Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Σε εμένα δεν ανοίγει η σελίδα.

Για να μου πήτε ένα σωρό λόγια για το PC μου.
Εχω πολύ καλό PC και δεν έχω κανένα πρόγραμα που να εμποδίζει την σελίδα να ανοίξει.

Να είστε καλά!!! Johnnys!
Δεν καταλαβαινω γιατι δεν σου ανοιγει κι εγω απο δω που το πατησα μου ανοιγει...επισης το λινκ υπαρχει και στο ts-dating και ανοιγει απο ολα τα σαιτ π το εχω καταχωρησει.. Και το τελευταιο που χρειαζομαι αυτη τη στιγμη ειναι μια γερη κατσαδα!!!!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
μια χαρα ανοιγει

απ οτι θυμαμαι απο παλιοτερη αναφορα παντως εδω, ησουν μονο παθητικη,
τωρα αλλαξε?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Να φτιάξεις το λινκ του site σου διότι δεν ανοίγει ούτε με Ευγγέλια >:(
Αν είναι να κάνουμε τάμμα στην παναγιά την Τύνου, για να ανοίξει η σελίδα σου, να μας το πείς να το ξέρουμε.
ναι ρε συ, για χαλαρωσε λιγο  :cool2: τι φωναζεις?και εμενα μια χαρα μου την ανοιγει την σελιδα. δεν φταιει η ηβη που δεν σου ανοιγει εσενα... κατι θα κανεις λαθος.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καλησπερα ηβη,καλη η σελιδα σου!!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ωραια σελιδα.....μπραβο ;)
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ηβη
 

Συνημμένα

  • HBH85.jpg
    HBH85.jpg
    145 KB · Εμφανίσεις: 32

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πςςςςςςςςςςςςς!!!!!!  :rockon: :rockon:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=87061.0;attach=343678;image[/img[/URL]]

Καλά, το μωρό δεν παίζεται!!!!!! :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ΦΡΕΣΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ!!! θα το ανανεωσω συντομα μετα τισ διακοπες!!!
τελικα πλακα πλακα καλυτερο managment απο τις αποψεις των πελατων δεν υπαρχει...συμφωνεις?
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
τελικα πλακα πλακα καλυτερο managment απο τις αποψεις των πελατων δεν υπαρχει...συμφωνεις?
εξαρταται κι απο την προσεγγιση του καθενος κωστη μου...με τη δικη σου συμφωνω...εχω κατα καιρουσ δημοσιευσει αλλωστε και πιο Χ-TREME υλικο...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
εξαρταται κι απο την προσεγγιση του καθενος κωστη μου...με τη δικη σου συμφωνω...εχω κατα καιρουσ δημοσιευσει αλλωστε και πιο Χ-TREME υλικο...
βασικα το θεμα ειναι αν σε κερδιζει η ουσια και οχι ο τροπος η το ατομο που λεει κατι γιατι πολλοι μπορει μια αποψη να την εκφρασουν με τον πιο ελεεινο τροπο και με οση υπερβολη μπορουν να διαθεσουν.εχω ενα μοττο παντως.ακομα και απο ατομα ποθ μισω αν μπορω να παρω κατι που να μου φανει χρησιμο οπως π.χ. σε κατι σωστο που θα πουν δεν θα διστασω να το δεχτω εστω και αν προερχεται απο ατομα που δεν θελω ουτε να τους ακουω.απο εκει και περα φυσικα και υπαρχουν εκτος ουσιας αποψεις και προσεγγισεις και δεν μπορεις να λαβεις υποψην ολες τις προσεγγισεςι γιατι πολυ απλα θα υπαρξουν καποιες αντιθετες μεταξυ τους και θα πρεπει να διαλεξεις που συμφωνεις περισσοτερο και που λιγοτερο.για να μην ξεχνιομαστε εχω δει φοτο σου και εχω χυσει... :bigdick: :bigdick:
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
βασικα το θεμα ειναι αν σε κερδιζει η ουσια και οχι ο τροπος η το ατομο που λεει κατι γιατι πολλοι μπορει μια αποψη να την εκφρασουν με τον πιο ελεεινο τροπο και με οση υπερβολη μπορουν να διαθεσουν.εχω ενα μοττο παντως.ακομα και απο ατομα ποθ μισω αν μπορω να παρω κατι που να μου φανει χρησιμο οπως π.χ. σε κατι σωστο που θα πουν δεν θα διστασω να το δεχτω εστω και αν προερχεται απο ατομα που δεν θελω ουτε να τους ακουω.απο εκει και περα φυσικα και υπαρχουν εκτος ουσιας αποψεις και προσεγγισεις και δεν μπορεις να λαβεις υποψην ολες τις προσεγγισεςι γιατι πολυ απλα θα υπαρξουν καποιες αντιθετες μεταξυ τους και θα πρεπει να διαλεξεις που συμφωνεις περισσοτερο και που λιγοτερο.για να μην ξεχνιομαστε εχω δει φοτο σου και εχω χυσει... :bigdick: :bigdick:
:dancing: :dancing: :dancing:
ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom