Νέα

Καύσωνας!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geremy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
975
1,5 μηνας εμεινε μην γκρινιάζετε
IMG_5657.PNG
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
Και εγω περιμενω να ερθει τσιμπημενος ο λογαριασμος, αφου οταν ειμαι σπιτι το ac ειναι μονιμα ανοιχτο στους 16 βαθμους κελσιου,,,,δεν παλευεται αλλιως...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.020
Κριτικές
63
Like
45.967
Πόντοι
9.297
Και εγω περιμενω να ερθει τσιμπημενος ο λογαριασμος, αφου οταν ειμαι σπιτι το ac ειναι μονιμα ανοιχτο στους 16 βαθμους κελσιου,,,,δεν παλευεται αλλιως...
Μαλλον ειναι παλιο και κακοσυντηρημενο μοντελο γιατι αλλιως θα εκανε καλη δουλεια και στους 22 βαθμους.
Σε τιμα που σκεφτεσαι τον λογαριασμο ενω δροσιζεσαι...αν λειτουργουσαν ετσι οι πολιτικοι μας δεν θα ειχαμε μνημονια.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
Μαλλον ειναι παλιο και κακοσυντηρημενο μοντελο γιατι αλλιως θα εκανε καλη δουλεια και στους 22 βαθμους.
Σε τιμα που σκεφτεσαι τον λογαριασμο ενω δροσιζεσαι...αν λειτουργουσαν ετσι οι πολιτικοι μας δεν θα ειχαμε μνημονια.
Το κλιματιστικο ειναι σε αριστη κατασταση καθως το κανω συντηρηση καθε χρονο...και το δουλευω σχετικα πολυ λιγο...
το εχω στους 16 βαθμους γιατι γενικα ζεστενομαι και ιδρωνω ευκολα...δεν την μπορω την πολυ την ζεστη δυστυχως...
Γιαυτο και δεν παω για πολλα μπανια καλοκαιριατικα, συν οτι ζεστενομαι και ιδρωνω σχετικα ευκολα, και ειμαι και ασπρουλιαρης δυστυχως σαν τους Γερμανους....εγω δεν μαυριζω...κοκκινιζω.... :)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.020
Κριτικές
63
Like
45.967
Πόντοι
9.297
Το κλιματιστικο ειναι σε αριστη κατασταση καθως το κανω συντηρηση καθε χρονο...και το δουλευω σχετικα πολυ λιγο...
το εχω στους 16 βαθμους γιατι γενικα ζεστενομαι και ιδρωνω ευκολα...δεν την μπορω την πολυ την ζεστη δυστυχως...
Γιαυτο και δεν παω για πολλα μπανια καλοκαιριατικα, συν οτι ζεστενομαι και ιδρωνω σχετικα ευκολα, και ειμαι και ασπρουλιαρης δυστυχως σαν τους Γερμανους....εγω δεν μαυριζω...κοκκινιζω.... :)
Τυπικος Βορειος σαν εμενα...ειναι και λιγο ακυρο να εχεις ενα Σαββατοκυριακο να ξεκουραστεις και αντι για αυτο να κουραζεσαι πανε-ελα ιδιως αν βγεις εκτος Νομου.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.549
Πόντοι
10.411

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ναι,θα θυμίσει.Και τότε αν θυμάμαι κράτησε σχεδόν μια εβδομάδα πάνω από 40 βαθμούς στην Αθήνα
Και τα βραδια χτυπαγε 30αρια μονιμα… και να μην εχεις ουτε…ανεμιστηρα :confused:
 

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
937
Like
1.315
Πόντοι
206
πόσο γουστάρουν τη τρομοκρατία τα ΜΜΕ ρε γμτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom