Νέα

Κατερίνα Καινούργιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy_Belarike
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 634K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Αρχισε να τραβελοφερνει από τα πολλα κοψε-ραψε η Κατερινα,περναν και τα χρονια....

θα γινει οπως γινεται σε ολες αυτες τις τελειωμενες που κυνηγανε χρημα . Αφου την γλεντήσουνε και αλλοι 20 αρηδες θα  βρει κανενα ματσο 60αρη λιγουρη και θα λεει οτι επιτελους βρηκα ωριμο αντρα να κανω οικογενεια  :grin:
 

Fansadox

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
268
Like
183
Πόντοι
1
Υποχρεωτικό για να είσαι πετυχημένη παρουσιάστρια οπωσδήποτε ξανθιά
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Αυτο το καημενο να δειτε πως θα εχει πολυ ασχημη πορεια στα προσωπικα της .

Απο τις συνεντευξεις που εχει δωσει και εχω δει το συμπερασμα που βγαζω ειναι οτι ειναι στριγκλα ....θα πρεπει να προσεχει μονο τον εαυτο της και δεν θα πρεπει να υπαρχει αλλος .....πιστευω οτι αυτο ειναι ολοφανερο μία που δεν της καθεται σχεση ....ειναι λυσσασμενη για γαμο ....και εχει καταντηση απο πουτσα σε πουτσα να γυρναει .

Συμφωνω με τον ririkonav  οτι σε καποια στιγμη καποιος 60αρης 70αρης θα της πει σε πατρευομαι και θα τρεξει ....και κατσε να δεις που δεν θα ειναι και Ελληνας .....

Διοτι στην Ελλαδα εχει περασει πλεον απο πολλα κρεβατια και κανενας γονος γνωστης οικογενειας δεν θα θελει να την βαλει στο σπιτι του .....

Αυτο εχει δειξει η ιστορια μεχρι τωρα
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Το πουταναριό ζεί και βασιλεύει και το κόσμο κυριεύει.
Τα έχουμε πεί παιδιά μην τα ξαναλέμε και κουράζουμε.
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Νομιζω οτι πρεπει πλεον να κυκλοφορει με σημαια Παναμα
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
θα της κανει τον κωλο φουγαρο ο Παναγοπουλος για  κανενα 3 μηνο  :pipa3: και μετα για χαρα  :hi:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Αυτή η κακομοιρα τωρα ονειρευεται γαμους και μετα τα λεφτα θα τρεχουν ποταμι  :cheesy: :cheesy:
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.454
Πόντοι
216
ποσες πουτσες εχει φαει αυτη...
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
ποσες πουτσες εχει φαει αυτη...
και γιατι να μην φαει;
ο μεσος χρηστης του μπουρδελα ποσες μουναρες (πουτανες) πολυ ανωτερες απο αυτον εχει γαμησει, που τις πληρωσε για να τις γαμησει μαλιστα γιατι αλλιως δεν θα τον κοιτουσαν ποτε;
τι διαφορετικο νομιζεις κανει αυτη;
εμεις εχουμε λεφτα και πληρωνουμε μουνια να γαμησουμε,
αυτη ειναι μουναρα και παιρνει λεφτα για να την γαμησουν γκομενοι που αλλιως δεν θα τους κοιτουσε
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.246
Like
34.807
Πόντοι
9.931
Ώρες ώρες πιστευω ότι κατι δεν παει καλα με τους πλούσιους, 29 χρονών και αντι να σκίζει τίποτα πιτσιρίκια δυο-δυο μαζι και να αλλάζει κάθε εβδομάδα αλλα, πάει και κάνει σχέση με την 5 χρόνια μεγαλύτερη του Καινούργιου που είναι και κατά 90% πλαστικοποιημενη :idiot: :uglystupid: :headbang: :jerking:
Και στην τελικη οκ για καποιο λόγο καυλώνεις με το πλαστικό, πήγαινε την στις Μαλδίβες, Μπαχάμες ξέρω εγω ξεφτίλισε την και γύρνα πίσω δωσε της και ενα αποχαιρετιστήριο δωράκι και απο εδω πανε κι αλλοι, τη μου την κυκλοφορείς και γίνεσαι ρόμπα στο Hello και στα άλλα περιοδικά.
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Ώρες ώρες πιστευω ότι κατι δεν παει καλα με τους πλούσιους, 29 χρονών και αντι να σκίζει τίποτα πιτσιρίκια δυο-δυο μαζι και να αλλάζει κάθε εβδομάδα αλλα, πάει και κάνει σχέση με την 5 χρόνια μεγαλύτερη του Καινούργιου που είναι και κατά 90% πλαστικοποιημενη :idiot: :uglystupid: :headbang: :jerking:
Και στην τελικη οκ για καποιο λόγο καυλώνεις με το πλαστικό, πήγαινε την στις Μαλδίβες, Μπαχάμες ξέρω εγω ξεφτίλισε την και γύρνα πίσω δωσε της και ενα αποχαιρετιστήριο δωράκι και απο εδω πανε κι αλλοι, τη μου την κυκλοφορείς και γίνεσαι ρόμπα στο Hello και στα άλλα περιοδικά.
Αχ βρε αγόρι μου είσαι λίγο αφελής, με όλο τον σεβασμό. Δεν καταλαβαίνεις γιατί την θελει ο μικρός;; Για να την δείξει . Για να την κυκλοφορήσει και να σκάσουν όλοι. Για να το παίξει γαμιάς γιατί άλλο. Για να έχει να περηφανεύεται ότι είχε μέχρι και την Καινούριου. Ο τζώρτζογλου που παίζει κάπου μπάλα , γιατί νομίζεις ότι κυνηγάει αυτές τις ''διάσημες''. Για να το παίζει γαμιάς στους φίλους τους. Όλα για την εικόνα γίνονται φίλε μου, ο μικρός ξέρει ότι δεν θα κρατήσει, δεν είναι χαζός, αλλά ξέρει ότι έχει μόνο να κερδίσει τώρα. Μην ξεχνάς δεν έχει και παιδί αυτή , οπότε όποτε θέλει την παρατάει και δεν της δίνει μια.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.246
Like
34.807
Πόντοι
9.931
Αχ βρε αγόρι μου είσαι λίγο αφελής, με όλο τον σεβασμό. Δεν καταλαβαίνεις γιατί την θελει ο μικρός;; Για να την δείξει . Για να την κυκλοφορήσει και να σκάσουν όλοι. Για να το παίξει γαμιάς γιατί άλλο. Για να έχει να περηφανεύεται ότι είχε μέχρι και την Καινούριου. Ο τζώρτζογλου που παίζει κάπου μπάλα , γιατί νομίζεις ότι κυνηγάει αυτές τις ''διάσημες''. Για να το παίζει γαμιάς στους φίλους τους. Όλα για την εικόνα γίνονται φίλε μου, ο μικρός ξέρει ότι δεν θα κρατήσει, δεν είναι χαζός, αλλά ξέρει ότι έχει μόνο να κερδίσει τώρα. Μην ξεχνάς δεν έχει και παιδί αυτή , οπότε όποτε θέλει την παρατάει και δεν της δίνει μια.

Σορρυ τυπε τι ακριβός να δείξει;;; Την γκόμενα που είναι φουλ πλαστική και την έχουν πηδήξει και παρατήσει καμιά 10αρια τουλάχιστον γκόμενοι γνωστοι και γυρευε ποσοι αγνωστοι;;

Να ήταν καμιά γκόμενα τύπου Δούκισσα Νομικού που έχει φυσική ομορφιά να το καταλάβω.
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Σορρυ τυπε τι ακριβός να δείξει;;; Την γκόμενα που είναι φουλ πλαστική και την έχουν πηδήξει και παρατήσει καμιά 10αρια τουλάχιστον γκόμενοι γνωστοι και γυρευε ποσοι αγνωστοι;;

Να ήταν καμιά γκόμενα τύπου Δούκισσα Νομικού που έχει φυσική ομορφιά να το καταλάβω.
Κοίτα συμφωνώ ότι δεν είναι Δούκισσα ή Αραβανη σε καμία μα καμία περίπτωση, αλλά εντάξει δεν την λες και τέρας, μην τρελαθούμε και όλας. Αυτός και για 2-3 μήνες να
την κρατήσει ( που τόσο θα κρατήσει σαν τον τελευταίο) θα έχει να λέει ότι είχε μια τέτοια ντίβα δίπλα του. Ξέρεις πως ανεβαίνεις στα μάτια όλων έτσι; Μόνο και μόνο που οι γνωστοί του, βλέπουν ότι κυκλοφορεί μια τέτοια γυναίκα, σκάνε απο την ζήλια τους και τον θαυμάζουν και έτσι κερδίζει πολλούς πόντους σε όλα.
ΥΓ. Ένα είναι το συμπέρασμα. Αν έχεις λεφτά γαμάς όποια θέλεις. Τελεία.
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
573
Πόντοι
301
Ώρες ώρες πιστευω ότι κατι δεν παει καλα με τους πλούσιους, 29 χρονών και αντι να σκίζει τίποτα πιτσιρίκια δυο-δυο μαζι και να αλλάζει κάθε εβδομάδα αλλα, πάει και κάνει σχέση με την 5 χρόνια μεγαλύτερη του Καινούργιου που είναι και κατά 90% πλαστικοποιημενη :idiot: :uglystupid: :headbang: :jerking:
Και στην τελικη οκ για καποιο λόγο καυλώνεις με το πλαστικό, πήγαινε την στις Μαλδίβες, Μπαχάμες ξέρω εγω ξεφτίλισε την και γύρνα πίσω δωσε της και ενα αποχαιρετιστήριο δωράκι και απο εδω πανε κι αλλοι, τη μου την κυκλοφορείς και γίνεσαι ρόμπα στο Hello και στα άλλα περιοδικά.

Μπορεί να του αρέσουν τα τραβελια μωρέ σιγά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom