν και ποση διάρκεια έχει το σεξ με την ΑΜΑΝΤΑ
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
Μακριά από το "Blue night" στην Τρούμπα, πυρφοράδικο του εσχίστου είδους που φουσκώνει στο τέλος και τους λογαριασμούς... Απλά μακριά!
καποια λαουρα απομυτιλινη που δουλευε εκει ξερει κανεις που ειναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom