Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
την κρυστάλ σε παρακαλώ....

Υπάρχει ακόμα αυτή?  :think:
Μιλάμε για τη πιτσιρίκα την Εσθονή που είναι σαν χαζούλα στον κόσμο της αλλά πολύ φιλότιμη και με πολύ καλές υπηρεσίες?
Ξανθούλα με ωραίο στήθος και με λίγο περίεργο μαλλί!
Για αυτήν μιλάμε?
Άλλαξε όνομα?
Επειδή τις τελευταίες φορές που πήγα δεν την είδα, είχα την εντύπωση ότι είχε φύγει!
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
την κρυστάλ σε παρακαλώ....

Δασκαλε παμε για διπλο χουρο νες καφε φραπε ατελειωτη ευχαριστηση διπλα διπλα να ζουλας εσυ τη Κρυσταλ να ζουλαω εγω την Κατεριναρα και να κανουμε και αλλαγες στο ζουληγμα ενα χερι θα φευγει αριστερα ενα δεξια
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δασκαλε παμε για διπλο χουρο νες καφε φραπε ατελειωτη ευχαριστηση διπλα διπλα να ζουλας εσυ τη Κρυσταλ να ζουλαω εγω την Κατεριναρα και να κανουμε και αλλαγες στο ζουληγμα ενα χερι θα φευγει αριστερα ενα δεξια

:rockon: :rockon:
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη, λίγα πράγματα. Γενικά το επίπεδο των κοριτσιών έχει πέσει πολύ. Ο dj επαναλάμβανε συνεχώς ότι από 1η Οκτωβρίου γίνεται ριζική ανανέωση στο μαγαζί.. Κανένας να γνωρίζει μήπως τι αλλαγές θα γίνουν? Είναι κρίμα γιατί οι προυποθέσεις για μεγάλα πράγματα υπάρχουν σε αυτό το μαγαζί, που για μένα από θέμα χώρου και διάταξης ξεχωρίζει..
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλούτσικα ήταν τα πράγματα και λιγότερο υποτονικά απ΄ότι νόμιζα.Πολλές μεταγραφές είδα από άλλα μαγαζιά όπως αλίνα,γκρέυς,ζουέλε(πρώην λολίτα,λίντο,μούσσες,diamond dolls).Κατά τα άλλα τα ίδια και απαράλλαχτα πράγματα..ρόστερ το ακόλουθο...

1)εύα(πρώην αλκα)
2)Ολιβ(πρώην άλκα,αυτή η ψηλή μελαχροινή με το κοντό μαλλί και την άσχημη φατσούλα)
3)εσμεράλδα(κοντόκανο μελαχροινό με ιδιόμορφο διπλό κολάν στα πόδια)
4)μαρίνα(πρώην dd)
5)yvette(ξανθό τούμπανο κοντόκανο,αλλά σκέτη απάτη.)Μήν κάνετε το σφάλμα και την πάρετε,θα κλαίτε τα φταλέ σας.
6)μια εσθονοκινέζα σκέτη φωτιά.Μελαχροινό,σκέτη γλύκα(περαιτέρω δεν ξέρω)
7)κάρμεν η μιλφάρα του ιδρύματος για πολλά κόλπα...
8)μπάρμπαρα η ξανθιά κορμάρα με την φάτσα από ολίγον νατάσσα θεοδωρίδου...υποψήφια candidate of coffe makers
9)νάνσυ(το βαρύ θωρηκτό του μαγαζιού...μιλάμε άμα κάτσει πάνω σας θα βαρύνετε απότομα)
10)χριστίνα μοσχοβίτισσα αδύνατη ξερακιανή κοντή ξανθιά με κοντό μαλλί σχτικά..μακριά και αγαπημένοι...
11)ζουέλε όπως τα παμε
12)αλίνα τα πάντα όλα μέσα
13)γκρέυς...το σφαξα το κουνέλι χωρίς να είμαι ο ρομπέν των κυνηγών
14)μιά ψηλή ωραιοκορμίτισσα με πρόσωπO για καφετέρια άνω καματερού
15)η ξανθιά που στα show τα δίνει όλα και μοιάζει λίγο στο στύλ με τη dona bell....Λιγουλάκι...
16)ένα άλλο ξανθό μίλφ μπάζο από dd που υπόσχεται χωρίς να γνωρίζω αν πράττει....
17)ο υφυπουργος της τασμανίας κ.κ.Λαβράουντοι Σμαγιέβας
18)ο σιροκοδάνειος
19)ο βοηθός του μάρκου στο δελφινάριο
20)35 μπαζοελλεεινίδες
21)θωμάς μερτίκοος
22)αθανασία σμπραγκόβα
23)ο ιδιοκτήτης του γωνιακού περιπτέρου της παντείου
24)το σωματείο κρεοπωλών της πετρούπολης σύσσωμο εκτός του αντιπροεδρου που ηταν στην σύνοδο κρεοπωλών της γένοβα
25)το αθλητικό τμήμα τέννις της κάτω κεκροπίας
26)οι προπονητές της βίκυς αλμαληδήρου στο πίνγκ πόνγκ
27)io
28)ζιο πέππε
29)ο 4ος εξάδερφος του κώστα ιντραγγίρα
30)17 βότκες
31)22 τζίν
32)15 ουίσκια
33)8 γραβάτες σερβιτόρων
34)16 τιράντες σερβιτόρων
35)4 Blue tooth επικοινωνίας
36)96 καρέκλες
37)38 τραπέζια
38)2 ημίπορτα
39)2 w.c.
40)1 θήκη προσωποχερόχαρτου
41)3 μεγάλα ρολό χαρτί
42)η γιαγιά του φουρναρη απέναντι από το σπίτι της γιαγιάς μου ώς καθαρίστρια
43)2 κουνούπια που ήταν ΤΡΟΜΕΡΑ ενοχλητικά μέσα στη νύχτα
44)252 ζευγάρια παπούτσια
45)52 τακούνια
46)47 ζευγάρια γυαλιών μυωπίας
47)4 χαλιά αγίας βαρβάρας
48)201 ποτήρια(το 202ο έσπασε κατά τις 02.57π.μ.)
49)μία υπέροχη καύλα στην είσοδο
50)3 γομάρια και ένας 1 αγόμαρος
51)ο τσάκας
52)ο πρόδρομος
53)η 2η από αριστερά όπως κοιτάμε την 3η της χθεσινής γραμμής από το τηλεσκουπίδι" η εκδίκηση της ηλίθιας" από το βλιάγκα

και τέλος.....ακριβώς απέξω ήταν η λεωφόρος συγγρού άνοδος και κάθοδος..


Φιλε εγω μια φορα πηγα αλλα ξεχασες κατι.. Τον DJ... Ο τυπος ειναι λιγο βλαχακος και πεταει ολο μαλακιες με αποτελεσμα να γελας αντι να καυλωνεις.. Δεν υπαρχει απλα!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε εγω μια φορα πηγα αλλα ξεχασες κατι.. Τον DJ... Ο τυπος ειναι λιγο βλαχακος και πεταει ολο μαλακιες με αποτελεσμα να γελας αντι να καυλωνεις.. Δεν υπαρχει απλα!

Για τον Τάκη λες?
Όχι βρε φίλε!
Ο Τάκης έχει προϊστορία!
Ήταν παλιά στο Σιρόκο τότε που το μαγαζί κωλοέλεγε!
Μετά ήταν Αλκατράζ και τώρα στο Κίνκυ από τότε που άνοιξε!
Και το γεγονός ότι Αλκατράζ και Κίνκυ έχουν από τα πιο καλοστημένα σόου από όσο ξέρω οφείλεται σε αυτόν!  ;)
Εξάλλου όλοι λίγο-πολύ πετάνε βλακείες για να γίνει χαβαλές!
Πάντως από θέμα μουσικής δεν συμφωνώ διότι παίζει πάρα πολύ καλά!
Βάζει κομμάτια που παίζονται σε παραλιακά και κοσμικά κλαμπ!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.540
Πόντοι
22.785
Ελπίζω  να  αναφέρεστε  στην ποτού  του  καταστήματος  και όχι στην φιλιππινέζα  οικιακή  βοηθό μου .

Άγαπητε ΕΤΑ το χωράφι, είναι σέ όλους τους ανθρώπους δάσκαλος της αρετής και της ελεύθερης ζωής !!!!!!!!!!!!
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για τον Τάκη λες?
Όχι βρε φίλε!
Ο Τάκης έχει προϊστορία!
Ήταν παλιά στο Σιρόκο τότε που το μαγαζί κωλοέλεγε!
Μετά ήταν Αλκατράζ και τώρα στο Κίνκυ από τότε που άνοιξε!
Και το γεγονός ότι Αλκατράζ και Κίνκυ έχουν από τα πιο καλοστημένα σόου από όσο ξέρω οφείλεται σε αυτόν!  ;)
Εξάλλου όλοι λίγο-πολύ πετάνε βλακείες για να γίνει χαβαλές!
Πάντως από θέμα μουσικής δεν συμφωνώ διότι παίζει πάρα πολύ καλά!
Βάζει κομμάτια που παίζονται σε παραλιακά και κοσμικά κλαμπ!


Τακη τον λενε; Νομιζα Νικο.. Τεσπα ναι απο μουσικη δεν ειπα κατι κακο. Ναι νομιζω 1 φορα αλκατραζ τον ειχα πετυχει κι εβριζε εναν μαυρο τοτε στο σοου.. Απλα λεει κατι κουλα  του στυλ.. παιζω εγω ε; και κατι τετοια!
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
To πριβε του παντως ηθελε λιγη δουλιτσα παραπανω...Αφηνει ανεκπληρωτες καποιες επιθυμιες  :dancing:
Κρυσταλ ftw
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
To πριβε του παντως ηθελε λιγη δουλιτσα παραπανω...Αφηνει ανεκπληρωτες καποιες επιθυμιες  :dancing:
Κρυσταλ ftw


Μα κι εσυ στο Kinky Opera τι περιμενες, να γαμησεις; αυτα γινονται αλλου φιλε μου, πρεπει να τα μαθεις..
Ξεκινα απο Moulin Blue που ειναι κ φθηνο και μετα πας και στα αλλα οπως Lido ;)
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Περασα απο το μαγαζι μετα απο περιπου 1 μηνα.

Δεν ξερω τι θα γινει απο Οκτωμβρη παντως αυτη την περιοδο το επιπεδο εχει πεσει.

Λιγοτερα τεμαχια απο το παρελθον. Περισσοτερα μπαζα και μετρια κοματια.

Οι παλιες παχυνανε ελαφρως λογο του καλοκαιρινου ξεσαλωματος.

Τα σοου τα ιδια και απαραλαχτα.

Οι σερβιτοροι συνεχιζουν τις μαλακιες με τα λειζερ. Ειχα ενα πιτσιρικι για ποτο και μας ειχαν κανει με τα λειζερ σαν το star trek. Στο τελος το γυρισανε στο κλασικο Ελληνικο " Τελειωνε μωρη και ελα εδω." Κανοντας νοηματα 2 μαζι για να τους δει το πιτσιρικι.

Ρε μαλακες ειναι ντεκαυλε να κανετε σαν γυφτοι. Περιμεντε να τελειωσει το τεμαχιο και του ριχνετε χριστοπαναγιες μετα.

Επισης για πρωτη φορα εχω υποψιες για μπομπα ποτο. Ηπια μονο ενα Σιβας και την αλλη μερα ειχα τρελο πονοκεφαλο και βαρυ κεφαλι.


Βαρεθηκα την ζωη μου εκει μεσα, Βασικα σιχαθηκα τα κωλομπαρα.


Θα περασει πολυς καιρος μεχρι να ξανα επισκευτω το συγκεκριμενο ή και καθε αλλο μαγαζι του ειδους.

Παντως εξακολουθει να ειναι καλο μερος για ψαρεμα καινουργιων τεμαχιων με σκοπο την διακορευση τους εκτος ιδρυματος ανευ αμεσης πληρωμης τους.

Προσωπικα βαρεθηκα τα κωλοτρηψιματα εντος, τους ανχωτικους πριβεδες αλλα ακομα και τις φορτωτικες των 06.00.

Παμε για αλλα ποιο ομορφα πραγματα πλεον.

Καλη διασκεδαση στα πρεζακια και στους νεους επιδοξους εραστες.

Ο κυκλος εκλεισε.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Περασα απο το μαγαζι μετα απο περιπου 1 μηνα.

Δεν ξερω τι θα γινει απο Οκτωμβρη παντως αυτη την περιοδο το επιπεδο εχει πεσει.

Λιγοτερα τεμαχια απο το παρελθον. Περισσοτερα μπαζα και μετρια κοματια.

Για πες μερικά ονόματα!  :grin:
Το μελαχρινό, θυμάσαι στη φώτο που σου είχα στείλει από το κλαμπ είναι ή την έχει κάνει από το μαγαζί?
Αυτή η Εσθονή η ξανθιά η Κρυστάλ που είναι ελαφρώς χαζοζαρούμενο υφίσταται ακόμα?


Οι σερβιτοροι συνεχιζουν τις μαλακιες με τα λειζερ. Ειχα ενα πιτσιρικι για ποτο και μας ειχαν κανει με τα λειζερ σαν το star trek.

:2funny: :2funny: :2funny:


Βαρεθηκα την ζωη μου εκει μεσα, Βασικα σιχαθηκα τα κωλομπαρα.
Τώρα ίσως θυμηθείς τα λόγια εμένα και του Μκλειν, αν θυμάμαι σε εσένα τα λέγαμε ή σε κάποιον άλλον?  :think:
Τεσπά...!
Ότι θα φτάσει η ώρα που θα πηγαίνεις και δεν θα νιώθεις τίποτα!
Δεν θα συγκινείσαι όπως παλιά!
Θα βαριέσαι πολύ πιο εύκολα και όλα θα σου μοιάζουν κοινά και συνηθισμένα!
Απλά βαρέθηκες αυτό που άλλοι αναζητούν και τώρα ψάχνεις κάτι άλλο που θα σου τραβήξει την προσοχή σου!
Πιστεύω ότι όλοι περνάμε αυτήν την φάση και όχι μόνο μια φορά αλλά πολλές φορές!
Τότε είναι καλύτερο απλά να απομακρύνεσαι και να κάνεις ένα διάλειμμα!
Απλά πχ να σου αναφέρω εγώ ότι ήμουν Σάββατο με φίλους Αλκατράζ και περισσότερο μιλάγαμε μεταξύ μας και κάναμε χαβαλέ μόνοι μας παρά ότι ασχοληθήκαμε με τα κορίτσια ή με τα σόου!
Κοίταζα γύρω μου νεαρά άτομα που κοίταζαν σαν χάνοι τα κορίτσια και τα σόου και εγώ με τους φίλους μου είχαμε γαμηθεί στις μαλακίες μεταξύ μας!
Οι άλλοι είναι καινούριοι και γοητεύονται από όλα ενώ σε εμάς ήταν όλα τόσο κοινότυπα που ούτε τα σόου δεν κοιτάζαμε!
Πρέπει να ξέρεις πότε να σταματάς και να απομακρύνεσαι μέχρι να σου λείψει ξανά και να αποκτήσεις και πάλι το ενδιαφέρον σου να ανακαλύπτεις νέα πράγματα! 
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
η Κατεριναρα ακα Κατριν δεν ηταν εκει? αυτη ανεβαζει το επιπεδο απο μόνη της.

Σαν τον Κομπε στο ΛΑ, ειναι δυνατον αυτος να μοιραζεται τα αποδυτηρια με αυτους τους αχρηστους κατι φισερ και κατι γκαζολ

κι ομως ολοι μαζι παιρνουν την κουπα... αφου τους κανει μαγκες.

ετσι κ η Κατριν περναει χαζευεις τον υπερτατο και κανει και τις αλλες μουναρους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom