Νέα

Κάθε πότε θα κάναμε μπάνιο αν δεν υπήρχαν οι γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
τυπε επιμενω,δεν επρεπε να τον ξεψωριασουν :dunno:
το πολυ πολυ κανα πετρελαιωμα για τους ψυλλους μαζι με τα κρεβατια απο την εποχη του Τρωικου πολεμου :S :S :S

Τυπε με το ιστορικο που εχει ο συγκεκριμενος πιο πιθανο να τον ξεψωλιασανε... :S :S :S
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
ο σωστος ο αντρα κανει καθε φορα που παει να πιασει τυρι το εργαλειο


τωρα για τον αλλο τον τυπα με κωλορουφια απο γκομενες δε ξερω, αλλα μαλλον δε τον καθαριζει μονο απο εξω
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Το σωστό το αντρίκιο το πρόγραμμα είναι μπάνιο κάθε κυριακή, πλύσιμο δόντια μία φορά το μήνα και αλλαγή σόβρακο κάθε κυριακή μετά το μπάνιο εκτώς αν είσαι σε διακοπές και δεν έχεις ιδρώσει πολύ, εκεί μπορεί να σου βγάλει σκάρτα μια βδομάδα ακόμα πριν αρχίζει να καφετιάζει
εαν και εχεις πολυ σωστες αποψεις σε πολλα θεματα, εδω θα διαφωνησουμε
μπανιο πρεπει να γινεται οταν αρχισει να σε πιανει φαγουρα και να βγαινουν εξανθηματα απο την απλυσια
εσωρουχο πρεπει να αλλαζεται οταν φτασει σε τετοια κατασταση μακας που το βγαζεις, το πετας στο πατωμα και στεκεται μονο του στο σχημα που ειχε οταν το φορουσες
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
αν δεν υπήρχαν οι γυναίκες, μια φορα το μηνα   χαχα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.865
Like
12.842
Πόντοι
2.606
Δεν  αμφιβάλω για το αν γαμαει καλά ο τύπος πιο πάνω !!  Εγώ γουστάρω να είμαι clean  να μου γλύφει τα αρχιδια η άλλη και να αναδύεται η Calvin clain  κωλονια που χρειαημοποιω !! Στην εφηβεία μου που είμουν  έτσι όπως περιγράφει η φίλος πιο πάνω πίστεψε με σε μια φάση καθώς μου εγλυφε τα αρχιδια μια γκομενα .. τότε τριχωτός εγώ και άπλυτος με μια εσάνς σκασίλας με το αποκορυφομα μια δυνατή κλανια ( τυχαία τέλειος και αυθόρμητα ) η τύπησα έκανε εμμετο πάνω στο καβλι μου
επικ  :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
εαν και εχεις πολυ σωστες αποψεις σε πολλα θεματα, εδω θα διαφωνησουμε
μπανιο πρεπει να γινεται οταν αρχισει να σε πιανει φαγουρα και να βγαινουν εξανθηματα απο την απλυσια
εσωρουχο πρεπει να αλλαζεται οταν φτασει σε τετοια κατασταση μακας που το βγαζεις, το πετας στο πατωμα και στεκεται μονο του στο σχημα που ειχε οταν το φορουσες

τυπε με πεθανες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
To χειμώνα μέρα παρά μέρα. Το καλοκαίρι κάθε μέρα.
Και ουδεμία σχέση έχει με το αν υπήρχαν ή όχι οι γυναίκες!
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Μπερδέψατε τη βούρτσα με κάτι άλλο.
Η προσωπική υγιεινή έχει να κάνει με τη προσωπικότητα του ατόμου
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
και τι νομιζετε οτι γουσταρουν τελικα οι γκομενες?

τη μυρωδια του ροκφορ που εχει ξεραθει πανω στο καυλι απο την απλυσια και την διακριτικη σκατιλα που αναδύεται απο το παλια λευκο πλεον κιτρινοπο σοβρακο


δεκα χιλιαδες σελιδες στο θρεντ με τις ελλεεινιδες και αυτο ειναι το συμπερασμα τι θελουν οι γυναικες
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Και γαμω τα θεματάκια. Αν δεν ήταν το γαμησι στη μέση θα έκανα μπανιο μία φορά στις 10 μέρες  :grin:  δόντια θα συνέχιζα κάθε μέρα επειδή είναι θέμα υγείας.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Οτι δουλεια και να κανεις..παλι χρειαζεται γιατι χαλαρωνεις.

Κοίτα αυτά είναι συνήθειες διαφορετικές. Δεν κάνω μπάνιο για να χαλαρώσω, κάνω για να καθαρίσω. Κι όταν λέμε μπάνιο, εννοώ ντουζάκι (μαλλιά-σώμα κανονικά), μέσα σε 10 λεπτά έχω τελειώσει. Πολύ σπάνια μου την βαράει και γεμίζω όλη την μπανιέρα, ρίχνω μέσα κάνα αφρόλουτρο κι αράζω καμιά ώρα. Αυτό είναι όντως χαλάρωση! Αλλά το κάνω σπάνια, ούτε τόσο χρόνο έχω για αραλίκια στις μπανιέρες, ούτε πολύ όρεξη έχω να το κάνω!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
όποιος χέζει και δεν πλένει τον κώλο του .... είναι τραγικός !!!!!!
μόνο αν δεν μπορεί δικαιολογείται !
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Κοίτα αυτά είναι συνήθειες διαφορετικές. Δεν κάνω μπάνιο για να χαλαρώσω, κάνω για να καθαρίσω. Κι όταν λέμε μπάνιο, εννοώ ντουζάκι (μαλλιά-σώμα κανονικά), μέσα σε 10 λεπτά έχω τελειώσει. Πολύ σπάνια μου την βαράει και γεμίζω όλη την μπανιέρα, ρίχνω μέσα κάνα αφρόλουτρο κι αράζω καμιά ώρα. Αυτό είναι όντως χαλάρωση! Αλλά το κάνω σπάνια, ούτε τόσο χρόνο έχω για αραλίκια στις μπανιέρες, ούτε πολύ όρεξη έχω να το κάνω!
Για ντουζακι μιλαω κι εγω..καθε φορα μετα την δουλεια αμεσως ντουζακι και μετα φαει.
.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Και γαμω τα θεματάκια. Αν δεν ήταν το γαμησι στη μέση θα έκανα μπανιο μία φορά στις 10 μέρες  :grin:  δόντια θα συνέχιζα κάθε μέρα επειδή είναι θέμα υγείας.
Οι γυναικες σε εσωσαν απο την απλυσια  :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Οτι δουλεια και να κανεις..παλι χρειαζεται γιατι χαλαρωνεις.

Ποτέ δεν έχω κάνει μπάνιο για να χαλαρώσω. Συνήθως κάνω το πρωί, μετά απο ξύρισμα και χέσιμο. Για χαλάρωμα μετά τη δουλειά διαβάζω μπου.κομ  :grin:


όποιος χέζει και δεν πλένει τον κώλο του .... είναι τραγικός !!!!!!
μόνο αν δεν μπορεί δικαιολογείται !

Χαρτομαντιλακια ρε τύπε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom