Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Δεν έχω κανένα πρόβλημα αλλά πρέπει να περιμένεις μέχρι Δευτέρα. Όλα τα τηλέφωνα είναι σε 2ο κινητό το οποίο το αφήνω στο γραφίο.
Θείο,
για πες μας τι έχεις για Ηράκλειο.........και θα σου γίνω ΑΕΚτζης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κοπέλια Δευτέρα πρωϊ μόλις πάω γραφίο θα σας στείλω.
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Φίλε sonyp900 η Άννα παίζει ακόμα? Για πόση ώρα κάθεται ή είναι με το τελείωμα?
 

a.tsimi

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ποια ειναι αυτη η αννα ρε παιδια καλη ειναι ι κανενα μπαζo;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εεεε τηλ. για cg θέλω και εγώ. ενα copy-paste και αποστολη στον τσολια...please
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Φίλοι συναγωνιστές!Πρώτο μου Post και θέλω κι εγώ να πώ την εμπειρία μου απ'το "τρομερό"
ass-bar της Ρίτσας.

Καταρχίν οι κοπέλλες δεν είναι καθόλου εμφανήσιμες,πολλές μαύρες (μια-δυό βρομούσαν)
κι απο κει και πέρα πολλά πουρά!!Το χειρότερο απ'όλα είναι ότι διπλα μου καθόταν στο μπάρ ένα τραβέλι και τ ανακάλυψα διότι καθώς είχε τα πόδια πάνω στο σκαμπό του φαίνονταν τ'αρχίδια!Μου ρχεται ένα παρτσακλό,απο Αλβανία και μου λεγε ότι είναι απ'την γλυφάδα!!την κερνάω ένα ποτήρι νερό 6 ευρώ και αμέσως μου λέει να πάμε στον καναπέ πριβέ αφού πάρει όμως άλλο ποτό!!Με τα πολλά πάμε...λίγα πράματα έκανε,συνεχώς μιλούσε.

Κάποια στιγμή μου είπε οτι μπορούμε να βρεθούμε εκτος μαγαζιού,ρωτάω πόσα..και μου λέει 450ευρώ!!Εμεινα μαλακας,περιμενα ν ακουσω καμια 60ντάρα,απλα έψαχνε κορόιδα!!Κάποια στιγμή έπαισε και ξύλο καθώς ήμουν στον καναπέ μ'εναν μεθυσμενο που χτύπουσε τις κοπέλλες.

Το πιο ελεινο σκηνικό το είδα στην τουαλετα,καθώς έμπαινα,βλέπω μια μαυρη,επλαινε τα χέρια της απ τον "προηγούμενο" μου λέει "πίπα τέλει?" Συχάθηκα,βγήκα έξω πληρωσα 45 ευρω περιπου κι έφυγα ξενερωμένος!!! :jerking:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Έχουμε οδό από το μπαρ της Ρίτσας;
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Φίλοι συναγωνιστές!Πρώτο μου Post και θέλω κι εγώ να πώ την εμπειρία μου απ'το "τρομερό"
ass-bar της Ρίτσας.
......
Κάποια στιγμή μου είπε οτι μπορούμε να βρεθούμε εκτος μαγαζιού,ρωτάω πόσα..και μου λέει 450ευρώ!!

ναι το μπαρ αυτο δεν αξιζει ουτε απεξω να περνας ... εχει τις πιο αθλιες γκομενες !!!
μολις πατησεις το ποδι σου στην εισοδο δεν περνουν 1-2 δευτορολεπτα και θες να εξαφανιστεις..
μακρυα... !!

Έχουμε οδό από το μπαρ της Ρίτσας;
σιγα μην εχει και οδο.. και να εχει δηλαδη αντε να την βρεις!!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Φίλτατοι συναγωνιστές καλησπέρα!Το Σαββατοκύριακο θα είμαι Ηράκλειο.Παίζει ακόμα στο Ηράκλειο Γκλόρια & Τατιάνα?΄Μήπως υπάρχει κάτι άλλο για να δοκιμάσουμε? Την Εμμανουέλλα μόνο δεν θέλω γιατί την τελευταία φορά μου την έσπασε.
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Φίλτατοι συναγωνιστές καλησπέρα!Το Σαββατοκύριακο θα είμαι Ηράκλειο.Παίζει ακόμα στο Ηράκλειο Γκλόρια & Τατιάνα?΄Μήπως υπάρχει κάτι άλλο για να δοκιμάσουμε? Την Εμμανουέλλα μόνο δεν θέλω γιατί την τελευταία φορά μου την έσπασε.

Τι έκανε και σου την έσπασε η Εμμανουέλα; Να ξέρουμε και να προσαρμοζόμαστε. Εμένα πάντως μου την είχε σπάσει η Τατιάνα και μπορώ να σου πω γιατί αν θες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τι έκανε και σου την έσπασε η Εμμανουέλα; Να ξέρουμε και να προσαρμοζόμαστε. Εμένα πάντως μου την είχε σπάσει η Τατιάνα και μπορώ να σου πω γιατί αν θες.
Για πες φιλε ινζαγκι αν θες,γιατι σου την εσπασε η τατιανα?Στο Ηρακλειο εχω παει με ολες τις διασημες πουτανες(βλεπε γκλορια,εμμανουελα).Αλλά δεν εχω τολμησει να παω στην τατιανα.Δεν μου αρεσει πολυ σε εμφανιση αλλά αν ειχα ακουσει για καλες υπηρεσιες θα πηγαινα.Γενικα ειναι καλη αυτη(?),αφηνει δαχτυλα και τέτοια ή ''μην ακουμπας''?
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Για πες φιλε ινζαγκι αν θες,γιατι σου την εσπασε η τατιανα?Στο Ηρακλειο εχω παει με ολες τις διασημες πουτανες(βλεπε γκλορια,εμμανουελα).Αλλά δεν εχω τολμησει να παω στην τατιανα.Δεν μου αρεσει πολυ σε εμφανιση αλλά αν ειχα ακουσει για καλες υπηρεσιες θα πηγαινα.Γενικα ειναι καλη αυτη(?),αφηνει δαχτυλα και τέτοια ή ''μην ακουμπας''?
Παιδιά μόλις ήρθα από Τατιάνα.Ετσι και έτσι στο γαμήσι.Βιάζεται και δεν γλύφει καλά.Δεν ξαναπάω.Πίπ;α πολύ βιαστική και γρήγορη.Δεν τιμάει τα 30,00 ευρώ της.

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Παιδιά μόλις ήρθα από Τατιάνα.Ετσι και έτσι στο γαμήσι.Βιάζεται και δεν γλύφει καλά.Δεν ξαναπάω.Πίπ;α πολύ βιαστική και γρήγορη.Δεν τιμάει τα 30,00 ευρώ της.
Ε,απο τις γνωμες και αλλων συναθλητων παλαιοτερα,εδω,Το συμπερασμα ειναι οτι ειναι βιαστικη.Οπότε δεν αξιζει το καρπουζι.
Φιλε ζαχαρη ρωτησες για την αλλη βαρδια?Ειναι ακομα η γκλορια εκει?Καλη,αλλα παλιωσε.Α επισης ειχα ακουσει και για μια καινουρια μικρη στο πανω των δειληνων.Πηγα και την ειδα πριν λιγες μερες,αλλα πολυ μινιον ηταν.Ειναι και αγενης ο πουστοτσατσος(η υπηρεσια)του μαγαζιου.Σε κοιταει με μισο ματι αμα δεν μπεις και γενικως το υφος του.Εχει κανεις εμπειρια απο τη συγκεκριμενη ή απο καποια άλλη καινουρια?
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Ε,απο τις γνωμες και αλλων συναθλητων παλαιοτερα,εδω,Το συμπερασμα ειναι οτι ειναι βιαστικη.Οπότε δεν αξιζει το καρπουζι.
Φιλε ζαχαρη ρωτησες για την αλλη βαρδια?Ειναι ακομα η γκλορια εκει?Καλη,αλλα παλιωσε.Α επισης ειχα ακουσει και για μια καινουρια μικρη στο πανω των δειληνων.Πηγα και την ειδα πριν λιγες μερες,αλλα πολυ μινιον ηταν.Ειναι και αγενης ο πουστοτσατσος(η υπηρεσια)του μαγαζιου.Σε κοιταει με μισο ματι αμα δεν μπεις και γενικως το υφος του.Εχει κανεις εμπειρια απο τη συγκεκριμενη ή απο καποια άλλη καινουρια?
Συναθλιτή Ακόρεστε αύριο το πρωί θα παω να δω τι παίζει με Γκλόρια.Τα δειλινά που είναι για να πάω αύριο  να ελέγξω τι παίζει?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Συναθλιτή Ακόρεστε αύριο το πρωί θα παω να δω τι παίζει με Γκλόρια.Τα δειλινά που είναι για να πάω αύριο  να ελέγξω τι παίζει?
Τα δειλινα.Δυσκολη Ιστορια.Εμενα μου ειπαν που ειναι και δεν το εβρισκα με τιποτα.Ειναι καταχωνιασμενο.Λοιπον στα δειλινα το 2ο μπουρδελο που αναφερομαι ειναι:Που ειναι ο σαβοιδακης στην 62 μαρτυρων,απεναντι απο την σιτροεν?Ο σαβοιδακης ειναι γωνιακο καταστημα.Ε μπαινεις μεσα στο στενο.κανονικος δρομος ειναι.Στα 50 με 100 μετρα,στο πρωτο δρομο που θα συναντησεις,στριβεις αριστερα.Ειναι ενας αρκετα ανηφορικος δρομος.Εδω ειναι το δυσκολο.Λιγο πριν το τελος της ανηφορας στα αριστερα ειναι μια οικοδομη και ακριβως διπλα ενας χωματοδρομος.Αμα βρεθεις εκει,θα δεις και επιγραφη μικρη που λεει ''ανοιχτα τις ταδε ωρες''κατι τετοιο.Οταν θα ενεβεις στο στενο,καλυτερα να εισαι με τα ποδια.Αλλιως που να το δεις.Αντε ενημερωσε για γκλορια,αν πας και πες μου εμπειρια απο τα δειλινα,αν σου αρεσει το νεο φρουτο και μπεις τελικα.
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες! Λοιπον επειδη εγω ειχα ενημερωσει για Δειλινα, εχουμε κ λεμε...Η νεαρα που ειχα αναφερει εκατσε λιγες μονο μερες-αναμενομενο παραηταν πρωταρα. Η μινιον που αναφερεις ειναι η διαδοχος της. Μικροσκοπικο κορμακι που δεν αντισταθικα ομως αφου εχω παει με οτι κυκλοφορει σε 2 μετρο ρωσσο-βουλγαρικο 'προιον' κ ηθελα κατι νορμαλ! Δεν εχει μεγαλη εμπειρια αλλα ακουει στις επιθυμειες σου...Θετικο οτι δεν χερει απο χρονο κ τετοια οποτε δεν πολυβιαζεσαι. Αρνητικο οτι δεν σε καθηλωνει με τα προσοντα. Κανε μια δοκιμη αν κ προχθες που περασα ηταν κλειστο κατι που σημαινει οτι παει παλι για αλλαγη κοπελας...
 

MiaZwhDuoZwes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα! λοιπον θα ηθελα βοηθεια επειδη σκοπευω να παω για 1η φορα στο μπουρδελο αλλα εχω μαυρα μεσανυχτα μου εχει πει ενας φιλος για μια τατιαννα κ μια εμμανουελα... η  εμμανουελα μου ειπε ειναι παραξενη και του την ειπε κ ολας...  μπορει κανεις να Βοη8ήσει :helpplea: ευχαριστο πολυ!
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Καλησπερα! λοιπον θα ηθελα βοηθεια επειδη σκοπευω να παω για 1η φορα στο μπουρδελο αλλα εχω μαυρα μεσανυχτα μου εχει πει ενας φιλος για μια τατιαννα κ μια εμμανουελα... η  εμμανουελα μου ειπε ειναι παραξενη και του την ειπε κ ολας...  μπορει κανεις να Βοη8ήσει :helpplea: ευχαριστο πολυ!

Προτίμησε Εμμανουέλα για πρώτη φορά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom