Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.227
Πόντοι
4.461
Μη κρίνετε τις γυναίκες πριν τις δοκιμάσετε στο κρεβάτι.

Οι γκόμενες που λες οτι σου φάνηκαν μπάζα καταρχάς η Αμάντα δεν είναι μπαζο κ κατα δευτερον η καυλα κ η διάθεση π βγάζουν βάζει κάτω πολλες ακόμη κ γκόμενες εκτός χώρου.
Αν εννοείς τη μελαχρινή, δεν είπα ότι είναι μπάζο. Όσο για το άλλο, εγώ προσωπικά δε γουστάρω μπλα μπλα με πουτάνες, θέλω κατευθείαν στο ψητό. Δεν είμαι του κωλόμπαρου, αλλά ήθελα να πάω σε κάποιο με ωραίες γυναίκες, έτσι για την εμπειρία! Αλλά μάλλον δεν υπάρχει!
 

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
85
Like
201
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά προχθές επισκέφθηκα πρώτη φορά το Laluna κόσμο δεν είχε κάθισα απέναντι από τη μπάρα παίρνω ποτό και έρχεται μια νταρντάνα ξανθιά μου λέει ότι την λένε Στέλλα κάθεται κερνάω ποτό 20ευρώ και αρχίζουμε να μιλάμε. Ξεκινάει σιγά σιγά μου έτριβε τα πόδια και το γόνατο της σχεδόν στα σκέλια, σε λίγο άρχισε με το χέρι της και με έτριβε με τα στήθη της φόρα παρτίδα. Της λέω μήπως θέλεις να δεις τι είναι από μέσα εννοείται μου λέει τον βγάζω έξω και αρχίζει να το παίζει, της πιο σιγά γιατί θα χύσω και μου λέει χύσε της απαντάω δεν θέλω να χύσω έξω πάρε μία τζούρα εδώ, μου λέει δεν γίνεται τίποτα μας βλέπουνε πάμε κάτω 50ευρώ και ότι θέλεις. Να πω την αλήθεια δεν ψήθηκα τον βάζω μέσα πληρώνω και φεύγω ύστερα από λίγο. Πάω λοιπόν στο Χαλαράααα. Έρχεται ρε παιδιά μία τύπισσα κοντούλα ίσιο μαλλί όμορφη με πολύ ωραίο σώμα παραγγέλνω και την κερνάω ένα 20 ευρώ. Ήταν κολλημένη πάνω μου πριν φέρει το ποτό και εννοείται μετά. Μου λέει πάμε να καθίσουμε καναπέ μάλλον την καβάτζα με τα παραβάν έλεγε αφού εγώ πρώτη φορά πήγαινα. Μου λέει ξέχνα τα κεράσματα με άλλα 50 ευρώ με γαμάς γιατί σε γουστάρω πληρώνω και αρχίζει μια πίπα μέχρι
το λαρύγγι περνάει καπότα γυρνάει στα 4 και μου λέει θέλω να τελειώσεις στο στόμα μου. Την έσπρωχνα τόσο που κουνιόταν το παραβάν απίστευτο στήσιμο και προκλητική έκφραση προσώπου βγάζω προφυλακτικό και το τέρμα στο στόμα με στράγγιξε κυριολεκτικά...... απίστευτο νόμιζα ότι θα υπήρχαν παζάρια και δυσκολίες μέχρι να πέσει λες και ήταν στημένο έργο. Θα ήθελα να πάω και Σκορπιό μήπως έχει να προτείνει κανένας και άλλο κορίτσι στο Χαλαρά; Επίσης έχω βάλει κριτική στο νήμα της Joanna milf (χώρος στην Κατεχάκη) διότι μου είπε δεν ήθελε να δημοσιεύσω καλή συνέχει σε όλους.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Επειδή γνωρίζω κ κάποιες. Εκτός αγοραιου συχνά πυκνα .. Δυστυχώς αυτή τη νοοτροπία π έγραψε ο φίλος τη βλέπω κ σε γυναίκες . Του στυλ ο ένας μπαζο ο άλλος το ένα ο άλλος το άλλο... Όποτε οι γκόμενες αυτές μένουν κ αγαμητες ενώ θα μπορούσαν να περασοτν ωραία με ορεξάτους άντρες.

Αφου οι γκόμενες έχουν ότι να ναι κριτήρια ρε φίλε τι ψάχνεις τώρα.
Όπως τα λες. Γενικά το θεωρώ μεγάλη ανωριμότητα να ιεραρχείς τόσο ψηλά την εξωτερική εμφάνιση στο άλλο φύλο, μιλάω γενικά, όχι μόνο για το χώρο του αγοραίου έρωτα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καλησπέρα παιδιά προχθές επισκέφθηκα πρώτη φορά το Laluna κόσμο δεν είχε κάθισα απέναντι από τη μπάρα παίρνω ποτό και έρχεται μια νταρντάνα ξανθιά μου λέει ότι την λένε Στέλλα κάθεται κερνάω ποτό 20ευρώ και αρχίζουμε να μιλάμε. Ξεκινάει σιγά σιγά μου έτριβε τα πόδια και το γόνατο της σχεδόν στα σκέλια, σε λίγο άρχισε με το χέρι της και με έτριβε με τα στήθη της φόρα παρτίδα. Της λέω μήπως θέλεις να δεις τι είναι από μέσα εννοείται μου λέει τον βγάζω έξω και αρχίζει να το παίζει, της πιο σιγά γιατί θα χύσω και μου λέει χύσε της απαντάω δεν θέλω να χύσω έξω πάρε μία τζούρα εδώ, μου λέει δεν γίνεται τίποτα μας βλέπουνε πάμε κάτω 50ευρώ και ότι θέλεις. Να πω την αλήθεια δεν ψήθηκα τον βάζω μέσα πληρώνω και φεύγω ύστερα από λίγο. Πάω λοιπόν στο Χαλαράααα. Έρχεται ρε παιδιά μία τύπισσα κοντούλα ίσιο μαλλί όμορφη με πολύ ωραίο σώμα παραγγέλνω και την κερνάω ένα 20 ευρώ. Ήταν κολλημένη πάνω μου πριν φέρει το ποτό και εννοείται μετά. Μου λέει πάμε να καθίσουμε καναπέ μάλλον την καβάτζα με τα παραβάν έλεγε αφού εγώ πρώτη φορά πήγαινα. Μου λέει ξέχνα τα κεράσματα με άλλα 50 ευρώ με γαμάς γιατί σε γουστάρω πληρώνω και αρχίζει μια πίπα μέχρι
το λαρύγγι περνάει καπότα γυρνάει στα 4 και μου λέει θέλω να τελειώσεις στο στόμα μου. Την έσπρωχνα τόσο που κουνιόταν το παραβάν απίστευτο στήσιμο και προκλητική έκφραση προσώπου βγάζω προφυλακτικό και το τέρμα στο στόμα με στράγγιξε κυριολεκτικά...... απίστευτο νόμιζα ότι θα υπήρχαν παζάρια και δυσκολίες μέχρι να πέσει λες και ήταν στημένο έργο. Θα ήθελα να πάω και Σκορπιό μήπως έχει να προτείνει κανένας και άλλο κορίτσι στο Χαλαρά; Επίσης έχω βάλει κριτική στο νήμα της Joanna milf (χώρος στην Κατεχάκη) διότι μου είπε δεν ήθελε να δημοσιεύσω καλή συνέχει σε όλους.
Παιδιά μιας και αναφέρθηκε στο τελείωμα στο στόμα ο φίλος (από τη Φλώρα προφανώς αν κατάλαβα καλά από την περιγραφή) θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής, παλιότερα θυμάμαι ότι η Φλώρα και η Νανά τουλάχιστον στο "Χαλαρά" (για τη Βάλια δεν ξέρω γιατί δεν έχω πάει μαζί της ποτέ) περιελάμβαναν το τελειωτικό στο στόμα στο μενού τους, αυτό συνεχίζει να ισχύει ή απλά ο φίλος ήταν εξαίρεση ή ήθελε να τον πιάσει η Φλώρα πελάτη; Ρωτάω γιατί σ' εμένα τουλάχιστον έχουν πολύ καιρό να μου το προτείνουν και η μία και η άλλη
 

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
85
Like
201
Πόντοι
0
Παιδιά μιας και αναφέρθηκε στο τελείωμα στο στόμα ο φίλος (από τη Φλώρα προφανώς αν κατάλαβα καλά από την περιγραφή) θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής, παλιότερα θυμάμαι ότι η Φλώρα και η Νανά τουλάχιστον στο "Χαλαρά" (για τη Βάλια δεν ξέρω γιατί δεν έχω πάει μαζί της ποτέ) περιελάμβαναν το τελειωτικό στο στόμα στο μενού τους, αυτό συνεχίζει να ισχύει ή απλά ο φίλος ήταν εξαίρεση ή ήθελε να τον πιάσει η Φλώρα πελάτη; Ρωτάω γιατί σ' εμένα τουλάχιστον έχουν πολύ καιρό να μου το προτείνουν και η μία και η άλλη
Παιδιά μιας και αναφέρθηκε στο τελείωμα στο στόμα ο φίλος (από τη Φλώρα προφανώς αν κατάλαβα καλά από την περιγραφή) θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής, παλιότερα θυμάμαι ότι η Φλώρα και η Νανά τουλάχιστον στο "Χαλαρά" (για τη Βάλια δεν ξέρω γιατί δεν έχω πάει μαζί της ποτέ) περιελάμβαναν το τελειωτικό στο στόμα στο μενού τους, αυτό συνεχίζει να ισχύει ή απλά ο φίλος ήταν εξαίρεση ή ήθελε να τον πιάσει η Φλώρα πελάτη; Ρωτάω γιατί σ' εμένα τουλάχιστον έχουν πολύ καιρό να μου το προτείνουν και η μία και η άλλη
Καλημέρα φίλε το όνομα της κοπέλας είναι Βάλια δηλαδή όπως το λες την άλλη φορά δεν θα το προτείνει ή θα ανεβάσει την τιμή, πάντως μου έκανε φούλ επίθεση και το ευχαριστήθηκα.
 

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
85
Like
201
Πόντοι
0
Πήγα να δω κ εγώ τη καινουργια μελαχροινή από Χαλαρά κ τελικά ήταν η Φλώρα π άλλαξε το μαλλί!!!

Με περιλαβε η Αμάντα την εσπρωξα στα 4 στα πατωματα ! Μου φυγε ένα 80 αρι αυτή τη φορά παιδια έχει αγριεψει αυτή δεν τη ξανά παίρνω.
Με 80ευρώ μία πιστολιά;
 

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
85
Like
201
Πόντοι
0
Έγιναν πραγματα μέσα αλλά ναι μια πιστολια καλή 80. Πολλά.

Για αυτό είπα δε τη ξανά παίρνω. Άλλωστε την έχω παρει αρκετές φορές.
Από τις κοπέλες στο Χαλαρά πάει καμία ξενοδοχείο ή αν ξέρεις από άλλο μαγαζί;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καλημέρα φίλε το όνομα της κοπέλας είναι Βάλια δηλαδή όπως το λες την άλλη φορά δεν θα το προτείνει ή θα ανεβάσει την τιμή, πάντως μου έκανε φούλ επίθεση και το ευχαριστήθηκα.
Ε ρε φίλε έγραψες κι εσύ ότι είχε πολύ ωραίο σώμα και με μπέρδεψες... Τη Βάλια δεν τη λες ότι έχει ωραίο σώμα, αντιθέτως η Φλώρα έχει κορμάρα γι' αυτό πήγε σ' αυτήν το μυαλό μου
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Πήγα να δω κ εγώ τη καινουργια μελαχροινή από Χαλαρά κ τελικά ήταν η Φλώρα π άλλαξε το μαλλί!!!

Με περιλαβε η Αμάντα την εσπρωξα στα 4 στα πατωματα ! Μου φυγε ένα 80 αρι αυτή τη φορά παιδια έχει αγριεψει αυτή δεν τη ξανά παίρνω.
Το "έχει αγριέψει" το λες μεταφορικά σε σχέση με τα λεφτά που ζητάει ή κυριολεκτικά, ότι έχει αγριέψει δηλαδή στον "στίβο μάχης";
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Πέρασμα από "Χαλαρά" απόψε κατά τις δύο παρά τη νύχτα. Είχε προηγηθεί συνομιλία μου με την Αμάντα όπου συνειδητοποιήσαμε ότι δεν είχα πάει στο μαγαζί αφότου επέστρεψε και ψήθηκα να την επισκεφτώ. Η κάβλα στα ύψη τόσους μήνες που είχαμε να ιδωθούμε, καλά - καλά δεν προλάβαμε ούτε ένα ποτό να πιούμε και άρχισαν τα σφαλιαρίσματα στο κωλαράκι της, τα δάχτυλα, τα γλωσσόφιλα κ.τ.λπ. Κάποια στιγμή η Αμάντα - προσέξτε - πήρε το καβλί μου πριν του φορέσει σκουφάκι και το βούτηξε μέσα στο ποτό της, στη συνέχεια ισορρόπησε πάνω σ' αυτό ένα παγάκι (!) κι όπως ήταν το έκανε μια χαψιά, ενώ στη συνέχεια ήπιε και το ποτό της που το είχε βουτήξει μέσα, η κοπέλα είναι θεότρελη! Περιττό να πω ότι από εκείνη τη στιγμή και μετά η κατάσταση εκτραχύνθηκε και περάσαμε χωρίς πολλά - πολλά στο ψητό όπου η καβάτζα μετατράπηκε πάλι σε χώρο γυρίσματος τσόντας, για να μη γράφω πολλά ενδεικτικά θα αναφέρω ότι μου πήρε πίπα ανάποδα ξαπλωμένη ανάσκελα πάνω στο τραπεζάκι, ενώ σε κάποια φάση που της ζήτησα να μου τραβήξει ποδομαλακία έβγαλε το τακούνι της και μου ζήτησε δυο φορές να τη βαρέσω (ελαφρά, ευτυχώς) μ' αυτό... Εν τέλει ολοκλήρωσα χύνοντάς τη πάνω στα μουνόχειλα κι ενώ γαμηθήκαμε δεν ξέρω κι εγώ σε πόσες στάσεις. Στη συνέχεια ήπιαμε και 2-3 ποτά όπου συζητήσαμε σε ήρεμο και αγαπησιάρικο πλέον κλίμα κάποια πράγματα πιο προσωπικά που δεν μπορώ να τα μοιραστώ εδώ. Πάντως κάποιοι που σκέφτεστε να την επισκεφτείτε να ξέρετε πως μπορεί όλο αυτό να ακούγεται κάπως εντυπωσιακό, αλλά χωρίς να είναι ο σκοπός μου να περιαυτολογήσω όσοι είστε από μια ηλικία και πάνω δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα να ανταποκριθείτε σ' όλο αυτό και με καλή στύση όλη την ώρα, το γαμήσι με την Αμάντα είναι σκάψιμο και ιδρώτας, γι' αυτό δε θα την πρότεινα και σε πρωτάρηδες παρά μόνο σε πολύ - πολύ έμπειρους παίχτες. Παρούσες στο "Χαλαρά" και η Φλώρα (σταθερή αξία), η Νανά και η Βάλια η οποία απόψε είναι η αλήθεια παρατήρησα ότι ομολογουμένως είναι πολύ όμορφη, αλλά το σώμα της δεν είναι της αρεσκείας μου. Από εκεί και πέρα, χωρίς φυσικά να έχω παράπονο απ' το μαγαζί, φεύγοντας εκτυλίχθηκε ένα περιστατικό στο οποίο είχα κι εγώ άθελά μου κάποια εμπλοκή το οποίο λίγο με ξενέρωσε, λίγο με έκανε να αισθανθώ άβολα, και ειλικρινά δεν ξέρω αν θα ξαναπατήσω το πόδι μου εκεί, με βλέπω να πηγαίνω που και που μόνο στο μαγαζί της Φλώρας να της λέω ένα "γεια" γιατί είναι από τις παλιότερες κοπέλες και τη γνωρίζω χρόνια και τέλος. Επαναλαμβάνω δεν έχει να κάνει με κάποια πουστιά που μου παίξανε ή κάτι τέτοιο οπότε κάθε άλλο παρά σας προτείνω να ρίξετε μαύρο στο μαγαζί, ίσα - ίσα, μιλάμε για το μπαράκι με μια από τις πιο άνετες (αν όχι την πιο άνετη) καβάτζες στην Αθήνα και όλες οι κοπέλες εκεί έχουν διδακτορικό σ' αυτό που κάνουν. Την καλημέρα μου!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
235
Πόντοι
1
Το χαλαρά που είναι ρε παιδια;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Το χαλαρά που είναι ρε παιδια;
Στην Κύπρου στο Περιστέρι, η Κύπρου για να καταλάβεις αν δεν ξέρεις καλά τα μέρη εκεί είναι ένας από τους δρόμους που φεύγουν ακτινωτά από την κεντρική πλατεία στο Μπουρνάζι. Όπως παίρνεις την Κύπρου από την πλατεία, θα δεις το μαγαζί κάποια στιγμή στο αριστερό σου χέρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vagra7

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
235
Πόντοι
1
Στην Κύπρου στο Περιστέρι, η Κύπρου για να καταλάβεις αν δεν ξέρεις καλά τα μέρη εκεί είναι ένας από τους δρόμους που φεύγουν ακτινωτά από την κεντρική πλατεία στο Μπουρνάζι. Όπως παίρνεις την Κύπρου από την πλατεία, θα δεις το μαγαζί κάποια στιγμή στο αριστερό σου χέρι
Σε ευχαριστώ πολύ
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Από τις κοπέλες στο Χαλαρά πάει καμία ξενοδοχείο ή αν ξέρεις από άλλο μαγαζί;
Γενικά σ' αυτά τα μαγαζιά αν σε δουν μερικές φορές και σ' εμπιστευτούν ότι δεν θα τις δώσεις στα αφεντικά, τηλεφωνάκια κυκλοφορούν. Μάλιστα μια κοπέλα του χώρου με είχε πάρει τηλέφωνο μόνη της μέσα στις καραντίνες για να δει 'αν είμαι καλά'.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Γενικά σ' αυτά τα μαγαζιά αν σε δουν μερικές φορές και σ' εμπιστευτούν ότι δεν θα τις δώσεις στα αφεντικά, τηλεφωνάκια κυκλοφορούν. Μάλιστα μια κοπέλα του χώρου με είχε πάρει τηλέφωνο μόνη της μέσα στις καραντίνες για να δει 'αν είμαι καλά'.
Κι εμένα και μου 'χε προτείνει και παρτούζα μάλιστα αλλά ήταν την περίοδο της φουλ καραντίνας το Φλεβάρη του '21 και φοβήθηκα να πάω ο μαλάκας, ακόμα το μετανιώνω
 

dolcevita2022

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Κι εμένα και μου 'χε προτείνει και παρτούζα μάλιστα αλλά ήταν την περίοδο της φουλ καραντίνας το Φλεβάρη του '21 και φοβήθηκα να πάω ο μαλάκας, ακόμα το μετανιώνω
Παιδιά δε μένω Αθήνα αλλά έρχομαι συχνά. Εχω γυρίσει πολλά κωλόμπαρα αλλά ΧΑΛΑΡΑ και LALOUNA δεν εχω πάει. Θα έρθω δυο μέρες και προβληματίζομαι τι να επιλέξω από αυτά τα δύο. Φυσικά θα κάνω χρήση καβάντζας αλλά με ενδιαφέρει να πιω και τα ποτάκια μου πριν. Μπορώ να διαθέσω 150 Ευρώ. Τι προτείνετε;;;;
 

vh4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
239
Κριτικές
10
Like
780
Πόντοι
311
Παιδιά καλησπερα. Ξέρετε τι παιζει με το καφέ 108 στον Πειραια;; Το βραδυ γινεται κωλόμπαρο, αλλά παιζει κατι;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Παιδιά δε μένω Αθήνα αλλά έρχομαι συχνά. Εχω γυρίσει πολλά κωλόμπαρα αλλά ΧΑΛΑΡΑ και LALOUNA δεν εχω πάει. Θα έρθω δυο μέρες και προβληματίζομαι τι να επιλέξω από αυτά τα δύο. Φυσικά θα κάνω χρήση καβάντζας αλλά με ενδιαφέρει να πιω και τα ποτάκια μου πριν. Μπορώ να διαθέσω 150 Ευρώ. Τι προτείνετε;;;;
από budget είσαι υπερκαλυμμένος. Στο La Luna θα έχεις περισσότερες επιλογές αλλά και τα κορίτσια του Χαλαρά είναι ένα και ένα. Ψάξτη λίγο από τα σχόλια μέχρι να βρεις ποια κοπέλα σου κάνει κλικ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παιδιά δε μένω Αθήνα αλλά έρχομαι συχνά. Εχω γυρίσει πολλά κωλόμπαρα αλλά ΧΑΛΑΡΑ και LALOUNA δεν εχω πάει. Θα έρθω δυο μέρες και προβληματίζομαι τι να επιλέξω από αυτά τα δύο. Φυσικά θα κάνω χρήση καβάντζας αλλά με ενδιαφέρει να πιω και τα ποτάκια μου πριν. Μπορώ να διαθέσω 150 Ευρώ. Τι προτείνετε;;;;
Αν θέλεις να πιεις και τα ποτάκια σου πριν "La luna", ούτε συζήτηση. Στο "Χαλαρά" πριν καν τελειώσεις το πρώτο ποτό σου θα σου την πέσουν όλες οι κοπέλες επιθετικά για να πάτε καβάτζα, στο "La luna" πάει πιο λάου - λάου η φάση, μπορείτε να κάτσετε κάμποση ώρα με την κοπέλα να τα πιείτε πριν πάτε καβάτζα για να γαμηθείτε χωρίς να σου δείξει η άλλη ότι βιάζεται. Επίσης το "La luna" λειτουργεί πιο πολύ σαν bar, είστε πελάτες και κοπέλες στον ίδιο χώρο, έχει δυνατή μουσική, κάποιοι χορεύουν κ.τ.λπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom