Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Απο κορονοιο θα τη γλυτωσεις απο τα βακτηρια που δεν παιρνουνε αντιβιωση θα γλυτωσεις? Διαβασα ερυενα του Γερμανικου ινστιτουτου Υγειας οτι επανερχεται ταχυτατα η συφιλη και ειναι καποια στελεχη ανθεκτικα στην πλεοψηφια των αντιβιοτικων σε τετοιο βαθμο που ξαναβγαζουνε τη στρεπτομυκινη (που εχει να χρησιμοποιηθει ευραιως απο το 80). Παμπ65 γλυτωσαμα απο συφιλη, βλενορροια και ερπη και θα ανυσηχησεις για κορονοιο? Ο φιλος μου Κυρ-Βαγγελης 77 φετος και ειναι παντελως ετοιμος για το ανοιγμα
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
Φιλοι οποιος πηγε ποτε στον Πριγκηπα δε φοβηθηκε συφιλη, βλενορροια, μυκητιαση, ερπη ζωστηρα και βακτηρια στις καρεκλες που αψηφουσαν το Betadine (ειμουνα ειδικευομενος γιατρος και εκανα 20 ταματα στον Αγιο παντελεημονα καθε φορα που ακουμπαγα κατι ) και θα ανυσηχησει για κορονοιο? Σοβαροι να ειμαστε. Οι μαχιμοι πυρφοροπαππουδες ειναι ετοιμοι και ειναι σαν τα θηρια στο κλουβι και μαζευουν λεφτα για τη μεγαλη επιθεση οταν ανοιξουν τα μαγαζια
αυτο στην Αναπαυσεως λες?

Ναι αυτό εννοεί
πω πω τι αναμνησεις μου φερατε ρε φιλαρακια -)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Φιλοι οποιος πηγε ποτε στον Πριγκηπα δε φοβηθηκε συφιλη, βλενορροια, μυκητιαση, ερπη ζωστηρα και βακτηρια στις καρεκλες που αψηφουσαν το Betadine (ειμουνα ειδικευομενος γιατρος και εκανα 20 ταματα στον Αγιο παντελεημονα καθε φορα που ακουμπαγα κατι ) και θα ανυσηχησει για κορονοιο? Σοβαροι να ειμαστε. Οι μαχιμοι πυρφοροπαππουδες ειναι ετοιμοι και ειναι σαν τα θηρια στο κλουβι και μαζευουν λεφτα για τη μεγαλη επιθεση οταν ανοιξουν τα μαγαζια
αυτο στην Αναπαυσεως λες?

Ναι αυτό εννοεί
πω πω τι αναμνησεις μου φερατε ρε φιλαρακια -)

:smitten::smitten::smitten:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ναι ναι ναι
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Σαν το θηριο στο κλουβι περιμενω να αρχισουν οι πτησεις παλι να ερθω για μπαροτσαρκα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Και πρωτη επισκεψη Κιςς Περιστερι
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Και πρωτη επισκεψη Κιςς Περιστερι
Το "Kiss" το έχω αφήσει σε εκκρεμότητα από πέρσι το Μάρτιο που ξέσπασε η πανδημία και θα είναι κι εμένα από τις πρώτες μου επιλογές!
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Καλησπερα, Γνωριζετε καμια γκομενα απο κωλομπαρο που να παιζει εκτος μαγαζιου αυτο τον καιρο που ειναι κλειστα. Αν ναι στειλτε κανενα pm ή πειτε εδω. Ευχαριστω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καλησπερα, Γνωριζετε καμια γκομενα απο κωλομπαρο που να παιζει εκτος μαγαζιου αυτο τον καιρο που ειναι κλειστα. Αν ναι στειλτε κανενα pm ή πειτε εδω. Ευχαριστω
Και να γνωρίζουμε φίλε δεν έχει νόημα να σου προτείνουμε, καλό θα είναι να απευθυνθείς σε κάποια από τις δικές σου επαφές για να υπάρχει και μια σχετική εμπιστοσύνη
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Και να γνωρίζουμε φίλε δεν έχει νόημα να σου προτείνουμε, καλό θα είναι να απευθυνθείς σε κάποια από τις δικές σου επαφές για να υπάρχει και μια σχετική εμπιστοσύνη
Ρε womanaholic ο λόγος που το είπα είναι για να ανταλλάξουμε πληροφορίες για κοπέλες που δούλευαν σε κωλομπαρα για να τις βοηθήσουμε να συνεχίσουν τώρα που δεν έχουν δουλειά και να επωφεληθουμε κι εμείς εννοείται. Συνήθως οι κοπέλες δεν έχουν θέμα στην αλλαγή τηλεφώνου όμως ακόμη και να υπάρχει τέτοιο θέμα μπορούμε να ανταλλαξουμε φβ για αυτές που ξέρουμε σε πμ και αν θέλουν θα μας αποδεχτούν και θα πούμε τα περαιτέρω .Δεν ξέρω δε βλέπω κάπου το κακό.Στην τελική αν έχουμε επαφή με κάποια τέτοια κοπέλα μπορούμε και να τη ρωτήσουμε αν θέλει. Με σεβασμό σε όλους το λεω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Ρε womanaholic ο λόγος που το είπα είναι για να ανταλλάξουμε πληροφορίες για κοπέλες που δούλευαν σε κωλομπαρα για να τις βοηθήσουμε να συνεχίσουν τώρα που δεν έχουν δουλειά και να επωφεληθουμε κι εμείς εννοείται. Συνήθως οι κοπέλες δεν έχουν θέμα στην αλλαγή τηλεφώνου όμως ακόμη και να υπάρχει τέτοιο θέμα μπορούμε να ανταλλαξουμε φβ για αυτές που ξέρουμε σε πμ και αν θέλουν θα μας αποδεχτούν και θα πούμε τα περαιτέρω .Δεν ξέρω δε βλέπω κάπου το κακό.Στην τελική αν έχουμε επαφή με κάποια τέτοια κοπέλα μπορούμε και να τη ρωτήσουμε αν θέλει. Με σεβασμό σε όλους το λεω
Για να ανταλλάξουμε μεταξύ μας προφίλ τους στο Facebook δεν το συζητώ, μπορούμε να το κάνουμε κι όπως λες αν θέλει η άλλη αποδέχεται το αίτημα. Επίσης μπορούμε κάλλιστα να ρωτήσουμε κοπέλες που γνωρίζουμε αν θέλουν να τους στείλουμε πελάτες. Αυτό που δεν είμαι και τόσο διατεθειμένος να κάνω και μάλλον δεν είμαι ο μόνος εδώ είναι να σε συστήσω στα τυφλά - απ' τη στιγμή που δε σε γνωρίζω προσωπικά - σε κάποια κοπέλα απ' αυτές... Δεν ξέρω τί βίτσια βγάζεις, επιπλέον έχουμε και κορωνοϊό και όπως καταλαβαίνεις μια μαλακία να γίνει μπορεί να τη χρεωθώ/ούμε τζάμπα. Γενικά αν και δεν το έχω κυνηγήσει, φαντάζομαι πως όλες οι πρώην μπαρόβιες θα παίζουν πιο πολύ με σίγουρες επαφές αυτόν τον καιρό. Σε κάθε περίπτωση, στείλε μου PM και τα βρίσκουμε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παίδες ακούω παντού για άνοιγμα της εστίασης αυστηρά σε εξωτερικούς χώρους, μάλιστα λένε για χώρους που είναι ανοιχτοί από πάνω, ούτε καν με μεγάλη τζαμαρία... Οπότε να φανταστώ ότι στα κωλόμπαρα το λουκέτο θα συνεχιστεί και παρότι εμβολιαζόμαστε σιγά - σιγάκι οι κοινοί θνητοί δε θα μπορούμε να πάμε, έτσι;
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Παίδες ακούω παντού για άνοιγμα της εστίασης αυστηρά σε εξωτερικούς χώρους, μάλιστα λένε για χώρους που είναι ανοιχτοί από πάνω, ούτε καν με μεγάλη τζαμαρία... Οπότε να φανταστώ ότι στα κωλόμπαρα το λουκέτο θα συνεχιστεί και παρότι εμβολιαζόμαστε σιγά - σιγάκι οι κοινοί θνητοί δε θα μπορούμε να πάμε, έτσι;
Η λογικη λεει αυτο,οτι δεν θα ανοιξουν. Βεβαια το βλεπω κανενα παμπ 65 να βαζει τα τραπεζακια εξω και να γινονται τα παντα χυμα χαχα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Τωρα που ανοιγει ο καιρος Πανικος πανικος
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Η λογικη λεει αυτο,οτι δεν θα ανοιξουν. Βεβαια το βλεπω κανενα παμπ 65 να βαζει τα τραπεζακια εξω και να γινονται τα παντα χυμα χαχα
Δεν έχεις κι άδικο, πέρσι είχε κάνει το ίδιο και το "la luna" :grin::grin::grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παίδες σε ένα κωλόμπαρο ονόματι "Corner" στη Φαβιέρου στο Χαλάνδρι, σχεδόν δίπλα από το σκυλάδικο το "Απρόοπτο" έχει πάει ποτέ κανείς; Αν ναι, παίζει τίποτα "προχωρημένο" εκεί όπως στα μαγαζιά που αγαπάμε ή είναι απλό κερασματάδικο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom