Νέα

Καλλιθέα: Επίθεση με βιτριόλι δέχτηκε 34χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την 35χρονη που κατηγορείται για την επίθεση;

  • Θα αθωωθεί

    Ψήφοι: 12 4,5%
  • Θα καταδικαστεί σε 1-4 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 48 17,8%
  • Θα καταδικαστεί σε 5-10 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 137 50,9%
  • Θα καταδικαστεί σε ισόβια

    Ψήφοι: 20 7,4%
  • Θα την κλείσουν σε ψυχιατρείο

    Ψήφοι: 52 19,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    269

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
καποιες σκεψεισ..

α)τισ επιθεσεις με βιτριολι,συνηθως τις κανανε γυναικες προς γυναικεσ.κ ο ποιο συνηθισμενος λογος,ηταν οτι η παθουσα,το θυμα,την ειχε πεσει,η ειχε "ενδωσει", στο αντρα,γκομενο, η οτι αλλο,τη επιτηθεμενης..

β)34 χρονη....με φουλ ταξιδια στο εξωτερικο....με αγορα σπιτιου πριν 1,5 χρονο(χωρις την βοηθεια γονιων)...κλπ...
πραγματα που μια συνηθυσμενη 34 χρονη,ουτε στα ονειρα της δεν τα βλεπει ..

τα συμπερασματα δικα σας...

κ μην αρχισετε τησ μαλακιες...θεση δεν παιρνω....απλα παραθετω γεγονοτα..
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Nitro δεν ξανασχολούμαι μαζί σου. ΣΙΧΑΜΑ Α ΣΙΧΑΜΑ. που θα βάλεις λόγια που δεν είπα και δεν εννουσα.

Ε σίχαμα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Nitro αμόρφωτο γελοίο ΣΙΧΑΜΑ που δεν καταλαβαίνει ανάγνωση Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ και μου χώνει λόγια που δεν είπα. Σίχαμα.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.042
Like
1.826
Πόντοι
216

Φως φαναρι ηταν απορω με τους μαλακες μπατσους που ψαχναν στον περιγυρο της ... απο καποιον τα μασησανε γερα εν μεσο καραντινας εκει στο γραφειο με λαμογιο πρακτικες και εκφοβισμο λογο της κατασταστης ...

Οπως αναφερα και πιο πισω σε ολα σχεδον τα ασφαλιστικα γραφεια εχουν γκομενες κραχτες για ειδικες αποστολες ...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Φως φαναρι ηταν απορω με τους μαλακες μπατσους που ψαχναν στον περιγυρο της ... απο καποιον τα μασησανε γερα εν μεσο καραντινας εκει στο γραφειο με λαμογιο πρακτικες και εκφοβισμο λογο της κατασταστης ...

Οπως αναφερα και πιο πισω σε ολα σχεδον τα ασφαλιστικα γραφεια εχουν γκομενες κραχτες για ειδικες αποστολες ...

Ρε σεις, τεχνικά μιλώντας, πώς μπορεί κάποιος να σου φάει λεφτα μέσω σφαλιστικής; Τι είναι ακριβώς αυτό; Επειδή δεν ξέρω. Τι είδους προιν είναι τόσο αποδοτικό και καλά που μπορεις να την πατησεις;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
καποιες σκεψεισ..

α)τισ επιθεσεις με βιτριολι,συνηθως τις κανανε γυναικες προς γυναικεσ.κ ο ποιο συνηθισμενος λογος,ηταν οτι η παθουσα,το θυμα,την ειχε πεσει,η ειχε "ενδωσει", στο αντρα,γκομενο, η οτι αλλο,τη επιτηθεμενης..

β)34 χρονη....με φουλ ταξιδια στο εξωτερικο....με αγορα σπιτιου πριν 1,5 χρονο(χωρις την βοηθεια γονιων)...κλπ...
πραγματα που μια συνηθυσμενη 34 χρονη,ουτε στα ονειρα της δεν τα βλεπει ..

τα συμπερασματα δικα σας...

κ μην αρχισετε τησ μαλακιες...θεση δεν παιρνω....απλα παραθετω γεγονοτα..

Τι λες φίλε τολμάς να προσβάλλεις το αθώο θύμα μιας τέτοιας άνανδρης επίθεσης χωρίς οίκτο και πραγματικό κίνητρο σε μια γεμάτη καλοσύνη κοπέλα που θα μπορούσε να είναι η αδερφή μας η γυναίκα μας ή το κορίτσι στης διπλανής πόρτας.

Ελπίζω να έγινε αντιληπτό ότι απλά τρολάρω τους προχωρημένους ανοιχτόμυαλους φιλέσπλαχνους συμπολίτες μας!!!
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Nitro αμόρφωτο γελοίο ΣΙΧΑΜΑ που δεν καταλαβαίνει ανάγνωση Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ και μου χώνει λόγια που δεν είπα. Σίχαμα.

Μηπως εχωσα και εγω το ''καημενε'' χωρις να το πεις?
Εσκιζες καλτσον οτι δεν εχεις βρισει κανεναν να σου θυμισω

 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τι λες φίλε τολμάς να προσβάλλεις το αθώο θύμα μιας τέτοιας άνανδρης επίθεσης χωρίς οίκτο και πραγματικό κίνητρο σε μια γεμάτη καλοσύνη κοπέλα που θα μπορούσε να είναι η αδερφή μας η γυναίκα μας ή το κορίτσι στης διπλανής πόρτας.

Ελπίζω να έγινε αντιληπτό ότι απλά τρολάρω τους προχωρημένους ανοιχτόμυαλους φιλέσπλαχνους συμπολίτες μας!!!

Η γυναικα σου δεν θα μπορουσε να ηταν, το εχουμε καταλαβει
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.042
Like
1.826
Πόντοι
216
Ρε σεις, τεχνικά μιλώντας, πώς μπορεί κάποιος να σου φάει λεφτα μέσω σφαλιστικής; Τι είναι ακριβώς αυτό; Επειδή δεν ξέρω. Τι είδους προιν είναι τόσο αποδοτικό και καλά που μπορεις να την πατησεις;

Φιλε τα μεγαλυτερα λαμογια ειναι ασφαλιστες... Παντου το λενε εχουν φαει ενα καρο λεφτα !!! Ειδικα τις παλιες εποχες με δραχμη κτλπ ... που τα ειχαν ολοι μετρητα !!! 

Υπαρχουν πολλα θυματα εκει εξω περιπτωσαρες .... τις λενε και μολις τους καταλαβουν αρχιζουν με ειδικα σχεδια την επιθεση ... Η περιπτωσαρα δεν εχει καμια τυχη...


Οσο για πιθανους τροπους να σου φανε λεφτα ειναι π.χ να σου κανουν ασφαλεια αλλα να εισπραξουν αυτοι τα χρηηματα και να σου δωσουν πλαστο ασφαληστηριο ...

Αλλη απατη ειναι να σε πεισουν οτι τα λεφτα σου δεν ειναι ασφαλή στην τραπεζα πρεπει να τα παρεισ να τα επενδυσεις, να τα βγαλεις εξωτερικο ... Εχουν αυτοι τον τροπο ...


Η αρχη του καθε ασφαλιστη ειναι να κανει ανάλυση αναγκών του πελατη ... αναλογα με το στατους που εχει δλδ οικογενεια δουλεια περιουσια... Οποτε εκει οπως καταλαβαινεις μπορει καποιος να μαθει ευαίσθητες πληροφοριες !!! 
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Κάθε άλλο μια τέτοια θεά εκτός του ότι δεν είναι για τα κυβικά μου δεν θα μπορούσε να κατάγεται από το πανάσχημο σόι μου και να μένει στην φτωχογειτονιά μου.
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Ρε παιδιά το έχετε ξεφτιλίσει λίγο.
Δεν θα έπρεπε να μας ενδιαφέρει τόσο, άμα ήταν όμορφη η Όχι. Γούστα είναι αυτά.
Λες και η Κούνεβα που ήταν μια απλή  καθαρίστρια, δεν της έκαψε το βιτριόλι το σώμα και την ψυχή.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Κάθε άλλο μια τέτοια θεά εκτός του ότι δεν είναι για τα κυβικά μου δεν θα μπορούσε να κατάγεται από το πανάσχημο σόι μου και να μένει στην φτωχογειτονιά μου.
θεάάάάάά????????????Έλεος
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Κάθε άλλο μια τέτοια θεά εκτός του ότι δεν είναι για τα κυβικά μου δεν θα μπορούσε να κατάγεται από το πανάσχημο σόι μου και να μένει στην φτωχογειτονιά μου.
που την ειδες τη θεα ρε αγορι μου?
μια μετρια ελλεηνιδικη φατσα και σωμα ψιλοκαλο.
ποση χαμηλη αυτοεκτιμηση εχεις για να θεωρεις θεα τη μεση ελλεηνιδα και να μην τολμας να χυσεις στο στομα την ιδια σου τη γυναικα?
στα μπουρδελα εχεις γαμησει πολυ καλυτερες!
συνελθε!
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Sex pistol δεν είναι θέμα εμφάνισης είναι θέμα του που μπλέκεσαι, τι ζωή κάνεις, τι εχθρούς κάνεις και πόσοι σε φθονούν.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
που την ειδες τη θεα ρε αγορι μου?
μια μετρια ελλεηνιδικη φατσα και σωμα ψιλοκαλο.
ποση χαμηλη αυτοεκτιμηση εχεις για να θεωρεις θεα τη μεση ελλεηνιδα και να μην τολμας να χυσεις στο στομα την ιδια σου τη γυναικα?
στα μπουρδελα εχεις γαμησει πολυ καλυτερες!
συνελθε!

Ρε μάγκα μου σου έμεινε το αποστειρωμένο σεξ με την γυναίκα μου;

Μια χαρά είχαμε ξεσκιστεί πριν το γάμο, άμα μπει η κουλούρα πολλά αλλάζουν. Εσύ περνάς σε 2η μοίρα και την ζωή σου την ζεις για τα παιδιά σου. Ειρωνεύομαι τόση ώρα δεν το έχεις καταλάβει; Αφού το είπα πιο πάνω ότι είναι τρολ!!!

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
προσεχε εσυ απο την φρειδερικη    παιρνει ιδεες τωρα για πιθανα αντιποινα  :S :S :S :S
A μην το γελας καθολου

Την ειδα να χαμογελαει πονηρα διαβαζοντας την ειδηση
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Nitro δεν ξανασχολούμαι μαζί σου. ΣΙΧΑΜΑ Α ΣΙΧΑΜΑ. που θα βάλεις λόγια που δεν είπα και δεν εννουσα.

Ε σίχαμα.
ελα ρε συ....δωστου μια ευκαιρια ακομα,μπορει να ειναι καλο παιδι...κλειστου με πμ ενα ραντεβου χιλτον για ποτο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom