Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
^^^ xaxa ωραιος!

πεσαμε σε λογικο παραδοξο εεε?

με επιασες....

ναι αλλα το 15Ε γιατι να παει στον κουβα, αν εχει αλλαξει μαγαζι, 15 εδω, 10 εκει, 10 παρεκει, αντι με ενα μπατζετ Α, θα εχω ενα μπατζετ Α-(...)

σωστοοοος?

Υ.Γ. ευχαριστω ΑΝτι!!!!!

Υ.Υ.Γ Γιου χουουουου Κατεριναρα σου ρχομαι για πατουρομαλαξεις, θα πηξω τη μυζηθρα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
γενικα εχει γαμισει κανενας σε πριβε χωρο καμια κοπελα στο kinky?κ αν ναι ποια?

είμαι 4 χρόνια μέλος στο site αυτό και την νοοτροπία ορισμένων δεν μπορώ να την καταλάβω....
Οποιοσδήποτε έχει,εστω μικρή,πείρα απο στριπτηζάδικα,ξέρει οτι οι κοπέλλες δεν πηδιούνται εκεί μέσα,διότι προφανώς αυτές είναι οι εντολές του μαγαζιού....Φυσικά,υπάρχουν εξαιρέσεις,για πολύ καλούς πελάτες,σε συνδυασμό με το να σε γουστάρει η κοπέλλα....
Περιμένει λοιπόν τώρα ο άλλος,να βγεί κάποιος σε ένα δημόσιο φόρουμ και να πεί "ναι,εγώ πήδηξα",και μάλιστα να δόσει και όνομα....για να ικανοποιήσει την περιέργεια ενός ανώνυμου....
Τι να πώ? αφέλεια? ανοησία? βλακεία?....ίσως και τα 3 μαζί....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
^^^ xaxa ωραιος!

πεσαμε σε λογικο παραδοξο εεε?

με επιασες....

ναι αλλα το 15Ε γιατι να παει στον κουβα, αν εχει αλλαξει μαγαζι, 15 εδω, 10 εκει, 10 παρεκει, αντι με ενα μπατζετ Α, θα εχω ενα μπατζετ Α-(...)

σωστοοοος?

Υ.Γ. ευχαριστω ΑΝτι!!!!!

Υ.Υ.Γ Γιου χουουουου Κατεριναρα σου ρχομαι για πατουρομαλαξεις, θα πηξω τη μυζηθρα


Εσύ τώρα κατάλαβες οτι σου επιβεβαίωσα οτι η κοπέλλα δουλεύει εκεί? μπράβο αγόρι μου...

Αν τώρα πας και δεν είναι,μην τα βάλεις μαζί μου μετά...οκ?
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
χαχαχα

κοιτα τι επαθα...

Ενώ προφανώς έχει λεφτά για να πάει να διασκεδάσει,αν του πούμε οτι ειναι εκεί..... Headbaning!


το αν στην προταση σου το διαβασα ως "ας", ας του πουμε οτι ειναι εκει.


Υ.Γ ξενερωσααααα
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
είμαι 4 χρόνια μέλος στο site αυτό και την νοοτροπία ορισμένων δεν μπορώ να την καταλάβω....
Οποιοσδήποτε έχει,εστω μικρή,πείρα απο στριπτηζάδικα,ξέρει οτι οι κοπέλλες δεν πηδιούνται εκεί μέσα,διότι προφανώς αυτές είναι οι εντολές του μαγαζιού....Φυσικά,υπάρχουν εξαιρέσεις,για πολύ καλούς πελάτες,σε συνδυασμό με το να σε γουστάρει η κοπέλλα....
Περιμένει λοιπόν τώρα ο άλλος,να βγεί κάποιος σε ένα δημόσιο φόρουμ και να πεί "ναι,εγώ πήδηξα",και μάλιστα να δόσει και όνομα....για να ικανοποιήσει την περιέργεια ενός ανώνυμου....
Τι να πώ? αφέλεια? ανοησία? βλακεία?....ίσως και τα 3 μαζί....
φιλε andy εισαι πολυ χαζος..πρωτον δεν πρεπει να εισαι καλος πελατης για να γαμησεις σε στιπ δευτερον δεν ρωαω απο περιεργεια αλλα νομιζω οτι το σαιτ ειναι κ τοπος ανταλλαγης εμπειριων κ πληροφοριων κ τριτον εισαι 4 χρονια μελος στο σαιτ κ το λες πολυ?(μερικοι ποσταρουν μονο κ μονο για να ανεβουν level κ λενε οτι μαλακια τους κατεβει)
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Υπάρχουν άνθρωποι που πάνε στριπτιζαδικα??
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
τι να σου πω εγω εχω να παω απτον Μαρτη ή Απριλιο του 2010


απ οτι ακουω περναει κριση ο χωρος, βαρανε μυγες οι επιχειρηματιες
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
φιλε andy εισαι πολυ χαζος..πρωτον δεν πρεπει να εισαι καλος πελατης για να γαμησεις σε στιπ δευτερον δεν ρωαω απο περιεργεια αλλα νομιζω οτι το σαιτ ειναι κ τοπος ανταλλαγης εμπειριων κ πληροφοριων κ τριτον εισαι 4 χρονια μελος στο σαιτ κ το λες πολυ?(μερικοι ποσταρουν μονο κ μονο για να ανεβουν level κ λενε οτι μαλακια τους κατεβει)

εχεις δίκιο φίλε μου,είμαι πάρα πολύ χαζός....και λέω και μαλακίες για να ανέβω επίπεδο....δυστυχώς,κωλύομαι να σου πω περισσότερα,αλλά πίστεψέ με,τα στριπτηζάδικα αλλά και τον ιδιοκτήτη του συγκεκριμένου μαγαζιού τα γνωρίζω τόσο καλά όσο δεν μπορείς να φανταστείς....σαν να ήταν δικά μου,ας πούμε...
Αν πάλι δεν κατάλαβες,δεν φταίω εγω....
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Andy κερναω ποτακι! κανε μου μια χαρη μονο μαθε η Κατριν/κρυσταλ ειναι ακομα κινκυ?


ευχαριστω
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εχεις δίκιο φίλε μου,είμαι πάρα πολύ χαζός....και λέω και μαλακίες για να ανέβω επίπεδο....δυστυχώς,κωλύομαι να σου πω περισσότερα,αλλά πίστεψέ με,τα στριπτηζάδικα αλλά και τον ιδιοκτήτη του συγκεκριμένου μαγαζιού τα γνωρίζω τόσο καλά όσο δεν μπορείς να φανταστείς....σαν να ήταν δικά μου,ας πούμε...
Αν πάλι δεν κατάλαβες,δεν φταίω εγω....

άμα ήταν δικά σου ας πούμε δε θα είχες 600 απο τα 750 σου μηνύματα σε μασδατζίδικα που γαμάς ή δεν γαμάς.
πάμε παρακάτω.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
είμαι 4 χρόνια μέλος στο site αυτό και την νοοτροπία ορισμένων δεν μπορώ να την καταλάβω....
Οποιοσδήποτε έχει,εστω μικρή,πείρα απο στριπτηζάδικα,ξέρει οτι οι κοπέλλες δεν πηδιούνται εκεί μέσα,διότι προφανώς αυτές είναι οι εντολές του μαγαζιού....Φυσικά,υπάρχουν εξαιρέσεις,για πολύ καλούς πελάτες,σε συνδυασμό με το να σε γουστάρει η κοπέλλα....
Περιμένει λοιπόν τώρα ο άλλος,να βγεί κάποιος σε ένα δημόσιο φόρουμ και να πεί "ναι,εγώ πήδηξα",και μάλιστα να δόσει και όνομα....για να ικανοποιήσει την περιέργεια ενός ανώνυμου....
Τι να πώ? αφέλεια? ανοησία? βλακεία?....ίσως και τα 3 μαζί....
Φίλε Άντι, εγώ πλέον αρχίζω και καταλαβαίνω..αυτοί που κάνουν ανόητες ερωτήσεις (ποιά στριπτιζού πηδιέται,ποιά είναι πραγματικά amateur cg) ή είναι απόλυτα ηλίθιοι ή σπάνε πλάκα με αυτούς που κάθονται και ασχολούνται..
Οποιοσδήποτε έστω και ελάχιστα έμπειρος γνωρίζει ό,τι το 30% των στριπτιτζούδων άνα πάσα στιγμή έχουν σχέση με κάποιον του καταστήματος (ιδιοκτήτη,γιο ιδιοκτήτη,μπάρμαν), το 20% έχει σταθερή <<σχέση>>, το 40 % έχει σταθερή <<σχέση>> με >2-3 σπόνσορες και οι υπόλοιπες έιναι τα μπάζα που μπορεί και να κάνουν κάτι.Το κατά πόσο τώρα έχει ενδιαφέρον να κάνεις οτιδήποτε σε έναν πανβρώμικο καναπέ την ώρα που οι κάμερες σε καταγράφουν (οι παντρεμένοι ας προσέχουν) είναι άλλου παπά ευαγγέλιο..
Εδώ ρωτάνε σε ένα σάιτ που δεν μπορείς να εμπιστεύεσαι τον οποιονδήποτε για τηλέφωνα cg που δεν διαφημίζονται.
Ή είναι ηλίθιοι ή απλά περνάνε την ώρα τους.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
άμα ήταν δικά σου ας πούμε δε θα είχες 600 απο τα 750 σου μηνύματα σε μασδατζίδικα που γαμάς ή δεν γαμάς.
πάμε παρακάτω.

Είδες πουθενά να λέω ότι τα μαγαζιά είναι δικά μου? απλά είπα ότι γνωρίζω πολύ καλά πρόσωπα και καταστάσεις και ας μην πηγαίνω σε στριπτηζάδικα....και η όλη ιστορία ξεκίνησε απο τον φίλο που ήθελε να του πούνε δημόσια ποιά πηδιέται και ποιά όχι....τι δεν κατάλαβες?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Φίλε Άντι, εγώ πλέον αρχίζω και καταλαβαίνω..αυτοί που κάνουν ανόητες ερωτήσεις (ποιά στριπτιζού πηδιέται,ποιά είναι πραγματικά amateur cg) ή είναι απόλυτα ηλίθιοι ή σπάνε πλάκα με αυτούς που κάθονται και ασχολούνται..
Οποιοσδήποτε έστω και ελάχιστα έμπειρος γνωρίζει ό,τι το 30% των στριπτιτζούδων άνα πάσα στιγμή έχουν σχέση με κάποιον του καταστήματος (ιδιοκτήτη,γιο ιδιοκτήτη,μπάρμαν), το 20% έχει σταθερή <<σχέση>>, το 40 % έχει σταθερή <<σχέση>> με >2-3 σπόνσορες και οι υπόλοιπες έιναι τα μπάζα που μπορεί και να κάνουν κάτι.Το κατά πόσο τώρα έχει ενδιαφέρον να κάνεις οτιδήποτε σε έναν πανβρώμικο καναπέ την ώρα που οι κάμερες σε καταγράφουν (οι παντρεμένοι ας προσέχουν) είναι άλλου παπά ευαγγέλιο..
Εδώ ρωτάνε σε ένα σάιτ που δεν μπορείς να εμπιστεύεσαι τον οποιονδήποτε για τηλέφωνα cg που δεν διαφημίζονται.
Ή είναι ηλίθιοι ή απλά περνάνε την ώρα τους.

Κάπως ετσι είναι τα πράγματα αγαπητέ φίλε....ο χώρος της νύχτας είναι ιδιαίτερος,έχει δικούς του νόμους και κανόνες,διακινείται πάρα πολύ χρήμα και εμπλέκονται πάρα πολλοί άνθρωποι.Φιλίες δεν υπάρχουν,μόνον συμφέροντα....

Απο τους χώρους αυτούς ζουν φυσικά οι άνθρωποι που εργάζονται εκεί,αλλά και πάρα πολλοί άλλοι που δεν εργάζονται...δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις...

Η μεγαλύτερη ηλιθιότητα την οποία μπορεί να κάνει κάποιος είναι να νομίσει,έστω για μία στιγμή,ότι επειδή είναι τακτικός πελάτης η και σπόνσορας,είναι και μέλος του συστήματος...Δεν είναι...τον καλωσορίζουν και τον ανέχονται όσο πληρώνει...όταν πάψει να πληρώνει,απλά δεν τον ξέρουν...

Σε κάθε περίπτωση,ο ιδιοκτήτης του συγκεκριμένου μαγαζιού,που είναι και ιδιοκτήτης η μέτοχος σε αρκετά ακόμα,είναι απο τα "καλά" παιδιά του χώρου...καλός και αξιόπιστος επιχειρηματίας,καλοπληρωτής και γενικά άνθρωπος που η πιάτσα τον σέβεται....αν μάλιστα τύχει να πας και σε ένα άλλο μαγαζί που έχει στην περιοχή,άλλου είδους,όχι στριπτηζ,θα διαπιστώσεις οτι γνωρίζει και όλο τον "καλό" κόσμο....
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Φίλε Άντι, εγώ πλέον αρχίζω και καταλαβαίνω..αυτοί που κάνουν ανόητες ερωτήσεις (ποιά στριπτιζού πηδιέται,ποιά είναι πραγματικά amateur cg) ή είναι απόλυτα ηλίθιοι ή σπάνε πλάκα με αυτούς που κάθονται και ασχολούνται..
Οποιοσδήποτε έστω και ελάχιστα έμπειρος γνωρίζει ό,τι το 30% των στριπτιτζούδων άνα πάσα στιγμή έχουν σχέση με κάποιον του καταστήματος (ιδιοκτήτη,γιο ιδιοκτήτη,μπάρμαν), το 20% έχει σταθερή <<σχέση>>, το 40 % έχει σταθερή <<σχέση>> με >2-3 σπόνσορες και οι υπόλοιπες έιναι τα μπάζα που μπορεί και να κάνουν κάτι.Το κατά πόσο τώρα έχει ενδιαφέρον να κάνεις οτιδήποτε σε έναν πανβρώμικο καναπέ την ώρα που οι κάμερες σε καταγράφουν (οι παντρεμένοι ας προσέχουν) είναι άλλου παπά ευαγγέλιο..
Εδώ ρωτάνε σε ένα σάιτ που δεν μπορείς να εμπιστεύεσαι τον οποιονδήποτε για τηλέφωνα cg που δεν διαφημίζονται.
Ή είναι ηλίθιοι ή απλά περνάνε την ώρα τους.
τι μανβρομικους καναπεδες κ καμερες στα πριβε λες ρε taurus???ρε πατε καλα?σε τι μαγαζια πηγενετε?εχετε παει σε στριπ ποτε η απο το μυαλο σας τα βγαζετε?σας εχει πειραξει η ζεστη μου φενετε δεν εξηγητε αλλιως
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τι μανβρομικους καναπεδες κ καμερες στα πριβε λες ρε taurus???ρε πατε καλα?σε τι μαγαζια πηγενετε?εχετε παει σε στριπ ποτε η απο το μυαλο σας τα βγαζετε?σας εχει πειραξει η ζεστη μου φενετε δεν εξηγητε αλλιως
γάματα φίλος.

παίζει να μην είναι αθροιστικά και οι δυό πάνω απο 40 χρονώνε.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
τι μανβρομικους καναπεδες κ καμερες στα πριβε λες ρε taurus???ρε πατε καλα?σε τι μαγαζια πηγενετε?εχετε παει σε στριπ ποτε η απο το μυαλο σας τα βγαζετε?σας εχει πειραξει η ζεστη μου φενετε δεν εξηγητε αλλιως
το βρώμικο είναι σχετικό..για το επίπεδο καθαριότητας μου, ναι είναι βρώμικοι..όσον αφορά στις κάμερες πάτε καλά?δε γνωρίζετε ό,τι στην πλειοψηφία των μαγαζιών υπάρχουν κάμερες και το αφεντικό παρακολουθεί από το γραφείο?
όσο για τον περσόνα που το παίζει μάγκας πιθανότατα η μόνη εμπειρία στο χώρο είναι οι σκηνές από ταινίες που βλέπει και μετά φαντασιώνεται..περασστικά!!
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
το βρώμικο είναι σχετικό..για το επίπεδο καθαριότητας μου, ναι είναι βρώμικοι..όσον αφορά στις κάμερες πάτε καλά?δε γνωρίζετε ό,τι στην πλειοψηφία των μαγαζιών υπάρχουν κάμερες και το αφεντικό παρακολουθεί από το γραφείο?
όσο για τον περσόνα που το παίζει μάγκας πιθανότατα η μόνη εμπειρία στο χώρο είναι οι σκηνές από ταινίες που βλέπει και μετά φαντασιώνεται..περασστικά!!
χαχαχα τι λεει ο τυπος ρε??καθετε το αφεντικο στο γραφειο κ παρακολουθει καμερες?χαχαχαχα σε ποια ταινια το χεις δει αυτο ρε φιλε?να ξερεις οτι τα αφεντικα το μονο που τους νοιαζει ειναι να εχει κοσμο κ δουλεια το μαγαζι να τα κονομανε,σε λιγο θα μας πεις οτι εχουν βακει κ κοριους στα τραπεζια κ ακουνε το λεμε στα κοριτσια ελεος ρε τι αλλο θα ακουσω??
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
όσο για τον περσόνα που το παίζει μάγκας πιθανότατα η μόνη εμπειρία στο χώρο είναι οι σκηνές από ταινίες που βλέπει και μετά φαντασιώνεται..περασστικά!!
ααααααααχαχαααχχαχαχαχαχααχχαχαχα

έτσι φίλος....

η μόνη σχέση μου με το σιρόκο είναι μέσω της φολκς βάγκεν.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

συνεχίστε να με διασκεδάζετε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
χαχαχα τι λεει ο τυπος ρε??καθετε το αφεντικο στο γραφειο κ παρακολουθει καμερες?χαχαχαχα σε ποια ταινια το χεις δει αυτο ρε φιλε?να ξερεις οτι τα αφεντικα το μονο που τους νοιαζει ειναι να εχει κοσμο κ δουλεια το μαγαζι να τα κονομανε,σε λιγο θα μας πεις οτι εχουν βακει κ κοριους στα τραπεζια κ ακουνε το λεμε στα κοριτσια ελεος ρε τι αλλο θα ακουσω??
εμείς δεν ξέρουμε.
αααααααααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σε οτι με αφορά παιδιά θέλω να κλείσω την συζήτηση εδώ...δεν ωφελεί να τσακωνόμαστε,άλλωστε στο φόρουμ αυτό μπαίνουμε ανώνυμα και ο βασικός σκοπός είναι η αλληλοενημέρωση....
Απ' ότι κατάλαβα,κάποιοι ξέρουν πολλά και κάνουν τους άσχετους και κάποιοι άλλοι δεν έχουν ιδέα και παριστάνουν τους ειδήμονες...
Σε κάθε περιπτωση,ότι πιστεύει ο καθένας είναι η αλήθεια γι' αυτόν...

Υ.Γ Διάβασα για κάμερες,κλπ.Δεν θα δώσω λεπτομέρειες....Το μόνο που θέλω να σας πω είναι οτι στα μαγαζιά αυτά ο ιδιοκτήτης και ο υπεύθυνος γνωρίζουν τα πάντα....και για τις κοπέλλες,και για τους πελάτες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom