Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες. Λοιπον χθες βολτα στην Εμμανουελα...Τα ιδια κ τα ιδια με τη διαφορα οτι η τσατσα -δηθεν εμπιστευτικα- μου ειπε οτι μεχρι τισ 20 του μηνα περιμενει καινουργια αφιξη, Ελληνοαμερικανιδα! Ειδωμεν...


Εχουμε κάτι νεο ???

 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως μάγκες αυτή η πιπίλα με την καινούργια πολλές φορές είναι και μούφα για να ξαναπάς. Η Ελενίτσα διαδίδει κάθε δύο εβδομάδες ότι θα έρεθει νέα κοπέλα και όταν πάει κάποιος του λέει ότι ήρθε για μία μέρα και μετά έφυγε !!!
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Πάντως μάγκες αυτή η πιπίλα με την καινούργια πολλές φορές είναι και μούφα για να ξαναπάς. Η Ελενίτσα διαδίδει κάθε δύο εβδομάδες ότι θα έρεθει νέα κοπέλα και όταν πάει κάποιος του λέει ότι ήρθε για μία μέρα και μετά έφυγε !!!

Εχει κανείς συναγωνιστής επισκευτεί πρόσφατα τα σπιτια στην παλιά λαχαναγορά,Εχουμε καιρό για κάποια αναφορά από εκεί.
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως μάγκες αυτή η πιπίλα με την καινούργια πολλές φορές είναι και μούφα για να ξαναπάς. Η Ελενίτσα διαδίδει κάθε δύο εβδομάδες ότι θα έρεθει νέα κοπέλα και όταν πάει κάποιος του λέει ότι ήρθε για μία μέρα και μετά έφυγε !!!
Ποιά είναι η Ελενίτσα;
Πάντως ας δούμε το νέο φρούτο και μετά να κρίνουμε.Τυχαίνει πολλές φορές να τρώμε φόλες από άλλες κοπέλες και τότε να εκτιμούμε αυτές που χάσαμε. Προσωπικά δεν είχα ποτέ πρόβλημα με την Εμμανουέλα
 

jimpa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα πρωτη φορα γραφω,σας διαβαζω καιρο.κανετε λαθος για την εμμανουελα.αν εισαι ανετος και ευγενικος και 69 κανει και δαχτυλακι απο πισω δεχεται.τωρα οσο για ελενιτσα θελω πληροφορια αν υπαρχει και νεαρη κοπελα στο χωρο
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Μέχρι πριν από ένα μήνα δεν είχε !!!
 

jimpa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
κριμα μονο ΄σ'αυτο δεν εχω παει.
αν δεν γινομαι σπαστικος τιποτα καλο στο παρκινγκ?
δεν εχω ευχερεια για τσαρκα λογω συζηγου οποτε πρεπει να ειμαι προετοιμασενος
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
κριμα μονο ΄σ'αυτο δεν εχω παει.
αν δεν γινομαι σπαστικος τιποτα καλο στο παρκινγκ?
δεν εχω ευχερεια για τσαρκα λογω συζηγου οποτε πρεπει να ειμαι προετοιμασενος

Καλη φάση για παντρεμενους είναι ο Σπύρος...
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Εχουμε κάτι νεο ???
Έχουμε νέο! Ξανθό. Στήθος μέτριο! Θα έλεγα κάτι ανάμεσα σε Εμμανουέλα και Τατιάνα από εμφάνιση. Στο κρεβάτι όμως αρκετά καλή. Καλό στοματικό με τρίψιμο του πέους στα βυζιά και σε όλο το σώμα. Πολλά προστυχόλογα.Αρκετές στάσεις.Ελευθερία στα αγγίγματα. Ελπίζω όταν πιάσει τους πρώτους πελάτες να μην αρχίσει να χαλάει.
Όνομα δε συγκράτησα δυστυχώς.

Από ότι μου είπε η τσατσά σύντομα θα έρθει και άλλη κοπέλα και θα μοιράζουν τις βάρδιες.     
 

Επισκέπτης
Έχουμε νέο! Ξανθό. Στήθος μέτριο! Θα έλεγα κάτι ανάμεσα σε Εμμανουέλα και Τατιάνα από εμφάνιση. Στο κρεβάτι όμως αρκετά καλή. Καλό στοματικό με τρίψιμο του πέους στα βυζιά και σε όλο το σώμα. Πολλά προστυχόλογα.Αρκετές στάσεις.Ελευθερία στα αγγίγματα. Ελπίζω όταν πιάσει τους πρώτους πελάτες να μην αρχίσει να χαλάει.
Όνομα δε συγκράτησα δυστυχώς.

Από ότι μου είπε η τσατσά σύντομα θα έρθει και άλλη κοπέλα και θα μοιράζουν τις βάρδιες.     

Σε ποιο σπιτι?Εθνικοτητα?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα αλανια. Σημερα επισκεψη να δω τι καπνο φουμαρει η αντικαταστατρια της Εμμανουελας. Λοιπον, Ελληνιδα απο Καλαματα, στηθος μετριοτατο ενω στο συνολο -σεβομενος τη γνωμη του συναγωνιστη- τη βγαζω ακυρη! Απο καμια 10 αρια ατομα που περασανε οσο μιλουσα με την τσατσα ολοι εφυγαν κ μονο εγω πληρωσα το αδικο 35αρι. Στη κουβεντα η τσατσα μου ειπε οτι ειναι προσωρινη ωστε να μην κλεισει το σπιτι εως οτου ερθει η πολλα υποσχομενη Ελληνοαμερικανιδα. Μαλιστα φευγοντας μου ειπε οτι δεν θα μας αφησει ετσι κ προσπαθει να ερθει καλυτερη οπως κανει παντα κτλ. Ειδωμεν...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Α κ μην ξεχασω...Η Εμμανουελα αφου εβγαλε αρκετα λεφτα απο μας αγορασε ενα δικο της 'σπιτι' στις Σερρες κ πλεον θα βρισκεται εκει...Οποιος περασει ας επισκεφτει για ενα αναμνηστικο!
 

klimt1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεισ τι λεει το stripclub αφροδιτη στο Ρεθυμνο?
 

MiaZwhDuoZwes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα αλανια. Σημερα επισκεψη να δω τι καπνο φουμαρει η αντικαταστατρια της Εμμανουελας. Λοιπον, Ελληνιδα απο Καλαματα, στηθος μετριοτατο ενω στο συνολο -σεβομενος τη γνωμη του συναγωνιστη- τη βγαζω ακυρη! Απο καμια 10 αρια ατομα που περασανε οσο μιλουσα με την τσατσα ολοι εφυγαν κ μονο εγω πληρωσα το αδικο 35αρι. Στη κουβεντα η τσατσα μου ειπε οτι ειναι προσωρινη ωστε να μην κλεισει το σπιτι εως οτου ερθει η πολλα υποσχομενη Ελληνοαμερικανιδα. Μαλιστα φευγοντας μου ειπε οτι δεν θα μας αφησει ετσι κ προσπαθει να ερθει καλυτερη οπως κανει παντα κτλ. Ειδωμεν...
οταν λες ακυρη τι εννοεις? δηλαδη δεν αξιζει να πας?
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
οταν λες ακυρη τι εννοεις? δηλαδη δεν αξιζει να πας?
Δεν είναι και εντελώς άκυρη , αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Είναι όμως κάτι διαφορετικό και μπορείς να το δοκιμάσεις για να ξεφύγεις από τα ίδια και τα ίδια!
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Οτι λεει ο συναγωνιστης Ινζακι. Δεν με κερδισε με τις υπηρεσιες της αλλα ειναι κατι διαφορετικο που μπορει να δοκιμασει καποιος. Παντως απο προσφατη βολτα δεν παιζει τιποτα γενικα...
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Ας μου στείλει κάποιος που ξέρει σε πμ ακριβώς που βρίσκεται το bar της Ρίτσας.Θέλω να πάρω καμιά θεία.
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Πέρνεις τον παραλιακό λίγο πριν από το Παγκρήτιο όπως κατεβαίνεις για Γιόφυρο στα αριστερά σου υπάρχει ένας δρόμος που πηγαίνεις προς Καμίνια. Στο δεξί σου χερι είναι το "Μπαρ μαύρα μάτια" (Ρίτσα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom