Νέα

Κατηγορήθηκαν για ομαδικό βιασμό ανήλικης και αθωώθηκαν ομόφωνα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.912
Κριτικές
39
Like
5.049
Πόντοι
2.696
ηθελα νά ξερα αν ήταν οι κόρες σας τι θα λέγατε.
Κάτσε,αν ήταν κόρη σου δε θα έπρεπε να έχεις τον έλεγχο της ζωής της;Όταν αφήνεις ανεξέλεγκτα ελεύθερη την κόρη σου τι περιμένεις;
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.544
Πόντοι
206
οπως και να είχα τον ελεγχο της κορης μου δεν δικαιούται να την βιασουν.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
3
Like
2.147
Πόντοι
736
1 . ΟΜΟΙΟΣ ΤΟΝ ΟΜΟΙΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ μεταφραση Ο ανθρωπος απο τη φυση του τεινει να προσεγγιζει ανθρωπους που του μοιαζουν...οποτε τιποτα τυχαίο..το ανθρωπνο στοιχειο ειναι φουλ μελετημένο οποτε η γνωση φέρνει ελευθερια και δύσκολα τρως μαλακιες οπως εδω με τους αρχάριους ...κλασικος καυγας σε παρτουζα με ασχετους :coffee:
 

Julyman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2023
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
436
Πόντοι
301
Για τον βιασμό με τον γιο του Coca -Cola γιατί δεν έγινε το ίδιο , με την καταγγέλια της κοπέλας δεν τον έχωσαν μπουζου για 17 μήνες αλλά κέρδισε και το δικαστήριο μέσα σε λίγους μήνες , Ελλαδιστάν το χρήμα κυβερνάει
Τους απλούς τυπάκους κατευθείαν μέσα, μόνο με την καταγγελία και θα τα βρουν μετά στο ακροατήριο και δεν τους νοιάζει η καταστροφή της ζωής τους. Μόνο στους πλούσιους δείχνουν φιλότιμο οι εισαγγελείς.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
ειναι πολυ μπερδεμενη φαση το ανηλικο...εχει διαφορα κενα ο νομος.....απο την αλλη δεν γινεται να σε βγαζουν φορα παρτιδα τα μηντια ως βιαστη πριν καν γινει η δικη.....ο δημοσιος διασυρμος δεν μαζευεται με τιποτα.....
επισης δεν γινεται να πηγαινει η καθε μια,ειτε ανηλικη ειτε ενηλικη να δηλωνει βιασμο χωρις μια ιατροδικαστικη πραγματογνωμοσυνη......
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
123
Like
51.108
Πόντοι
27.261
στα παπαρια του! Τις πηδιξε; αυτο εχει σημασια, θα εβρισκε αλλες, ο τυπος ειχε περαση κ το ηξερε. Η ενασχοληση του ηταν στη θεματικη λιστα του μπου "με πια επαγγελματα γαμαει καποιος ελλεινιδες αβερτα "

Τελος να γραψω οτι ηταν και σωστος τυπος, καλεσε και τον φυλο του να φαει! Ποιος σημερα το κανει αυτο; γαμικουλος και σωστος!
Ε άμα πιστεύεις ότι είχε πέραση αυτος ο μαημος ραγκαμαφιν και κατεπεκταση ο αληθωρος φίλος του, όλα κομπλέ.
το δίκαιο βέβαια θα ήταν να βλέπαμε και φάτσες απο τις κοπελίτσες για να κάνουμε και σύγκριση γουστων-να εχουμε εικόνα, αλλα οκ.
ψιλά γράμματα αυτά...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.912
Κριτικές
39
Like
5.049
Πόντοι
2.696
οπως και να είχα τον ελεγχο της κορης μου δεν δικαιούται να την βιασουν.
Πώς είναι βιασμός όταν επέλεξε να πάει μαζι τους;Αποδείχθηκε όπως καταλαβαίνεις.Αν η κοπελίτσα γούσταρε ομαδικά κλπ είναι θέμα δικό της και της οικογενείας της.Συμφώνησε με 2 άντρες και πήγε για τρίο.Από πού προκύπτει βιασμός;Και στην τελική ανάλυση ο καταγγέλλων υποχρεούται να στηρίξει την κατηγορία και ν΄αποδείξει ότι οι καταγγελλόμενοι είναι ένοχοι,και όχι οι καταγγελλόμενοι ν΄αποδείξουν ότι είναι Αθώοι.Και όπως αποδείχτηκε στο δικαστήριο δεν έπεισε κανένα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.573
Πόντοι
3.656
ηθελα νά ξερα αν ήταν οι κόρες σας τι θα λέγατε.
η εν λόγω είχε πατέρα. Ο Πατέρας της δεν θα μπορούσε να πιστέψει ότι η κόρη του θα έκανε ψεύτικες καταγγελίες που θα μπορούσαν να καταστρέψουν τις ζωές δύο αντρών. Κι εγώ ελπίζω ότι η δικιά μου κόρη δεν θα πει τέτοιο ψέμα
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
363
Like
886
Πόντοι
81
Τα μπουρδελα πανε να τα βγαλουν οτι ειναι βιασμος de facto
Θελουν να μας κανουν ολους αδερφες
Κοίτα. Εγώ είμαι 50+ κι έχω φάει λίγο πολύ τα ψωμιά μου. Αλλά έχω περάσει πρακτικά από την καλύτερη φάση της ανθρωπότητας. Δουλειές με φούντες, παχιές αγελάδες, γαμούσαν σχετικά όλοι, που και που κι εγώ κιόλας. Σήμερα βλέπω πως τους νεολαίους πρακτικά τους γαμάνε πίπα κώλο απ'όλες τις μεριές κι είναι άδικο αυτό που γίνεται.
Τώρα βλέπω μια φάση σαν να προσπαθεί η προηγούμενη από μένα γενιά, οι σκατοboomers να πάρουν όλα αυτά μαζί τους στον τάφο σαν τίποτα γαμημένοι φαραώ.
Δηλαδή σέρνουν μαζί τους τα πάντα, συντάξεις, οικονομία, καταχέσανε όλο το περιβάλλον (κυριολεκτικά όμως, έχω δει ένα σωρό φορές να επιπλέουν κουράδες σε μέρη που κάνουν οι συνταξιούχοι μπάνιο). Θα πάρουν μαζί τους και τα μπουρδέλα και τα γαμήσια μαζί. Ήδη τα περισσότερα γαμήσια οι 70άρηδες με βιάγκρα τα ρίχνουν. Σε διάφορα συνταξιουχοχώρια στις μέρες μας παίζει τις παρτούζας το κάγκελο, όλοι γυναίκες ανταλλάζουν, ζαχαρώνουν διάφορες 50-60αρες για γαμήσια δεξιά κι αριστερά.
Και σε άλλες χώρες είναι ακόμα χειρότερα τώρα, πχ σε καμιά Αμερική ο μπουμεράς αντί ν'αφήσει τίποτα στα εγγόνια προσπαθεί να κάνει reverse mortgage στο σπίτι που πήρε στα 80s με πενταροδεκάρες και να πάει με το κουβαδάκι κέρματα στο Vegas να το φάει πριν τα τινάξει.
Είναι φουλ αηδία, δεν μπορώ το περιγράψω αλλιώς.
Δεν έχω ιδέα πως θα σωθείτε πλέον, πνίξτε τους γαμιόληδες στον ύπνο με κάνα μαξιλάρι να γλυτώσετε.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
Κοίτα. Εγώ είμαι 50+ κι έχω φάει λίγο πολύ τα ψωμιά μου. Αλλά έχω περάσει πρακτικά από την καλύτερη φάση της ανθρωπότητας. Δουλειές με φούντες, παχιές αγελάδες, γαμούσαν σχετικά όλοι, που και που κι εγώ κιόλας. Σήμερα βλέπω πως τους νεολαίους πρακτικά τους γαμάνε πίπα κώλο απ'όλες τις μεριές κι είναι άδικο αυτό που γίνεται.
Τώρα βλέπω μια φάση σαν να προσπαθεί η προηγούμενη από μένα γενιά, οι σκατοboomers να πάρουν όλα αυτά μαζί τους στον τάφο σαν τίποτα γαμημένοι φαραώ.
Δηλαδή σέρνουν μαζί τους τα πάντα, συντάξεις, οικονομία, καταχέσανε όλο το περιβάλλον (κυριολεκτικά όμως, έχω δει ένα σωρό φορές να επιπλέουν κουράδες σε μέρη που κάνουν οι συνταξιούχοι μπάνιο). Θα πάρουν μαζί τους και τα μπουρδέλα και τα γαμήσια μαζί. Ήδη τα περισσότερα γαμήσια οι 70άρηδες με βιάγκρα τα ρίχνουν. Σε διάφορα συνταξιουχοχώρια στις μέρες μας παίζει τις παρτούζας το κάγκελο, όλοι γυναίκες ανταλλάζουν, ζαχαρώνουν διάφορες 50-60αρες για γαμήσια δεξιά κι αριστερά.
Και σε άλλες χώρες είναι ακόμα χειρότερα τώρα, πχ σε καμιά Αμερική ο μπουμεράς αντί ν'αφήσει τίποτα στα εγγόνια προσπαθεί να κάνει reverse mortgage στο σπίτι που πήρε στα 80s με πενταροδεκάρες και να πάει με το κουβαδάκι κέρματα στο Vegas να το φάει πριν τα τινάξει.
Είναι φουλ αηδία, δεν μπορώ το περιγράψω αλλιώς.
Δεν έχω ιδέα πως θα σωθείτε πλέον, πνίξτε τους γαμιόληδες στον ύπνο με κάνα μαξιλάρι να γλυτώσετε.
Ετσι ειναι αλλα δε φταινε οι boomers σαν συνολο
Εγω πιστευω ειναι προμελετημενο σχεδιο απο την ελιτ και τα διαφορα κυκλωματα αυτα
Ο μεσος ανθρωπος ειναι εντελως προβατο κανει οτι του λενε
Βασικα οι ζαπλουτοι εχουν φτασει στο σημειο που τα λεφτα δεν τους λενε κατι
Ο μονος τροπος να ανεβουν κιαλλο ειναι ριχνοντας τον κοσμακη ακομα πιο χαμηλα
Μας θελουν σκλαβους για να νιωθουν θεοι
Θα δεις οτι και οταν φυγουν οι boomers δε θα αλλαξει κατι, χειροτερα θα ειναι, γιατι τα λεφτα θα συσσωρευτουν σε ακομα πιο λιγους
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
363
Like
886
Πόντοι
81
Ετσι ειναι αλλα δε φταινε οι boomers σαν συνολο
Εγω πιστευω ειναι προμελετημενο σχεδιο απο την ελιτ και τα διαφορα κυκλωματα αυτα
Ο μεσος ανθρωπος ειναι εντελως προβατο κανει οτι του λενε
Βασικα οι ζαπλουτοι εχουν φτασει στο σημειο που τα λεφτα δεν τους λενε κατι
Ο μονος τροπος να ανεβουν κιαλλο ειναι ριχνοντας τον κοσμακη ακομα πιο χαμηλα
Μας θελουν σκλαβους για να νιωθουν θεοι
Θα δεις οτι και οταν φυγουν οι boomers δε θα αλλαξει κατι, χειροτερα θα ειναι, γιατι τα λεφτα θα συσσωρευτουν σε ακομα πιο λιγους
Κι η ελίτ στην ίδια γενιά είναι γενικά.
Φταίνε όμως. Και αυτοί που συμμετείχαν και αυτοί που δεν έκαναν τίποτα για να το σταματήσουν.
Ποιος σου'φέρε λάθρο να μην μπορείς να διαπραγματευτείς εργασιακές αμοιβές γιατί ήλπιζε πως θα δουλεύουν για να του πληρώνουν συντάξεις που πήρε στα 50?
Ποιος παρέδωσε χώρες ολόκληρες χωρίς ούτε έναν πυροβολισμό σε ξένους γιατί πληγώνονταν τα συναισθήματά του όταν τον έλεγαν "ρατσίστα"?
Ποιος αμόλυσε τις γυναίκες στην αγορά εργασίας, όπου είναι αντιπαραγωγικές, τοξικές και παίζουν κυρίως τον ρόλο του Orwellικού ρουφιάνου?
Ποιος σε μια γενιά κατέκαψε τα πάντα, κατέχεσε τα πάντα, έκλεισε την παραγωγή και τη μετέφερε στην Κίνα, ψήφισε για τις επόμενες γενιές υψηλότερους φόρους που ο ίδιος στο μεγαλύτερο μέρος της ζωής του δεν πλήρωνε?
Ρίξε μια ματιά πχ πόσο ΦΠΑ πλήρωνε στην ηλικία σου πχ ο boomer και πόσο δίνεις τώρα εσύ, που μεγάλο μέρος απ'αυτό καταλήγει στον μπουμερά που πήρε σύνταξη στα 55 και τώρα ζει εις βάρος σου.
Κυριολεκτικά η πιο κακομαθημένη γενιά που δεν έζησε πόλεμο, παρέλαβε καθαρό και παραγωγικό πλανήτη και από καθαρό εγωισμό τα'κανε σκατά για τουλάχιστον 3 επόμενες να καθαρίζουν τα σκατά τους.
1708207221345.png
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.077
Πόντοι
456
Οι Ελληνίδες είναι νάρκισσοι , ψθχοπαθείς και επικύνδηνες. Με το τίποτα μπορεί να φας κατηγορία και ποιον θα πιστέψουν τον τύπο με το μούσι η τη γλυκιά κοπέλα.

Σκατά σε όποιον όντως βιάζει κοπέλες αλλά το κακό με τα κορίτσια έχει παραγίνει. Οι περισσότερες είναι νάρκισσοι που παίζουν με τους άντρες και οι περισσότεροι μουνόδουλοι.

Αυτή η χιλιογαμημεμένη η πουτάνα η γενιά του πολυτεχνείου μας κατέστρεψε. Θα μου πεις και παλιά δε γίνονταν ; Γίνονταν ! Αλλά τα έκαναν μόνο οι πλούσιοι. Τώρα μπορούν να τα κάνουν οι πάντες.

Εγώ πάντως μετά από μερικές απαίσιες περιπέτειες ( δε χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες ) πείρα απόφαση πως και εκατομμυριούχος να γίνω ( όχι ότι θα γίνω ποτέ δηλαδή ... ) αλλά μόνο στις πουτάνες πηγαίνω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.077
Πόντοι
456
Κι η ελίτ στην ίδια γενιά είναι γενικά.
Φταίνε όμως. Και αυτοί που συμμετείχαν και αυτοί που δεν έκαναν τίποτα για να το σταματήσουν.
Ποιος σου'φέρε λάθρο να μην μπορείς να διαπραγματευτείς εργασιακές αμοιβές γιατί ήλπιζε πως θα δουλεύουν για να του πληρώνουν συντάξεις που πήρε στα 50?
Ποιος παρέδωσε χώρες ολόκληρες χωρίς ούτε έναν πυροβολισμό σε ξένους γιατί πληγώνονταν τα συναισθήματά του όταν τον έλεγαν "ρατσίστα"?
Ποιος αμόλυσε τις γυναίκες στην αγορά εργασίας, όπου είναι αντιπαραγωγικές, τοξικές και παίζουν κυρίως τον ρόλο του Orwellικού ρουφιάνου?
Ποιος σε μια γενιά κατέκαψε τα πάντα, κατέχεσε τα πάντα, έκλεισε την παραγωγή και τη μετέφερε στην Κίνα, ψήφισε για τις επόμενες γενιές υψηλότερους φόρους που ο ίδιος στο μεγαλύτερο μέρος της ζωής του δεν πλήρωνε?
Ρίξε μια ματιά πχ πόσο ΦΠΑ πλήρωνε στην ηλικία σου πχ ο boomer και πόσο δίνεις τώρα εσύ, που μεγάλο μέρος απ'αυτό καταλήγει στον μπουμερά που πήρε σύνταξη στα 55 και τώρα ζει εις βάρος σου.
Κυριολεκτικά η πιο κακομαθημένη γενιά που δεν έζησε πόλεμο, παρέλαβε καθαρό και παραγωγικό πλανήτη και από καθαρό εγωισμό τα'κανε σκατά για τουλάχιστον 3 επόμενες να καθαρίζουν τα σκατά τους.
1708207221345.png
Preach ! Σε όλα δίκαιο.
 

Megaman18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
117
Πόντοι
0
Το όνομα της που πήγε να κάψει τα παιδιά δεν το ξέρουμε;
Και πώς πήγανε μέσα επειδή έκανε καταγγελία;
Ελα έλεος μέχρι εδώ
Να φανταστώ μόκο τα φεμινια
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
335
Κριτικές
11
Like
1.243
Πόντοι
371
Το όνομα της που πήγε να κάψει τα παιδιά δεν το ξέρουμε;
Και πώς πήγανε μέσα επειδή έκανε καταγγελία;
Ελα έλεος μέχρι εδώ
Να φανταστώ μόκο τα φεμινια
Απλά τα πράγματα, πήγε στους μπάτσους κ είπε:
"Με γάμησαν και στο τέλος έφυγαν χωρίς να πληρώσουν"
Άρα: βιασμός...
Για αυτό φιλική συμβουλή, αφήνετε ρε ένα 10ρικο στο κομοδίνο μετά το σεξ, μη μας πάρουν και για βιαστές
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.396
Κριτικές
18
Like
20.444
Πόντοι
4.546
Είδα την δικηγόρο τους. Η καταγγελουσα αποδείχθηκε πως γούσταρε το τρίο, έστω και ξεχωριστά με καθένα τους.

Απλά επειδή είναι ταμπού για τις γυναίκες να συνευρισκονται με άνω του ενός άνδρα, όπως παραδέχθηκε και η ΓΥΝΑΙΚΑ δικηγόρος, για να μην γίνει περιγελος και την πούνε πουτανα, τους κατήγγειλε για βιασμό η βρώμα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ωρε παιδια το πρωτο που μαθαιναμε απο εφηβοι ηταν μακρυα απο ανηλικες γιατι αν κανετε κατι θα σας χωσουν μεσα και θα μπλεξετε. Εμεις μακακες ειμασταν που μας εκαναν τα γλυκα ματια ανηλικες και μερικες φορες μας την ελεγαν στα ισια και εμεις παρολα αυτα καναμε πως δεν ακουσαμε ή οτι δεν ειδαμε. Κι εμεις ειχαμε πουλι αλλα ειχαμε και μυαλο για να μας σταματησει. Γιατι ειναι βαρια η βουρτσα του τσολια μεσα στα κελια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom