Νέα

Τράπερ: Καταγγελία 19χρονης φοιτήτριας στην Κρήτη για ομαδικό βιασμό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.077
Πόντοι
456
Φάτε #metoo και συνεχίστε να μην αντιδράτε μαζικά, μέχρι να είστε εσείς τα επόμενα θύματα. Ελπίζω όλοι να καταλαβαίνουμε, την δύναμη και την φασιστική επιβολή που έδωσε το #believe all women στην κάθε τσούλα. Ειδικά όταν στα δικαστήρια, το 80% των δικαστών είναι γυναίκες. Αντιδραστε τώρα.
Δε προλαβαίνουμε δυστυχώς οι κακές συνέπιες σε όλους τους άντες καθώς και στις γυναίκες της γυναικοκρατίας φαίνεται καιθημερινά να προχωράει βαθύτερα. Η λύση ; Δε ξέρω πραγματικά.
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.233
Like
34.835
Πόντοι
9.931
Θεωρώ μεγάλη κατάντια να γαμας μια γκόμενα που ειναι λιώμα και διατηρεί οριακά της αισθήσεις της. Τι σκατα ευχαριστηση θα παρεις γαμιοντας ενα ημιλιποθυμο ατομο;;;
Για μενα οι τυποι αυτοι πρεπει να ειναι και αγαμητη, μονο ετσι δικαιολογείται να γαμισης μια μεθυσμένη γκόμενα, σε φαση βγήκαμε μουνι ας γαμησουμε εστω και ετσι γιατί που θα ξαναβρούμε την ευκαιρία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Like
789
Πόντοι
81
Θεωρώ μεγάλη κατάντια να γαμας μια γκόμενα που ειναι λιώμα και διατηρεί οριακά της αισθήσεις της. Τι σκατα ευχαριστηση θα παρεις γαμιοντας ενα ημιλιποθυμο ατομο;;;
Για μενα οι τυποι αυτοι πρεπει να ειναι και αγαμητη, μονο ετσι δικαιολογείται να γαμισης μια μεθυσμένη γκόμενα, σε φαση βγήκαμε μουνι ας γαμησουμε εστω και ετσι γιατί που θα ξαναβρούμε την ευκαιρία.
Εδώ ρε τυπε το μισό μπου πάει σε δελα και γαμει μπετωμενες πουτανες αλκοολικες και ότι σκατα άλλο υπάρχει γτ πολύ απλά φτιαχντονται με τη καλτιλα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.573
Πόντοι
3.656
δηλαδή για να καταλάβω... είναι μια φοιτητρια στη Κρήτη, πήγε για να σπουδάσει και καλα... γνωρίζει εναν αλβανό τραπερ που όλη μέρα κάθεται και βρίζει "τραγουδώντας". Πήγανε σπίτι του, πλακωθηκανε στο καναβουρι και το πιοτο και εγινε ομαδικο οργιο. Ε αυτό δεν είναι βιασμός, αυτό λέγεται τα θελε ο κόλος σου τα θελες και συ.....
Κι όμως τύπε, νιώθουν ικανές να ισχυριστούν οτιδήποτε, και να τραβήξουν μετά την κάρτα του θύματος. Και γιατί όχι; Αμέτρητα άτομα από τη συμμαχία Φεμινιστριών - Αριστεράς και Αδελφάτου, θα την πιστέψουν και θα κάνουν διαδήλωση. Αν τόλμαγες να γράψεις αυτά που γράφεις τώρα επώνυμα στο Φατσοβιβλίο ή στο Τουίτερ, εκτός από τον οχετό επιθέσεων που θα αντιμετώπιζες, θα σου έκλειναν τους Λογαριασμούς, με την αιτιολογία ότι είναι ομιλία μίσους
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Δε προλαβαίνουμε δυστυχώς οι κακές συνέπιες σε όλους τους άντες καθώς και στις γυναίκες της γυναικοκρατίας φαίνεται καιθημερινά να προχωράει βαθύτερα. Η λύση ; Δε ξέρω πραγματικά.
μια και μόνο τύπε. Δεν μπορούμε να παίξουμε ένα παιχνίδι στο οποίο τα χαρτιά είναι σημαδεμένα. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να αρνηθείς να παίξεις και να αποχωρήσεις. Ακολούθα το δικό σου δρόμο. Κάνε παρέα με άντρες που σκέφτονται / φέρονται κοντινά με σένα, διασκέδασε, καλυτέρευσε τον εαυτό σου, κι ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.396
Κριτικές
18
Like
20.444
Πόντοι
4.546
Θεωρώ μεγάλη κατάντια να γαμας μια γκόμενα που ειναι λιώμα και διατηρεί οριακά της αισθήσεις της. Τι σκατα ευχαριστηση θα παρεις γαμιοντας ενα ημιλιποθυμο ατομο;;;
Για μενα οι τυποι αυτοι πρεπει να ειναι και αγαμητη, μονο ετσι δικαιολογείται να γαμισης μια μεθυσμένη γκόμενα, σε φαση βγήκαμε μουνι ας γαμησουμε εστω και ετσι γιατί που θα ξαναβρούμε την ευκαιρία.
Δεν είναι δικαιολογία αυτή, τυπε. Και εγώ και πολλοί περάσαμε περιόδους αγαμίας. Δεν εκμεταλλευθηκσμε αναισθητες κορασίδες... ίσα ίσα, ένα σωστό αρσενικό θα προστατεύσει μια αβοηθητη γυναίκα σε ανάγκη, με αυτές τις αρχές μεγάλωσα.
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.233
Like
34.835
Πόντοι
9.931
Δεν είναι δικαιολογία αυτή, τυπε. Και εγώ και πολλοί περάσαμε περιόδους αγαμίας. Δεν εκμεταλλευθηκσμε αναισθητες κορασίδες... ίσα ίσα, ένα σωστό αρσενικό θα προστατεύσει μια αβοηθητη γυναίκα σε ανάγκη, με αυτές τις αρχές μεγάλωσα.
Το δικαιολογείται βαλτο σε εισαγωγικά τυπε.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.077
Πόντοι
456
μια και μόνο τύπε. Δεν μπορούμε να παίξουμε ένα παιχνίδι στο οποίο τα χαρτιά είναι σημαδεμένα. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να αρνηθείς να παίξεις και να αποχωρήσεις. Ακολούθα το δικό σου δρόμο. Κάνε παρέα με άντρες που σκέφτονται / φέρονται κοντινά με σένα, διασκέδασε, καλυτέρευσε τον εαυτό σου, κι ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες
MGTOW η μόνη λύση δηλαδή ;
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Είχε καταγγείλει και άλλον ράπερ παλιά.
Μάλλον το έχει επάγγελμα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.296
Κριτικές
167
Like
27.431
Πόντοι
34.538
"Μάλιστα σύμφωνα με τις ίδιες ασφαλείς πληροφορίες η συγκεκριμένη κοπέλα έχει και στο παρελθόν καταγγείλει άλλο τράπερ για βιασμό που όμως δεν αποδείχθηκε ποτέ." :confused::confused::confused::confused::confused: Τη βιάζουν κατ' εξακολούθηση τράπερ αυτή ; :think::think::think::think:
Μια φωτογραφια της,θα μας λυσει την απορια..
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
813
Πόντοι
81
Δε προλαβαίνουμε δυστυχώς οι κακές συνέπιες σε όλους τους άντες καθώς και στις γυναίκες της γυναικοκρατίας φαίνεται καιθημερινά να προχωράει βαθύτερα. Η λύση ; Δε ξέρω πραγματικά.
Θα σου πω εγώ ποια είναι η λύση. Να κατέβουν οι άντρες και να τα γαμησουν όλα. Να απαιτήσουν δικαιοσύνη και ισότητα. Αυτή είναι η λύση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: The1

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
813
Πόντοι
81
Αυτό ΕΙΝΑΙ το μεγάλο και πραγματικό πρόβλημα, που η νομοθεσία δεν θεωρεί τις γυναίκες υπεύθυνες για τις πράξεις τους, εποχή φεμιναζισμού, μιτούδων, κ.λ.π.
Επίσης: αν αποδειχθεί δόλος για βιασμό, να καταδικάζεται σε ΙΣΗ ΠΟΙΝΗ με εκείνη που θα έκρινε το δικαστήριο για τον βιαστή.

Τελικά, καλό είναι να να καταγράφει κάποιος την στιγμή της συναίνεσης, να μην έχει πρόβλημα εκ των υστέρων (βέβαια, πώς θα γίνει αυτό ακριβώς σε χώρο διασκέδασης, θορύβου, ή πώς ακριβώς θα προστατευθεί η γυναίκα από τον κάθε ανώμαλο που ανεβάζει το βίντεο στο Διαδίκτυο, είναι άλλα θέματα προς επίλυση... )
Αμ έλα που η κάθε βίζιτα θα λέει ότι στην αρχή ήθελα, αλλά μετά δεν ήθελα και άρα με βίασε και οι μισανδρες δικαστινες θα την δικαιώσουν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.573
Πόντοι
3.656
MGTOW η μόνη λύση δηλαδή ;
Ναι τύπε. Οτιδήποτε συμβαίνει στη Δύση έρχεται με χρονοκαθυστέρηση στη χώρα μας. Οι άντρες της Δύσης την πάτησαν κι έστυψαν το μυαλό τους να βρουν κάποιες λύσεις. Στην αρχή προσπάθησαν ΜΑΤΑΙΑ όπως αποδείχτηκε εκ των αποτελεσμάτων να πολεμήσουν για δικαιότερους Νόμους. Απέτυχαν παταγωδώς. Οι νόμοι γίνονται όλο και χειρότεροι εναντίον μας
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Θα σου πω εγώ ποια είναι η λύση. Να κατέβουν οι άντρες και να τα γαμησουν όλα. Να απαιτήσουν δικαιοσύνη και ισότητα. Αυτή είναι η λύση.
θα ήταν η λύση αν ήμασταν ενωμένοι. ΔΥΣΤΥΧΩΣ, αμέτρητοι Αιδιοζητιάνοι και Λευκοί Ιππότες είναι έτοιμοι να επιτεθούν σε άλλους άντρες με την ελπίδα ότι θα τους κάτσει οποιοδήποτε μπάζο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Δεν είναι δικαιολογία αυτή, τυπε. Και εγώ και πολλοί περάσαμε περιόδους αγαμίας. Δεν εκμεταλλευθηκσμε αναισθητες κορασίδες... ίσα ίσα, ένα σωστό αρσενικό θα προστατεύσει μια αβοηθητη γυναίκα σε ανάγκη, με αυτές τις αρχές μεγάλωσα.
Σαφώς τύπε. Γι αυτό και νιώθουν ότι θα τη γλυτώσουν ότι και να κάνουν. Έγραψες αυτό το οποίο γράφω στην προμετωπίδα μου

2. Η αμετάβλητη φύση των ανδρών είναι να σε πληγώσουν για χάρη κάποιας γυναίκας
 

manilakano

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2021
Μηνύματα
47
Like
153
Πόντοι
0
Ελα μπηχτες μου, μη μας φορτωνουν μαλακιες. Η γκομενα παρτουζωθηκε ομορφα κι ωραια, δε τα βρηκανε μετα σε κατι αλλο και σκεφτηκε τωρα θα σε φτιαξω βρωμοψωλε.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.077
Πόντοι
456
Ναι τύπε. Οτιδήποτε συμβαίνει στη Δύση έρχεται με χρονοκαθυστέρηση στη χώρα μας. Οι άντρες της Δύσης την πάτησαν κι έστυψαν το μυαλό τους να βρουν κάποιες λύσεις. Στην αρχή προσπάθησαν ΜΑΤΑΙΑ όπως αποδείχτηκε εκ των αποτελεσμάτων να πολεμήσουν για δικαιότερους Νόμους. Απέτυχαν παταγωδώς. Οι νόμοι γίνονται όλο και χειρότεροι εναντίον μας
Οι Ελληνίδες συμφωνώ πως είναι χαμένη υπόθεση , για εμένα προσωπικά πάντα. Καλές μόνο για κουβέντα και ως εκεί.
Οι ξένες ; Πόσο κακή ιδέα είναι δηλαδή να πας στη Μολδαβία να βρεις μια εικοσάχρονη ξανθή γαλλανομάτα ; Και εσύ είσαι κερδισμένος και αυτή. Τι πιστεύεις για αυτό ;
 

Vokos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Αμάν ρε μάγκες με τους Βιασμους..... σαν πολλοί δεν έπεσαν τελευταία?
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
615
Κριτικές
19
Like
6.200
Πόντοι
2.036
Πιασ'τ'αυγό και κούρευτο είναι η κατάσταση, που να ξέρεις τι γίνεται και πού βρίσκεται η αλήθεια ...
Εγώ με αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω πώς την ψάρεψε ο ένας για να γαμήσουν οι άλλοι, τώρα αν υπήρχε συναίνεση (η δυνατότητα αυτής) καθ'όλη την διάρκεια του σκηνικού πού να το ξέρουμε.

Τώρα ο κύριος Rack δεν είναι κανά αγιόπαιδο, το παίζει πολύ βαρύ αλάνι και μάγκας εκεί που κυκλοφορεί στην καθημερινότητα του που τον έχω πετύχει αρκετές φορές, χωρίς λόγο...
Για την κοπέλα η διαχωριστική γραμμή του του πάω γυρεύοντας με το παραπλανήθηκα με δόλο είναι δύσκολο να μπει κάπου συγκεκριμένα.
Οκ, σε έναν ιδανικό κόσμο το ΟΧΙ σημαίνει ΟΧΙ οποιαδήποτε στιγμή αλλά δεν ζεις σε ουτοπία ...

Προσωπικά πιστεύω πως σε τέτοιες περιπτώσεις ισχύει το "φύλαγε τα ρούχα σου..." και το "όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα ..." όταν ακολουθείς και θεοποιείς τύπους που στα τραγούδια τους μιλάνε για τα επίπεδα βίας που είναι ικανοί να φτάσουν και δηλώνουν πως βλέπουν τις γυναίκες σαν κρέας τι περιμένεις να συμβεί ?
Victim blaming σου λέει μετά, σαν τους άλλους που πάνε με 120 στα στενά η τύφλα πιωμένοι και όταν καρφωθούν στην κολώνα λέμε "κρίμα το παιδί" ... αν πάρει μαζί του 1-2 ακόμα είναι όμως δολοφόνος ...

Εντάξει, σίγουρα υπάρχουν πολλά σκουπίδια εκεί έξω (βλ.πρόσφατα τον δάσκαλο taekwondo ή υπόθεση Τοπαλούδη κλπ.) που πρέπει να ξεσκαρτάρουμε αλλά σε θέματα σεξισμού/ρατσισμού έχουμε φτάσει σε επίπεδα παραλογισμού, είναι η άλλη με τον βύζο έξω, κοιτάς και είσαι κάφρος/λιγούρης/πορνόγερος κλπ. (εκτός αν της αρέσεις, τότε όλα οκ).
Είναι ο άλλος μαύρος, αν τον πεις μαύρο που είναι η αντικειμενική αλήθεια θα σε κάψουν στην πυρά.

Σαν άνθρωπος δυστυχώς ακόμα και σήμερα πρέπει να μάθεις/σου μάθουν να μην βάζεις τον εαυτό σου σε καταστάσεις που μπορεί να σε εκμεταλλευτούν έτσι, σίγουρα αυτό ισχύει πολλαπλάσια αν είσαι γυναίκα, θέμα παιδείας είναι, ανώμαλοι και θηρευτές θα υπάρχουν πάντα, δεν λέω πως είναι νορμάλ η σωστό αλλά ρε φίλε όταν ήμουν πιτσιρικάς καμιά γκόμενα δεν πήγαινε σε σπίτι με 2-3-4 άντρες μόνη της το "θα φέρω και την .... φίλη μου" τόσο δύσκολο είναι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom