Νέα

Ίρις Μασάζ, Σολωμού 70, Πλατεία Βάθης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 718
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
εχεις καβατζα το δωρεαν παρκινγκ που συνεργαζεται η Λιζα και ειναι 50 μετρα μακρια
το καφενειο δεν ειναι προβλημα, ας κοιταει οποιος θελει
Τι δωρεαν παρκιν? Πας και λες θα παω στο μασατζιδικο?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Νέα όμορφη παρουσία στο κατάστημα!
Άννα 25 χρόνο όμορφο ξανθό πιπινι με ωραίο κορμάκι.

Όπως με ενημέρωσε η Λίζα τη προσεχή Δευτέρα το μαγαζί θα λειτουργήσει κανονικά
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
πλεον στο ροστερ εδω προστεθηκε και η ουκρανιδα Ελενη!
Προκειται για ψιλη ξανθια γυναικα με ωραια ματια, Ουκρανη και μεγαλο στηθος.
Εχει εργαστει παλαιοτερα στο Βλαχοπουλου 1 σαν Λωρα
Καλες υπηρεσιες και δοκιμασμενη
δυναμη η Λωρα
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
510
Πόντοι
4.440
Exει ρωτησει κανεις απ οσους εχουν παει αν στο πρόγραμμα της 1 ωρας προσφερουν και 2η εκτονωση η ζητανε εξτραδακι
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
περασμα την προηγουμενη εβδομαδα απο το καταστημα.κακη περιοχη με χρηστες διασκορπισμενους παντου αλλα το καταστημα απιστευτα καλογουστο με πολυ ωραια αυρα!οι κοπελες που μου παρουσιαστηκαν ηταν οι εξης.
1)Βανεσα μελαχρινη σαρανταρα περιπου με υψος κοντα στο 1.60 με ενα ωραιο φορεματακι
2)Μαιρη ξανθια σαρανταρα και αυτην στο ιδιο υψος
3)Μια ξανθια με καρε μαλλι με πολυ γυμνασμενο σωμα(δεν θυμαμαι ονομα)
4)Αντελινα μελαχρινη βαλκανια κοπελα ετων 30 περιπου με αρκετα ωραιο σωμα
5)Νταιανα ξανθια ουκρανορωσικη αλογα κοντα στα 40 με ποδαρες
Περασα με Νταιανα και ηταν παρα πολυ καλη.πολυ καλο μασαζ με σωστες κινησεις,εμεινε και μονο με το στριγκακι της για λιγο btb.δευτερο προγραμμα παρα πολυ καλο,μικρο βυζακι βεβαια 1-1.5 αλλα σε αποζημειωνει το ολο σωμα.δηλωσε απο την αρχη οτι δεν κανει αφιλτο τσιμουκ και το τηρησε!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
περασμα την προηγουμενη εβδομαδα απο το καταστημα.κακη περιοχη με χρηστες διασκορπισμενους παντου αλλα το καταστημα απιστευτα καλογουστο με πολυ ωραια αυρα!οι κοπελες που μου παρουσιαστηκαν ηταν οι εξης.
1)Βανεσα μελαχρινη σαρανταρα περιπου με υψος κοντα στο 1.60 με ενα ωραιο φορεματακι
2)Μαιρη ξανθια σαρανταρα και αυτην στο ιδιο υψος
3)Μια ξανθια με καρε μαλλι με πολυ γυμνασμενο σωμα(δεν θυμαμαι ονομα)
4)Αντελινα μελαχρινη βαλκανια κοπελα ετων 30 περιπου με αρκετα ωραιο σωμα
5)Νταιανα ξανθια ουκρανορωσικη αλογα κοντα στα 40 με ποδαρες
Περασα με Νταιανα και ηταν παρα πολυ καλη.πολυ καλο μασαζ με σωστες κινησεις,εμεινε και μονο με το στριγκακι της για λιγο btb.δευτερο προγραμμα παρα πολυ καλο,μικρο βυζακι βεβαια 1-1.5 αλλα σε αποζημειωνει το ολο σωμα.δηλωσε απο την αρχη οτι δεν κανει αφιλτο τσιμουκ και το τηρησε!


Ωραιος

Για Μαιρη εχεις αποψη;
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
δεν εχω αποψη για Μαιρη,απο εμφανιση 40αρα γειτονισσα που θελεις να την βαλεις σε καμια σκοτεινη γωνια!!
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Ωραιος

Για Μαιρη εχεις αποψη;
δεν εχω αποψη για Μαιρη,απο εμφανιση 40αρα γειτονισσα που θελεις να την βαλεις σε καμια σκοτεινη γωνια!!

την οποία … έβαλα, τις προάλλες, σε μια γωνιά με ημίφως και είδα το … φως το αληθινό!!!
είναι ό,τι υπόσχεται το βλέμμα της και βάλε … και στο πριν και στο μετά.    που να στα λέω κουμπάρε!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
δεν εχω αποψη για Μαιρη,απο εμφανιση 40αρα γειτονισσα που θελεις να την βαλεις σε καμια σκοτεινη γωνια!!

βασικα η Μαιρη ειναι αυτη που σε βαζει στην γωνιά και σου αλλαζει τα πετρελαια
πολυ σεξυ μιλφαρα με ωραια αισθησιακη φωνη και ορεξη για ερωτα
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Σσημερα το μεσημερι:

στην  υποδοχη η σεξυ Λιζα

ροστερ:

Ντιανα. Η ωσιδα ψιλη ξανθια αδυνατη μιλφαρα
Βανεσα . Η καστανη Ρωσιδα με τα ασιατικα χαρακτηριστικα προσωπου και τις πολυ καλες υπηρεσιες
Μαιρη, Η αδυνατη ξανθια ελληνιδα μιλφαρα
Αλινα. Η ξανθουλα μετριου αναστηματος νεαρη Ρωσιδα με τα ωραια ματια το σφιχτο κορμι και το ωραιο πισω συστημα που προσφατα δοκιμαστηκε με αριστες εντυπωσεις

Η Λιζα μου υπενθυμισε πως ακομα ισχυει η προσφορα στην οποια οποιος κανει 4 μασαζ σε διαστημα 2 μηνων, το 4ο μασαζ προσφερεται με εκπτωση 50%
Επισης οποιος θελει υπαρχει δωρεαν παρκινγκ σε συνεννοηση με την Λιζα
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Ροστερ σημερα στο καταστημα:

Υποδοχη η Λιζα  ;)

Μαιρη. Η ελληνιδα καλλιγραμμη ξανθια μιλφαρα
Βανεσα η εξωτικη Ρωσιδα
Νιανα, η ψιλη μιλφαρα Ρωσιδα με το φοβερα ποδια
Αλινα, η μινιον μικρη Ρωσιδα ξανθθια του καταστηματος

και τελος νεα κοπελα στο καταστημα!
Δεσποινα, νεαρη μετριου αναστηματος κοκκινομαλλα ομορφουλα κοπελα με ωραιο κανονικο σε κιλα σωμα.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Οφειλω να καταθεσω πως σε δικο μου απογευματινο περασμα, δεν ανοιγαν. Καλεσα χωρις αποκρυψη στα τηλεφωνα και τιποτα. Επισης, ειχα επισκεφθει το μαγαζι της Λιζας στην Καλλιθεα και δεν ειχα προβλημα εκει. Απαραδεκτο να μην απαντανε καν στο τηλεφωνο και να ταλαιπωριομαστε να κατεβουμε ως εκει , να τρωμε την κινηση και το άγχος να παρκαρουμε.
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Οφειλω να καταθεσω πως σε δικο μου απογευματινο περασμα, δεν ανοιγαν. Καλεσα χωρις αποκρυψη στα τηλεφωνα και τιποτα. Επισης, ειχα επισκεφθει το μαγαζι της Λιζας στην Καλλιθεα και δεν ειχα προβλημα εκει. Απαραδεκτο να μην απαντανε καν στο τηλεφωνο και να ταλαιπωριομαστε να κατεβουμε ως εκει , να τρωμε την κινηση και το άγχος να παρκαρουμε.
Zero ακου..................ς
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Οφειλω να καταθεσω πως σε δικο μου απογευματινο περασμα, δεν ανοιγαν. Καλεσα χωρις αποκρυψη στα τηλεφωνα και τιποτα. Επισης, ειχα επισκεφθει το μαγαζι της Λιζας στην Καλλιθεα και δεν ειχα προβλημα εκει. Απαραδεκτο να μην απαντανε καν στο τηλεφωνο και να ταλαιπωριομαστε να κατεβουμε ως εκει , να τρωμε την κινηση και το άγχος να παρκαρουμε.

την περασμενη βδομάδα καποια ημερα το καταστημα ηταν κλειστο για τεχνικους λογους απο οσο γνωριζω.
οποτε μαλλον εκεινη την ημερα ησουν ατυχος και περασες απο εκει
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Η αλήθεια είναι ότι δεν φημίζομαι για την τύχη μου. Δηλαδή τι τεχνικούς λόγους είχαν;θα φοβούνταν κάνα πέσιμο από μπάτσους, όλα τα άλλα μου φαίνονται ψιλοδικαιολογιες. Τεχνικο πρόβλημα σε κτίριο που φτιάχνεται σε μια μέρα και κλείνει ολημερίς το μαγαζί, μάλλον δύσκολο να ισχύει.
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Η αλήθεια είναι ότι δεν φημίζομαι για την τύχη μου. Δηλαδή τι τεχνικούς λόγους είχαν;θα φοβούνταν κάνα πέσιμο από μπάτσους, όλα τα άλλα μου φαίνονται ψιλοδικαιολογιες. Τεχνικο πρόβλημα σε κτίριο που φτιάχνεται σε μια μέρα και κλείνει ολημερίς το μαγαζί, μάλλον δύσκολο να ισχύει.
:thumbsup:
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Σε επικοινωνία που είχα σήμερα με την Λίζα με ενημέρωσε πως πράγματι ήταν κλειστό το μαγαζί την περασμένη βδομάδα για λίγο λόγω δικού της προσωπικού θέματος
Ζητά συγγνώμη αν κάποιος ταλαιπωρήθηκε και με ενημέρωσε ακόμη πως το μαγαζί λειτουργεί κανονικά 11-9 κάθε ημέρα έκτος Κυριακης με φουλ ρόστερ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom