Νέα

Καλλιθέα: Επίθεση με βιτριόλι δέχτηκε 34χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την 35χρονη που κατηγορείται για την επίθεση;

  • Θα αθωωθεί

    Ψήφοι: 12 4,5%
  • Θα καταδικαστεί σε 1-4 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 48 17,8%
  • Θα καταδικαστεί σε 5-10 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 137 50,9%
  • Θα καταδικαστεί σε ισόβια

    Ψήφοι: 20 7,4%
  • Θα την κλείσουν σε ψυχιατρείο

    Ψήφοι: 52 19,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    269

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Εκτός από αυτό υπάρχει και το ενδεχόμενο της εμμονής: π.χ. κάποια με ψυχολογικά στον χώρο εργασίας να την έβλεπε ότι είχε καλύτερη μεταχείριση, ότι ήτανε πιο δημοφιλής κλπ.

δέχομαι συγχαρητήρια (σελίδα 45)
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
Όλες οι τρελές έχουν περάσει από Σαλονίκη....
 

Συνημμένα

  • vitrioli-kallithea-kai-oi-dyo423423.jpg
    vitrioli-kallithea-kai-oi-dyo423423.jpg
    86 KB · Εμφανίσεις: 26

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
302
Like
473
Πόντοι
21
Ακόμα πιστευω ότι δεν το έκανε ελληνιδα . Μια Ελληνίδα θα το έριχνε στο γκομενο , αν και οι περισσοτερες είναι ξενερωτες. Νομίζω η ρωσιδα είνΝαι η ενοχη
Βεβαια προσελαβε κεχαγιογλου όπως άκουσα οπότε τη κοβω εξω συντομα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ακόμα πιστευω ότι δεν το έκανε ελληνιδα . Μια Ελληνίδα θα το έριχνε στο γκομενο , αν και οι περισσοτερες είναι ξενερωτες. Νομίζω η ρωσιδα είνΝαι η ενοχη
Βεβαια προσελαβε κεχαγιογλου όπως άκουσα οπότε τη κοβω εξω συντομα

Μπα Ρωσίδα αποκλείεται.Η Ρωσίδα θα κοίταζε να αρπάξει το γκόμενο με μέγκα μπούκια και επίδοση σιγά μην κατέφευγε σε βιτριόλια και μαλακίες.
Οι Ρωσίδες θεωρούν το γκόμενο της φίλης τους σα fair game αν αξίζει,το να κρατήσεις άντρα στα μουνολίβαδα θέλει ολόκληρη τέχνη.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αν οι γυναίκες είναι σε ηλικία γάμου και τους χαλάσεις το όνειρο ....πέθανες ...το λιγότερο .....

Κωλόφαρδος ο τύπος γλίτωσε απο την θεότρελη  

Λυσσανε εκει στα 30. Οι ιδιες που πριν ζηταγαν πριγκιπες τη βγαζουν με τον πρωτο.

Οπως ελεγε και ο καθηγητης οικονομικων που ειχα στο φροντιστηριο, μετα τα 30 οι γυναικες παιρνουν ενα νυφικο και τρεχουν απο γωνια σε γωνια να βρουν αντρα.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Μπα Ρωσίδα αποκλείεται.Η Ρωσίδα θα κοίταζε να αρπάξει το γκόμενο με μέγκα μπούκια και επίδοση σιγά μην κατέφευγε σε βιτριόλια και μαλακίες.

Συμφωνω με τον αρχοντα, Ρωσιδες, Ουκρανες θα λεγανε ειμαι η καλυτερη θα τον ξεσκισω στο πηδημα. Θα φοραω τακουνια και θα ειμαι στη τριχα συνεχεια και θα θελει εμενα.

Αυτα τα κανουν κατι τελειως τριτοκοσμικες μπαζα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Συμφωνω με τον αρχοντα, Ρωσιδες, Ουκρανες θα λεγανε ειμαι η καλυτερη θα τον ξεσκισω στο πηδημα. Θα φοραω τακουνια και θα ειμαι στη τριχα συνεχεια και θα θελει εμενα.

Αυτα τα κανουν κατι τελειως τριτοκοσμικες μπαζα.

Μπορεί να φέρει και τη φίλη της να πάρει μεζέ ώστε και εσύ να νιώθεις βασιλικά και η φίλη να τακτοποιηθεί και μετά να πρέπει να ανταποδώσει.
Μετά σου λέει να με εμένα τα κάνεις όλα,τριολέ,τρελά γαμήσια,πρωκτικά,πουλ μούρη παντού,την άλλη την ψόφια τι την θες?
Είναι πιο τίμιος ανταγωνισμός μεταξύ θηλέων,βέβαια οι Μεσογειακές δεν το βλέπουν καθόλου έτσι.Σου λένε θα βγάλω τα μάτια της πουτάνας κτλ.Είναι πιο ζηλιάρες και χρησιμοποιούν αθέμιτα μέσα.Αντί να κοιτάξουν να βελτιώσουν την εμφάνιση και το μπούκι τους μηχανορραφούν να καταστρέψουν την αντίζηλο για να μην έχουν ανταγωνισμό.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
o Εισαγγελατος εχει τριωρο αφιερωμα ... :happy:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Μπορεί να φέρει και τη φίλη της να πάρει μεζέ ώστε και εσύ να νιώθεις βασιλικά και η φίλη να τακτοποιηθεί.Μετά σου λέει να με εμένα τα κάνεις όλα,τριολέ,τρελά γαμήσια,πρωκτιτικά,πουλς μούρη παντού,την άλλη την ψόφια τι την θες?
Είναι πιο τίμιος ανταγωνισμός μεταξύ θηλέων,βέβαια οι Μεσογειακές δεν το βλέπουν καθόλου έτσι.Σου λένε θα βγάλω τα μάτια της πουτάνας κτλ.

Ακριβως, οποτε μιλας με ρωσιδα/ουκρανη θα δεις οτι εχουν τρομερη αυτοπεποιθηση σε αυτα. Αν τον θελει , θα τον κερδισει ετσι.

Ενω οι μεσογειακες λενε, αφου δε τον εχω εγω δε θα τον εχεις και εσυ κλπ κλπ κατινιστικα πραγματα.

Που καταληγουμε , οτι τα σλαβικα μουνολιβαδα ειναι το καλυτερο πεδια για επιδοξους πεουλες.
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
113
Πόντοι
6
Έχω κοντινή μ σχετικά περίπτωση με 15-20% της ανισορροπίας. Αδερφικές φίλες σκοτώθηκαν για βλαχοτζόβενο με ξανθό βαμμένο μαλλί και πόρσε. Αυτός ποτέ δεν ήθελε καμία από τις 2 αλλά αυτές φίλες από 5 χρονών δεν μιλιούνται. Με το που πατήσανε καλά τα 30 επίσης. Αυτός της έφτυσε για τρίτη της παρέας.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Έχω κοντινή μ σχετικά περίπτωση με 15-20% της ανισορροπίας. Αδερφικές φίλες σκοτώθηκαν για βλαχοτζόβενο με ξανθό βαμμένο μαλλί και πόρσε. Αυτός ποτέ δεν ήθελε καμία από τις 2 αλλά αυτές φίλες από 5 χρονών δεν μιλιούνται. Με το που πατήσανε καλά τα 30 επίσης. Αυτός της έφτυσε για τρίτη της παρέας.

Αφου ειναι χαζες τελειως οι γυναικες ( οι πιο πολλες)

Βλεπουν αντρες που δεν τις θελουν και επιμενουν. Ζουν το δραμα τους και ξεσπανε.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ακριβως, οποτε μιλας με ρωσιδα/ουκρανη θα δεις οτι εχουν τρομερη αυτοπεποιθηση σε αυτα. Αν τον θελει , θα τον κερδισει ετσι.

Ενω οι μεσογειακες λενε, αφου δε τον εχω εγω δε θα τον εχεις και εσυ κλπ κλπ κατινιστικα πραγματα.

Που καταληγουμε , οτι τα σλαβικα μουνολιβαδα ειναι το καλυτερο πεδια για επιδοξους πεουλες.

Οντως έτσι είναι.Οι Πολωνέζες ξέρουν οτι δεν έχουν την εντυπωσιακή παρουσία των Ουκρανέζων και έχουν παραπάνω κιλά για αυτό αντιρροπίζουν σε μπούκι,αχαλίνωτο σεξ ανωμαλίες κτλ.
Οι Ρωσίδες ξέρουν οτι δεν έχουν τα λεφτά και την περιουσία των Δυτικών οπότε προσφέρουν απόλυτη εμπειρία,ντύνονται στην τρίχα,σε κάνουν να νιώθεις υπερπέουλας κτλ.
Αυτό είναι υγιής ανταγωνισμός,τα άλλα πώς να χαλάσω τη μούρη της άλλη,να τη μειώσω,να βρω τα μείον,να μη μου φάει τον άντρα κτλ είναι καθαρά μεσογειακά,τριτοκοσμικά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Το θέμα είναι να βρούνε το βιτριόλι,το όπλο του εγκλήματος ή ίχνη που άφησε.Εκεί τετέλεσται.
Χωρίς όπλο εγκλήματος και ομολογία χλωμό να την καταδικάσουνε.
Παλιά θα την άρχιζαν στις μπάτσες και τις απειλές και θα τα ομολογούσε όλα και θα τους έδειχνε και το βιτριόλι και όλα πού είναι αλλά τώρα είναι πιο επιστημονικά αλλιώς θα πούνε οι δικηγόροι προιόν άσκησης βίας οι αποδείξεις κτλ.
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Οντως έτσι είναι.Οι Πολωνέζες ξέρουν οτι δεν έχουν την εντυπωσιακή παρουσία των Ουκρανέζων και έχουν παραπάνω κιλά για αυτό αντιρροπίζουν σε μπούκι,αχαλίνωτο σεξ ανωμαλίες κτλ.
Οι Ρωσίδες ξέρουν οτι δεν έχουν τα λεφτά και την περιουσία των Δυτικών οπότε προσφέρουν απόλυτη εμπειρία,ντύνονται στην τρίχα,σε κάνουν να νιώθεις υπερπέουλας κτλ.
Αυτό είναι υγιής ανταγωνισμός,τα άλλα πώς να χαλάσω τη μούρη της άλλη,να τη μειώσω,να βρω τα μείον,να μη μου φάει τον άντρα κτλ είναι καθαρά μεσογειακά,τριτοκοσμικά.

Μεσόγειος είναι και η Γαλλία, Ισπανία, Ιταλία, Κροατία, Σλοβενία, Μαυροβούνιο και δεν έχουνε τέτοια μυαλά
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.533
Like
21.910
Πόντοι
5.006
Τελικά τζάμπα και βερεσέ πήγε το θύμα... Για μια γκομενοδουλεια της πουτσας έπεσε πάνω σε θεοτρελη....  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom