Νέα

Jesse Jane

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Swordmaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 323
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
:pipa3:
 

Συνημμένα

  • Jesse-Jane.jpeg
    Jesse-Jane.jpeg
    99,2 KB · Εμφανίσεις: 73

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
:cum:
 

Συνημμένα

  • busty blonde jesse jane.jpeg
    busty blonde jesse jane.jpeg
    45,4 KB · Εμφανίσεις: 58
  • busty_blonde_jesse_jane.jpeg
    busty_blonde_jesse_jane.jpeg
    49,9 KB · Εμφανίσεις: 55
  • busty-blonde-jesse-jane.jpeg
    busty-blonde-jesse-jane.jpeg
    170,5 KB · Εμφανίσεις: 48

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
ερωτευμενος βλεπω ε; :cheesy:
Ναι, είμαι ερωτευμένος με μία πορνοσταρ της δεκαετίας του 2000 :jerking:. Ελπίζω να είσαι πιτσιρικάς φίλε γιατί όλο μλκς γράφεις σε πολλά threads και πάρα πολύ χρόνο αφιερώνεις. Βλέπεις σε γράφουμε στο ριπαπα μας, μην σπας μπάλες. Αλλά σε περίπτωση που μπορεί να πέφτω έξω και όντως να έχεις απορία ή να μην είσαι τόσο μικρός όσο δείχνεις από τα γραφόμενα σου και επειδή μπορεί και άλλοι να έχουν απορία, ας ξαναπώ ότι όπως έγραψα στο αρχικό ποστ μου στο thread αυτό, ότι θα κάνω κάποιου είδους αφιέρωμα στην συγκεκριμένη πορνοσταρ, οπότε θα ανεβάζω φωτογραφίες βίντεο και γενικότερα υλικό από την πορεία της στον χώρο. Και επειδή ξεσκαρτάρω το αρχείο μου, θα ανέβουν εν συνεχεία και για άλλες πορνοσταρ των προηγούμενων χρόνων (ως επί το πλείστον) ποστ στα thread που τους αφορούν σε μία προσπάθεια να ξαναζωντανέψουμε το φόρουμ και να ανοίξουμε και σχετικές συζητήσεις γύρω από αυτές. Αν θες να συνεισφέρεις, το φόρουμ είναι ανοιχτό στο να ανεβάσεις και εσύ ότι θεωρείς σχετικό ή μπορεί να ενδιαφέρει και τα υπόλοιπα μέλη, αν όμως έχεις σκοπό να συνεχίσεις αυτή την τοξική προσέγγιση προς τους υπόλοιπους και με αυτή την ειρωνική διάθεση απλά θα συνεχίσουμε να σε γράφουμε στο ριπαπά μας. Στο χέρι σου είναι , αν θες να κάνεις εποικοδομητικές συζητήσεις ή να γράφεις μλκς και να μιλάς ουσιαστικά μόνος σου. Το δεύτερο είναι αρκετά θλιβερό. Αυτά.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Ναι, είμαι ερωτευμένος με μία πορνοσταρ της δεκαετίας του 2000 :jerking:. Ελπίζω να είσαι πιτσιρικάς φίλε γιατί όλο μλκς γράφεις σε πολλά threads και πάρα πολύ χρόνο αφιερώνεις. Βλέπεις σε γράφουμε στο ριπαπα μας, μην σπας μπάλες. Αλλά σε περίπτωση που μπορεί να πέφτω έξω και όντως να έχεις απορία ή να μην είσαι τόσο μικρός όσο δείχνεις από τα γραφόμενα σου και επειδή μπορεί και άλλοι να έχουν απορία, ας ξαναπώ ότι όπως έγραψα στο αρχικό ποστ μου στο thread αυτό, ότι θα κάνω κάποιου είδους αφιέρωμα στην συγκεκριμένη πορνοσταρ, οπότε θα ανεβάζω φωτογραφίες βίντεο και γενικότερα υλικό από την πορεία της στον χώρο. Και επειδή ξεσκαρτάρω το αρχείο μου, θα ανέβουν εν συνεχεία και για άλλες πορνοσταρ των προηγούμενων χρόνων (ως επί το πλείστον) ποστ στα thread που τους αφορούν σε μία προσπάθεια να ξαναζωντανέψουμε το φόρουμ και να ανοίξουμε και σχετικές συζητήσεις γύρω από αυτές. Αν θες να συνεισφέρεις, το φόρουμ είναι ανοιχτό στο να ανεβάσεις και εσύ ότι θεωρείς σχετικό ή μπορεί να ενδιαφέρει και τα υπόλοιπα μέλη, αν όμως έχεις σκοπό να συνεχίσεις αυτή την τοξική προσέγγιση προς τους υπόλοιπους και με αυτή την ειρωνική διάθεση απλά θα συνεχίσουμε να σε γράφουμε στο ριπαπά μας. Στο χέρι σου είναι , αν θες να κάνεις εποικοδομητικές συζητήσεις ή να γράφεις μλκς και να μιλάς ουσιαστικά μόνος σου. Το δεύτερο είναι αρκετά θλιβερό. Αυτά.
με 2 (δυο) μου λεξεις, ολα αυτα;;
μπραβο μου. με εκπλησω.

το τι ειναι θλιβερο, ας το κρινει το κοινο :2funny:
 

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
με 2 (δυο) μου λεξεις, ολα αυτα;;
μπραβο μου. με εκπλησω.

το τι ειναι θλιβερο, ας το κρινει το κοινο :2funny:
Όπως οι μύγες πηγαίνουν στα σκατα,έτσι και εσύ από "όλα αυτά" επικεντρωθηκες και σχολιασες μόνο αυτά που πραγματικά σε ενδιαφέρουν, δείχνοντας τον πραγματικό λόγο που βρίσκεσαι εδώ και επιβεβαιώνοντας τα γραφόμενα μου.

Α και "όλα αυτά" μπορεί να μην γράφτηκαν για εσένα και την θλιβερή σου παρουσία εδώ μέσα αλλά για το "κοινό" αυτό βέβαια είναι ψιλά γράμματα για άτομα με εμφανή έλλειψη κριτικής ικανότητας.

Επίσης αξιοπρόσεκτο το γεγονός ότι σε όλα τα θρεντ που συμμετέχεις σχολιάζεις άσχετα θέματα και "μαλώνεις" με αλλά μέλη. Αυτά βέβαια θα έβαζαν σε σκέψεις κάποιον άνθρωπο που έχει ένα minimum επίπεδο αντίληψης.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Όπως οι μύγες πηγαίνουν στα σκατα,έτσι και εσύ από "όλα αυτά" επικεντρωθηκες και σχολιασες μόνο αυτά που πραγματικά σε ενδιαφέρουν, δείχνοντας τον πραγματικό λόγο που βρίσκεσαι εδώ και επιβεβαιώνοντας τα γραφόμενα μου.

Α και "όλα αυτά" μπορεί να μην γράφτηκαν για εσένα και την θλιβερή σου παρουσία εδώ μέσα αλλά για το "κοινό" αυτό βέβαια είναι ψιλά γράμματα για άτομα με εμφανή έλλειψη κριτικής ικανότητας.

Επίσης αξιοπρόσεκτο το γεγονός ότι σε όλα τα θρεντ που συμμετέχεις σχολιάζεις άσχετα θέματα και "μαλώνεις" με αλλά μέλη. Αυτά βέβαια θα έβαζαν σε σκέψεις κάποιον άνθρωπο που έχει ένα minimum επίπεδο αντίληψης.
den-katalabaino-tin-ekriksi-sou-aspa-tsina.gif
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
944
Κριτικές
12
Like
2.653
Πόντοι
736
Μουνέτο απο τα λίγα.
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
326
Like
667
Πόντοι
81
Ναι, είμαι ερωτευμένος με μία πορνοσταρ της δεκαετίας του 2000 :jerking:. Ελπίζω να είσαι πιτσιρικάς φίλε γιατί όλο μλκς γράφεις σε πολλά threads και πάρα πολύ χρόνο αφιερώνεις. Βλέπεις σε γράφουμε στο ριπαπα μας, μην σπας μπάλες. Αλλά σε περίπτωση που μπορεί να πέφτω έξω και όντως να έχεις απορία ή να μην είσαι τόσο μικρός όσο δείχνεις από τα γραφόμενα σου και επειδή μπορεί και άλλοι να έχουν απορία, ας ξαναπώ ότι όπως έγραψα στο αρχικό ποστ μου στο thread αυτό, ότι θα κάνω κάποιου είδους αφιέρωμα στην συγκεκριμένη πορνοσταρ, οπότε θα ανεβάζω φωτογραφίες βίντεο και γενικότερα υλικό από την πορεία της στον χώρο. Και επειδή ξεσκαρτάρω το αρχείο μου, θα ανέβουν εν συνεχεία και για άλλες πορνοσταρ των προηγούμενων χρόνων (ως επί το πλείστον) ποστ στα thread που τους αφορούν σε μία προσπάθεια να ξαναζωντανέψουμε το φόρουμ και να ανοίξουμε και σχετικές συζητήσεις γύρω από αυτές. Αν θες να συνεισφέρεις, το φόρουμ είναι ανοιχτό στο να ανεβάσεις και εσύ ότι θεωρείς σχετικό ή μπορεί να ενδιαφέρει και τα υπόλοιπα μέλη, αν όμως έχεις σκοπό να συνεχίσεις αυτή την τοξική προσέγγιση προς τους υπόλοιπους και με αυτή την ειρωνική διάθεση απλά θα συνεχίσουμε να σε γράφουμε στο ριπαπά μας. Στο χέρι σου είναι , αν θες να κάνεις εποικοδομητικές συζητήσεις ή να γράφεις μλκς και να μιλάς ουσιαστικά μόνος σου. Το δεύτερο είναι αρκετά θλιβερό. Αυτά.
Ξεφορτωνε πράγμα τυπε και άσε τους μλκς να κράζουν.
 

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
Η Jesse λίγο πριν δροσιστεί (:wanker: ) παρέα με την (αν δεν κάνω λάθος) Riley Steele.
 

Συνημμένα

  • Jesse_Jane_cumshot.jpeg
    Jesse_Jane_cumshot.jpeg
    128,5 KB · Εμφανίσεις: 63

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
Έχει ταλέντο στο γλείψιμο το κορίτσι μας.
 

Συνημμένα

  • JJ-BLOWJOB.jpeg
    JJ-BLOWJOB.jpeg
    68,7 KB · Εμφανίσεις: 52
  • JJ_BLOWJOB.jpeg
    JJ_BLOWJOB.jpeg
    70,1 KB · Εμφανίσεις: 46

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
Στοματάκι κόλαση έχεις Jesse μου :pipa2:
 

Συνημμένα

  • Jesse_Jane_mouthfuck.gif
    Jesse_Jane_mouthfuck.gif
    870,5 KB · Εμφανίσεις: 52

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom