Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλα τα μπουρδελα αλλα χρειαζομαστε κ καμια αλλαγη που κ που.Καλα ολοκληρο Ηρακλειο κ δεν εχει ενα cg? οποιος γνωριζει κατι ας πει.
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες. Ουτε τα μπουρδελα δεν πανε καλα φιλε παναθα...Μουφα ολα. Εχουνε μια γκομενα 100 χρονια κ ο κοσμος ολος! Δηλαδη δεν μπορουν να καταλαβουν οτι δεν τσουλαει ετσι; Για κατι καλυτερο που λες ουτε λογος! Εχεις δοκιμασει ποτε τηλ. απο κριτικες αγγελιες; Για δοκιμασε...Ετοιμασου να τρομαξεις ομως! Στασιμοτητα πληρης παιδια...
 

manolas34

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες.
Δειαβαζω αυτα που γραφεται συχνα.Ειπα κ εγω να γινω μελος.
Θα ηθελα να σας πω για call girls που λετε οτι δεν υπαρχουν.
Λοιπον , απο προσωπικη εμπειρια σας λεω οτι υπαρχουν , απλα ειναι δυσκολο
να τις καταλαβεις και να τις βρεις. Μπορει να ειναι και η γκομενα σας , η αδερφη σας κτλπ.Υπαρχουν πολλες στο Ηρακλειο και καλα μουνια , απλα πρεπει να δικτυωθεις για να βρεις καμια.Απο αγγελια μην περιμετε , απιθανο. Το call girl συνηθως κανει πελατες απο
απο πελατες και εχεμυθους βεβαια. Μεγαλους σε ηλικια , παντρεμενους περισοτερο , που δεν προκειται να μιλησουν.Συνηθως δουλευουν με στανταρ πελατια , 5-6 ατομα που τους γνωριζουν
και ξερουν τι προτειμανε.Πανε σε ξενοδοχεια , γνωστα στο Ηρακλειο , φτηνιαρικα .
Η ταριφα ακουμπαει την 100αρα την μια ωρα , μπορει και τις δυο. Δουλευουν μονες , τα φραγκα ειναι καλα και περνανε μια χαρα , ο γκομενος δεν παιρνει χαμπαρι, του λενε οτι πανε για δουλεια.
Θα σας πω και αλλα , αλλη φορα.
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα φιλε κ καλως ηρθες. Δεν υπαρχουν στην πολη μας κολ γκερλ με τη μορφη της Αθηνας που περνεις ενα τηλ. οποτε σου καβλωσει, λες τι θελεις, πως να ειναι κ ερχεται σε 20' στο χωρο σου. Σιγουρα αν παρεις σβαρνα τα περισσοτερα συνοικιακα μπαρακια-ειδικα σε αλανογειτωνιες, σιγουρα θα βρεις ξεκολακια που αμα τους ταξεις την 100αρα θα σου κανουν οτι θελεις. Το θεμα ειναι να εχεις πληροφοριες εκ του ασφαλους κ οχι να τις φας καμια ωρα!
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες. Σημερα επισκεψη στην αντικαταστατρια της Γκλορια. Το ονομα αυτης Βικτωρια...Τροφαντουλα με αρκετουτσικα αλλα οχι αποκρουστικα πιασηματακια κ ωραιο στηθος. Απο περιποιηση περνει αριστα αφου περασε κ την προκατοχο της! Το καλυτερο ηταν λιγο πριν βαλει την καποτα ενα πολυ καλο ισπανικο που με εστειλε αδιαβαστο...Α κ αρκετη περιποιηση του εργαλειου στην αρχη...Εγω τη συστηνω ανεπιφυλακτα αν πρωτος στοχος δεν ειναι η εμφανιση...Επιτελους κατι καινουργιο κ μαλιστα καλο!
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Καιρός ήταν....

Μήπως ξέρεις ωράριο?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Εγω φιλε μου πηγα χθες το απογευμα οποτε λογικα θα δουλευει απογευματα. Τωρα αν αλλαζουνε με την Τατιανα δεν ξερω...
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Τα γνωριζω καλα φιλε.Τουλαχιστον 100ευρω που λες εσυ,δεν χρειαζεται να δωσεις για να σου δωσει καποια πολυ καλη.Αμα παει καποιος ψαρωμενος, και 150 να του πει ο σπυρος,δεν θα μου κανει εντυπωση.Ο σπυρος ειναι ''παζαριας''.Το καλυτερο μωρο,με 80 το παιρνεις.Πηγαινε αργα το βραδυ,κατσε 1 ωρα στο μπαρ,και θα τις δεις ολες,κατα πασα πιθανοτητα..

Κατα τα αλλα τι εγινε ρε παιδια?καμια καλη αφιξη,υπαρχει στο ηρακλειο??
Εγω φιλε μου οταν ειχα κατεβει ηρακλειο  για δουλειες με ειχαν παει το ενα βραδυ στου σπυρου και το αλλο σε ενα μαγαζι που το ελεγαν αν θυμαμαι καλα καν καν το τριτο  βραδυ ηταν το αποκορυφωμα με πηγαν σε ενα στουντιο που ειχε πεντε μωρακια απο τσεχια ηταν το κατι αλλο αλλα το μαγαζι ειναι μεχρι τις εντεκα και αν δεν σε ξαρουν δεν ανοιγουν ολα ειναι θεμα κυκλωματος απο οτι μου ειπαν ολοι μεσα ηταν γνωστοι ηρακλειωτες
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες. Σημερα επισκεψη στην αντικαταστατρια της Γκλορια. Το ονομα αυτης Βικτωρια...Τροφαντουλα με αρκετουτσικα αλλα οχι αποκρουστικα πιασηματακια κ ωραιο στηθος. Απο περιποιηση περνει αριστα αφου περασε κ την προκατοχο της! Το καλυτερο ηταν λιγο πριν βαλει την καποτα ενα πολυ καλο ισπανικο που με εστειλε αδιαβαστο...Α κ αρκετη περιποιηση του εργαλειου στην αρχη...Εγω τη συστηνω ανεπιφυλακτα αν πρωτος στοχος δεν ειναι η εμφανιση...Επιτελους κατι καινουργιο κ μαλιστα καλο!

Καιρός ήταν για κάτι νέο σε αυτή την πόλη...
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Καιρός ήταν για κάτι νέο σε αυτή την πόλη...

Eπίσκεψη στο Λαμούρ,περίπου 10 τεμάχια,αρκετά καλά,κορυφαία μία ουγγαρεζα με το όνομα Ελίζα(προσοχή γιατί τα ονόματα αλλάζουν με ευκολία).Καλη συμμετοχή στο πριβέ αλλά ακριβό το σπόρ,δεν γνωρίζω εαν μπορεί να παίξει κάτι παραπάνω εκεί αλλά με τα λεφτά που σου φευγουν στην Αθήνα ρίχνεις τα γ-----ια τις ζωής σου.
Εαν κάποιος φίλος, προσφaτα έχει καμμιά καλύτερη εμπηρεία ας ενημερώσει.
 

speck50

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
μεσα στη βδομαδα θα βρεθω εν τάχει ηράκλειο, σν θέλετε γίνεται λιγο πιο κατατοπιστικοί στο που ειναι αυτα τα μερη μας κ προλαβω να κανω μια βολτα..
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
μεσα στη βδομαδα θα βρεθω εν τάχει ηράκλειο, σν θέλετε γίνεται λιγο πιο κατατοπιστικοί στο που ειναι αυτα τα μερη μας κ προλαβω να κανω μια βολτα..

Φίλε speck50 πες ακροβώς τι ψάχνεις να βοηθήσουμε
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Χαιρετω παιδες. Σημερα ψαχνοντας ως συνηθως στα μονοπατια του αγοραιου ερωτα για κατι που δεν εχω βαρεθει εκανα επισκεψη στο Σπυρο...Ειχε 6 κοπελες εκ των οποιων 2 αξιζαν κ μονο απο την εμφανιση τους. Ηρθε το αφεντικο λοιπον, τα απαραιτητα παζαρια κ παιρνω την Αννουλα. Πανεμορφη νταρντανοκατασκευη με απιστευτο προσωπακι. Το δωματιο προφανως ηταν κ αυτο που εμενε, πεντακαθαρο κ με ολα τα σχετικα που θυμιζουν φοιτητρια. Ξεκινησε κανοντας ντουζακι- προτεινε να κανω κ εγω αν ηθελα- κ αρχησαμε. Μειον το καπως 'αταιριαστο' με την υπολοιπη κορμαρα στηθος αλλα οκ. Πολυ 'δυναμη' στις υπηρεσιες κ παντα προσχαρη κ προθυμη...Αμα η τιμη ηταν κ οσο τα στουντιο στη Αθηνα σιγουρα θα ειχαν βρει κ ενα ακομα καλο πελατη...
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
..Αμα η τιμη ηταν κ οσο τα στουντιο στη Αθηνα σιγουρα θα ειχαν βρει κ ενα ακομα καλο πελατη...
[/quote]

Πόσο το μαλλί ??
 

speck50

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Σπυρος και Λαμουρ τι ακριβως παιζει εκει και που ακριβως ειναι..πχ μια διεύθυνση μιας και δεν εχω ιδιαιτερη ιδεα εκτος των πολύ πολυ βασικών και άν τα της πολης..
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Φιλε speck50 κ τα δυο ειναι σε οχι τοσο βολικα σημεια για καποιον που δεν ξερει την πολη. Το Λαμουρ ειναι στη βιομηχανικη περιοχη ενω ο Σπυρος χωμενος σε ενα στενο του Μασταμπα. Γνωμη μου ειναι οταν με το καλο ερθεις να χρησημοποιησεις ενα ταξακι ωστε να εχεις το κεφαλι σου ησυχο κ ενα τηλ ωστε να το ειδοποιησεις να ερθει να σε παρει μετα. Βρες ενα πιτσιρικα ταξιτζι κ πες του τα μερη. Δεν χρειαζεται τπτ παραπανω να εισαι σιγουρος...
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
Έχουμε καμία πληροφορία πότε ακριβός επιστρέφει η Γκλόρια μιας και δεν παίζει τίποτα άλλο καλό στο Ηράκλειο αυτόν τον καιρό???
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Φιλε η Γκλορια θα καλοκαιριασει να επιστρεψει...Δοκιμασε την αντικαταστατρια της Βικτωρια. Κανει τα ιδια πραγματα κ ειναι κατι το διαφορετικο. Ειναι καταντια για μια πολη στο μεγεθος του Ηρακλειου να περιμενουμε 2-3 μηνες για μια μετρια -υποκειμενικα- γκομενα...Δυστυχως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom