Νέα

Και έτσι απλά, κανείς δεν κάνει πια σεξ. Γιατί όμως;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Μια χαρά φυσιολογικό είναι όταν δεν έχεις γκόμενα και θες να γαμήσεις.

Στην Ελλάδα ειδικά έπρεπε να υπάρχουν πολλαπλάσια μπουρδέλα και ειδικά στην επαρχία.Γιατί στην επαρχία χωρίς γκόμενα καταδικάζεσαι σε αγαμία και όσα αυτή φέρνει ψυχολογικά κλπ

Οι ελλεεινίδες δεν έχουν μεγάλο μερίδιο ευθύνης,έχουν την κύρια ευθύνη για την αγαμία που υπάρχει.Γι'αυτό και φωνάζουμε για εισαγωγή ξένων γυναικών,για να αφήσουμε και τις μαλακισμένες εδώ να ασχολούνται μόνο...με τους followers και τους δονητές τους
βοηθαει ναι στο να εισαι ηρεμος και διαυγης αλλα για λιγο και αν παραλληλα ψαχνεις μια φυσιολογικη κοπελα.
συνηθως ομως πεφτουμε στην παγιδα του ευκολου σεξ και επαναπαυομαστε.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
14
Like
4.406
Πόντοι
3.715
ωραίο θέμα, ενδιαφέρουσες απόψεις.
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Τί στανταρντς έχουνε ρε τύπε οι 18+,όλες την πούτσα σκέφτονται,εγώ χτυπιέμαι που δεν είμαι τώρα σ'αυτές τις ηλικίες μ'αυτά που βλέπω.

Πιο εύκολες οι 30αρες απ'τις 20αρες;Άμα πας 30+,θα χτυπιέσαι κι εσύ
Μαντεψε... ολες οι ωραιες 18αρες σκεφτονται την πουτσα ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ.
και αυτα τα ατομα ειναι σιγουρα πανω απτον μεσο ορο, αν λπν δεν εισαι κοντα σε αυτο που τις καυλωνει δεν εχεις πολλες ελπιδες και ας επαιρνα ενα ραβδακι να σε κανω παλι 18. Απο την αλλη πιστεψε με, οι 30αρες χωνονται για πλακα στους νεοτερους και τους κοιτανε σαν ξερολουκουμα, been there done that και οχι μια φορα!
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
πιστευω οτι θα βοηθουσε να ακουγαμε και τη δικη τους αποψη και τα θελω τους που και που.
Γι’ αυτό φτάσαμ’ ως εδώ. Επειδή τα θέλω τους τείνουν να γίνουν καθεστώς, επομένως όποιος δεν τα σέβεται θα παίρνει πόδι γιατί στην ουρά υπάρχει ένας σωρός φουκαράδων που θα τα σεβαστούν παρά τη θέληση τους (κι ας λένε το αντίθετο), ΜΠΑΣ και γαμήσουν.
καθως και για περεα, συναισθηματικη καλυψη, αφου ειμαστε κοινωνικα οντα.
Αν προτιμάς τη παρέα των γυναικών για κουβέντα και δραστηριότητες, κάτι πάει λάθος μ ’ εσένα!!
ναι σωστα και μετα να τις λεμε τσουλες και να τις δειχνουμε υποτιμητικα.
καμια φορα εμεις οι ανθρωποι δεν ξερουμε τι θελουμε.
Όλοι (εδώ μέσα τουλάχιστον, αλλά και έξω μπορώ να πω) μια χαρά ξέρουν τι θέλουν. Να γαμήσουν! Εκείνες είναι που δεν έχουν καταλήξει. Εκτός κι αν τριβελίζει το μυαλό τους η ιδέα να γίνουν μαμάδες οπότε δρόμο χωρίς δεύτερη σκέψη.
το γεγονος οτι εχουμε στραφει στον αγοραιο ερωτα σημαινει οτι κατι δεν παει καλα μαζι μας.
φυσικα δεν αθωωνω τις ελεεινηδες, οι οποιες εκαι εχουν μεγαλο μεριδιο ευθυνης αλλα σε καθε περιπτωση δεν ειναι φυσιολογικο αυτο που κανουμε.
αν δεν αντικρισουμε καταματα την πραγματικοτητα και δεν παραδεχτουμε το προβλημα, δεν υπαρχει και καμια ελπιδα να το λυσουμε.
Τι δεν πάει καλά ή μάλλον ποιο είναι το πρόβλημα;
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Κόβεται το σεξ?
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Γι’ αυτό φτάσαμ’ ως εδώ. Επειδή τα θέλω τους τείνουν να γίνουν καθεστώς, επομένως όποιος δεν τα σέβεται θα παίρνει πόδι γιατί στην ουρά υπάρχει ένας σωρός φουκαράδων που θα τα σεβαστούν παρά τη θέληση τους (κι ας λένε το αντίθετο), ΜΠΑΣ και γαμήσουν.

Αν προτιμάς τη παρέα των γυναικών για κουβέντα και δραστηριότητες, κάτι πάει λάθος μ ’ εσένα!!

Όλοι (εδώ μέσα τουλάχιστον, αλλά και έξω μπορώ να πω) μια χαρά ξέρουν τι θέλουν. Να γαμήσουν! Εκείνες είναι που δεν έχουν καταλήξει. Εκτός κι αν τριβελίζει το μυαλό τους η ιδέα να γίνουν μαμάδες οπότε δρόμο χωρίς δεύτερη σκέψη.

Τι δεν πάει καλά ή μάλλον ποιο είναι το πρόβλημα;
παρεα οπως την εννοεις κανω μονο με αντρες.
εννοουσα οτι η γυναικα ειναι και συντροφος.
τωρα αν σου φαινεται παραλογο που καποιοι ανθρωποι θεμε και οικογενεια ενω εσυ βλεπεις τις γυναικες σαν τρυπες και μονο, εχουμε ξεκαθαρη διασταση αποψεων και ειναι ανωφελο να συνεχισω.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
παρεα οπως την εννοεις κανω μονο με αντρες.
εννοουσα οτι η γυναικα ειναι και συντροφος.
τωρα αν σου φαινεται παραλογο που καποιοι ανθρωποι θεμε και οικογενεια ενω εσυ βλεπεις τις γυναικες σαν τρυπες και μονο, εχουμε ξεκαθαρη διασταση αποψεων και ειναι ανωφελο να συνεχισω.
Ναι ρε φίλε μην συνεχίσεις. Μας φώτισες άλλωστε αρκετά, φτάνει τόσο... :2funny:

Θα ρώταγα επίσης πως την εννοείς εσύ την παρέα με γυναίκες (μιας και εσύ το διατύπωσες έτσι) καθώς και γιατί είναι παγίδα το εύκολο σεξ, αλλά είσαι ο ορισμός του «μιλά χωρίς να λέει τίποτα», οπότε...nvm
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Ναι ρε φίλε μην συνεχίσεις. Μας φώτισες άλλωστε αρκετά, φτάνει τόσο... :2funny:
σιγουρα προσπαθησα αλλα ειναι δυσκολο και σκληρο να βρισκεσαι αντιμετωπος με την πραγματικοτητα.
φιλικα παντα...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.348
Κριτικές
62
Like
45.011
Πόντοι
9.297
το πιο ικανο δεν ειναι μονο το πιο ομορφο.
εγραψα για πακετο το οποιο μπορει να σημαινει πολλα.
εμφανιση, οικονομικη κατασταση, μυαλο, τροποι, μορφωση, παιδεια κτλ
Μόρφωση και παιδεία δεν θα το έλεγα...ψάχνουν κάποιον ασφαλή ( εντός η εκτός εισαγωγικων) που δεν θα κοιτάζει δεξια-αριστερα και πάνω από όλα να τις καλύπτει και αναβαθμίζει κοινωνικά και οικονομικά όχι μόνο τις ίδιες αλλά και για τα παιδιά τους στο μέλλον.
Για αυτό γυναίκες από τα25-30 και πάνω δεν χάνουν χρόνο για σεξ...πρώτα θα βρουν χρηματοδότη για τις ίδιες και για τα δυνητικά ( έστω..) παιδιά τους και στην συνέχεια από φιλότιμο θα προσφέρουν μια χαρά στον χρηματοδότη για να συνεχίζει τις παροχές.
Απλό δεν είναι;;;;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.348
Κριτικές
62
Like
45.011
Πόντοι
9.297
βοηθαει ναι στο να εισαι ηρεμος και διαυγης αλλα για λιγο και αν παραλληλα ψαχνεις μια φυσιολογικη κοπελα.
συνηθως ομως πεφτουμε στην παγιδα του ευκολου σεξ και επαναπαυομαστε.
Χάρη στην "παγίδα" αυτήν δεν έχουμε τα ψυχοσωματικά θέματα που έχουν οι γυναίκες....
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Μόρφωση και παιδεία δεν θα το έλεγα...ψάχνουν κάποιον ασφαλή ( εντός η εκτός εισαγωγικων) που δεν θα κοιτάζει δεξια-αριστερα και πάνω από όλα να τις καλύπτει και αναβαθμίζει κοινωνικά και οικονομικά όχι μόνο τις ίδιες αλλά και για τα παιδιά τους στο μέλλον.
Για αυτό γυναίκες από τα25-30 και πάνω δεν χάνουν χρόνο για σεξ...πρώτα θα βρουν χρηματοδότη για τις ίδιες και για τα δυνητικά ( έστω..) παιδιά τους και στην συνέχεια από φιλότιμο θα προσφέρουν μια χαρά στον χρηματοδότη για να συνεχίζει τις παροχές.
Απλό δεν είναι;;;;
ναι τα θελουν και αυτα που ειπες. τα θελουν ολα η το δυνατον περισσοτερα οπως τα θελουμε κι εμεις.
η διαφορα μας ειναι οτι αυτες διαπραγματευονται σκληρα πριν τα ανοιξουν γτ αυτο ειναι το μεγαλυτερο οπλο τους.
ενω εμεις παζαρευουμε μετα απο θεση ισχυος πλεον.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Χάρη στην "παγίδα" αυτήν δεν έχουμε τα ψυχοσωματικά θέματα που έχουν οι γυναίκες....
θα συμφωνησω οτι το σεξ βοηθαει και σ αυτον τον τομεα αλλα υποθετω καταλαβες πως εννοω την "παγιδα"
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.348
Κριτικές
62
Like
45.011
Πόντοι
9.297
ναι τα θελουν και αυτα που ειπες. τα θελουν ολα η το δυνατον περισσοτερα οπως τα θελουμε κι εμεις.
η διαφορα μας ειναι οτι αυτες διαπραγματευονται σκληρα πριν τα ανοιξουν γτ αυτο ειναι το μεγαλυτερο οπλο τους.
ενω εμεις παζαρευουμε μετα απο θεση ισχυος πλεον.
Εμείς έχουμε τον πρώτο λόγο και αυτές τον τελευταίο....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.348
Κριτικές
62
Like
45.011
Πόντοι
9.297

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Εμείς έχουμε τον πρώτο λόγο και αυτές τον τελευταίο....
θα διαφωνησω γιατι οπως εγραψα αυτες εχουν τον τελευταιο λογο πριν στο δωσουν.
οταν πεσει το καστρο δενονται μαζι σου και ειναι γενικα πιο ευαλωτες.
συνηθως θελουν να γινουν και μανες αρα πλεον το παιχνιδι το οριζεις εσυ.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Επειδή είμαι λίγο ξανθός θα χρειαστώ λίγη βοήθεια....:think:
νμζ το εγραψα ηδη.
η παγιδα ειναι οτι βολευεσαι με το ευκολο σεξ και δεν ψαχνεις πλεον για μια φυσιολογικη κοπελα-σχεση κτλ.
βγαινεις στο μπαρ και μολις βρεις τα σκουρα λες δε γαμιεται...αφου εχω το στανταρακι να παω μετα.
η ακομα χειροτερα δεν προσπαθεις καν.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
καθως και για περεα, συναισθηματικη καλυψη, αφου ειμαστε κοινωνικα οντα.
Το να κανω παρειτσα με μια γκομενα στυλ να πηγαινουμε για κανενα καφε μια στο τοσο πριν παμε στο χοτελ να ξεσκιστουμε ναι αυτο ειναι ωραιο

Αλλα οχι το καθε μερα να μιλαμε στο τηλεφωνο η λεμε οτι ειμαστε μαζι.Αυτο ειναι τοξικο.

Υποκειμενικη γνωμη.

Στο αλλο ποστ σου που μου εγραφες φιλε. αν εχω ακομη γνωρισει την καταλληλη...Ναι,οκ σωστο σχολιο,απλα δεν ξερω... εχω γνωρισει πολλες γυναικες εχω δει το ιδιο πανω κατω εργακι ξανα και ξανα.

Υπηρξαν και αξιολογες παρουσιες απο θεμα χαρακτηρα αλλα και παλι το γαμησι μου τελειωνε γρηγορα μαζι τους.Ηθελα παυση και αναπαυλα,διαλειμμα μαζι τους...

Μετα απο κανα μηνα που ξαναποθουσα τη μουνα τους οι πορτες ηταν κλειστες

Η γυναικα για να συντηρισεις μια υποτυπωδη σχεση μαζι της πρεπει να εχεις σιδερενιο στομαχι μια και εχουν σκαμπανεβασματα στη συμπεριφορα τους.

Αμ το αλλο το φρουτο που επισης συναντω συχνα;Εχεις μολις γαμησει εχεις αδειασει και θες να πας βολτα με τη μηχανη να σε φυσυξει ο αερας να ανασανεις λιγακι η να πας να χτυπησεις κανα διπλο πιτογυρο και υστερα να πας σα πουλακι να κοιμηθεις σπιτι σου και εκεινες επιμενουν να κοιμηθειτε μαζι.

Το χω κανει καποιες φορες.Ξυπναω ταλαιπωρημενος οσο δε παει ασχετα που μπορει να ξυπνουσα με πρωινη πιπαρα και πρωινο στο κρεβατι μετα το γαμησακι

Πολλες γυναικες επισης αν δουν οτι εισαι εργενης θελουν να σου φορτωθουν και να φερουν τα προσωπικα τοςυ αντικειμενα στο χωρο σου.

Μαλακιες τουμπανα δηλαδη.

Ολα αυτα φανταζουν ενα καλοστημενο ανεκδοτο αν σκεφτεις οτι εγω ρε παιδια απλα να γαμησω ηθελα

:uglystupid::tooth:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Το να κανω παρειτσα με μια γκομενα στυλ να πηγαινουμε για κανενα καφε μια στο τοσο πριν παμε στο χοτελ να ξεσκιστουμε ναι αυτο ειναι ωραιο

Αλλα οχι το καθε μερα να μιλαμε στο τηλεφωνο η λεμε οτι ειμαστε μαζι.Αυτο ειναι τοξικο.

Υποκειμενικη γνωμη.

Στο αλλο ποστ σου που μου εγραφες φιλε. αν εχω ακομη γνωρισει την καταλληλη...Ναι,οκ σωστο σχολιο,απλα δεν ξερω... εχω γνωρισει πολλες γυναικες εχω δει το ιδιο πανω κατω εργακι ξανα και ξανα.

Υπηρξαν και αξιολογες παρουσιες απο θεμα χαρακτηρα αλλα και παλι το γαμησι μου τελειωνε γρηγορα μαζι τους.Ηθελα παυση και αναπαυλα,διαλειμμα μαζι τους...

Μετα απο κανα μηνα που ξαναποθουσα τη μουνα τους οι πορτες ηταν κλειστες

Η γυναικα για να συντηρισεις μια υποτυπωδη σχεση μαζι της πρεπει να εχεις σιδερενιο στομαχι μια και εχουν σκαμπανεβασματα στη συμπεριφορα τους.

Αμ το αλλο το φρουτο που επισης συναντω συχνα;Εχεις μολις γαμησει εχεις αδειασει και θες να πας βολτα με τη μηχανη να σε φυσυξει ο αερας να ανασανεις λιγακι η να πας να χτυπησεις κανα διπλο πιτογυρο και υστερα να πας σα πουλακι να κοιμηθεις σπιτι σου και εκεινες επιμενουν να κοιμηθειτε μαζι.

Το χω κανει καποιες φορες.Ξυπναω ταλαιπωρημενος οσο δε παει ασχετα που μπορει να ξυπνουσα με πρωινη πιπαρα και πρωινο στο κρεβατι μετα το γαμησακι

Πολλες γυναικες επισης αν δουν οτι εισαι εργενης θελουν να σου φορτωθουν και να φερουν τα προσωπικα τοςυ αντικειμενα στο χωρο σου.

Μαλακιες τουμπανα δηλαδη.

Ολα αυτα φανταζουν ενα καλοστημενο ανεκδοτο αν σκεφτεις οτι εγω ρε παιδια απλα να γαμησω ηθελα

:uglystupid::tooth:
αφου αυτο θες σεβαστο.
αλλα θεωρω οτι οταν θα βρεις την καταλληλη θα θες και τα περαιτερω η τλχ δεν θα σε τρομαζουν-ενοχλουν τοσο πολυ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Μαντεψε... ολες οι ωραιες 18αρες σκεφτονται την πουτσα ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ.
και αυτα τα ατομα ειναι σιγουρα πανω απτον μεσο ορο, αν λπν δεν εισαι κοντα σε αυτο που τις καυλωνει δεν εχεις πολλες ελπιδες και ας επαιρνα ενα ραβδακι να σε κανω παλι 18. Απο την αλλη πιστεψε με, οι 30αρες χωνονται για πλακα στους νεοτερους και τους κοιτανε σαν ξερολουκουμα, been there done that και οχι μια φορα!

Δυστυχώς πολλοί πιτσιρικάδες δεν γαμάνε λόγω ντροπαλότητας.Φοβούνται να μιλήσουν σε γκόμενες,περιμένουν αυτές να τους την πέσουν,κι έτσι όσοι είναι πιο άνετοι και ομιλητικοί,γαμάνε αβέρτα και χωρίς να είναι και τοπ εμφανίσιμοι.Σ'αυτές τις ηλικίες το πρώτο που θέλει είναι θάρρος και ΝΑ ΜΙΛΑΣ.Αν είσαι κανας ντροπαλός και αμίλητος,παίρνεις τ'αρχίδια σου.Και το λεω σε όσους είναι ντροπαλοί,πάντε στα μπουρδέλα για να σας φύγει η ντροπαλότητα.Μη χάνετε άλλο χρόνο.

30αρες να χώνονται σε νεότερους δεν νομίζω να υπάρχουν πολλές.Αυτές μόνο γαμπρό ψάχνουν.40αρες και άνω,χωρισμένες κλπ,μπορεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom