Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Γειά σας παιδιά.είμαι ένας άπειρος γενικά στο ερωτικό ραντεβού.Μίλησα τηλεφ.απο αγγελιοφόρο με μία κοπέλα .Μου ειπε ότι είναι 28 μελαχρινή απο περιοχή Θερμη.το κινητό τελειώνει σε 676. Ξέρει να μου πεί κανεί κάτι παραπανω για τη κοπέλα αύτη΄Ευχαριστω!
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Ελα ρε παιδιά όλοι χαθήκατε.μια πληροφορία ζήτησα!κανείσ δε γνώρισε το μώρακι που αναφέρω ποιό πανω για να μου πει πωσ ειναι και τι κάνει.Αν γνωίζετε κατί πείτε....
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
φίλε εγώ το έχω πει πολλές φορές εδώ ότι έχω πολύ αρνητική γνώμη (εκ πείρας) για τις αγγελίες από εφημερίδα γενικότερα. Πλέον είναι ρουλέτα η φάση, πολύ δύσκολο να βρεις κάτι καλό. και την συγκεκριμένη κοπέλα δεν την ξέρω, ποτέ δεν έχω ακούσει για κάποια προς θέρμη και μου κάνει εντύπωση.
 

gnffilos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες πειτε τιποτα καλο για Σαλονικη....για σημερα..κανα στριπ ή callgirl ή οτι αλλο :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
για call girl πρέπει να ξέρεις η να έχεις κονε αν δεν έχεις γάματα
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα οσο τα παρουσιαζετε,ο πιο ευκολος τροπος για να βρεις cg ειναι μεσο εφημεριδας (φυσικα και θα ειναι προτιμοτερο να εχετε κονε με καποιο κυκλωμα η με καποιος γνωστους τελος παντων που θα σας δωσουνε κατι που ειναι σπεσιαλ αλλα κυκλοφορει σε περιορισμενο κυκλο και τις περισσοτερες φορες ειναι ελληνικης προελευσης..)
Με τις αγγελιες κατα 90% τα τηλεφωνα για γνωριμιες κλπ ανηκουν σε γραφεια που θα σας προτεινουν 2-3 κοπελες,  οι περισσοτερες ειναι απο ουκρανια-τσεχια 20-30 ετων,απο εμφανιση πρωσοπο δηλαδη δεν ειναι και θεες αλλα οκ. εξαλου με 90-100 ευρω που παιρνουνε για το απλο προγραμμα μην περιμενετε και την μονικα μπελουτσι (μην ξεχναμε και κατι μπαζακια με city-toyrs να παιρνουν 250)
αλλα κατα μεγαλο ποσοστο εχουνε καλο σωματακι και θα σας ικανοποιησουνε με τις "υπηρεσιες"τους
βεβαια αν βαλουμε και τα 40 του ξενοδοχειου το ολο πανηγηρι βγαινει γυρω στα 130-150 ευρω και για τους περισσοτερους που εχουνε μισθους 600-700 ευρω ειναι δυσκολα τα πραγματα
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
χρονια πολλα σε ολους! Τι έγινε ρε παιδια δεν είναι κανείς απο θεσσαλονίκη να με ενημερώση για αυτή τη κοπέλα.μελαχρηνή απο Θέρμη ,μου ειπε στο τηλέφωνο ότι είναι 28,είχε αγγελία στον αγγελιοφόρο που το νουμερο τελείωνε σε 676.Πως είναι εξωτερικά και....γειά σε όλους.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Με τις αγγελιες κατα 90% τα τηλεφωνα για γνωριμιες κλπ ανηκουν σε γραφεια που θα σας προτεινουν 2-3 κοπελες,  οι περισσοτερες ειναι απο ουκρανια-τσεχια 20-30 ετων,απο εμφανιση πρωσοπο δηλαδη δεν ειναι και θεες αλλα οκ. εξαλου με 90-100 ευρω που παιρνουνε για το απλο προγραμμα μην περιμενετε και την μονικα μπελουτσι (μην ξεχναμε και κατι μπαζακια με city-toyrs να παιρνουν 250)
αλλα κατα μεγαλο ποσοστο εχουνε καλο σωματακι και θα σας ικανοποιησουνε με τις "υπηρεσιες"τους
βεβαια αν βαλουμε και τα 40 του ξενοδοχειου το ολο πανηγηρι βγαινει γυρω στα 130-150 ευρω και για τους περισσοτερους που εχουνε μισθους 600-700 ευρω ειναι δυσκολα τα πραγματα

Ναι αλλά όταν παίρνω τηλέφωνο εγώ σε γραφείο και τους λέω θέλω μία ΑΔΥΝΑΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΧΡΙ 25, μου λέει εντάξει και μου στέλνει, ΧΟΝΤΡΗ ΣΑΡΑΝΤΑΡΑ, φταίω εγώ να πάω να γαμήσω μετά αυτήν που μου μίλησε στο τηλέφωνο;Και έχουν και απαιτήσεις και το παίζουν ζόρικοι; Τα αρχίδια μου θα πάρουν! Θα σου πω εγώ μετά κυκλώματα και παπαριές και όλα γίνονται με σύσταση!Θα τους πάει λόρδα!
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
γεια σε όλους.τί γίνεται ρε παίδια, είπα να ρωτήσω και εγώ κατι απο την παρέα αλλά τσίφος η υπόθεση.τελικα ξέρει κανείς τίποτα για το μελαχρινό μωράκι που αναφέρνω ποιό πάνω.....περιμενω!κάποιος Θεσσαλονικιός συνάδελφος?
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Παιδια το ξενοδοχείο Αφροδίτη εξω από θεσσαλονίκη το ξέρετε?ειναι διακριτικο και εχεμυθο πείγε κανείς?
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
ξέρει κανείς να μου πει σχετικά με μια μελαχρινή απο θεσσαλονίκη με το όνομα Χριστίνα απο περιοχη Θέρμη.είχε αγγελία στο αγγελιοφόρο.μου είπε οτι είναι 28...τι γνωρίζει κανείς?...περιμενω και ευχαριστω!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
ξέρει κανείς να μου πει σχετικά με μια μελαχρινή απο θεσσαλονίκη με το όνομα Χριστίνα απο περιοχη Θέρμη.είχε αγγελία στο αγγελιοφόρο.μου είπε οτι είναι 28...τι γνωρίζει κανείς?...περιμενω και ευχαριστω!

γεια σε όλους.τί γίνεται ρε παίδια, είπα να ρωτήσω και εγώ κατι απο την παρέα αλλά τσίφος η υπόθεση.τελ ικα ξέρει κανείς τίποτα για το μελαχρινό μωράκι που αναφέρνω ποιό πάνω.....πε ριμενω!κάποιος Θεσσαλονικι ός συνάδελφος?

χρονια πολλα σε ολους! Τι έγινε ρε παιδια δεν είναι κανείς απο θεσσαλονίκη να με ενημερώση για αυτή τη κοπέλα.μελαχρηνή απο Θέρμη ,μου ειπε στο τηλέφωνο ότι είναι 28,είχε αγγελία στον αγγελιοφόρο που το νουμερο τελείωνε σε 676.Πως είναι εξωτερικά και....γειά σε όλους.

Ελα ρε παιδιά όλοι χαθήκατε.μια πληροφορία ζήτησα!κανείσ δε γνώρισε το μώρακι που αναφέρω ποιό πανω για να μου πει πωσ ειναι και τι κάνει.Αν γνωίζετε κατί πείτε....

Το κινητο τελειωνει σε 676 μου είπε οτι τη λεν Χριστίνα αλλα μάλλον ψεύτικο όνομα εχει αθτοκίνητο ειναι μελαχρινή και μενει μαλλον οπωσ καταλαβα προσ τη Θέρμη.μου πρώτηνε και ξενοδοχείο κατα τα μέρη εκείνα αλλα δε το θυμαμαι΄.αντε ρε παιδια ξέρει κανεισ τίποτα? τι ειναι?τι κανει?.σας ευχαριστω και περιμένω.

Φιλαράκι...

Θα έλεγα πως αν ΔΕΝ είσαι κεφάλας για να επαναλαμβάνεις συνέχεια την ίδια ερώτηση σχετικά με την συγκεκριμένη βιζιτού γκόμενα (που δηλώνει πως μένει στη Θέρμη - λέμε τώρα!) που έχεις κολλήσει μαζί της - που να την είχες γαμήσει κιόλας (!!!), τότε σίγουρα αρπάζεις ποσοστά για να την διαφημίζεις πλαγίως μέσα στο forum.

Διαλέγεις και παίρνεις:

1) ʼσχετος
2) Kεφάλας
3) Μιζαδόρος

Αν μάλιστα κρίνω από το προηγούμενο post που έστειλες:

να ρωτησω κατι.αν πας στη ρεσεψιόν και πεις θελω ένα δωμάτιο γεια τρίς ώρες σήγουρα θα σε δούν διαφορετικα .τί θα πουν είρθε να ξεκουραστεί .αν μετά έρθει το κορίτση δεν θα ρωτήσει που είσαι πως θα μπεί χωρίς να ρωτήσουν που πάει?.Ζητάν ταυτότητα?που είναι ποιο διακριτικά?

... θα σου πρότεινα να καθίσεις στο σπίτι και να ασχοληθείς με πράγματα πιο παραγωγικά, που σου ταιριάζουν. Με τα μαθήματά σου για παράδειγμα - τώρα στις διακοπές των χριστουγέννων ευκαιρία να κάνεις κι επανάληψη την άλγεβρα. Αφου δεν σε "παέι" το πουτανιλίκι, τι το κουράζεις?

Ήμαρτον πια!
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Συνάδελφοι χρόνια πολλα και καλή χρόνια.....ίσως τα πράγματα γίνουν καλύτερα και σε οτι αφορά το θέμα μας, αν και δύσκολα!!!Δυστυχως τα πραγματα στην πολη μας είναι σχετικά χάλια, ίσως όμως με την είσοδο Βουλγαριας και Ρουμανίας στην Ε.Ε να δούμε κι εμείς εδώ μια ασπρη μέρα....μετα απο ενα εξάμηνο στο site δεν μπορώ να πω πως βρήκαμε κατι το καταπληκτικό,νομίζω όμως πως δώθηκαν αρκετές πληροφορίες....καλα να είμαστε όλοι και του χρόνου και ποτέ δεν ξέρεις...όσο για συναγωνιστες που παρακολουθουν μονο ας κάνουν τον κόπο να δίνουν πληροφόρηση....τα λεμε σύντομα και με νέα!!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Φιλαράκι...

Θα έλεγα πως αν ΔΕΝ είσαι κεφάλας για να επαναλαμβάνεις συνέχεια την ίδια ερώτηση σχετικά με την συγκεκριμένη βιζιτού γκόμενα (που δηλώνει πως μένει στη Θέρμη - λέμε τώρα!) που έχεις κολλήσει μαζί της - που να την είχες γαμήσει κιόλας (!!!), τότε σίγουρα αρπάζεις ποσοστά για να την διαφημίζεις πλαγίως μέσα στο forum.

Διαλέγεις και παίρνεις:

1) ʼσχετος
2) Kεφάλας
3) Μιζαδόρος

Αν μάλιστα κρίνω από το προηγούμενο post που έστειλες:

... θα σου πρότεινα να καθίσεις στο σπίτι και να ασχοληθείς με πράγματα πιο παραγωγικά, που σου ταιριάζουν. Με τα μαθήματά σου για παράδειγμα - τώρα στις διακοπές των χριστουγέννων ευκαιρία να κάνεις κι επανάληψη την άλγεβρα. Αφου δεν σε "παέι" το πουτανιλίκι, τι το κουράζεις?

Ήμαρτον πια!
Συμφωνώ απολύτως
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Συναγωνιστές χρόνια πολλά και απο μένα πανω απο όλα υγεία και σας εύχομαι ολόψυχα ένα ευτυχισμένο και δημιουργικό 2007.

 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
To ξενοδοχειο Αφροδιτη φιλε μου ειναι κορυφη πολυ καθαρο και εχεμυθο,και φτηνο για την παροχη του.οταν μπαινεις και πας στην ρεσεψιον το παλικαρι δεν σε κοιταει καν στα ματια σου δινει κατευθειαν το κλειδι οταν τελιωσεις πας και πληρωνεις και φευγεις, μονη συνομιλια που εχεις με τον υπαλληλο ειναι...καλησπερα...καληνυχτα,,,στο συστηνω φουλ!!
 

KaiserSoze

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να πιστέψω πάντως ρε παιδιά ότι δεν παίζει τίποτα το σπέσιαλ Θεσσαλονίκη. Ήμαρτον που λέει και ο Γεωργίου, εδώ έχω δεί φοβερά νιαμού σε επαρχιακές πόλεις σε στριπτιτζάδικα Γ' κατηγορίας (θα ποστάρω σχετικά για το συγκεκριμένο). Απλά προφανώς ότι υπάρχει είναι μπιζμπιζέ και για να το βρείς θα πρέπει να έχεις καλά κονέ.

Όσο για εμάς που δεν έχουμε καλά κονέ, μάλλον θα την βγάλουμε σε βρώμικα σεντόνια με πατσαβούρες και 20 ευρώ.

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω απ'όλα.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
geia sas filarakia,,,,eimai neos sto site...exw empeiries apo thessaloniki polles...sindika exei mi apoli kali...olga ti lene apo ekswteriko,.,,,,super kavla to mwro....kai kala masaz prosferoun alla exei kai perissotera...i olga einai apla apistefti..i ntaniela pou lene kapoioi stin katsimidi einai aplws kali....den pane xamena isws ta lefta sou...kavliara...kai  to euxaristiotan..aftoi paizei kai san zeugari otan den doulevei.........alitheia kanena zeugari kserete gia kami akali fasi?

Aφού είσαι νέος στο forum, για αρχή καλώς ήρθες. Σαν συνέχεια, καλό θα ήταν να διαβάσεις ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ τους κανόνες λειτουργίας του forum στο παρακάτω link:


Eκεί θα βρείς το ακόλουθο χαρακτηριστικό και βασικό:

"...Απαγορεύεται αυστηρά η δημοσίευση κειμένων με χρήση greeklish. Παρακαλούμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες και μόνο. Σε περίπτωση δημοσίευσης σε greeklish, ο/η συντάκτης/τρια της δημοσίευσης θα ειδοποιηθεί για το διαθέσιμο χρόνο που έχει να επεξεργαστε ί την δημοσίευσή του/της στα ελληνικά. Σε περίπτωση που δεν επεξεργαστε ί την δημοσίευσή του/της, η δημοσίευση θα διαγράφεται . Όποιοι/ες χρειάζονται ορθογραφική βοήθεια στις δημοσιεύσει ς τους υπάρχει το δωρεάν πακέτο εφαρμογών γραφείου Open office το οποίο περιλαμβάνε ι επεξεργαστή κειμένου και λειτουργεί σε όλες τις πλατφόρμες (Microsoft Windows, Solaris, Linux, Μac OS). Όποιοι/ες έχουν πρόβλημα με την εμφάνιση των Ελληνικών στο σύστημά τους μπορούν να ζητήσουν τη βοήθειά μας..."
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας φιλαρακια....λοιπον ειμαι νεοσ στο σιτε....
εχς αρκετεσ εμεπιριες ομωσ....συνδικα εχει μια πολυ καλη..την ολγα....σουπερ..ολα τα λεφτα....οσο για την ντανιελα που λενε καποιοι απλα ειναι καλη...το γουσταρει το σεξ και παιζει και με ζευγαρια οταν δεν δουλευει.....αληθεια τιποτα καλο για ζευγαρια?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
γεια σας φιλαρακια....λοιπον ειμαι νεοσ στο σιτε....
εχς αρκετεσ εμεπιριες ομωσ....συνδικα εχει μια πολυ καλη..την ολγα....σουπερ..ολα τα λεφτα....οσο για την ντανιελα που λενε καποιοι απλα ειναι καλη...το γουσταρει το σεξ και παιζει και με ζευγαρια οταν δεν δουλευει.....αληθεια τιποτα καλο για ζευγαρια?
Ρε παιδια...
μην μπερδευετε τα threads  με διαφορετικα θεματα. Φιλε μου
πες οτι θελεις εδω για τη Ντανιελα που το ευχαριστιεται, αλλα καλο θα ηταν να πεις τις εντυπωσεις σου απο συνδικα στο thread για τα μασατζιδικα της πολης. για να ειναι πιο ευκολη και η πληροφορηση ολων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom