Νέα

Καλό αγόρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna2004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ναι φλες το ζητάω επίμονα ακόμα. Τι είναι καλό παιδί. Ο μαλα..κας; Ο ήρεμος. Ο καλός εραστής; Ο υπομονετικός;
Και αφού ζητάει η μαριάννα καλό παιδί γιατί δεν τα βρήκε με τον καλό πιστιλιστή που είναι΄και όμορφος όπως μας δήλωσε η ίδια; Και απαντώ στην ερώτησή μου γιατί δεν θέλει ένα καλό παιδί ..(κάτι άλλο θέλει)
ενα καλο κ**λι μηπως?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Πες το ολοκληρο mimikos.

Πετυχα την κορουλα σας να ψαχνει για καλο αγορι!

Γιαυτο λεμε και η πουτσα καλη ειναι, ποιος μπλεκει με παντρειες.  :2funny:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
[size=15pt]marianna θα υποθεσω το εξης, πες τωρα οτι τα βρισκουμε και κανουμε σχεση. και μια μερα με πας στους γονεις σου για να με συστησεις, και με ρωτανε παιδι μου απο που γνωριστηκατε με την κορουλα μου; αντε τωρα να τους εξηγησεις οτι ημουν σε ενα site που λεγεται bourdela.com στο οποιο εψαχνα για μπουρδελα και εκει πετυχα την κορουλα σας...[/size]
χαχαχαχα να και κατι καλο!
 

Επισκέπτης
και θα πει ο μπαμπάς μπουρδέλο γίναμε και αφού θα αγριέψει ο μπαμπάς τα παιδιά θα την κάνουν από την Ακρόπολη.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εγώ, πάντως, θα ήθελα λέει, να ποστάρει η Μαριάννα "δείγματα" από φωτογραφίες της και να είναι, λέει, ΦροσάκιΧ2...Να δω τί τούμπες θα γίνουν τότε!!! :boobies: :rockon:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
εγω φανταζομαι την μαριαννα το βραδυ με τις φιλες της, (αμα εχει κιολας) να τους λεει κοριτσια αφηστε σημερα μου την πεσανε πανω απο 200 αντρες, και ολοι ενας και ενας... τωρα πλεον ειμαι διασημη, εχω παρει την υπερτατη επιβεβαιωση, μου φυγανε ολες οι ανασφαλειες... σουπερ κοριτσια που να σας τα λεω... ειμαι η καλυτερη...
και να της απαντησουν:
ξεχασες μια μικρη λεπτομερεια...
και να απαντησει η μαριαννα:
τι?
και να της πουνε:
ολα αυτα καλα, αλλα ακομη αγαμητη εισαι !!!!!!!!!!!
[size=15pt]ολα αυτα καλα, αλλα ακομη αγαμητη εισαι !!!!!!!!!!!
[/size]
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εγω φανταζομαι την μαριαννα το βραδυ με τις φιλες της, (αμα εχει κιολας) να τους λεει κοριτσια αφηστε σημερα μου την πεσανε πανω απο 200 αντρες, και ολοι ενας και ενας... τωρα πλεον ειμαι διασημη, εχω παρει την υπερτατη επιβεβαιωση, μου φυγανε ολες οι ανασφαλειες... σουπερ κοριτσια που να σας τα λεω... ειμαι η καλυτερη...
και να της απαντησουν:
ξεχασες μια μικρη λεπτομερεια...
και να απαντησει η μαριαννα:
τι?
και να της πουνε:
ολα αυτα καλα, αλλα ακομη αγαμητη εισαι !!!!!!!!!!!
[size=15pt]ολα αυτα καλα, αλλα ακομη αγαμητη εισαι !!!!!!!!!!!
[/size]
Ε το τελευταιο διορθωνεται...!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
τι θες εσυ εδω?  γυρνα γρηγορα "σπιτι"   (Ταυλανδη sex trip..) :rockon: :rockon:

συντροφε kostasf16 μηπως θα επρεπε να την στελναμε στα gogo της παταγιας για να παρει μαστερ, και μολις αποφοιτησει να ξαναγυρισει? αμα ξαναγυρισει βεβαια επειδη για μεταξεταστεα την βλεπω να μενει για παρα πολλα χρονια...

α ρε ελληνιδες, οταν εβρεχε μυαλο κρατουσατε ομπρελες !!!
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μαρριαννο και για να μη ξεχνιομαστε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:to be continued.......
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Που εισαι ρε μαριανα τι εγεινε βρηκες κανα καλο παιδι? :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
[size=15pt]marianna θα υποθεσω το εξης, πες τωρα οτι τα βρισκουμε και κανουμε σχεση. και μια μερα με πας στους γονεις σου για να με συστησεις, και με ρωτανε παιδι μου απο που γνωριστηκατε με την κορουλα μου; αντε τωρα να τους εξηγησεις οτι ημουν σε ενα site που λεγεται bourdela.com στο οποιο εψαχνα για μπουρδελα και εκει πετυχα την κορουλα σας...[/size]
:rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
marianna2004

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
χα χα καλο !αλλα δεν ειναι αναγκη να εξηγω στους γονεις μου τα παντα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom