Νέα

Jesse Jane

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Swordmaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 323
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
601
Πόντοι
96
για πολυ πλαστικο λεμε
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ναι απ το πιωτι το επαθε ....  :jerking:
 

Darklord_001

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Like
18
Πόντοι
0
Τωρα που πεσανε οι μετοχες της έκανε το επόμενο βήμα στη καριερα της.
Πρώτα κώλο, μετά παρτούζα...
Αρχοντιά είσαι Τζέσι!
 

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
Πάμε να κάνουμε ένα αφιέρωμα σε μία από τις κορυφαίες πορνοστάρ της δεκαετίας του 2000.
 

Συνημμένα

  • jesse_jane_doggy.gif
    jesse_jane_doggy.gif
    957,6 KB · Εμφανίσεις: 60

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Πάμε να κάνουμε ένα αφιέρωμα σε μία από τις κορυφαίες πορνοστάρ της δεκαετίας του 2000.
οταν επαναφερουν τετοια ξεχασμενα νηματα για πορνοσταρ παντα παει ο νους μου στο κακο (οτι πεθανε κτλ)
μεγαλη καβλα η καριολα
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Κορυφαια τσονταρα το πουτανακι
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
326
Like
667
Πόντοι
81
οταν επαναφερουν τετοια ξεχασμενα νηματα για πορνοσταρ παντα παει ο νους μου στο κακο (οτι πεθανε κτλ)
μεγαλη καβλα η καριολα
Και εγώ το ίδιο σκέφτομαι. Η συγκεκριμένη πάντως προς τα εκεί πάει, έχει κόψει τις ταινίες κοντά στην δεκαετία πλέον , έχει πάρει αρκετά παραπάνω κιλά και λόγω της καλής φιλίας της με την κόκα και την Ηρώ προμηνύεται μάλλον δυσοίωνο το μέλλον της.

Αλλά για να μην λέμε μόνο τα αρνητικά στα καλά της ήταν μουναρος και από τα μεγαλύτερα ονόματα στην βιομηχανία του πορνό μόλις όμως κρέμασε τις ζαρτιερες της αφέθηκε αρκετά σαν τους παλαίμαχους αθλητές που είχαμε όλοι αφίσες στα δωμάτια μας όταν ήμασταν πιτσιρικάδες και τώρα τους βλέπεις με ένα μπυροκοιλι μεγαλύτερο και από του πρωθυπουργού (ε του ιδιοκτήτη της Νότιγχαμ ήθελα να πω) όπως ο τεράστιος Ρονάλντο το φαινόμενο (ένας μύστης της μπάλας αλλά και μεγάλος καλοφαγάς) ή ο κορυφαίος όλων, ο Μαραντόνα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
348
Like
596
Πόντοι
81
Δεν εχει σταματησει, κανει σκηνες για την ιστοσελιδα του Jules Jordan που και που. Τελευταια της προς το παρον ηταν αρχες του 2022

 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Γιατί οι παλιές φωτογραφίες δεν ανοίγουν;
εικαζω οτι δεν ανοιγουν (ή ανοιγουν κομμενες) οσες ποσταριστηκαν πριν το λιφτινγκ που εκανε το σαιτ. Δεν ειναι του τομεα μου, καποια συμπιεση ή καποια μεταφορα να τις "εκαψε", ευτυχως αφηνοντας τις μικρογραφιες ατοφιες.
Επισης, λογικα οτι ανεβηκε σαν λινκ απο αλλο σαιτ, θα εχει χαθει με το περασμα του χρονου, θα εχει πεσει απο το σαιτ ή δεν θα υπαρχει καν το σαιτ (μετα απο τοσα χρονια)
 

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
Αρχίζει η σχολική χρονιά σε λίγες μέρες, ώρα να προμηθευτείτε τα σχολικά σας είδη φίλοι μου, όπως κάνει και η αγαπημένη Jesse Jane.
 

Συνημμένα

  • Jesse Jane (Fucks_Instead_Of_Doing_Homework).jpeg
    Jesse Jane (Fucks_Instead_Of_Doing_Homework).jpeg
    79,9 KB · Εμφανίσεις: 44

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom