Νέα

Κατά τη γνώμη σας ποιό ειναι το πιο ολοκληρωμένο/επαγγελματικό Studio;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια ειναι κατα την γνωμη σας τα καλυτερα στουντιο της Αθηνας

  • Φυλης 104

    Ψήφοι: 63 48,8%
  • Σπυρου πατση 40

    Ψήφοι: 9 7,0%
  • Αθανασιας 3

    Ψήφοι: 6 4,7%
  • Βουρβαχη 19

    Ψήφοι: 7 5,4%
  • Κασσανδρας 3 κατω

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Κασσανδρας 3 πανω

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Κωνστα/λεως 94

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • θησεως 35

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λελλας καραγιαννη 35

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Αρειστομενους 72

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Πειραιως 121

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Βουλιαγμενης 83

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κηφισου 60

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Ιεροφαντων 9 Γκαζι

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Κηφισου 30

    Ψήφοι: 7 5,4%
  • Πειραιως 193

    Ψήφοι: 10 7,8%
  • Αντιοχειας 64

    Ψήφοι: 8 6,2%
  • Κωνστα/λεως 61

    Ψήφοι: 4 3,1%
  • Κροκεων 6

    Ψήφοι: 7 5,4%
  • Θησεως 40

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Σολωμου 32 κατω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κασσανδρας 4 κατω

    Ψήφοι: 6 4,7%
  • Κασσανδρας 4 πανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Βριλισσου 60 κατω

    Ψήφοι: 6 4,7%
  • Βριλισσου 60 πανω

    Ψήφοι: 6 4,7%
  • Φραντζη 47

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Κασσανδρας 6

    Ψήφοι: 9 7,0%
  • Ηλια ηλιου 82

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Σπυρου πατση 27

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Βριλισσου 42

    Ψήφοι: 11 8,5%
  • Ισμηνης 2

    Ψήφοι: 5 3,9%
  • Ηρωων πολυτεχνειου 37

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ιωαννινων 3

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κατεχακη 8

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Ιππωνακτος 14

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Σερβιων 26

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Θησεως 79

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Παιωνιου 10

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δροσοπουλου 95

    Ψήφοι: 6 4,7%
  • Ιπποκρατους144

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Τριγγετα 3

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Θαρυπου 10

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Βριλισσου 57

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κωνστα/λεως 130

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Θησεως 365

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Συγγρου144

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Κατεχακη 5

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Πειραιως 200

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Μεγ.αλεξανδρου133

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Κωνστα/λεως 80

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Κωνστα/λεως 94

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Πιπινου 118

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Χαλκιδικης 83

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Πειραιως 109

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Παπαδοπουλου 2

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Καρεα 30

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Ιακχου 7

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Βριλισσου 46

    Ψήφοι: 6 4,7%
  • Βριλισσου 55

    Ψήφοι: 4 3,1%
  • Βουλιαγμενης 68

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Βριλισσου 36

    Ψήφοι: 5 3,9%
  • Αχαρνων 106

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Βριλισσου 24

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Αχαρνων 85

    Ψήφοι: 2 1,6%
  • Αριστοτελους 6

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Αχαρνων 104

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αριστοτελους 177

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Αγ.μελετιου 37

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • Βριλισσου 42

    Ψήφοι: 11 8,5%
  • Δοξατου 2

    Ψήφοι: 4 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    129

Επισκέπτης
το club 22 ονομαζεται ετσι γιατι ειναι στον αριθμο 22 στην βουλιαγμενης!!μολις την πιασεις απο την αρχη,στο πρωτο φαναρι που θα συναντησεις θα στριψεις δεξια!!το στενακι που θα μπεις ειναι η βουρβαχη!!
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
Προσωπική άποψη
KATERINA
KOLONOU  30 - ISOGEIO
προς το παρόν ειναι σε ρεπο
μερικεσ φορεσ αναπληρώνει καποιεσ κοπέλες
αλλα θα επανελθει!!
φυσικά Ελληνίδα και με άποψη
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Προσωπική άποψη
KATERINA
KOLONOU  30 - ISOGEIO
προς το παρόν ειναι σε ρεπο
μερικεσ φορεσ αναπληρώνει καποιεσ κοπέλες
αλλα θα επανελθει!!
φυσικά Ελληνίδα και με άποψη

εχεις παει ποτε?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
αχαχαχαχα..........χωωωωωωωωωωωωω με εστειλες ρε τρελοκοκολογκε!χαχαχαχαχαχα

ειμαι σιγουρος οτι δεν εχει παει αλλα ανεξαρτητα απο αυτο προτεινει.
ασε που δεν ειναι στουντιο το μαγαζι
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ειπα να παω σε μπουρδελο-στουντιο για να γαμησω για 1η φορα!πως το βλεπετε?βεβαια εχω διλημμα:ποιο απο τα 3 προτεινετε για 1η φορα?Αθανασιας Παγκρατι , Λ.Καρεα 20 ή  Βουρχαρη 19?

θησεως 365 τζιτζιφιες.....παρε μια μιλφ ρωσιδα σαρανταρα την στεφανια για να παρεις τις σωστες αρχες και μετα ξεκινα με τις πιο πιτσιρικες και οταν αποκτησεις 5,6 εμπειριες χτυπα και μια τριγγετα να νιωσεις την απολυτη σεξουαλικη στουντιοπροκληση που ακουει στο ονομα"ισαμπελλα"
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Φιλε kingoffuck πρεπει επισης να γνωριζεις οτι αν ειναι εμφανες οτι εισαι πιτσιρικος,π.χ αν εισαι μικροκαμωμενος δεν εχεις βγαλει καθολου γενια κλπ,τοτε ειναι αρκετα πιθανο να μην σου επιτρεψουν να γαμησεις  ειτε σε μπουρδελο ειτε σε στουντιο.Στο λεω για να εισαι προετοιμασμενος.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
θησεως 365 τζιτζιφιες.....παρε μια μιλφ ρωσιδα σαρανταρα την στεφανια για να παρεις τις σωστες αρχες και μετα ξεκινα με τις πιο πιτσιρικες και οταν αποκτησεις 5,6 εμπειριες χτυπα και μια τριγγετα να νιωσεις την απολυτη σεξουαλικη στουντιοπροκληση που ακουει στο ονομα"ισαμπελλα"

Στεφανία απλά φ ο β ε ρ ή!
Κάποια πρωινά πάιζει και στο Δροσοπούλου 95. Πέρσυ την είχα βρεί και στη Παιωνίου και στη Βριλησσού 57. Φέτος μόνο Θησεώς 365 και Δροσοπούλου 95.
Νταρντάνα με ωραίες καμπύλες, με φοβερούς βύζους, άψογη συμπεριφορά, γλυφει πολυ ωραία (και τις μπάλλες) και έχει πανέμορφα πράσινα μάτια...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Aπο άποψη υπηρεσιών αλλά και καθαριότητας και ντεκόρ θα έλεγα (μέχρι και αυτή την στιγμή τουλάχιστον γιατί και αυτά έχουν σκαμπανεβάσματα) είναι το Δροσοπούλου 97 (αλλά και το 95). Της Παιωνίου 10 απο άποψη πολλών όμορφων κοριτσιών και σε πολλά τακτικά διαστήματα με το Κεφαλληνίας 75 (τώρα για παράδειγμα η Παιωνίου έμεινε 'στάσιμη' η δε Κεφαλληνίας που πέρασα χτές και προχτές είχε λουκέτο στην πόρτα). Επίσης μην ξεχνάμε και την Φραντζή 47 που φέρνει αστεράκια κατα καιρούς και είναι περιποιημένος χώρος.

μην ξεχναμε και την καρεα 30 για τον πολυ ωραιο χορο και τις κατα καιρους ωραιες τσεχες που φερνει....βεβαια 60 γιουρια αλλα κανεις και μπανακι και δεν ειναι καθολου βιαστικοι με τους πελατες...

Υ.Γ. ξεχασα να αναφερω οτι εχω την εταιρεια απεναντι και κανω διαφημιση μπας και αρπαξω πελατεια απο απεναντι!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
για αυτο στην δαφνη ισμυνης 2 τη γνωμη εχετε?
 
OP
OP
K

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε kingoffuck πρεπει επισης να γνωριζεις οτι αν ειναι εμφανες οτι εισαι πιτσιρικος,π.χ αν εισαι μικροκαμωμενος δεν εχεις βγαλει καθολου γενια κλπ,τοτε ειναι αρκετα πιθανο να μην σου επιτρεψουν να γαμησεις  ειτε σε μπουρδελο ειτε σε στουντιο.Στο λεω για να εισαι προετοιμασμενος.
δηλαδη τι εννοεις?πως πρεπει να ειμαι?και κατι ακομα:πλεον η φραντζη 47 θεςρειται απο τα καλα?γιατι εχω βαλει στο ματι την αγαπη που δουλευε παλια βουρβαχη και τςρα δουλευει εκει απο οσο ξερω!ε?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
δηλαδη τι εννοεις?πως πρεπει να ειμαι?και κατι ακομα:πλεον η φραντζη 47 θεςρειται απο τα καλα?γιατι εχω βαλει στο ματι την αγαπη που δουλευε παλια βουρβαχη και τςρα δουλευει εκει απο οσο ξερω!ε?

εννοω οτι μερικοι 17χρονοι δειχνουν σαν να ειναι 19-20 χρονων οποτε δεν εχουν προβλημα να μπαινουν σε στουντιο και μπουρδελα.αντιθετως αν εισαι και φαινεσαι 16 χρονων τοτε ειναι πολυ πιθανο να φας πορτα αφου συμφωνα με τον νομο πρεπει να εισαι 18+ για να σε δεχτει η πουτανα...
μου εχει τυχει αρκετες φορες να ειμαι σε μπουρδελο και σε στουντιο και η τσατσα να μην βαζει μεσα πιτσιρικαδες.
οσο για την αγαπη δεν εχω προσωπικη εμπειρια αλλα φιλος που την ειχε παρει ειχε μεινει πολυ ευχαριστημενος και γενικα εχουν  ακουστει αρκετα καλα για αυτην στο σαιτ.

δοκιμασε και δεν εχεις τιποτα να χασεις...καλα γαμησια
 
OP
OP
K

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
thanks!εγω παντως φαινομαι για οσο ειμαι:17αρης!τι να σου πω δεν ξερω θα δειξει.παντως ξερω ατομα ειτε μικροτερα απο εμενα ειτε της ιδιας ηλικιας που φαινονται σαν εμενα η μικροτεροι εμφανισιακα και εχουν παει και δεν τους ειπε και κανεις τιποτα.αν υπαρχει χρημα στην μεση...συμφωνεις???η τσατσα θα κανει ευκολα τα στραβα ματια!50 ευρω δεν ειναι και λιγα...και σκεψου οτι μετα μπορει να θελω να πηγαινω συνεχεια οποτε ποιος θα ειναι ο κερδισμενος τοτε?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
thanks!εγω παντως φαινομαι για οσο ειμαι:17αρης!τι να σου πω δεν ξερω θα δειξει.παντως ξερω ατομα ειτε μικροτερα απο εμενα ειτε της ιδιας ηλικιας που φαινονται σαν εμενα η μικροτεροι εμφανισιακα και εχουν παει και δεν τους ειπε και κανεις τιποτα.αν υπαρχει χρημα στην μεση...συμφωνεις???η τσατσα θα κανει ευκολα τα στραβα ματια!50 ευρω δεν ειναι και λιγα...και σκεψου οτι μετα μπορει να θελω να πηγαινω συνεχεια οποτε ποιος θα ειναι ο κερδισμενος τοτε?

δεν ειναι ετσι απλο γιατι αν παιζει και ενας ασφαλιτης στο μαγαζι την ωρα που σε βαζει στο δωματιο τοτε την γαμησε.
τιποτε δεν ειναι σιγουρο,εχω δει και εγω να βαζουν μεσα ανηλικους που φαινονταν.
στο ειπα απλα για να εισαι προετοιμασμενος
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
kingofuck............θα σου προτεινα πρωτα να τα εφτιαχνες με καμμια κοπελα στην ηλικια σου,εννοω ουτε πολυ μικροτερη αλλα ουτε και πολυ μεγαλυτερη.αν τα ειχατε κανα χρονο,και παρθενα να ηταν δεν παει να πει οτι δε θα κανατε ποτε σεξ μαζι καποια στιγμη...απλα το θεμα ειναι να μην της το δειχνεις συνεχεια οτι θες να την μαμησεις...γιατι τοτε μπορει να καταλαβει οτι τη θες για αυτο το λογο και μονο...αλλα αν πας ε μπουρδελο πριν κανεις σεξ με τη μελλοντικη κοπελα σου,να μην της το παιζεις μαμιας και ετσι....απλα να αφησεις τα πραγματα να κυλησουν ομαλα...και μπορει να μαμησεις εκει που δεν το περιμενεις...οι γκομενες εχουν πιο πολλες καυλες απο εσενα.....γενικα εμας..απλα δεν το δειχνουν τοσο ευκολα οσο εμεις..σε μας φαινεται..για ευνοητους λογους..αρα μην σκεφτεσαι το ενδεχομενο να αργησει να σου κατσει γκομενα........γεια χαρα!
 

Επισκέπτης
να ξεκινησειs απο βουρβαχη 19 και παρε την ευα πιστευω οτι θα σε καλυψει παντωs η αποψη μου ειναι οτι πρεπει να τηs πειs οτι ειναι η πρωτη φορα.Καλο βολι και ολλα θα παν καλα.
 
OP
OP
K

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
πως ειναι η ευα εμφανισιακα?ηλικια?
 
OP
OP
K

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
kingofuck............θα σου προτεινα πρωτα να τα εφτιαχνες με καμμια κοπελα στην ηλικια σου,εννοω ουτε πολυ μικροτερη αλλα ουτε και πολυ μεγαλυτερη.αν τα ειχατε κανα χρονο,και παρθενα να ηταν δεν παει να πει οτι δε θα κανατε ποτε σεξ μαζι καποια στιγμη...απλα το θεμα ειναι να μην της το δειχνεις συνεχεια οτι θες να την μαμησεις...γιατι τοτε μπορει να καταλαβει οτι τη θες για αυτο το λογο και μονο...αλλα αν πας ε μπουρδελο πριν κανεις σεξ με τη μελλοντικη κοπελα σου,να μην της το παιζεις μαμιας και ετσι....απλα να αφησεις τα πραγματα να κυλησουν ομαλα...και μπορει να μαμησεις εκει που δεν το περιμενεις...οι γκομενες εχουν πιο πολλες καυλες απο εσενα.....γενικα εμας..απλα δεν το δειχνουν τοσο ευκολα οσο εμεις..σε μας φαινεται..για ευνοητους λογους..αρα μην σκεφτεσαι το ενδεχομενο να αργησει να σου κατσει γκομενα........γεια χαρα!
ευχαριστω για τις συμβουλες σου...βεβαια δεν πολυκαταλαβα τι σχεση εχει η μελλοντικη κοπελα μου με το αν θα παω σε στουντιο...αν εχεις ορεξη εξηγησε το λιγο καλυτερα γιατι ψιλομπερδευτηκα.thanks
 

alex0444

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
42
Like
8
Πόντοι
0
Ποιο κατα την γνωμη σας και τις εμπειριεσ που εχετε ειναι το ποιο πολυτελές??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom