Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 591K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Παντως σε σχεση με την Βικτωρια,η γκλορια ειναι γκομεναρα!!!!!!!!!Και τα παραπανισια κιλα της,δεν χαλανε το συνολο,γιατι ειναι ωραια γυναικα.Τωρα για τη Βικτωρια,εγω που εκανα επισκεψη για να δω το εν λογω φρουτο,ετοιμασα τα λεφτα και τα εβαλα στη χουφτα μου μπροστα στην τσατσα και μου λεει ερχεται η κοπελα.Ε,βλεπω την κοπελα και βαζω τα λεφτα στην τσεπη παλι.Της λεω,δεν θα παρω και εδειξε κατανοηση.Ρε παιδια ειναι πολυ βαρεων βαρων η γυναικα.Δεν μπορω να δοκιμασω,για να δω τις υπηρεσιες της.Θα με λιωσει!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Φιλε η Γκλορια θα καλοκαιριασει να επιστρεψει...Δοκιμασε την αντικαταστατρια της Βικτωρια. Κανει τα ιδια πραγματα κ ειναι κατι το διαφορετικο. Ειναι καταντια για μια πολη στο μεγεθος του Ηρακλειου να περιμενουμε 2-3 μηνες για μια μετρια -υποκειμενικα- γκομενα...Δυστυχως

Η Γκλορια αυτη την εβδομαδα δουλευε πρωινη βαρδια.Δεν ξερω αν θα ξαναφυγει βεβαια...
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
Η Γκλορια αυτη την εβδομαδα δουλευε πρωινη βαρδια.Δεν ξερω αν θα ξαναφυγει βεβαια...
Φίλε μάλλον την μπέρδεψες με την Τατιάνα γιατί πέρασα να ρωτήσω πότε γυρνάει η Γκλόρια και ήταν  η Τατιάνα πρωινή. Τέσπα με ξενέρωσε η τσατσά και μου λέει ότι θα γυρίσει σε κάνα 2-3 μήνες!! Εδώ  έχει περάσει ένας μήνας που ήταν να λίπη για 2 και τώρα έγιναν 2-3 ξανά! Έχει κανείς να προτείνει τίποτα αυτόν τον καιρό?

p.s.: πήγα στο μπουρδέλο που είναι δίπλα από τον Αλεξάκη στην 62 Μ. μην πάτε η τύπισσα είναι μεγάλο μηδενικό       
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πηγαινε στο δευτερο στα δειλινα.Στην ανηφορα πισω απο τον αλεξακη.ο τσατσος εκει βεβαια ειναι πολυ σπαστικος τυπος.Αλλα φερνει καλυτερες,απο αυτο που ειναι διπλα στον αλεξακη.
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
μπα πίγα προχθές και είχε μια χάλια γκόμενα και δεν κατέθεσα τελικά
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κι εςγω οταν ειχα παει ειχε μια μετρια 35αρα.Και ουτε καν ειδα και τη φατσα της,με την μαλακια που δερνει τον πουστοτσατσο,οποτε την εκανα με ελαφρα.Εχει χοντρυνει και η εμμανουελα τωρα.Στην ξερα,καλη ηταν.Τωρα που χαλασε και το ατου της(το καλο σωμα που ειχε),καιρος της ειναι να μας αδειαζει τη γωνια.Συμβαλλετε συναγωνιστες,στην μειωση του τζιρου εκει περα,μπας και μας φερουν τιποτα καινουργιο......
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Ρε παιδια δεν μπορουμε εδω στο Ηρακλειο να τα εχουμε ολα! Το εχουμε διαπιστωσει πολλες φορες αυτο...ολο στο 'τρωγεται' συμβιβαζομαστε. Η Εμμανουελα εμενα προσωπικα μου την εσπασε απο τοτε που ηρθε το 35αρι ευρω. Θα φερει καποια στιγμη αλλη καλυτερη, θα το κανει 40, θα ξυπνησουν απο τα αλλα σπιτια κ θα το ανεβασουν ολα κτλ. Εχω πολυ καιρο στο Ηρακλειο να δω κοπελα ομορφη κ με καλες υπηρεσιες-εκτος απο τα 80αρια του Σπυρου. Εμεις φταιμε μεν που τα στηριζουμε αυτα αλλα αφου δεν μπορουμε να κανουμε αλλιως; Στο κατω-κατω ποιος απο δω εμιστευεται να μοιραστει τυχον κελεπουργια ευκαιριακα πχ φοιτητριες που εκδιδονται ανα διαστηματα (θεωρωντας οτι αληθευει αυτο) η αλλα τετοια;
 

MiaZwhDuoZwes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
με λιγα λογια ολα τα σπιτακια του Ηρακλειου εχουν χοντρες...pff :huh:
 

speck50

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
thanx man, θα το εχω υπόψιν μου.

Φιλε speck50 κ τα δυο ειναι σε οχι τοσο βολικα σημεια για καποιον που δεν ξερει την πολη. Το Λαμουρ ειναι στη βιομηχανικη περιοχη ενω ο Σπυρος χωμενος σε ενα στενο του Μασταμπα. Γνωμη μου ειναι οταν με το καλο ερθεις να χρησημοποιησεις ενα ταξακι ωστε να εχεις το κεφαλι σου ησυχο κ ενα τηλ ωστε να το ειδοποιησεις να ερθει να σε παρει μετα. Βρες ενα πιτσιρικα ταξιτζι κ πες του τα μερη. Δεν χρειαζεται τπτ παραπανω να εισαι σιγουρος...
 

Επισκέπτης
Αυριο η Βικτωρια δουλευει απογευματινη η πρωινη βαρδια?
 

MiaZwhDuoZwes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
sorry... και το πρωι ανοικτα ειναι ?? μπορει κανεις να μου πει το προγραμμα? ευχαριστο
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Το συγκεκριμένο σπίτι δουλεύει από 8.00 - 24.00
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια....ποιος λακαμας παει στισ 8:00 το πρωι να πηδηξει????

ααααα δεν παμε καλα.......
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
έλα ντε;;;;

Ναυτης βγήκε στην στεριά για περιπολία....
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ανεβαίνεις από τα λιοντάρια την 1821. Στρίβεις στο πρώτο στενό στα δεξια , έπειτα ευθεία για καμιά 50αριά μέτρα και συναντάς ένα πάρκινγκ στα αριστερά σου. Απέναντι από το πάρκινγκ είναι το πρώτο. Λίγο πριν το πάρκινγκ υπάρχει ένας πεζόδρομος στα δεξιά σου. Περπατώντας καμιά 40αριά μέτρα βρίσκεις και το δεύτερο
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες. Λοιπον χθες βολτα στην Εμμανουελα...Τα ιδια κ τα ιδια με τη διαφορα οτι η τσατσα -δηθεν εμπιστευτικα- μου ειπε οτι μεχρι τισ 20 του μηνα περιμενει καινουργια αφιξη, Ελληνοαμερικανιδα! Ειδωμεν...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπερα παιδες. Λοιπον χθες βολτα στην Εμμανουελα...Τα ιδια κ τα ιδια με τη διαφορα οτι η τσατσα -δηθεν εμπιστευτικα- μου ειπε οτι μεχρι τισ 20 του μηνα περιμενει καινουργια αφιξη, Ελληνοαμερικανιδα! Ειδωμεν...
Ω,φιλτατε.Μας δινεις μεγαλη ειδηση.Αντε να ανεβει το (αν)ηθικό και για αυτους που ζουν στην Κρητη.Ελπιζω να σου ειπε αληθεια και να φερει καμια καλη.Τουλαχιστον να ξεκουμπιστουν οι μονιμες.Σαν δημοσιες υπαλληλοι ειναι οι πουτανες στο Ηρακλειο γαμωτο?Μονο αμα παρουν συνταξη,θα τις αλλαξουνε....
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είχε κάποιο λόγο να μην πει αλήθεια. Το θέμα είναι να είναι πράγματι καλύτερη η καινούρια, αλλιώς πάει τσάμπα η αλλαγή.
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1

με βοηθήσατε αρκετά διαβάζοντας σχεδόν όλες τις σελίδες. είδα γενικά οτι υπάρχει ενδιαφέρον για τα cg. έχοντας κολλητό που δούλευε 3-4 χρόνια reception βράδυ...σε πολύ καλό ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης.πηγαίνοντας εκει να τοθ κάνω παρέα αρκετά βράδυα πήρα μια γεύση περι του θέματος. έρχονταν εκεί τύποι με cg. υπάρχοθν cg και μάλιστα πολύ καλά, ελληνίδες,ρωσσίδεσ κλτ. πολύ όμορφες αλλά δύσκολα να βγάλεο κανείς άκρη γιατί έρχονται σε καλό ξενοδοχείο με γραγκάτους,με ακριβά αυτοκίνιτα. θέλει πολύ χρήμα . ο φίλος μοθ είχε κρατήσει ενα τιλ απο ενα ρωσσιδάκι σκέτη μπόμπα.
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1

χθεσινή βόλτα στου Σπύρου.Τεμάχια 6 μέτρια από εμφάνιση,τιμή απο 70-90 ευρω ανάλογα με την κοπέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom