Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Οταν τελειωσει το λοκνταουν θα γαμαμε με 18 πουτσες σε μερικα μαγαζια

Γκολέμη αυτό σκεφτόμουν κι εγώ σήμερα! Σου είπα, πρώτη θριαμβευτική επίσκεψη στον "Πρίγκηπα", θέλω κάτι σκληρό για να ξεσπαθώσω
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ο Πριγκηπας ειναι παντα χαρντκορ
 

NSK.Warzycha88

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
41
Like
46
Πόντοι
0
Κυριακη βραδυ μετα τον αγωνα περασμα απο Χαλαρα στο Περιστερι. Το μαγαζι ειναι στο Μπουρναζι στην οδο Κυπρου κατω απο τις καφετεριες. 3 κοπελες δουλευαν επελεξα την Βαλια απο Βουλγαρια και πηγαμε στην καβατζα. Πιπα ακαποτη, γλωσοφιλλα και μετα γαμησι σε 3 στασεις. Κοστος 70 ευρω. Στο τελος εκατσε να μου κανει παρεα αρχισε να με ξαναχαιδευει αλλα δεν επαιζε δευτερη καταθεση. Η κοπελα κανει και γαμω τα ακαποτα τσιμπουκια για οποιον δεν θελει γαμησι.. [/quote]

Φίλε είναι εύκολο να μας περιγράψματότυπο της Βάλιας αλλά και των άλλων δύο κοριτσιών; Συγκράτησες μήπως άλλο όνομα απ' τις άλλες δυο κοπέλες πλην της Βάλιας; [/quote]

Βαλια καλες βυζαρες πολυ καλη πιπα και γουσταρει σπερμα με χιλια. Εμενα επεμενε να τη χυσω στο στομα πιο παλια αλλα δεν καταπινει. Ειναι πολυ σεξυ ομως να φτυνει στα βυζομπαλα της [/quote]

Γκολέμη διάολε με κάβλωσες... Granny ναυάγιο η Βάλια ή κρατάει ακόμα; [/quote]

Εξαρταται ποση καλτιλα θελεις. εγω και ο βυζολαγνος ειμαστε στο ιδιο μηκος κυματος και η Βαλια σκοραρει ψηλα. Εγω την εχω παρει αρκετες φορες και σε περισσοτερα απο ενα μαγαζια [/quote]

Καλησπέρα και καλά Χριστούγεννα σε όλους σας!
Τελευταία μέρα που δούλευαν τα μαγαζιά πέρασα από Χαλαρα Περιστέρι. Την βραδιά μου την πέρασα με την Βάλια και συμφωνώ με τους προηγούμενους.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι όμως μιας που δεν πρόκειται να ανοίξουν τα μαγαζιά τους επόμενους μήνες. Με την Βάλια είχαμε μια καλή χημεία αλλά δεν τόλμησα να ρωτήσω για τηλέφωνο ή φβ. Μήπως κάποιος γνωρίζει και θέλει να μου πει πως θα μπορούσα να βρω την αγαπημένη Βάλια;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! Καλές γιορτές σε όλους και πάλι!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παιδιά βυθίζεστε κι εσείς στις αναμνήσεις σας από αξέχαστες κωλομπαρο - βραδιές με όλη αυτήν την κατάσταση ή μόνο εγώ το παθαίνω; Καλό Μάιο μας βλέπω να οργιάζουμε πάλι και ποιος ξέρει τί θα συναντήσουμε τότε, ποια μαγαζιά θα ξανανοίξουν, ποια θα έχουν βάλει λουκέτο και ποιες κοπέλες θα έχουν επιβιώσει και θα τις βρούμε πάλι κανονικά στο πόστο τους...
 

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
141
Like
217
Πόντοι
21
man , απο οτι δειχνει το τοπιο θα ειναι ολο...άλλο :(
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
man , απο οτι δειχνει το τοπιο θα ειναι ολο...άλλο :(

Έχεις ενδείξεις συναγωνιστή; Εγώ τίποτα περισσότερο από κοπέλες της δουλειάς που επικοινωνούμε και μου γκρινιάζουν ότι έχουν ήδη σοβαρό οικονομικό πρόβλημα και δεν έχουν ιδέα πώς θα καταφέρουν να επιβιώσουν τελικά
 

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
141
Like
217
Πόντοι
21
man , πληροφοριες ( απο κοπελες ) λενε οτι καποια μαγαζια δεν θα ξανα ανοιξουν , οι κοπελες που το βλεπουν οτι μεχρι Μαιο ( ισως και περισσοτερο ) θα ειναι χωρις δουλεια ...την ψαχνουν να φυγουν και βεβαια δεν ξερουν εαν θα γυρισουν παλι .
Οσες εχουν καποιους χορηγους ...την παλευουν ...ολες οι αλλες οπως το λες ...στην απογνωση .

Γι αυτο εγραψα οτι αυτος ο χωρος δεν θα ειναι ο ιδιος στο ανοιγμα και οι κοπελες θα εχουν πλεον σκεπτκο πως να "κλειδωσουν" καπου διοτι κατα τα λεγομενα τους πιστευουν οτι θα ερθει βαρια οικονομικη κριση και θα πεσει πεινα.....
Καθως και οτι αναμεσα στις καραντινες ( Μαιο-Οκτωβριο) ...δεν υπηρχε δουλεια ....εχουν ουσιαστικα σχεδον ενα χρονο να δουλεψουν .....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
man , πληροφοριες ( απο κοπελες ) λενε οτι καποια μαγαζια δεν θα ξανα ανοιξουν , οι κοπελες που το βλεπουν οτι μεχρι Μαιο ( ισως και περισσοτερο ) θα ειναι χωρις δουλεια ...την ψαχνουν να φυγουν και βεβαια δεν ξερουν εαν θα γυρισουν παλι .
Οσες εχουν καποιους χορηγους ...την παλευουν ...ολες οι αλλες οπως το λες ...στην απογνωση .

Γι αυτο εγραψα οτι αυτος ο χωρος δεν θα ειναι ο ιδιος στο ανοιγμα και οι κοπελες θα εχουν πλεον σκεπτκο πως να "κλειδωσουν" καπου διοτι κατα τα λεγομενα τους πιστευουν οτι θα ερθει βαρια οικονομικη κριση και θα πεσει πεινα.....
Καθως και οτι αναμεσα στις καραντινες ( Μαιο-Οκτωβριο) ...δεν υπηρχε δουλεια ....εχουν ουσιαστικα σχεδον ενα χρονο να δουλεψουν .....

Όπως τα λες είναι φίλε τα πράγματα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Οχι μαιο ρε παιδαι απο Φεβρουαρια μπακ ιν μπιζνες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Οχι μαιο ρε παιδαι απο Φεβρουαρια μπακ ιν μπιζνες

Γκολέμη έχει κρύα ακόμα το Φεβρουάριο και επιπλέον τέλη Γενάρη θα σκάσουν τα αυξημένα κρούσματα λόγω της περιόδου των εορτών... Οπότε δεν το βλέπω
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Καποια θα δουλεύουν και τωρα...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ελα θα εχουν αρχισει τα εμβολια τοτε και δεν αντεχει η αγορα αλλα λοκνταουν. Εδω Αυστραλια την ψαχνουν πως θα αρχισουν παλι οι πτησεις με τους εμβολιασμενους θα δινεις το πιστοποιητικο με το διαβατηριο. Οι ειδικοι λενε οτι η κατασταση για την τουριστικη βιομηχανια θα ειναι μη αναστρεψιμη απο Απριλιο και μετα ειδικα Νεα Νοτια Ουαλια και Βικτωρια. Μιλαμε ηδη μετρανε 800,000 ανεργους στον τομεα και το επιδομα ανεργιας ειναι μεχρι Μαρτιο και τελος (αρχιζει τοτε ο εμβολιασμος εδω). Αν δεν ανοιξει η κατασταση εχουν υπολογισει 1,200,000 ανεργους ημιανεργους και τεζα ο καμπουρης. Ασε που ανοιγοκλεινουν τα συνορα οποτε τους καυλωσει για να παρει ο ενας το αιμα του πισω απο τον αλλο. Αμα δε μαλακιστει η Ευρωπαικη Ενωση με τα εμβολια θα τελειωσει ο ιος. Ειναι εργαστηριακος ιος τεχνητος γι αυτο και βρεθηκε τοσο γρηγορα το εμβολιο τα δωσανε ολα οι Κινεζοι και δε χρειαστηκανε ουτε ερευνες ουτε τιποτα. Να θυμισω οτι για τον ιο του AIDS απο το 1981 δε βρεθηκε ποτε εμβολιο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παιδιά έχετε πεθάνει; Τί συμβαίνει; Ένα σχόλιο κάποιος έστω για να γκρινιάξει γι' αυτό που βιώνουμε; Καμιά ανάμνηση για να κρατηθούμε από αυτές;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
655
Κριτικές
4
Like
563
Πόντοι
86
Παιδιά έχετε πεθάνει; Τί συμβαίνει; Ένα σχόλιο κάποιος έστω για να γκρινιάξει γι' αυτό που βιώνουμε; Καμιά ανάμνηση για να κρατηθούμε από αυτές;
Καλή χρονιά συναγωνιστη να έχουμε υγεία και θα ξαναβρεθουμε στα μέρη μας
 

mag jim boss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0
Κυριακη βραδυ μετα τον αγωνα περασμα απο Χαλαρα στο Περιστερι. Το μαγαζι ειναι στο Μπουρναζι στην οδο Κυπρου κατω απο τις καφετεριες. 3 κοπελες δουλευαν επελεξα την Βαλια απο Βουλγαρια και πηγαμε στην καβατζα. Πιπα ακαποτη, γλωσοφιλλα και μετα γαμησι σε 3 στασεις. Κοστος 70 ευρω. Στο τελος εκατσε να μου κανει παρεα αρχισε να με ξαναχαιδευει αλλα δεν επαιζε δευτερη καταθεση. Η κοπελα κανει και γαμω τα ακαποτα τσιμπουκια για οποιον δεν θελει γαμησι..

Φίλε είναι εύκολο να μας περιγράψματότυπο της Βάλιας αλλά και των άλλων δύο κοριτσιών; Συγκράτησες μήπως άλλο όνομα απ' τις άλλες δυο κοπέλες πλην της Βάλιας;

Βαλια καλες βυζαρες πολυ καλη πιπα και γουσταρει σπερμα με χιλια. Εμενα επεμενε να τη χυσω στο στομα πιο παλια αλλα δεν καταπινει. Ειναι πολυ σεξυ ομως να φτυνει στα βυζομπαλα της


καλησπερα φιλε καλη χρονια για πες οδο που ακριβως ειναι κυπρου τι νουμερο στειλε σε Pm σε ευχαριστω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Κυριακη βραδυ μετα τον αγωνα περασμα απο Χαλαρα στο Περιστερι. Το μαγαζι ειναι στο Μπουρναζι στην οδο Κυπρου κατω απο τις καφετεριες. 3 κοπελες δουλευαν επελεξα την Βαλια απο Βουλγαρια και πηγαμε στην καβατζα. Πιπα ακαποτη, γλωσοφιλλα και μετα γαμησι σε 3 στασεις. Κοστος 70 ευρω. Στο τελος εκατσε να μου κανει παρεα αρχισε να με ξαναχαιδευει αλλα δεν επαιζε δευτερη καταθεση. Η κοπελα κανει και γαμω τα ακαποτα τσιμπουκια για οποιον δεν θελει γαμησι..

Φίλε είναι εύκολο να μας περιγράψματότυπο της Βάλιας αλλά και των άλλων δύο κοριτσιών; Συγκράτησες μήπως άλλο όνομα απ' τις άλλες δυο κοπέλες πλην της Βάλιας;

Βαλια καλες βυζαρες πολυ καλη πιπα και γουσταρει σπερμα με χιλια. Εμενα επεμενε να τη χυσω στο στομα πιο παλια αλλα δεν καταπινει. Ειναι πολυ σεξυ ομως να φτυνει στα βυζομπαλα της


καλησπερα φιλε καλη χρονια για πες οδο που ακριβως ειναι κυπρου τι νουμερο στειλε σε Pm σε ευχαριστω

Καλή χρονιά! Φίλε δε θυμάμαι ακριβώς αλλά αν πάρεις την Κύπρου από Πλατεία Μπουρναζίου αποκλείεται να μην το δεις κάποια στιγμή στο αριστερό σου χέρι αν θυμάμαι καλά

Παιδιά έχετε πεθάνει; Τί συμβαίνει; Ένα σχόλιο κάποιος έστω για να γκρινιάξει γι' αυτό που βιώνουμε; Καμιά ανάμνηση για να κρατηθούμε από αυτές;
Καλή χρονιά συναγωνιστη να έχουμε υγεία και θα ξαναβρεθουμε στα μέρη μας

Καλή χρονιά, υγεία όπως το 'πες για να ενεργοποιηθούμε πάλι στα στέκια μας το συντομότερο, όσοι θα κρατάμε βέβαια ακόμα οικονομικά γιατί προβλέπω πατατράκ για πολύ κόσμο
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παιδιά μια ερώτηση, όταν γράφεται εδώ ένα νέο post σας έρχεται κάπου ειδοποίηση ότι ενημερώθηκε το thread όπως γινόταν στο παλιό site στην ενότητα "Απαντήσεις" στο forum; Ή απλά μπαίνετε συχνά - πυκνά εδώ ή αν τύχει και δείτε στην αρχική σελίδα ότι ενημερώθηκε με νέα σχόλια το thread το ανοίγετε και βλέπετε τί έχει γραφτεί; Ρωτάω γιατί από τότε που άλλαξε το site έχω χάσει τα αυγά και τα καλάθια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παίδες μιλάω με κοπέλες της δουλειάς και μία - μία μου λένε ότι φεύγουν απ' την Ελλάδα για τις ιδιαίτερες πατρίδες τους γιατί δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν οικονομικά, ειδικά όσες έχουν παιδί... Ειλικρινά δεν ξέρω τί τοπίο θα βρούμε όταν επιστρέψουμε κάποια στιγμή στα αγαπημένα μας στέκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom