Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Συμφωνω κ εγω με το φιλο, προτιμησε Εμμανουελα. Μην το παιξεις μεγας γαμιας ουτε να προσπαθησεις να μοιμηθεις καμια σουπερ τσοντα κ δεν προκειται να σου την πει με τπτ,μην ανυσηχεις. Φροντισε μονο να πας μερα κ ωρα που δεν γινεται κ ο τρελος χαμος-θα σε βοηθησει αρκετα η ηρεμεια ειδικα αν εισαι πρωταρης. Αντε κ καλο βολι!
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Τα δειλινα.Δυσκολη Ιστορια.Εμενα μου ειπαν που ειναι και δεν το εβρισκα με τιποτα.Ειναι καταχωνιασμενο.Λοιπον στα δειλινα το 2ο μπουρδελο που αναφερομαι ειναι:Που ειναι ο σαβοιδακης στην 62 μαρτυρων,απεναντι απο την σιτροεν?Ο σαβοιδακης ειναι γωνιακο καταστημα.Ε μπαινεις μεσα στο στενο.κανονικος δρομος ειναι.Στα 50 με 100 μετρα,στο πρωτο δρομο που θα συναντησεις,στριβεις αριστερα.Ειναι ενας αρκετα ανηφορικος δρομος.Εδω ειναι το δυσκολο.Λιγο πριν το τελος της ανηφορας στα αριστερα ειναι μια οικοδομη και ακριβως διπλα ενας χωματοδρομος.Αμα βρεθεις εκει,θα δεις και επιγραφη μικρη που λεει ''ανοιχτα τις ταδε ωρες''κατι τετοιο.Οταν θα ενεβεις στο στενο,καλυτερα να εισαι με τα ποδια.Αλλιως που να το δεις.Αντε ενημερωσε για γκλορια,αν πας και πες μου εμπειρια απο τα δειλινα,αν σου αρεσει το νεο φρουτο και μπεις τελικα.

Φιλε η γκλορια πηρε αδεια 2 μηνες απ οτι μου ειπε η τσατσα χθες.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Βασικά βρε παλικάρια τα μπουρδέλα πάντα μπουρδέλα θα είναι.
Κανένα cg της προκοπής θα δούμε???  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Αμαν κ πως κανουμε αλλα που ρε φιλε...Μονο καμια πατσουρα απο αγγελιες αλλα το 99% δεν βλεπονται! Απορω πως αποφασιζουν να βγουν ετσι στη γυρα...Τοσο πια εχουν καταλαβει οτι δεν καλοπηδαμε στο Ηρακλειο κ οτι ψαχνουμε το οτι λαχει; Αμα παιζει παντως κατι κ το γνωριζει καποιος ας το πει!
 

klimt1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια,θα ερθω το αλλο σαββατοκυριακο ηρακλειο για 2 μερες,μηπως ξερετε τιποτα τηλ απο call girls να μου στειλετε για να το ξεκαπνισω.ευχαριστω προερετικα
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Προτίμησε Εμμανουέλα για πρώτη φορά

Η καλύτερη επιλογή θα ήταν η Γκλόρια. Θυμάμαι μια φορά που στο διπλανό δομάτιο ήταν με ένα πιτσιρικά για πολύ ώρα διαρκώς υπομονετική και γλυκιά μαζί του. Τελικά δεν έχυσε και στο σαλόνι συζητούσε με τον πατέρα και τον ίδιο την κατάσταση δίνοντας να καταλάβει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.Βέβαια από ότι λένε τα άλλα τα παιδιά απουσιάζει.

Από εκεί και πέρα ανάμεσα σε Τατιάνα και Εμμανουέλα σου προτίνω Εμμανουέλα. Αρκεί να πας πρωινές κατά προτίμηση ώρες. Μόνο σε περίργους δημιουργεί προβλήματα. Πήγαινε έσύ άνετος και θα είσε οκ. 
 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες, ενα πορνιδιο ονοματι ευα, του οπιου το τηλ τελειωνει σε 810, ειναι ακομα ηρακλειο?  ξερει κανεις? την εχει παρει κανεις? τι λεει γενικα ως συνολο?
 

Vromikos2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες το μπουρδελακι διπλα στο ΤΟΛΙΣ μπαρ τι λεει???
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι η Ελενίτσα μία γύρω στα 50 , τίποτα το φοβερό. Βέβαια δεν ξέρω αν έχει αλλάξει, έχω να πάω 2 - 3μήνες
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
Έχουμε ιδέα πότε θα γιρίση η Γκλόρια?
 

Vromikos2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστεσ λεω να περασω σημερα απο το μαγαζι της Ριτσας!!!Για πειτε παιζει τιποτα??
Απο τιμες πωσ παει το πραγμα???
Και αν ξερει κανεις να μου πει πωσ λειτουργει το σκινικο εκει??
Ευχαριστω....
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Like
24
Πόντοι
0
φιλαρακι εχω να παω καιρο απο την ριτσα ,αν πηγες μπες στον κοπο να κανεις μια μικρη αναφορα να μαθουμε τι παιζεται τωρα
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
παιδια καλητερα στου πιπη δηλαδη στου Σπυρου απο τη ριτσα τουλαχιστον ειναι ποιο καθαρα κιαν σε γνωρισει μια δυο φορες θα σου δηξει το καλο  μωρο που περιμενει στο  υπογειο και δεν το ανεβαζει επανω... :uglystupid:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Το ανεβαζει και το καλο μωρο επανω.Κανεις λαθος σε αυτο που λες.Απλως πρεπει να εχεις υπομονη και να περιμενεις,καποια στιγμη να ανεβει.Συνηθως ενα,δυο καλα εχει καθε φορα.Αλλα ειναι ακριβος ρε πουστη μου.Τοσα λεφτα για ενα γαμησι μονο?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
συναγωνιστεσ λεω να περασω σημερα απο το μαγαζι της Ριτσας!!!Για πειτε παιζει τιποτα??
Απο τιμες πωσ παει το πραγμα???
Και αν ξερει κανεις να μου πει πωσ λειτουργει το σκινικο εκει??
Ευχαριστω....

ρε φιλε για την Ριτσα τα εχουμε πει.. το μαγαζι δεν αξιζει ...
τωρα αν κρινω απο το nickname σου ισως το μαγαζι να ειναι το ιδανικο μερος για εσενα γιατι πραγματικα ειναι πολυ βρωμικο... :grin: :grin: :grin:
τα κονε γινονται ευκολα μην ανησυχεις..

παιδια καλητερα στου πιπη δηλαδη στου Σπυρου απο τη ριτσα τουλαχιστον ειναι ποιο καθαρα κιαν σε γνωρισει μια δυο φορες θα σου δηξει το καλο  μωρο που περιμενει στο  υπογειο και δεν το ανεβαζει επανω... :uglystupid:

πραγματι ειναι πιο καθαρα απο Ριτσα αλλα δεν ειναι και οτι καλυτερο... εξαρταται ποια κοπελα θα παρεις και τι δωματιο της "ανήκει"..!! αλλα και αυτος φερνει κατι μπαζα πρωτης τάξεως και τιμη στα υψη..
μας δουλευει ο Σπυρος... 
αυτο με το μωρο που περιμενει στο υπογειο ειναι κατα ενα βαθμο μυθος..!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Vromikos2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές πήγα σήμερα στην Ριτσα.Λοιπόν το πράγμα έχει ως εξής :
τα μόνα καλά που παίζανε μέσα είναι τρία μαυρακια και μια 18χρονη τουρκαλα.
κατά τα άλλα βρώμικο μαγαζί αλλά μου άρεσε ,γιατί κάνεις τα κονε γρήγορα όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω.
Αφτα για την ώρα.Η βολτα μου ηταν αναγνωριστικη αλλα θα ξαναπαω αφτες  τις μερεσ για πιο καλεσ καταστασεισ και θα ενημερωσω.

Προσοχη παντωσ στη χοντρη και στο τραβελη.............(ασχημη φαση ακομα και για βρωμικουσ)
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
φιλε ακορεστε  δεν κανω τον ειδικο αλλα κι εσυ δεν τα γνωριζης καλα! ο πιπης  οταν αξηζη το μωρο η οταν δεν παη καλα με τα χαρτια του το κραταη στο υπογειο κιοταν δοση τις γριες τοτε το δινη με ακριβο τιμημα παντα.. εμενα ετυχε αυτο με πηγε να το δω κιοταν τοδα το κατοσταρικο μου φανικε λιγο ηταν περιπου 20 χρονων πολυτελειας!! απλα δεν μου  αρεσε να μου πη 20 λεπτα τουπα τετοιο χωραφι ρε σπυρο 20 λεπτα..?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τα γνωριζω καλα φιλε.Τουλαχιστον 100ευρω που λες εσυ,δεν χρειαζεται να δωσεις για να σου δωσει καποια πολυ καλη.Αμα παει καποιος ψαρωμενος, και 150 να του πει ο σπυρος,δεν θα μου κανει εντυπωση.Ο σπυρος ειναι ''παζαριας''.Το καλυτερο μωρο,με 80 το παιρνεις.Πηγαινε αργα το βραδυ,κατσε 1 ωρα στο μπαρ,και θα τις δεις ολες,κατα πασα πιθανοτητα..

Κατα τα αλλα τι εγινε ρε παιδια?καμια καλη αφιξη,υπαρχει στο ηρακλειο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom