Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Από εκεί που έλεγε η Christy White, ότι κάνει σκηνικά μόνο με το boyfriend και λεσβιες. Τσεκαρα stories που χαμουρευοταν με άντρες stripper στο κινκυ. Ξέρουμε καμιά πληροφορία εκ των έσω;; Γιατί την βλέπω σιγά σιγά να μπαίνει κι αυτή στο ψητό
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Και θέλω να ρωτήσω κάτι σοβαρά ....δεν κάνω πλάκα ....θέλω να πάω με κάποιον νωρίς πχ 22.00 δεν ξέρω τι ώρα ανοίγει....ίσως καθημερινή .... καμμία ώρα θα κάτσουμε....μετά θα πάμε αλλού.... υπάρχει παίζει....τέτοια ώρα ...έχει πάει κανείς τόσο νωρίς....
Γνωστή μου μέσω facebook kai instagram μου είπε ότι πάει μετα τις 11.30
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Από εκεί που έλεγε η Christy White, ότι κάνει σκηνικά μόνο με το boyfriend και λεσβιες. Τσεκαρα stories που χαμουρευοταν με άντρες stripper στο κινκυ. Ξέρουμε καμιά πληροφορία εκ των έσω;; Γιατί την βλέπω σιγά σιγά να μπαίνει κι αυτή στο ψητό
Δηλαδή όταν λες σκηνικά;
Μήπως κάποιο show που συμμετέχει;γιατί μάλλον υπάρχει συναδελφική αλληλεγγύη μεταξύ τους...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Είσοδος είναι 15€ για Σάββατο βράδυ;
Και χορός 10€;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Πήγα χτες βράδυ.
2 άτομα παρέα, μας έβαλαν σε πασο αλλά βλέπαμε προς τη σκηνή μια χαρά.

Χαμός από κόσμο, πολύ ωραία κορίτσια γενικά αλλά με ηλίθια χορευτικά σοου που τα κορίτσια έμεναν ντυμένα.
Ωραία τα σεξ σόου και καυλιαρα η Χριστίνα Ανδρεάδη, αλλά γενικά δεν θα έπρεπε να έχει ίδιες τιμές με το Αλκατραζ αφού έχει πολύ πιο απλό πρόγραμμα και λιγότερες κοπέλες.

Πέτυχα μια Λιθουανη που είπε ότι είναι μόνο 3 βδομάδες στη δουλειά και έπαθα σοκ. Φουλ πανέμορφο κορίτσι, όλα φυσικά πάνω της, τρελή φρεσκαδουρα
Αν πήγαινα ξανά, θα ήταν μόνο για αυτό το μωρό.
Το μαγαζί δε λέει τίποτα.
 

γαμαθ???

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2023
Μηνύματα
53
Like
38
Πόντοι
0
Φίλε μου πήγα χθες και μάλλον λέμε την ίδια. Η κοπέλα είναι απλά top.

Δεν έχω αγγίξει ξανά πιο απαλό δέρμα.
Μου διέφυγε το όνομα της όμως, μήπως το συγκράτησες εσύ;

Γενικά καλές εντυπώσεις από το μαγαζί, φύγαμε όλη η παρέα φουλ ξενερωμένοι από το αλκα και τις ντίβες τους και μπορώ να πω πως περάσαμε πολύ ωραία στην όπερα.

Στα αρνητικά, οι μπόμπες που έχει για ποτά, είχε γεύση εμετού για κάποιον λόγο, κυριολεκτικά.


Επίσης, μήπως γνωρίζεις μια άλλη κούκλα από εκεί, λεπτή, ψηλή, μαύρο μακρύ μάλλι... Ζένια, Ζέλια, ή κάτι τέτοιο;
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Πήγα χτες βράδυ.
2 άτομα παρέα, μας έβαλαν σε πασο αλλά βλέπαμε προς τη σκηνή μια χαρά.

Χαμός από κόσμο, πολύ ωραία κορίτσια γενικά αλλά με ηλίθια χορευτικά σοου που τα κορίτσια έμεναν ντυμένα.
Ωραία τα σεξ σόου και καυλιαρα η Χριστίνα Ανδρεάδη, αλλά γενικά δεν θα έπρεπε να έχει ίδιες τιμές με το Αλκατραζ αφού έχει πολύ πιο απλό πρόγραμμα και λιγότερες κοπέλες.

Πέτυχα μια Λιθουανη που είπε ότι είναι μόνο 3 βδομάδες στη δουλειά και έπαθα σοκ. Φουλ πανέμορφο κορίτσι, όλα φυσικά πάνω της, τρελή φρεσκαδουρα
Αν πήγαινα ξανά, θα ήταν μόνο για αυτό το μωρό.
Το μαγαζί δε λέει τίποτα.
2 ερωτησεις-Ρωσιδες ουκρανιδες πιτσιρικες ειχε το κινκυ?
Τις καθημερινες ειναι 10 η εισοδος?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Φίλε μου πήγα χθες και μάλλον λέμε την ίδια. Η κοπέλα είναι απλά top.

Δεν έχω αγγίξει ξανά πιο απαλό δέρμα.
Μου διέφυγε το όνομα της όμως, μήπως το συγκράτησες εσύ;

Γενικά καλές εντυπώσεις από το μαγαζί, φύγαμε όλη η παρέα φουλ ξενερωμένοι από το αλκα και τις ντίβες τους και μπορώ να πω πως περάσαμε πολύ ωραία στην όπερα.

Στα αρνητικά, οι μπόμπες που έχει για ποτά, είχε γεύση εμετού για κάποιον λόγο, κυριολεκτικά.


Επίσης, μήπως γνωρίζεις μια άλλη κούκλα από εκεί, λεπτή, ψηλή, μαύρο μακρύ μάλλι... Ζένια, Ζέλια, ή κάτι τέτοιο;Ρσσσσ
Φίλε μου πήγα χθες και μάλλον λέμε την ίδια. Η κοπέλα είναι απλά top.

Δεν έχω αγγίξει ξανά πιο απαλό δέρμα.
Μου διέφυγε το όνομα της όμως, μήπως το συγκράτησες εσύ;

Γενικά καλές εντυπώσεις από το μαγαζί, φύγαμε όλη η παρέα φουλ ξενερωμένοι από το αλκα και τις ντίβες τους και μπορώ να πω πως περάσαμε πολύ ωραία στην όπερα.

Στα αρνητικά, οι μπόμπες που έχει για ποτά, είχε γεύση εμετού για κάποιον λόγο, κυριολεκτικά.


Επίσης, μήπως γνωρίζεις μια άλλη κούκλα από εκεί, λεπτή, ψηλή, μαύρο μακρύ μάλλι... Ζένια, Ζέλια, ή κάτι τέτοιο;
Ρωσιδοουκρανο κατασταση ητανε αυτη?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
2 ερωτησεις-Ρωσιδες ουκρανιδες πιτσιρικες ειχε το κινκυ?
Τις καθημερινες ειναι 10 η εισοδος?
Η είσοδος είναι 10€ ναι τις καθημερινές.Για πιτσιρίκες δεν είναι σίγουρο...Αν και αλλάζουν τακτικά ρόστερ.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

ktm950

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
32
Like
45
Πόντοι
0
ρε παιδια η Αλινα με τις βυζαρες δουλευει ακομα?
πηγα 2 φορες και δεν ηταν
την εχει δει καποιος τωρα τελευταια?
 

thomas2002gr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Εγώ θα ρωτήσω για την Αλεξάνδρα... ξέρει κανείς;;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
694
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Μία ξανθιά ρουμάνα με βυζάρες τι λέει; Νομίζω είναι καιρό στην Ελλάδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom