Νέα

Κώδικας δεοντολογίας μελών Βou.. στο αγοραίο σεξ..!!?!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Ειχα κάποια συζήτηση μέσω ΠΜ με ένα πολύ παλιό μέλος του bou που μου προκάλεσε προβληματισμό..

Εν κατακλείδι της κουβέντας αυτής.. θα ήθελα οποιο μέλος θέλει ας παραθέσει την άποψη του για το θέμα των κριτικών-αναφορών σε κοπέλες του επαγγέλματος οι οποίες γνωρίζουν το site και κατα πόσο αυτο επηρεάζει τη συμπεριφορά τους απέναντι μας..

Προσωπικά έχω αναφέρει καλώς ή κακώς σε κοπέλες του χώρου οτι ειμαι μέλος του bou.. οι οποίες κοπέλες γνωρίζουν την ύπαρξη του site και βλέπουν τις αναφορες που γινονται σε αυτες.. μου δημιουργείται η εντύπωση οτι οι περισσότερες κάνουν το καλύτερο δυνατό για να περάσω καλά (στην αρχη νομιζα οτι ολες με γουστάρανε για πελάτη τους) ίσως για να εκμαιεύσουν κάποια καλή κριτική-αναφορά?!?!  Το θεωρώ πολύ πιθανό.... ειναι κ πάλι ιδέα μου?.. δέ ξέρω..

Το θέμα ειναι έστω με αυτο το τρόπο.. που το ζητούμενο ειναι να παιρνάς καλά με κάποια.. θεωρείται αντιδεολογικό να εκμαιεύσεις έστω μη εσκεμμένα καλες υπηρεσίες-συμπεριφορά απο μια εκδιδόμενη αναφέρωντας οτι εισαι μέλος του Bou? Ή θα πρέπει να αφήνεις την επαγγελματία να κάνει οτι κάνει σε όλους χωρίς να προσπαθεί να σε "κερδίσει"..?!?! Τίθεται ας πούμε θέμα "δεοντολογίας" μελών του site?

Επίσης έχει παρατηρηθεί οτι σε όποια πρακτορεία ασκείται κριτική θεωρούν οτι είσαι βαλτός ή εκπροσωπείς αλλότρια συμφέροντα.. Πιστεύω οτι το συγκεκριμένο θέμα το έχουν παρερμηνεύσει τα πρακτορεία κ θεωρούν οτι η παραμικρή αρνητική κριτική που τους γίνετε ειναι "στοχοποιημένη"..  Τι ισχύει τελικά?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Εμενα μου εχει συμβει ακριβως το αντιθετο.. Δηλαδη να με ρωτουν ψαρωτικα και να με κοιταζουν επιφυλακτικα
οταν ελεγα καποιες λεξεις κλειδια αθελα μου που γραφονται εδω μεσα. Φυσικα εκανα τον ανηξερο.
Και ειπα οτι δεν γραφω κριτικες, γιατι δεν γνωριζω απο αυτα..  :sunglasses:
 
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
τα παντα παιζουν αμπελαλε με την διαφορα  ειναι οταν γινεσαι καπου τακτικος  πελατης δεν θελουν να χασουν τα φραγκα  και το καλο ειναι οταν γραφεις καπου ενημερωνεις και για φολες  και για καλες περιπτωσεις 
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
στα πρακτορεια αμπελαλε ειναι περισσοτερα  λεφτα και δεν τους συμφερει να πει καποιος την αληθεια διοτι κινδυνευει η φημη του γραφειου και της κοπελας 
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
3.238
Ειχα κάποια συζήτηση μέσω ΠΜ με ένα πολύ παλιό μέλος του bou που μου προκάλεσε προβληματισμό..

Εν κατακλείδι της κουβέντας αυτής.. θα ήθελα οποιο μέλος θέλει ας παραθέσει την άποψη του για το θέμα των κριτικών-αναφορών σε κοπέλες του επαγγέλματος οι οποίες γνωρίζουν το site και κατα πόσο αυτο επηρεάζει τη συμπεριφορά τους απέναντι μας..

Προσωπικά έχω αναφέρει καλώς ή κακώς σε κοπέλες του χώρου οτι ειμαι μέλος του bou.. οι οποίες κοπέλες γνωρίζουν την ύπαρξη του site και βλέπουν τις αναφορες που γινονται σε αυτες.. μου δημιουργείται η εντύπωση οτι οι περισσότερες κάνουν το καλύτερο δυνατό για να περάσω καλά (στην αρχη νομιζα οτι ολες με γουστάρανε για πελάτη τους) ίσως για να εκμαιεύσουν κάποια καλή κριτική-αναφορά?!?!  Το θεωρώ πολύ πιθανό.... ειναι κ πάλι ιδέα μου?.. δέ ξέρω..

Το θέμα ειναι έστω με αυτο το τρόπο.. που το ζητούμενο ειναι να παιρνάς καλά με κάποια.. θεωρείται αντιδεολογικό να εκμαιεύσεις έστω μη εσκεμμένα καλες υπηρεσίες-συμπεριφορά απο μια εκδιδόμενη αναφέρωντας οτι εισαι μέλος του Bou? Ή θα πρέπει να αφήνεις την επαγγελματία να κάνει οτι κάνει σε όλους χωρίς να προσπαθεί να σε "κερδίσει"..?!?! Τίθεται ας πούμε θέμα "δεοντολογίας" μελών του site?

Επίσης έχει παρατηρηθεί οτι σε όποια πρακτορεία ασκείται κριτική θεωρούν οτι είσαι βαλτός ή εκπροσωπείς αλλότρια συμφέροντα.. Πιστεύω οτι το συγκεκριμένο θέμα το έχουν παρερμηνεύσει τα πρακτορεία κ θεωρούν οτι η παραμικρή αρνητική κριτική που τους γίνετε ειναι "στοχοποιημένη"..  Τι ισχύει τελικά?

εφοσον μου ζητησες να παραθεσω τη γνωμη μου θα πω το εξης. πολλοι λενε πως θα γραψουν κριτικη η οτι γραφουν γενικα η οτι θα σε παιρνουν συχνα και αλλα πολλα και τελικα το κανουν απλως για το λογο που λες. για να περασουν οσο γινεται καλυτερα. ετσι ομως μπορει μια κοπελα να αγχωθει πιστευω και να εχει αντιθετο αποτελεσμα, πιστευω πως μια εμπειρη δε θα επηρεαστει γιατι ολοι ξερουμε πως ποτε δε ξερεις πραγματικα με ποιον εχεις να κανεις. γενικως ειναι ενα φορουμ που γραφει οποιος θελει αλλα δεν ειναι καθολου δυσκολο τελικα να διακρινεις τα ψευτικα προφιλ με το που μπεις, ακομη και απο το τι τονιζει. γιατι κι εγω στην αρχη απορουσα που ημουν γεματη και ειχα καποιες κακες. μου κανει ομως εντυπωση που εχεις τετοιες αποριες εισαι γατονι. εγω θα προτεινα να μη λες οτι γραφεις κριτικες μεχρι το τελος του ραντεβου, ετσι θα εχουμε και περισσοτερες πραγματικες κριτικες γιατι καμια φορα ξεχναμε πως οι κριτικες ειναι προς ενημερωση και προφυλαξη των επομενων, οχι διαγωνισμος διαφημισης.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
διοτι πρεπει να προστατευεις καποιον  συναθρωπο μην χαλασει τσαμπα λεφτα 
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
εγω θα προτεινα να μη λες οτι γραφεις κριτικες μεχρι το τελος του ραντεβου, ετσι θα εχουμε και περισσοτερες πραγματικες κριτικες γιατι καμια φορα ξεχναμε πως οι κριτικες ειναι προς ενημερωση και προφυλαξη των επομενων, οχι διαγωνισμος διαφημισης.

;)  :thumbsup:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.914
Πόντοι
41.129

κοπελια εχεις καπου αγγελια ?? :erection:
 

Giorgos 1972

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2014
Μηνύματα
437
Κριτικές
3
Like
108
Πόντοι
1
παιδες..το συνθετο ειναι και απλο.
βρισκεσαι, δοκιμαζεις γραφειςεμπειρια.
απο εκει και περα αν γραψεις για τα περι συναντησης ακριβως με ωρα μερος κτλ, τοτε και αυτοι ξερουν ποιος εισαι
και σιγουρα αν γραψουν 10 αντικειμενικα και κατι δεν παει καλα τοε ειναι διαφορετικο απο μια κακοβουλη κριτικη.
γνωμη μου παντα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
σιγουρα αλλα υπαρχει και καμια γκρινια στα  πιο  ακριβα εγω θεωρω σε μια κοπελα παιζει το θεμα κουρασης και διαθεσης     
 

Giorgos 1972

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2014
Μηνύματα
437
Κριτικές
3
Like
108
Πόντοι
1
σιγουρα αλλα υπαρχει και καμια γκρινια στα  πιο  ακριβα εγω θεωρω σε μια κοπελα παιζει το θεμα κουρασης και διαθεσης     
αν αναφεροντα τα παντα (ωρα και ολα τα σχετικα) ο εχων νοημοσυνη μπορει να καταλαβει
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
στα πρακτορεια αμπελαλε ειναι περισσοτερα  λεφτα και δεν τους συμφερει να πει καποιος την αληθεια διοτι κινδυνευει η φημη του γραφειου και της κοπελας  

Το θέμα εδω ειναι τι συμφέρει εμας τα μέλη ομως.. οχι πως να κανουμε τη δουλεια των αλλων πιο εύκολη αλλα πως θα πιάνουν τόπο τα λεφτά μας
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
σιγουρα για αυτο προσεχεις που θα  πας αμπελαλλε

Και αυτο που λές, αλλα ειναι και θέμα εμπειρίας να μπορείς να περάσεις καλά.. εγω που έχω πάει ας πούμε με 300 εκδιδόμενες π.χ. διαφορετικά θα με επηρεάσει μια κουρασμένη κοπέλα ή μια αγχωμένη και θα το χειριστώ τελείως διαφορετικά απο κάποιον που έχει πάει με 5-10.. μπορώ να σώσω το ραντεβού και έν τέλη να πιάσουν τόπο τα λεφτά μου και να φύγω ευχαριστημένος  ;)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
αμπελαλε καμια φορα δεν σωζεται παντα  θα υπαρχουν οι καλες στιγμες και οι κακες και αλλο 10 ευρω αλλο 20 αλλο 50  αλλο 100 αλλο 150 αλλο 200 ευρω
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
αμπελαλε καμια φορα δεν σωζεται παντα  θα υπαρχουν οι καλες στιγμες και οι κακες και αλλο 10 ευρω αλλο 20 αλλο 50  αλλο 100 αλλο 150 αλλο 200 ευρω

Δεν έχουμε την ιδια ηλικία άρα κ εμπειρία... οταν ομως πάς 35 και συνεχίζεις το άθλημα.. θα δείς οτι οταν πάει να στραβώσει το ραντεβού σώζεται μέσω κατάλληλης συμπεριφοριστικής προσέγγισης.. ανεξαρτήτως οβολού.. Δε μιλάω για περιπτώσεις που απλά δέν.. αλλα για τις περισσότερες φορές πάνω στο άθλημα!

Επίσης αλλιώς εκλαμβάνει κάποιος μια συνεύρεση με επαγγελματία που πάει μια φορά στο εξάμηνο κι αλλιώς κάποιος που πάει 2-3 φορές το μήνα.. αλλες προσδοκίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom