Νέα

Κατερίνα Καινούργιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy_Belarike
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 634K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

delja

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2015
Μηνύματα
182
Like
8
Πόντοι
1
:humpleg:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    77,2 KB · Εμφανίσεις: 233

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Με τον μπούλη υιό Μαρινάκη.
 

Συνημμένα

  • kat3.jpg
    kat3.jpg
    159,7 KB · Εμφανίσεις: 58

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.738
Πόντοι
6.515
ασε το μωρο να βγαλει γεννια μωρη, τραβα να βρεις κανα καναλαρχη σαν τον μηνά ή τον μινω να βολευτεις  >:(
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
μεγαλο βρωμομουνο...
δεν την γαμαγα με τιποτα...ισως μονο κωλο για τιμωρια.

αισθητικη ΜΗΔΕΝ
θυληκοτητα μηδεν...

μυαλο μηδεν.....

μεγαλη καρ@@@@@  .... σαβουρα...τα παντα για τον σκοπο της, οχι με το ποιον γα@@ται...αλλα γενικα.
την γα@@@ ο δικηγορος καλα στο πανελ.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.246
Like
34.807
Πόντοι
9.931
Νομίζω η τύπισσα το έχει χάσει το τρενο, τουλάχιστον απο την α' κατηγορία φραγκατων ανδρών, αυτη το πολυ πολυ να την έχουν για κανα ξεχαρμανιασμα, εκτός αν πεσει καμια γκαστριά στην μέση οπότε κάποιος θα την φωρτωθει.
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
Νομίζω η τύπισσα το έχει χάσει το τρενο, τουλάχιστον απο την α' κατηγορία φραγκατων ανδρών, αυτη το πολυ πολυ να την έχουν για κανα ξεχαρμανιασμα, εκτός αν πεσει καμια γκαστριά στην μέση οπότε κάποιος θα την φωρτωθει.

Μόνο για ξεχαρμάνιασμα είναι φίλε.Το έγραφα και προχθές.Πρέπει να είσαι πολύ μαλάκας για να το πας σοβαρά με μια σαν και αυτήν ενώ έχεις λεφτά να κάνεις την καυλάντα σου με διαφορετική γκόμενα κάθε μέρα.Πάει τώρα και κωλοτρίβεται στο παιδάκι γιατί ο μπαμπάς του έχει λεφτά.Έχει πάρει πρέφα ότι η tv δεν έχει λεφτά πλέον και ψάχνει να βρει κάνα γαμπρό.Να πω την αλήθεια το δικηγόρο που ανέβασε το post στο fb τον θεωρούσα μαλάκα που κάθεται και ασχολείται με αυτά και μετά βγαίνει και στην τηλεόραση για να απολογηθεί αλλά μαγκιά του που βγήκε στην εκπομπή της και την έφτυσε
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
δεν την εφτυσε την γαμησε ακαποτα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.246
Like
34.807
Πόντοι
9.931
Καλο ειναι οταν εισαι ατομο με την οικονομική κατάσταση τύπου Μαρινακη να μην πλησιάζεις καθολου τετοιου ιδους γκομενες, εκει εξω υπαρχουν πολυ πιο ωραια μουνια απο την Καινουργιου και αρκετα μικρότερα, αυτες οι καριόλες ειναι ικανές να γκαστρωθουν και και να σου σκάσει μετα 4 μηνων εγκυος να σου ζηταει γαμους, αναγνωρίσεις τέκνου κλπ. Μια πανελιστρια δεν το ειχε κανει πριν μερικα χρονια σε εναν επιχειρηματια η εφοπλιστη μου διαφεύγει τωρα το όνομα της.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Καλο ειναι οταν εισαι ατομο με την οικονομική κατάσταση τύπου Μαρινακη να μην πλησιάζεις καθολου τετοιου ιδους γκομενες, εκει εξω υπαρχουν πολυ πιο ωραια μουνια απο την Καινουργιου και αρκετα μικρότερα, αυτες οι καριόλες ειναι ικανές να γκαστρωθουν και και να σου σκάσει μετα 4 μηνων εγκυος να σου ζηταει γαμους, αναγνωρίσεις τέκνου κλπ. Μια πανελιστρια δεν το ειχε κανει πριν μερικα χρονια σε εναν επιχειρηματια η εφοπλιστη μου διαφεύγει τωρα το όνομα της.

Τη Βάσια Λόη θα εννοείς. Παρουσιάστρια πρώην playmate
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
Καλο ειναι οταν εισαι ατομο με την οικονομική κατάσταση τύπου Μαρινακη να μην πλησιάζεις καθολου τετοιου ιδους γκομενες, εκει εξω υπαρχουν πολυ πιο ωραια μουνια απο την Καινουργιου και αρκετα μικρότερα, αυτες οι καριόλες ειναι ικανές να γκαστρωθουν και και να σου σκάσει μετα 4 μηνων εγκυος να σου ζηταει γαμους, αναγνωρίσεις τέκνου κλπ. Μια πανελιστρια δεν το ειχε κανει πριν μερικα χρονια σε εναν επιχειρηματια η εφοπλιστη μου διαφεύγει τωρα το όνομα της.

Εννοείται.Η πλάκα με κάτι τύπισσες σαν και αυτή είναι που θεωρούν ότι το σύμπαν τους χρωστάει κάτι.Έναν πλούσιο γαμπρό,μια καλή θέση στη δουλειά τους κτλ.Μόνο και μόνο επειδή έχουν ένα μουνί.Και μετά κατηγορούν τους άνδρες ότι είναι σεξιστές όταν όλη τους η ζωή βασίζεται στο πόσο ωραίες είναι.Και όταν ανοίγουν το στόμα τους δεν μπορούν να αρθρώσουν μια πρόταση ή να πουν κάτι που έχει αξία.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.246
Like
34.807
Πόντοι
9.931
Τη Βάσια Λόη θα εννοείς. Παρουσιάστρια πρώην playmate

Οχι δεν λεω αυτη αν και παντρεύτηκε εφοπλιστή, αυτη που λεω εγω ηταν πανεληστρια και οχι κεντρική παρουσιαστρια,  μελαχρινη ωραια αλλα οχι το κατι φοβερο, στην αρχη αυτος δεν ηθελε γαμους και παιδια, αφου γεννησε μετα απο καποιο διαστημα 1-2 χρονια νομιζω τον έψησε και την παντρεύτηκε...δεν μου ερχεται με τιποτα το ονομα της :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom