Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vaggelis1969

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2022
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Θέλουμε ενημέρωση οπωσδήποτε όταν πας, ειδικά για το "La luna" στον Άγιο Φανούρη στο Ίλιον που έχουμε όλοι μας να πάμε καιρό, για το "Χαλαρά" το έχουμε ψιλοεξαντλήσει το θέμα
εννοειται θα σας ενημερωσω!!
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Εγω ξερω, οτι το Laluna στο Περιστερι εκλεισε,μου το ειπε κοπελα που δουλευε εκει,οπως κσι το Κiss Περιστερι εκλεισε, πηγα και πηρα καφε ,σε ενα μικρο καφε που ανοιξε.......
 

feetlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα λεει να παω καμια βολτα απο σκορπιο σημερα?Υπαρχει καμια αξιολογη παρουσια εκει?
 

drifter81

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
87
Like
118
Πόντοι
0
Αλάνια στα 2 μπαρ επί της Πιπίνου που είναι ανοιχτά από νωρίς το απόγευμα παίζει κάνα σκηνικό?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Έχει και εδώ στην γειτονιά μου στα Πατήσια στην οδό Κεφαλληνίας το pab 65 από εκεί έχει πάει κάποιος άλλος μύστης
Αν ανατρέξεις στις πίσω σελίδες θα βρεις πολλές από τις πληροφορίες που ζητάς, έχουμε αναφερθεί επανειλημμένως στο Pub 65 :wink:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Εγω ξερω, οτι το Laluna στο Περιστερι εκλεισε,μου το ειπε κοπελα που δουλευε εκει,οπως κσι το Κiss Περιστερι εκλεισε, πηγα και πηρα καφε ,σε ενα μικρο καφε που ανοιξε.......

Το "Kiss" έκλεισε, ναι, το γράψαμε κι εδώ... Όσο για το "La luna" του Περιστερίου τί να πω, το τελευταίο Σάββατο πριν το Πάσχα είχα περάσει από Άγιο Φανούρη και ήταν ανοιχτό κανονικά, να έκλεισε μέσα στο μήνα που μας πέρασε λίγο μετά από το "Kiss" δηλαδή; Τί να πω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Παιδια καλησπερα λεει να παω καμια βολτα απο σκορπιο σημερα?Υπαρχει καμια αξιολογη παρουσια εκει?

Να ανατρέξεις στις προηγούμενες σελίδες, έχουμε αναφερθεί εκτενώς στα τελευταία μας posts στον "Σκορπιό". Γενικά να ξέρεις ότι είναι ίσως το μοναδικό κωλόμπαρο πλέον στην Τρούμπα που γαμάς κιόλας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλάνια στα 2 μπαρ επί της Πιπίνου που είναι ανοιχτά από νωρίς το απόγευμα παίζει κάνα σκηνικό?
Κανένα, χαμένος χρόνος
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
Εγω ξερω, οτι το Laluna στο Περιστερι εκλεισε,μου το ειπε κοπελα που δουλευε εκει,οπως κσι το Κiss Περιστερι εκλεισε, πηγα και πηρα καφε ,σε ενα μικρο καφε που ανοιξε.......
ρε αλανια στα ταμπουρια επι τις δημοκρατιας ξερει καποιος τι παιζει με το πλει μποι; την ημερα δουλευει σαν ουζερι και το βραδυ κολομπαρο
 

drifter81

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
87
Like
118
Πόντοι
0
Να ανατρέξεις στις προηγούμενες σελίδες, έχουμε αναφερθεί εκτενώς στα τελευταία μας posts στον "Σκορπιό". Γενικά να ξέρεις ότι είναι ίσως το μοναδικό κωλόμπαρο πλέον στην Τρούμπα που γαμάς κιόλας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κανένα, χαμένος χρόνος
Thanks mate
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ρε αλανια στα ταμπουρια επι τις δημοκρατιας ξερει καποιος τι παιζει με το πλει μποι; την ημερα δουλευει σαν ουζερι και το βραδυ κολομπαρο
"Αδερφάκι" του Πρίγκηπα αλλά τουλάχιστον τότε που είχα πάει εγώ είχε το κακό ότι ήταν πολύ φωτεινό και γενικά δε βοηθούσε ο χώρος ώστε να υπάρχει η διακριτικότητα που υπάρχει στον "Πρίγκηπα"... Κατά τ' άλλα τότε κάποιες έκαναν ή υπόσχονταν τουλάχιστον γαμήσια στην τουαλέτα αλλά δεν είχα πολυασχοληθεί με το θέμα, είχα ξενερώσει με το χώρο και περιορίστηκα θυμάμαι σε κανα δυο κεράσματα σε ένα τρελό MILF τούμπανο παλιά stripper που μου είχε δώσει τηλέφωνο "γιατί δεν είχε νόημα να στριμωχτούμε για να γαμηθούμε στην τουαλέτα" όπως μου είχε πει αλλά τελικά δεν πήγαμε ξενοδοχείο ποτέ. Επειδή όμως πάνε χρόνια από τότε και μικρή αξιοπιστία έχουν τα λεγόμενά μου, να μας πει κάποιος συχνότερος θαμώνας λεπτομέρειες και το κυριότερο αν έχει αλλάξει κάτι στον τρόπο λειτουργίας του και ποιο είναι τώρα το καθεστώς
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
748
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
ρε αλανια στα ταμπουρια επι τις δημοκρατιας ξερει καποιος τι παιζει με το πλει μποι; την ημερα δουλευει σαν ουζερι και το βραδυ κολομπαρο
Η δικές μου πληροφορίες λένε ότι το μαγαζί το έχει η Νίκη πρώην υπεύθυνη στον πρίγκιπα και ταμίας εκεί....με τον πρίγκιπα 99/100 δεν έχει σχέση το μαγαζί....αυτη λοιπόν είναι παλιά καραβανα στα κωλομπαρα και με πολύ μεγάλο σουξέ στα νιάτα της στα τραπέζια....στο μαγαζί εκεί λοιπόν μπορείς να κάνεις φάση στα τραπέζια αλλά μέχρι εκεί...αν βρεις καλό εργαλείο (γυναίκα) ίσως να την πάρεις και για έξω μετά την δουλειά (με το κατάλληλο αντίτιμο)αλλά να γαμισεις εκεί δηλαδή τουαλέτα πολύ σπάνιο έως απίθανο.... ειδικά αν δεν είσαι πελάτης και μάλιστα καλός....έχω πάρει από εκεί γυναίκα μετά από την δουλειά.... 3 φορές.... αλλά δεν στο κρύβω ότι μετάνιωσα....ο λόγος με τα μισά χρήματα ίσως και ακόμα λιγότερα στον πρίγκιπα η στον Σκορπιό θα περνούσα το ίδιο καλά η και καλύτερα....αυτά ελπίζω να βοήθησα...!!!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Υπάρχουν καθημερινές μεταμεσονύχτιες ανοιχτά μαγαζιά του είδους επί της 3ης Σεπτεμβρίου & πέριξ εάν γνωρίζει κάποιο αλάνι περιπατητής θα του ήμουν υπόχρεος.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Η δικές μου πληροφορίες λένε ότι το μαγαζί το έχει η Νίκη πρώην υπεύθυνη στον πρίγκιπα και ταμίας εκεί....με τον πρίγκιπα 99/100 δεν έχει σχέση το μαγαζί....αυτη λοιπόν είναι παλιά καραβανα στα κωλομπαρα και με πολύ μεγάλο σουξέ στα νιάτα της στα τραπέζια....στο μαγαζί εκεί λοιπόν μπορείς να κάνεις φάση στα τραπέζια αλλά μέχρι εκεί...αν βρεις καλό εργαλείο (γυναίκα) ίσως να την πάρεις και για έξω μετά την δουλειά (με το κατάλληλο αντίτιμο)αλλά να γαμισεις εκεί δηλαδή τουαλέτα πολύ σπάνιο έως απίθανο.... ειδικά αν δεν είσαι πελάτης και μάλιστα καλός....έχω πάρει από εκεί γυναίκα μετά από την δουλειά.... 3 φορές.... αλλά δεν στο κρύβω ότι μετάνιωσα....ο λόγος με τα μισά χρήματα ίσως και ακόμα λιγότερα στον πρίγκιπα η στον Σκορπιό θα περνούσα το ίδιο καλά η και καλύτερα....αυτά ελπίζω να βοήθησα...!!!
Επιβεβαιώνω, της Νίκης είναι το μαγαζί και δεν προσφέρεται ιδιαίτερα για παιχνίδια μέσα. Λίγα πράγματα σε τραπεζάκι στο βάθος έχω κάνει και εγώ. Οι τουαλέτες δεν νομίζω ότι βολεύουν σε οτιδήποτε εκεί. Καμία σχέση με Πρίγκιπα στα παιχνίδια.
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Μια φορά έχω πάει στο Playboy πριν 3 χρόνια, το οποίο αν θυμάμαι καλά το πρωί ήταν μαγαζί με ψάρια ή κάτι τέτοιο και το βράδυ κωλομπαρο.

Στενός χώρος κοντά τραπέζια μεταξύ τους.

Είχα κάτσει σε ένα τραπέζι μέσα μέσα όπως λέει ο συναγωνιστής. Με είχε ζαλίσει μια να την κεράσω η οποία ήρθε και αφότου είχα επιλέξει με ποια κοπέλα θα πιω τα ποτά μου.
Αν θυμάμαι καλά το γυναικείο ποτό είχε 5 ευρώ.
Θυμάμαι επιπλέον ότι η τύπισσα ήταν με φόρεμα αλλά χωρίς κάποιο εσώρουχο και της έτριβα το μουνι αλλά μέχρι εκεί..Τίποτα παραπάνω πέρα από χουφτωματακια κλπ.

Νομίζω όμως ότι ήταν σχετικά εύκολο να κανονίσεις έξω αλλά δεν έλεγαν κάτι εμφανισιακά οι κοπελες.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Υπάρχουν καθημερινές μεταμεσονύχτιες ανοιχτά μαγαζιά του είδους επί της 3ης Σεπτεμβρίου & πέριξ εάν γνωρίζει κάποιο αλάνι περιπατητής θα του ήμουν υπόχρεος
Λοιπόν, να στα γράψω αναλυτικά, η γειτονιά μου είναι.
Πιπίνου, μεταξύ 3ης Σεπτεμβρίου και Πατησίων είναι δύο, το Corner και το Story.
Ιθάκης, μεταξύ 3ης Σεπτεμβρίου και Καλύμνου θα βρεις το Pirouette.
3ης Σεπτεμβρίου, μεταξύ Ιθάκης και Κεφαλληνίας έχουμε το Comple ( πρώην Μάσκα κλπ.)
Κεφαλληνίας, μεταξύ 3ης Σεπτεμβρίου και Καλύμνου το Pub 65.
Και τέλος, Κεφαλληνίας, μεταξύ 3ης Σεπτεμβρίου και Πατησίων το Life.
Μόνο αυτά έχουν απομείνει πια. Όλα δουλεύουν μέχρι 5 το πρωί και καθημερινές, και αν έχει δουλειά κάθονται και παραπάνω, το Pirouette δεν ανοίγει Κυριακή, τα άλλα όλες τις μέρες.
Από υπηρεσίες εξαρτάται από το μαγαζί.
Αυτά.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Παιδιά στο Playboy το θυμάμαι σαν τώρα η άλλη να μου λέει ότι θα μπορούσαμε να πάμε στην τουαλέτα αλλά προτιμούσε το ξενοδοχείο... Βέβαια μπορεί να την πέταξε έτσι την κουβέντα ή και να έκανε μόνο αυτή κόλπα στην τουαλέτα, μιας κι εμένα γενικά δε μου είχε δώσει την εντύπωση μαγαζιού που όλες ή οι περισσότερες πάνε στην τουαλέτα, ψόφια πράγματα. Επίσης παίζει από τότε που έχω να πάω εγώ (τέλη του '14) να έχουν κοπεί κι αυτά τα λίγα κόλπα που μπορούσε να κάνει κάποιος εκεί
 

takis84

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Εκτός από την Φιορινα έχει κανα άλλο κορίτσι αυτή την περίοδο το Χαλαρα; και αν έχει έχουμε καμία πληροφορια;
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
Παιδιά στο Playboy το θυμάμαι σαν τώρα η άλλη να μου λέει ότι θα μπορούσαμε να πάμε στην τουαλέτα αλλά προτιμούσε το ξενοδοχείο... Βέβαια μπορεί να την πέταξε έτσι την κουβέντα ή και να έκανε μόνο αυτή κόλπα στην τουαλέτα, μιας κι εμένα γενικά δε μου είχε δώσει την εντύπωση μαγαζιού που όλες ή οι περισσότερες πάνε στην τουαλέτα, ψόφια πράγματα. Επίσης παίζει από τότε που έχω να πάω εγώ (τέλη του '14) να έχ

Παιδιά στο Playboy το θυμάμαι σαν τώρα η άλλη να μου λέει ότι θα μπορούσαμε να πάμε στην τουαλέτα αλλά προτιμούσε το ξενοδοχείο... Βέβαια μπορεί να την πέταξε έτσι την κουβέντα ή και να έκανε μόνο αυτή κόλπα στην τουαλέτα, μιας κι εμένα γενικά δε μου είχε δώσει την εντύπωση μαγαζιού που όλες ή οι περισσότερες πάνε στην τουαλέτα, ψόφια πράγματα. Επίσης παίζει από τότε που έχω να πάω εγώ (τέλη του '14) να έχουν κοπεί κι αυτά τα λίγα κόλπα που μπορούσε να κάνει κάποιος εκεί
λοιπο φιλοι μοι απο τελευταια ενημερωση που ειχα απο γνωστο μου γινονται και τωρα χαμουρεματα μεσα στο μαγαζι και για τους καλους πελατες εχει και μαμισει οχι ντουαλετες αλλα σε αλλο χωρο κυριακη θα γινει επισκεψη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom