Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
ΠΑΡΟΥΣΕΣ...

1)κάτια ή αλλιώς το λαγουδάκι
2)κατρίν(πρώην bg)
3)γκρέυς(πρώην bg)
4)tina(απίθανη μελαχροινή εσθονή)
5)υβετ(είπαμε μακρυά,απάτη στον πριβε)
6)λορένα(τίμια κουκλίτσα με μέτριο σώμα.τιμήστε την και δε θα χάσετε)
7)ψηλή ρουμάνα με κοντό μαλλί από πρώην άλκα(τιμιότατη,μή την χάσετε)
8)ραμόνα(τσιγγανορουμάνα αδιάφορη)
9)ρωξάννη(μιά απο τα ίδια,κοντοπούτανος ύλη αδοκιμαστη και ενδιαφέρουσα)
10)μαντλύν(εκπληκτική ρωσίδα ξανθιά με ωραίο κορμί πραγματικά και γυαλάκια μυωπίας..αδοκίμαστη,αλλά κάτι μου λέει πώς είναι οκ..)
11)μιά ξανθιά ασύλληπτης ομορφιάς ψηλή που δεν κάνει δουλειά όμως...ως συνήθως
12)μιά κοντούλα πολύ γλυκιά μελαχροινή
13)η μόνικα μιά ξεβαμμένη,αδοκιμαστη
14)λίλλυ(μία εκ των δύο "λεσβιών"του λεσβιακού σόου)
15)έλενα κοντή ασχημο σωμα μετρια φατσα,αλλά γλυκιά
16)ο φρέντο καπουτσίνος ο 3ος
17)η ασπασία τζιβελέκα
18)ο άκης μόσχος
19)ο σιροκοδάνειος
20)και ο ακάποτος πηδαλιούχος.

μου έκανε εντύπωση ο κόσμος που είχε.Ήταν μέγα το πλήθος για τις ημέρες αυτές.

Με την αδεια σου Παθε να βαλω και εγω μερικα σχολια στο απιθανο για αλλη μια φορα ροστερ σου.

4)tina(απίθανη μελαχροινή εσθονή)
Αδικος κοπος, ουτε για απλο χορο. Φατε ματια ψαρια. Καλη κοπελα αλλα μονο για να γαμιεται στο σοου με τον καραφλα.

5)υβετ(είπαμε μακρυά,απάτη στον πριβε)
Συμφωνω

7)ψηλή ρουμάνα με κοντό μαλλί από πρώην άλκα(τιμιότατη,μή την χάσετε)
Τρελαρα, μουρλη. Καλη για χαβαλε και πριβε.

10)μαντλύν(εκπληκτική ρωσίδα ξανθιά με ωραίο κορμί πραγματικά και γυαλάκια μυωπίας..αδοκίμαστη,αλλά κάτι μου λέει πώς είναι οκ..)
Θα το ερευνισω εις βαθος και μεχρι Τεταρτη θα επανελθω με νεοτερα.

11)μιά ξανθιά ασύλληπτης ομορφιάς ψηλή που δεν κάνει δουλειά όμως...ως συνήθως
Εσθονη ειναι επισης δουλευει αρκετες ΣΕΖΟΝ εν Ελλαδι αλλα δεν κανει τπτς no Suck & Fuck

13)η μόνικα μιά ξεβαμμένη,αδοκιμαστη
Η μοναδικη ομως που ιππευει τον σουλινα και αιωρειται στα 3 μετρα κανοντας πραγματικο χορο πιστας. Σε κανονικο χορο δεν ειναι ασχημη αλλα δεν τρελαινομαι κιολας. Παντως καλλητεχνιδα :)

14)λίλλυ(μία εκ των δύο "λεσβιών"του λεσβιακού σόου)
Αμα σε γουσταρει κανει απλο χορο που μερικοι πριβεδες ειναι πολυ πισω!!! Μην την δεις μερα ομως (οπως εγω) θα ξενερωσεις.

15)έλενα κοντή ασχημο σωμα μετρια φατσα,αλλά γλυκιά
Ρουμανα για καλη φαση χαβαλε και πριβε κομπρεσερατο



μου έκανε εντύπωση ο κόσμος που είχε.Ήταν μέγα το πλήθος για τις ημέρες αυτές.

Για αυτο δεν μπορουμε να παιξουμε μπαλα οπως θα επρεπε (ακομα) αλλα θα γυρισει ο τροχος.
Το μαγαζι παιζει πολυ με τουριστες (Ο Βασσιλακης τροφοδοτει με θυματα που πληρωνουν νταμπλ ολλα τα ροφηματα (εν αγνεια τους) και τις υπηρεσιες.

Καλυτερη φαση για το κινκυ ειναι επισκεψη Τριτη ή Τεταρτη κοντα στις 4 το πρωι. Το μαγαζι κλεινει στις 6-7 αλλα τα πρωινα ειναι για καλυτερες φασεις  :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Με την αδεια σου Παθε να βαλω και εγω μερικα σχολια στο απιθανο για αλλη μια φορα ροστερ σου.

4)tina(απίθανη μελαχροινή εσθονή)
Αδικος κοπος, ουτε για απλο χορο. Φατε ματια ψαρια. Καλη κοπελα αλλα μονο για να γαμιεται στο σοου με τον καραφλα.

5)υβετ(είπαμε μακρυά,απάτη στον πριβε)
Συμφωνω

7)ψηλή ρουμάνα με κοντό μαλλί από πρώην άλκα(τιμιότατη,μή την χάσετε)
Τρελαρα, μουρλη. Καλη για χαβαλε και πριβε.

10)μαντλύν(εκπληκτική ρωσίδα ξανθιά με ωραίο κορμί πραγματικά και γυαλάκια μυωπίας..αδοκίμαστη,αλλά κάτι μου λέει πώς είναι οκ..)
Θα το ερευνισω εις βαθος και μεχρι Τεταρτη θα επανελθω με νεοτερα.

11)μιά ξανθιά ασύλληπτης ομορφιάς ψηλή που δεν κάνει δουλειά όμως...ως συνήθως
Εσθονη ειναι επισης δουλευει αρκετες ΣΕΖΟΝ εν Ελλαδι αλλα δεν κανει τπτς no Suck & Fuck

13)η μόνικα μιά ξεβαμμένη,αδοκιμαστη
Η μοναδικη ομως που ιππευει τον σουλινα και αιωρειται στα 3 μετρα κανοντας πραγματικο χορο πιστας. Σε κανονικο χορο δεν ειναι ασχημη αλλα δεν τρελαινομαι κιολας. Παντως καλλητεχνιδα :)

14)λίλλυ(μία εκ των δύο "λεσβιών"του λεσβιακού σόου)
Αμα σε γουσταρει κανει απλο χορο που μερικοι πριβεδες ειναι πολυ πισω!!! Μην την δεις μερα ομως (οπως εγω) θα ξενερωσεις.

15)έλενα κοντή ασχημο σωμα μετρια φατσα,αλλά γλυκιά
Ρουμανα για καλη φαση χαβαλε και πριβε κομπρεσερατο



μου έκανε εντύπωση ο κόσμος που είχε.Ήταν μέγα το πλήθος για τις ημέρες αυτές.

Για αυτο δεν μπορουμε να παιξουμε μπαλα οπως θα επρεπε (ακομα) αλλα θα γυρισει ο τροχος.
Το μαγαζι παιζει πολυ με τουριστες (Ο Βασσιλακης τροφοδοτει με θυματα που πληρωνουν νταμπλ ολλα τα ροφηματα (εν αγνεια τους) και τις υπηρεσιες.

Καλυτερη φαση για το κινκυ ειναι επισκεψη Τριτη ή Τεταρτη κοντα στις 4 το πρωι. Το μαγαζι κλεινει στις 6-7 αλλα τα πρωινα ειναι για καλυτερες φασεις  :2funny:

έτσι είναι όπως τα λές αυτοκινητιστή!
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6

Δασκαλε τι κανει η Κατεριναρα? Της κραδαξες την κωλαρα και για μενα που ειμαι στον εξωτικο Προβατωνα?


Υ.Γ. το βιντεακι της απο το δοκιμαντερ τησ Θεωφανιας τοχει καποιος? θα μπορουσε να το ανεβασει σε κανα ραπιδσεαρ κτλ, να θυμηθω λιγο την Κατεριναρα γιατι εδω πανω μονο κουνουπια βλεπω και κατι καυλομπαζα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δασκαλε τι κανει η Κατεριναρα? Της κραδαξες την κωλαρα και για μενα που ειμαι στον εξωτικο Προβατωνα?


Υ.Γ. το βιντεακι της απο το δοκιμαντερ τησ Θεωφανιας τοχει καποιος? θα μπορουσε να το ανεβασει σε κανα ραπιδσεαρ κτλ, να θυμηθω λιγο την Κατεριναρα γιατι εδω πανω μονο κουνουπια βλεπω και κατι καυλομπαζα...

αν της την κράδαξα λέει?όλο το χέρι μου στο κορδόνι της το είχα και χάζευα την υπέρτατη κωλάθρα...όσο για το βιντεάκι της μπές στο γουγλη πάτα summerangels και παίξε μπάλλα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πρέπει  να  βρει  λίγο την ταυτότητά  του
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μάγκες πήγε κανείς πρόσφατα? Τι παίζει από μωρά? Οι άλλες γύρισαν από Ρόδο ή ακόμη? Και αν ξέρει κάποιος αν είναι εκεί αυτές της μέρες η Αλίνα, είναι η μεγάλη μου καψούρα η συγκεκριμένη.. :tits2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πρέπει  να  βρει  λίγο την ταυτότητά  του

%C3%8E%C2%BC%C3%8F%C2%80%C3%8F%C2%81%C3%8E%C2%B9%C3%8E%C2%B6%C3%8E%C2%BF%C3%8E%C2%BB%C3%8E%C2%B1.jpg
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
δύο  κοκορέ  και μια  παγωμένη  μάστορα !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Συλλέκτης ?
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
αν της την κράδαξα λέει?όλο το χέρι μου στο κορδόνι της το είχα και χάζευα την υπέρτατη κωλάθρα...όσο για το βιντεάκι της μπές στο γουγλη πάτα summerangels και παίξε μπάλλα.


Δασκαλε... να σου δωσει κωλο η Κατεριναρα και μετα ας πεθανεις εεεε.... :fuck1: :fuck1:

κανα σκαμπιλι ετσι να κολλησει η χουφτα πανω της εσκασες???

Υ.Γ. ξερεισ εεε, το "βλεπω" μπροστα μου να γινεται τωρα. τα τσιμπηματα απ τα κουνουπια μου εχουν προκαλεσει και παραισθησεις.

Υ.Υ.Γ ρε Δασκαλε οπου κοιταξα το εχει ολο και τα περισσοτερα λινκς ηταν κατω, εγω μονο το κομματι με την Κατεριναρα θελω, εχει ανεβασει κανας Κατερινακιας πουθενα το κομματι? τνχ!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η κατρίν πρέπει να φυγε για διακοπούλες ή θα φύγει εντός των ημερών.Η Καρμεν να ρθε άραγε?δοκιμάστε τη λορένα και τη χριστίνα οι λάτρεις του......
 

dionisos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
i Andrea pou itan edw peripou ton maio exei figei ? kserei kaneis an einai akoma edw i se kapoio allo striptitzadiko? apo oti mou exoun pei itan mia poli gimnasmeni...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom