Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
θα ηθελα να μου πειτε σε πιο ''σπιτι'' στο Ηρακλειο υπαρχει κοπελα με μεγαλα βυζια ή μεγαλα μουνοχειλα
για οσους εχουν κανει ερευνα αγορας!
επισης η εμμανουεαλα τι στυλ ειναι?
ηλικια , και αν εχει κατι απο τα παραπανω που ρωταω.
θελω να παω πρωτη φορα σε τετοιο σπιτι απο περιεργια
ευχαριστω.
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
θα ηθελα να μου πειτε σε πιο ''σπιτι'' στο Ηρακλειο υπαρχει κοπελα με μεγαλα βυζια ή μεγαλα μουνοχειλα
για οσους εχουν κανει ερευνα αγορας!
επισης η εμμανουεαλα τι στυλ ειναι?
ηλικια , και αν εχει κατι απο τα παραπανω που ρωταω.
θελω να παω πρωτη φορα σε τετοιο σπιτι απο περιεργια
ευχαριστω.
ακυρο για τη εμμανουελα
σε πιο σπιτι αξιζει να παω?
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
ακυρο για τη εμμανουελα
σε πιο σπιτι αξιζει να παω?
Η Εμμανουέλα θα ήταν η ιδακινή περίπτωση για εσένα και σε βυζιά και σε μουνόχειλα. Πολύ πιθανό να μπορούσες να τα γλύψεις και τα δύο. Δεν είναι ποια Ηράκλειο όμως. Από τις άλλες δε ξέρω αν υπάρχει κάτι που να σου ταιριάζει!
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Δεν υπαρχει καμια φιλε που να αξιζει γενικα, ποσο μαλλον για αυτα που ψαχνεις. Χθες μετα απο βολτα κατελιξα στου Σπυρου. Εσκασα το 60αρι (ηταν φτηνη η συγκεκριμενη + το απαραιτητο παζαρι) κ περασα σουπερ! 35' στο κρεβατι κ επιπλεον ντουζακι πριν κ μετα. Αν δεν ειναι προβλημα τα λεφτα ειναι εξαιρετικη επιλογη. Μην φοβηθεις καπια επειδη κανει 60 κ αλλες 70,80,90. Οπως μου εξηγησε η κοπελα (Ελληνιδα) ακομα κ μεσα εκει υπαρχει ανταγωνισμος μεταξυ τους κ προσπαθουν να 'δεσουν' πελατες. Αυτα απο μενα...
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
του Σπυρου ειναι εκει στην πετρακογιωργη που γραφει απο εξω ΒΑR?η δουλεια φινεται ανεσως απο πανω σε κατι δωματια που φενονται?
Και πως γινεται το κονε και τι ωρες ειναι ανοικτα.
ποτε μπορω να παω?
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
Δεν υπαρχει καμια φιλε που να αξιζει γενικα, ποσο μαλλον για αυτα που ψαχνεις. Χθες μετα απο βολτα κατελιξα στου Σπυρου. Εσκασα το 60αρι (ηταν φτηνη η συγκεκριμενη + το απαραιτητο παζαρι) κ περασα σουπερ! 35' στο κρεβατι κ επιπλεον ντουζακι πριν κ μετα. Αν δεν ειναι προβλημα τα λεφτα ειναι εξαιρετικη επιλογη. Μην φοβηθεις καπια επειδη κανει 60 κ αλλες 70,80,90. Οπως μου εξηγησε η κοπελα (Ελληνιδα) ακομα κ μεσα εκει υπαρχει ανταγωνισμος μεταξυ τους κ προσπαθουν να 'δεσουν' πελατες. Αυτα απο μενα...
εχει πολλες κοπελες εκει?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Δεν θυμαμαι φιλε μου την οδο αν λεγεται ετσι αλλα απο τα συμφραζομενα αυτο ειναι. Αν διπλα του εχει κ ενα μινι μαρκετ τοτε ειναι 100% αυτο. Εγω παω παντα μετα τις 11 κ ειναι ανοιχτο μεχρι ξημερωματα σιγουρα. Καποια Σαββατα που εχω περασει ειναι κ μεχρι τις 5-6 στη διαθεση σου. Εχει συνηθως πανω απο 5-6 κοπελες κ οι τιμες πικοιλουν απο 60 εως 90ευρω. Τα δωματια ειναι στο υπογειο οχι πανω. Γενικα ειναι ωραια φαση που θυμιζει στουντιο της Αθηνας...
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
το σπιτι διπλα στου Τολη τι λεει?
τι κοπελα εχει μεσα ?
μπορει καποιος να κανει ενα συγκεντρωτικο εντυπωσεων απο τα σπιτια που υπαρχουν στο ηρακλειο
θα του ημουν ευγνωμων
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μάγκες, η Ρίτσα από τι ώρα παίζει;

Παίζει και απόγευμα για καφέ (ΚΑΦΕ - ΜΠΑΡ), όπως ο Σπύρος;
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια. Μηπως ετυχε καποιος συναγωνιστης να ελεγξει αν ηρθε η περιβοητη Ελληνοαμερικανιδα μουναρα στο σπιτι στη Χανιωπορτα;
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ μάγκα μου δοκίμασα την καλύτερη. 4αρα της έκατσα!!!! Έρχεται βέβαια μια φορά το χρόνο αλλά αξίζει το μαμήσι.
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ελα μην το ξεσκισουμε το Thread. Αν έχεις να γραψεις κατι σοβαρό γράψτο!!!
 

jimpa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον συναγωνιστες, η καλαματιανη Μπεττυ δεν φτανει ουτε σε μια κ....τριχα της Εμμανουελλας.χαλια η κατασταση. ελληνοαμερικανιδα μην περιμενετε μαλλον το λεει η θεια για να μην κλεισει το μαγαζι.γενικα η φαση ειναι χαλια.τιποτα καλο στην πολη μας και ειναι ντροπη γιατι κατα καιρους ειχαμε απιστευτες.πχ η Ελενα πριν 2 χρονια στο Ξενια. κριμα
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον συναγωνιστες, η καλαματιανη Μπεττυ δεν φτανει ουτε σε μια κ....τριχα της Εμμανουελλας.χαλια η κατασταση. ελληνοαμερικανιδα μην περιμενετε μαλλον το λεει η θεια για να μην κλεισει το μαγαζι.γενικα η φαση ειναι χαλια.τιποτα καλο στην πολη μας και ειναι ντροπη γιατι κατα καιρους ειχαμε απιστευτες.πχ η Ελενα πριν 2 χρονια στο Ξενια. κριμα
Δεν είναι και τόσο μεγάλες οι διαφορές Εμμανουέλας και Μπέττης (αλήθεια λέγεται έτσι;) Εμφανισιακά η Εμμανουέλα ήταν καλύτερη  αλλα στο κρεβάτι η νέα το παλεύει , έστω και αν δεν πλησιάζει το τέλειο.Επίσης για μένα ένα άλλο καλό που έχει η καινούρια είναι ότι δε φαίνεται να πουλάει τόσο έρωτα όπως η Εμμανουέλα , ούτε είναι το ίδιο ψωνισμένη.   
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
παιδια μια περιγραφη της μπετης εξωτερικα ειναι ευκολο? βιζια? μουνοχειλα? κλπ...
ξερεται εχω και γυναικα και δεν γινεται ευκολα μια τσαρκα στα σπιτια!!
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μια περιγραφη της μπετης εξωτερικα ειναι ευκολο? βιζια? μουνοχειλα? κλπ...
ξερεται εχω και γυναικα και δεν γινεται ευκολα μια τσαρκα στα σπιτια!!
Τα δικά σου βυζιά είναι ποιο μεγάλα από τα δικά της
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Κατάλαβα!!!

Πως είναι το στήθος; Σαν αυγό...

Εεεε όχι ακριβώς, αυγό μελάτο!!!! :2funny: :2funny:
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ελα μην το ξεσκισουμε το Thread. Αν έχεις να γραψεις κατι σοβαρό γράψτο!!!

Πιο σοβαρά δεν γίνεται. ΟΦΑΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!!

Σχετικά με την Μπέττυ δεν πιάνει μία μπροστά στην Εμμανουέλα. Βέβαια καλό είναι να δοκιμάσεις. Ο καθένας μας έχει διαφορετικές ορέξεις και αντιλήψεις.

Μάγκες για την Γκλόρια ακούσατε πράμα;
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ακόμα (πριν από μια εβδομάδα) εξαφανισμένη....

Μήπως τελικά θα είναι μόνιμη η αλλαγή;
 

jimpa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξεχασα να σας πω οτι εκτος απο το χαλια πηδ...
η καλαματιανη μιλαει και σαν μαγκακι,καμια θηλυκοτητα.οποτε δυο φορες χαλια.
ξερει κανεις τι παιζει στο σπιτι στο παρκινγκ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom