Νέα

Τράπερ: Καταγγελία 19χρονης φοιτήτριας στην Κρήτη για ομαδικό βιασμό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Οι Ελληνίδες συμφωνώ πως είναι χαμένη υπόθεση , για εμένα προσωπικά πάντα. Καλές μόνο για κουβέντα και ως εκεί.
Οι ξένες ; Πόσο κακή ιδέα είναι δηλαδή να πας στη Μολδαβία να βρεις μια εικοσάχρονη ξανθή γαλλανομάτα ; Και εσύ είσαι κερδισμένος και αυτή. Τι πιστεύεις για αυτό ;
η γνώμη των ξένων πάντως, είναι οποιαδήποτε γυναίκα του τρίτου κόσμου έρθει σε κάποια Δυτική Χώρα, σε λίγο καιρό θα μιμηθεί τη συμπεριφορά των άλλων γυναικών που ζούνε εκεί
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.077
Πόντοι
456

tzotzos456

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2016
Μηνύματα
404
Like
577
Πόντοι
81
Η οικογένεια του μέσα απο τα λεγόμενα του και απο τον πατέρα του όταν ζούσε είταν πολύ ως πρός τον λόγο του θεού και όσα λέει το Ευαγγέλιο.Σαφώς υπάρχουν και εξερέσεις.
Σε αυτό το..."όσα λέει το Ευαγγέλιο" να δεις πόσους έκαιγαν και αποκεφάλιζαν τον Μεσαίωνα. Βάλε και τις σφαγές των σταυροφοριών. Σύμφωνα πάντα με το... "λόγο του Θεού" και στα..."όσα αναφέρονται στο Ευαγγέλιο".
Κατά Ματθαίον (κε΄ 31 - 46 / στ/ 15-16) : "Και είπεν ο Κύριος, σφάξτε κάψτε βιάστε όσους μπορείτε.... πρόσχωμεν". Προφανώς κάνω πλάκα, αλλά και προφανώς είναι ισχνή μειοψηφία όσοι ΔΕΝ τηρούν το Ευαγγέλιο. Οι υπόλοιποι, κλασσικοί χριστιανοταλιμπάν φαρισαίοι και σκέτο απατεώνες που εκμεταλεύονται τους αδαείς.

 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
1
Like
2.544
Πόντοι
456
Οι Ελληνίδες συμφωνώ πως είναι χαμένη υπόθεση , για εμένα προσωπικά πάντα. Καλές μόνο για κουβέντα και ως εκεί.
Οι ξένες ; Πόσο κακή ιδέα είναι δηλαδή να πας στη Μολδαβία να βρεις μια εικοσάχρονη ξανθή γαλλανομάτα ; Και εσύ είσαι κερδισμένος και αυτή. Τι πιστεύεις για αυτό ;
25χεονη πρασινοματα θεομουνο ,ειχα φερει απο Βουλγαρια, σεξ απιθανο ,δουλευε και μαζευε χρηματα ,σε περιπου 18 μηνες βρηκε εναν π,λουσιοτερο σουγκαρ νταντυ και τη παντρευτηκε ..και ζησαν αυτοι καλα υποθετω ..αυτα απο δικη μου εμπειρια.ΥΓ εΝΤΑΞΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΓΑΜΟΥςΜ ΚΑΙ Τετοιες υποχρεωσεις..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.296
Κριτικές
167
Like
27.431
Πόντοι
34.538
Αλλη ιστορια βγηκε στο φως..

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.691
Like
11.642
Πόντοι
2.406
η μποτανα η παρτουζιαρα η πουτσοζητιανα του την έφερε. τύπε ρακ αν διαβαζεις αυτο το γράμμα ολοι οι σκληροί καριοληδες του σαη μαζι σου :grouphug::wanker::wanker::wanker:




Ρε μάγκες εχω μια απορια. Εσεις που ακουτε αυτες τις μαλακίες, πως ξεχωριζετε εναν ουγκανο απο εναν αλλο. Δγλ ολοι ειναι ιδιοι κατι πιθηκανθρωποι με μουσι που κουναν τα χερια κ κατο μουρμούρανε.. Πως γινεται ο ενας βλακας απο αυτους φίρμα, στον κυλλο των χαζψν. Κι ενας αλλο ουγκανος που είναι ιδιος κ λεει τα ιδια κ κοθνιεται το ιδιο, δεν γίνεται ???? Δεν εχω καταλαβει πως λειτουργεί το σταρ συστεμ των μογγολων αυτων
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.691
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Πιασ'τ'αυγό και κούρευτο είναι η κατάσταση, που να ξέρεις τι γίνεται και πού βρίσκεται η αλήθεια ...
Εγώ με αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω πώς την ψάρεψε ο ένας για να γαμήσουν οι άλλοι, τώρα αν υπήρχε συναίνεση (η δυνατότητα αυτής) καθ'όλη την διάρκεια του σκηνικού πού να το ξέρουμε.

Τώρα ο κύριος Rack δεν είναι κανά αγιόπαιδο, το παίζει πολύ βαρύ αλάνι και μάγκας εκεί που κυκλοφορεί στην καθημερινότητα του που τον έχω πετύχει αρκετές φορές, χωρίς λόγο...
Για την κοπέλα η διαχωριστική γραμμή του του πάω γυρεύοντας με το παραπλανήθηκα με δόλο είναι δύσκολο να μπει κάπου συγκεκριμένα.
Οκ, σε έναν ιδανικό κόσμο το ΟΧΙ σημαίνει ΟΧΙ οποιαδήποτε στιγμή αλλά δεν ζεις σε ουτοπία ...

Προσωπικά πιστεύω πως σε τέτοιες περιπτώσεις ισχύει το "φύλαγε τα ρούχα σου..." και το "όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα ..." όταν ακολουθείς και θεοποιείς τύπους που στα τραγούδια τους μιλάνε για τα επίπεδα βίας που είναι ικανοί να φτάσουν και δηλώνουν πως βλέπουν τις γυναίκες σαν κρέας τι περιμένεις να συμβεί ?
Victim blaming σου λέει μετά, σαν τους άλλους που πάνε με 120 στα στενά η τύφλα πιωμένοι και όταν καρφωθούν στην κολώνα λέμε "κρίμα το παιδί" ... αν πάρει μαζί του 1-2 ακόμα είναι όμως δολοφόνος ...

Εντάξει, σίγουρα υπάρχουν πολλά σκουπίδια εκεί έξω (βλ.πρόσφατα τον δάσκαλο taekwondo ή υπόθεση Τοπαλούδη κλπ.) που πρέπει να ξεσκαρτάρουμε αλλά σε θέματα σεξισμού/ρατσισμού έχουμε φτάσει σε επίπεδα παραλογισμού, είναι η άλλη με τον βύζο έξω, κοιτάς και είσαι κάφρος/λιγούρης/πορνόγερος κλπ. (εκτός αν της αρέσεις, τότε όλα οκ).
Είναι ο άλλος μαύρος, αν τον πεις μαύρο που είναι η αντικειμενική αλήθεια θα σε κάψουν στην πυρά.

Σαν άνθρωπος δυστυχώς ακόμα και σήμερα πρέπει να μάθεις/σου μάθουν να μην βάζεις τον εαυτό σου σε καταστάσεις που μπορεί να σε εκμεταλλευτούν έτσι, σίγουρα αυτό ισχύει πολλαπλάσια αν είσαι γυναίκα, θέμα παιδείας είναι, ανώμαλοι και θηρευτές θα υπάρχουν πάντα, δεν λέω πως είναι νορμάλ η σωστό αλλά ρε φίλε όταν ήμουν πιτσιρικάς καμιά γκόμενα δεν πήγαινε σε σπίτι με 2-3-4 άντρες μόνη της το "θα φέρω και την .... φίλη μου" τόσο δύσκολο είναι...
Να φέρει κ την φίλη, δηλαδή διπλη παρτουζα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.691
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Θεωρώ μεγάλη κατάντια να γαμας μια γκόμενα που ειναι λιώμα και διατηρεί οριακά της αισθήσεις της. Τι σκατα ευχαριστηση θα παρεις γαμιοντας ενα ημιλιποθυμο ατομο;;;
Για μενα οι τυποι αυτοι πρεπει να ειναι και αγαμητη, μονο ετσι δικαιολογείται να γαμισης μια μεθυσμένη γκόμενα, σε φαση βγήκαμε μουνι ας γαμησουμε εστω και ετσι γιατί που θα ξαναβρούμε την ευκαιρία.
Αναλογα το μουνι
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.238
Πόντοι
1.056
Αλβανος ειναι ο πίθηκος?
Καλα της εκαναν τότε

Γράφει μια μαλακια ο αλλος, πας και εσυ και την παίρνεις 100% ...

Ελληνας ειναι ο πίθηκος ρε, ο γιος του λεκτικού ειναι που έβγαινε και έλεγε "κάνω παρέα με χρυσαυγητες επειδή μ'αρεσει το ξύλο, στα αρχιδια μου η ιδεολογία τους"
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.691
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Γράφει μια μαλακια ο αλλος, πας και εσυ και την παίρνεις 100% ...

Ελληνας ειναι ο πίθηκος ρε, ο γιος του λεκτικού ειναι που έβγαινε και έλεγε "κάνω παρέα με χρυσαυγητες επειδή μ'αρεσει το ξύλο, στα αρχιδια μου η ιδεολογία τους"
Αλβανος δηλαδή που γενηθηκε ο παποθς ρου στην Ελλάδα
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.221
Κριτικές
36
Like
3.276
Πόντοι
5.595

Ο 24χρονος θεωρείται ως ένας από τους κορυφαίους σταρ της ελληνικής ραπ σκηνής αυτή τη στιγμή και είναι γιος γνωστού χιπ χοπ τραγουδιστή και tattoo artist ο οποίος το 2011 είχε βρεθεί νεκρός στο μαγαζί του.

Ο ράπερ έχει απασχολήσει ξανά στο παρελθόν τις Αρχές καθώς πρωταγωνίστησε σε ντοκιμαντέρ του βρετανικού Vice στο Μενίδι, στα πλάνα του οποίου πόζαρε με αυτόματο όπλο στα χέρια.

Ποιο σκουπίδι ειναι αυτο;;
Γιος του Ανδρέας Μαρνέζος " Λεκτικός" δηλαδή
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.332
Like
16.870
Πόντοι
3.556
Ρε μάγκες εχω μια απορια. Εσεις που ακουτε αυτες τις μαλακίες, πως ξεχωριζετε εναν ουγκανο απο εναν αλλο. Δγλ ολοι ειναι ιδιοι κατι πιθηκανθρωποι με μουσι που κουναν τα χερια κ κατο μουρμούρανε.. Πως γινεται ο ενας βλακας απο αυτους φίρμα, στον κυλλο των χαζψν. Κι ενας αλλο ουγκανος που είναι ιδιος κ λεει τα ιδια κ κοθνιεται το ιδιο, δεν γίνεται ???? Δεν εχω καταλαβει πως λειτουργεί το σταρ συστεμ των μογγολων αυτων
τυπαρα μιδα μια ζωη στη γυρα σχολειο δρόμου. μεγαλώσαμε και ακομα παιζουμε μπαλα σαν το μικρο νικόλα νόμο ηλεια :wanker::wanker::wanker:

 

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Αυτά γίνονται και θα γίνονται, όσο κάτι παιδάκια σαν τον Rack δεν πάνε να βρούνε μια κανονική δουλειά να έχουν ένα κανονικό εισόδημα για να μπορούν να ξεκαυλωνουν, αλλά το παίζουν "γκάνγκστερ" στους συνομηλίκους τους και νομίζουν ότι θα γαμισουν και από πάνω...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.296
Κριτικές
167
Like
27.431
Πόντοι
34.538

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Οι Ελληνίδες συμφωνώ πως είναι χαμένη υπόθεση , για εμένα προσωπικά πάντα. Καλές μόνο για κουβέντα και ως εκεί.
Οι ξένες ; Πόσο κακή ιδέα είναι δηλαδή να πας στη Μολδαβία να βρεις μια εικοσάχρονη ξανθή γαλλανομάτα ; Και εσύ είσαι κερδισμένος και αυτή. Τι πιστεύεις για αυτό ;
απο τα πιο σωστα που εχω ακουσει,οντως οι ελληνιδες ειναι χαμενη υποθεση και μονο για κουβεντα ειναι καλες,οταν πας να τις φλερταρεις (γιατι να φλερταρουν απο μονες τους ειναι αδυνατον,εχουν μεινει ακομα στα στερεοτυπα του 1950,ο αντρας κανει τη κινηση,αισχος) αποτελεσμα δε εχεις γενικα γιατι ειναι ξενερωτες,οι ξενες συγουρα οχι ολες αλλα καποιες εχουν τσαγανο και φλερταρουν ακομα και μονες τους και ειναι δεκτικες γενικα στο φλερτ αλλα δυστιχως δε ζουμε εξωτερικο.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.077
Πόντοι
456
Παιδιά από που και ως που η ελληνίδα χαμένη υπόθεση; Ο Ηρακλής ας μην έμπλεκε με τους Αλβανούς που του ξεκίνησαν τα ναρκωτικά και ο άνθρωπος έχασε την μπάλα όταν ποτέ δεν κανείς χρήση και τα περνεις όλα μαζί στα 25 κάπου υο χάνεις κάπου κανείς πράγματα που σίγουρα θα μετανιώσεις , η κοπελίτσα ήταν στημένη ! Και καλά να πάθει ο μαλακας
Είπα για εμένα προσωπικά , όχι γενικά.
Εγώ δεν έχω ούτε τα requirements που θέλουν , ούτε τη διάθεση να τα αποκτήσω.
Μη μπερδεύεις τα λόγια μου.

Επίσης , έχεις inside ότι ήταν στημένο ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom