Νέα

Και έτσι απλά, κανείς δεν κάνει πια σεξ. Γιατί όμως;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Τσεκαρε μπρο, με το να κάθεσαι σε ένα forum και να το λες, δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα. Οι γκόμενες άνθρωποι είναι και το φλερτ δεν είναι επιστημη. Εγώ θα σου πρότεινα, να κοιτάξεις να φτιάξεις την εμφάνιση όπου βλέπεις ότι υστερεί π.χ σώμα, μαλλί, πρόσωπο κ.τ.λ και από κει και πέρα να είσαι κοινωνικός και όχι περίεργος. Αν το καταφέρεις αυτό δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχεις γαμησει μέχρι το καλοκαίρι
Δεν μαρεσει να είμαι κοινωνικός δεν θα αλλάξω ποτέ το χαρακτήρα μου για κανέναν και ας είμαι μόνος μου μια ζωή
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.063
Πόντοι
3.846
Παίκτη tony1 νομίζω ότι έχεις μύθους για τη σχέση. Νομίζεις ότι αν κάνεις σχέση με κοπέλα της ηλικίας σου θα ξενερώσεις και δε θα είναι το τρελό σεξ που περιμένεις. Θα σου έλεγα βρες μία που να σε καυλώνει και να την καυλώνεις και επικεντρώσου να τη ρίξεις. Αν φας άκυρο, στην επόμενη κοκ.

Δοκίμασε να δουλέψεις βράδυ ή στα τουριστικά για να έχεις πιο πολλές πιθανότητες να γαμήσεις χωρίς σχέση. Αν δε μπορείς να κάνεις ούτε αυτό, ξεκίνα να συχνάζεις σε μαγαζιά που πάνε φοιτητάκια, φοιτητικά πάρτι, όλο και κάτι θα βρεις εκεί, αρκεί να παίζεις μπάλα και να μην κάθεσαι σαν το στύλο της ΔΕΗ, περιμένοντας να σου την πέσουν.

Γενικότερα φίλε μου, το μουνί θέλει κυνήγι.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
Δεν μαρεσει να είμαι κοινωνικός δεν θα αλλάξω ποτέ το χαρακτήρα μου για κανέναν και ας είμαι μόνος μου μια ζωή
Οκ τότε καλό κουράγιο και καλή μαλάκια να έχεις ....γιατί μάλλον εκεί θα μεινεις
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
Να ειμασταν σε αυτή την ηλικία πάλι τι θα κάναμε ...μόνο αυτό λέω ...και με το μυαλό που είχαμε τότε....τώρα που η θάλασσα έγινε γιαούρτι...δεν έχουμε κουτάλι .....μια τρύπια κουτάλα έχουμε τώρα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
Για αυτό όταν βγαίνει ένας 40-50αρης....σε μπαρ καφέ κτλ τον κοιτάνε οι μικρές καλά καλά ....και θα περάσω καλά λένε και θα με γαμισει....άμα περιμένω από τους μικρούς χέσε μέσα ...αυτά λενε
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Οκ τότε καλό κουράγιο και καλή μαλάκια να έχεις ....γιατί μάλλον εκεί θα μεινεις
Καλή μαλακια δεν νομίζω γιατί υπάρχουν οι πουτανες θα τις ξεσκισω στον πουτσο και θα τις γαμαω σαν ζωα
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Παίκτη tony1 νομίζω ότι έχεις μύθους για τη σχέση. Νομίζεις ότι αν κάνεις σχέση με κοπέλα της ηλικίας σου θα ξενερώσεις και δε θα είναι το τρελό σεξ που περιμένεις. Θα σου έλεγα βρες μία που να σε καυλώνει και να την καυλώνεις και επικεντρώσου να τη ρίξεις. Αν φας άκυρο, στην επόμενη κοκ.

Δοκίμασε να δουλέψεις βράδυ ή στα τουριστικά για να έχεις πιο πολλές πιθανότητες να γαμήσεις χωρίς σχέση. Αν δε μπορείς να κάνεις ούτε αυτό, ξεκίνα να συχνάζεις σε μαγαζιά που πάνε φοιτητάκια, φοιτητικά πάρτι, όλο και κάτι θα βρεις εκεί, αρκεί να παίζεις μπάλα και να μην κάθεσαι σαν το στύλο της ΔΕΗ, περιμένοντας να σου την πέσουν.

Γενικότερα φίλε μου, το μουνί θέλει κυνήγι.
Ναι σιγά μην τρώω άκυρα και να παρακαλάω μέχρι να μου κάτσει ένα μουνι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506
Ναι σιγά μην τρώω άκυρα και να παρακαλάω μέχρι να μου κάτσει ένα μουνι
Μύστη tony, σαφώς και δεν παρακαλάμε μια γυναίκα, θα σου πρότεινα όμως να βρεις τον δικό σου τρόπο να γίνεις ελκυστικός προς το άλλο φύλο, προσωπικότητα, χαρακτήρας, εμφάνιση κλπ. Μην απογοητεύεσαι όμως γιατι η ζωή είναι μικρή και ωραία :hi:
 
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
1
Οι περισσότεροι πιτσιρικάδες είναι αποβλακωμενοι από την κυριαρχία της εικόνας και δεν έχουν νοητικό επίπεδο ώστε να μιλήσουν ,να αυτοσχεδιάσουν.
Από εμφάνιση οι πιο πολλοί σαν καφροι με κουκούλες τριγυρνάνε και μάλλον σε θηλυκούς καφρους θα κάνουν εντύπωση....
Όσοι ξεφεύγουν από όλα αυτά η θα βρουν κάποια συμμαθήτριά τους η θα πάνε για σπουδές παρθένοι γιατί δεν έχουν φράγκο να πάνε μια τσάρκα σε Θεσσαλονίκη η Αθήνα....
Ειλικρινά θέλει reset και πάλι από την αρχή για εντατικά μαθήματα.Παει ο άλλος με εργαλείο καλό και τι κάνει,στήνει την άλλη στα 4 , το βάζει μπρος πίσω τελειώνει στο πεντάλεπτο και ρωτάει "ήμουν καλός?"
Η άλλη μόνο που δεν έβαλε τα γέλια.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Για αυτό όταν βγαίνει ένας 40-50αρης....σε μπαρ καφέ κτλ τον κοιτάνε οι μικρές καλά καλά ....και θα περάσω καλά λένε και θα με γαμισει....άμα περιμένω από τους μικρούς χέσε μέσα ...αυτά λενε

Ποιες μικρές τον κοιτάνε ρε φίλε;Εδώ στα 30 σε βλέπουν σαν παππού οι μικρές,στα 40-50 σ'έχουν για τον τάφο.Μην πω ότι ακόμα και οι 30αρες τον έχουν για γέρο τον 40αρη

Και εννοώ ένα μέσο 40αρη,όχι λεφτά,επώνυμο κλπ
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Για αυτό όταν βγαίνει ένας 40-50αρης....σε μπαρ καφέ κτλ τον κοιτάνε οι μικρές καλά καλά ....και θα περάσω καλά λένε και θα με γαμισει....άμα περιμένω από τους μικρούς χέσε μέσα ...αυτά λενε
ναι μην συζητας βαρεθηκαμε να γαμαμε
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.063
Πόντοι
3.846
tony1 αν δεν είσαι τρόλ, πίστεψέ με και μητρομανή να βρεις σε βλέπω να μένεις στο φάτε μάτια ψάρια και ψωλή περίδρομο.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
ναι μην συζητας βαρεθηκαμε να γαμαμε
Βγαίνεις συχνά η μία φορά το μήνα .....εεεε τότε μην περιμένεις πολλά....για κάνε στέκι κανά καλό μαγαζί με 3-4 εμφανίσεις την βδομάδα...εάν είσαι παντρεμένος και δεν μπορείς οκ άλλο αυτο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
Ποιες μικρές τον κοιτάνε ρε φίλε;Εδώ στα 30 σε βλέπουν σαν παππού οι μικρές,στα 40-50 σ'έχουν για τον τάφο.Μην πω ότι ακόμα και οι 30αρες τον έχουν για γέρο τον 40αρη

Και εννοώ ένα μέσο 40αρη,όχι λεφτά,επώνυμο κλπ
Απάντησα στο φίλο πως γίνεται εάν υπάρχουν προϋποθέσεις να γίνει αυτό ....εάν είσαι παντρεμένος...οκ άστο δεν έχεις χρόνο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.350
Κριτικές
62
Like
45.012
Πόντοι
9.297
Ειλικρινά θέλει reset και πάλι από την αρχή για εντατικά μαθήματα.Παει ο άλλος με εργαλείο καλό και τι κάνει,στήνει την άλλη στα 4 , το βάζει μπρος πίσω τελειώνει στο πεντάλεπτο και ρωτάει "ήμουν καλός?"
Η άλλη μόνο που δεν έβαλε τα γέλια.
Αυτό ισχύει και στο ιδρύματα...πως θα πει η κοπέλα"πέρασα καλά σήμερα στην δουλειά" όταν σε όλη την βάρδυα της σκάνε τέτοιοι τύποι;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.087
Πόντοι
3.936
Όλοι έτσι λένε,αλλά αν βρουν γκόμενα δεν την αφήνουν με τίποτα.
Σε μια ελλαδα με καταλοιπα του οθωμανικου ζυγου. Που η υποκουλτουρα τους (οσο αφορα τα δυο φυλα) αφησε ανεξιτηλο το στιγμα της μεχρι σημερα. Του στυλ μη γ@ματε γιατι (ειναι κακο). Μονο φατε για διασκεδαση. Τι περιμενεις.. :embarrased:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ειλικρινά θέλει reset και πάλι από την αρχή για εντατικά μαθήματα.Παει ο άλλος με εργαλείο καλό και τι κάνει,στήνει την άλλη στα 4 , το βάζει μπρος πίσω τελειώνει στο πεντάλεπτο και ρωτάει "ήμουν καλός?"
Η άλλη μόνο που δεν έβαλε τα γέλια.
Αυτό ήταν εξομολόγηση γκόμενας ή πουτάνας;
Και τι σχέση έχει το να μην ξέρει να γαμήσει κάποιος με το πόσα «ψάρια» πιάνει στις έξω γκόμενες;
 
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
1
Αυτό ήταν εξομολόγηση γκόμενας ή πουτάνας;
Και τι σχέση έχει το να μην ξέρει να γαμήσει κάποιος με το πόσα «ψάρια» πιάνει στις έξω γκόμενες;
Καμμία σχέση ισχύει, απλά αυτος που πιάνει ψάρια και δεν κάνει καλό σεξ θα γαμαει ,οποία καταφέρνει να γαμησει, μια φορά γιατί δε θα του ξανακαθεται, βέβαια είναι πάρα πολλοί που θέλουν αυτό και τους αρκεί αυτό.Το περιστατικό το χω δει,οπότε δεν τίθεται αμφισβητήσης.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Βγαίνεις συχνά η μία φορά το μήνα .....εεεε τότε μην περιμένεις πολλά....για κάνε στέκι κανά καλό μαγαζί με 3-4 εμφανίσεις την βδομάδα...εάν είσαι παντρεμένος και δεν μπορείς οκ άλλο αυτο
βγαινω συχνα αλλα αμα εισαι γυρω στα 50 οπως ειμαι ...μικρες κοιτας μονο τις βιζιτες τιποτα αλλο δεν τις αντεχεις καθολου παραπανω δεν υπαρχουν κοινα σημεια για να ασχοληθεις
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Καμμία σχέση ισχύει, απλά αυτος που πιάνει ψάρια και δεν κάνει καλό σεξ θα γαμαει ,οποία καταφέρνει να γαμησει, μια φορά γιατί δε θα του ξανακαθεται, βέβαια είναι πάρα πολλοί που θέλουν αυτό και τους αρκεί αυτό.Το περιστατικό το χω δει,οπότε δεν τίθεται αμφισβητήσης.

Όποιος δεν γαμεί σωστά θα γαμάει μια φορά και μετά τέλος, μάιστα... λες κι έχουν όλες τα ίδια στανταρντς στο κρεβάτι ή αντιμετωπίζουν όλες το σεξ με τον ίδιο τρόπο. Έχεις βέβαια ένα "point" εδώ μιας και οι ελλεηνίδες φημίζονται για το πόσο απαιτητικές είναι στο σεξ και πόσο sex pistols είναι και οι ίδιες...:confused:

Σε ποιον θα αρκούσε να γαμάει κάποια που μόλις γνώρισε, μια φορά και μετά να δέχεται αβασάνιστα να τον ξαποστέλνει επειδή δεν τη ξεκώλιασε στο βαθμό που εκείνη φανταζόταν/επιθυμούσε;;;;;?????

Ναι αστειεύεσαι, πως να τεθεί θέμα αμφισβήτησης, όταν λες ότι έπαιρνες μάτι κάποιον που γαμούσε μπροστά σου κάποια (χωρίς να διευκρινίζεις κιόλας αν ήταν γκόμενα ή πουτάνα) κι έπειτα την ρώτησε κιόλας αν τη γάμησε καλά...;

Από ποιος ανέκδοτο έχεις βγει κι εσύ ήθελα νά’ ξερα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom